Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
21. okt 2010

@bambola uz dlhsie som sa chcela opytat, ci ste boli u neurologicky a ci je vsetko okk, mozno si to uz sem aj pisala, len som nezaregistrovala.. 🙂

lulu1983
21. okt 2010

@merikac to je krasne, ako si to napisala 🙂 velka gratulka.

Nas risko ma taketo posledne 2 tyzdne v noci.. uz som rozmyslala, ci nemame v noci moc teplo v byte, ci nie je smadny.. neviem

merikac
21. okt 2010

@oacka teeda, susedia nainstalovali jubox niekde a nemusis ho ani krmit peniazkami a este sa aj stazujes 😀 ......idem si zapnut aj ja nejaku muziku,,ved v poslednej dobe som doma po tichu akokeby som bola v kostole,,aj tam je viac hluku ako u nas 🙂

oacka
21. okt 2010

@merikac aj naša spieva asi 2 týždne, je to super, ja sa pri tom musím smiať. a keď vyjdeme von v klokanke,tak neviem či je to tým chladným vzduchom,alebo čím ale ona hneď začne rozprávať! či sa lepšie vonku počúva...neviem, prečo, ale je to sranda. 😀 😀 😀

oacka
21. okt 2010

naša sa zatiaľ pretáča iba na bok a stále si chytá nohy.... uvidíme,kedy sa začne na brucho. hlavu, keď je na chrbte, stále nedvíha...

lulu1983
21. okt 2010

@oacka nas risko si takto vonku zvykne rozpravat so stromami, doma to nikdy nerobi, je to kuzelne 🙂

oacka
21. okt 2010

ja nenávidím country!!!!!!!! ako môžu byť ľudia tAKí BEZOHľADNí?????

bambola
21. okt 2010

@lulu1983 lulu boli sme nakoniec na kramaroch, mm vybavil, povedala doktorka, ze mala je v poriadku akurat jej oblubenejsia strana je lava takze teraz ju kojim doprava, vsetky predmety jej ukazujem sprava aj nosim ju tak aby pozerala cez prave place.....tak som sa dohodla s dr a o mesiac kontrola, ak sa to nezlepsi tak pojdeme na rehabilitacie, ale uz teraz sa mi zda, ze je to lepsie 🙂

bambola
21. okt 2010

@oacka skus doma nahlas pustit nejaky metal a ked sa ozve niekto, ze si cez tvoj metal nepocuje svoju country tak budes mat zdroj 😀

bambola
21. okt 2010

dokelu
niekede mi zmizlo slnko 😒

lulu1983
21. okt 2010

@bambola u nas je to podobne, akurat jeho oblubena strana je prava, takze vsetko mu ukazujem nalavo 🙂 a rovnako mam pocit, ze sa to dost zlepsilo odvtedy 🙂 to som rada, ze je martinka v pohode 🙂 nemozem si pomoct, ale z tej vojtovky mam cudny pocit, najradsej by som sa jej vyhla

merikac
21. okt 2010

@oacka raz ked sme sli do Chorvatska, tak moj muz celu cestu tam aj spat pocuval Honza Nedvěda...des,,ale vydrzala som- nervy mi praskli az ked sme prisli domov a on siel kosit travnik a znova ho pustil na zahrade 😀

mirka285
21. okt 2010

@bambola utieklo do Devinskej 😀
@merikac pozdravujeme Denisa a odkazujeme nech sa neopije lebo mu bude straasne zle 😝

bambola
21. okt 2010

@lulu1983 ved prave, ja tiez z toho moc nemam dobry pocit, uz teda bezohladu na to, ze by som sa musela trepat s kocikom na kramare mhd 😠 , ale myslim, ze takto to pojde.. akurat ma ta potvorka nahneva ked prideme na kontrolu a ona sa rozmysli , ze akurat sa jej nechce 😠

mirka285
21. okt 2010

ja napr. doma vobec nepocuvam hudbu,mna to ani nenapadne,pocuvam len v aute....ja mam napr. rada Karola Duchona,oacka ty by si mi asi nesadlo do auta,ze?ale pocuvam aj Risa Mullera a Roba Grigorova..

oacka
21. okt 2010

@mirka285 Duchoňa počúvam občas u brata v aute...... čudné.... ja mám rada černochov 😀 ale tiež doma vobec nič nepočúvam, aby mala zaspala,kedy sa jej zažiada. aj si to vyčítam,lebo vraj je dobré púšťať deťom hudbu. moj synovec sa ide zblázniť z Karla Gotta a Lady Karneval. úplne je vo vytržení,keď si to zapne!

petrap001
21. okt 2010

ja mam stale nieco zapnute,aj doma aj v aute a maly mi pri tom spi,aj ked je to hlasno.my mame radi hluk 😀

bambola
21. okt 2010

to je sranda, lebo ja ked som mala vlastnu izbu, ci uz na intraku alebo doma tak ked som vosla do izby tak prve co som spravila, zapla radio, to uz bolo ako reflex 😀 ale rano malej pustam hudbu, je dost na nej vidno, ze sa jej paci 😉

bambola
21. okt 2010

@petrap001 ja prave chcem aby mi mala spala aj pri nejakom "hluku" lebo ak budem musiet chodit po spickach a bat sa , ze mi vrznu parkety tak ma porazi

petrap001
21. okt 2010

@bambola no ved aj ja.lebo ked zaspi v hluku tak mu nevadi nic,ale ked v tichu tak len s niecim trocha pohnem a uz je hore.a ja tiez rano,pridem do kuchyne tak zapinam radio.ale telku som nevidela a ni nepamatam 😕

kafoditka
21. okt 2010

BABY tak teraz som volala s mamou a u nas v cadci poletuje sneh.. 😕 😕
Ja tiez nepocuvam doma hudbu, len se tam radio.. skor mp4 ked idem behat vonku a tam mam vacsinou Nohavicu, Aliciu Keys a Gipsy Kings - tych ja mozem 😀

oacka
21. okt 2010

@bambola našej ke´d sa v noci omylom spustí ten kontrolór dychu rovno pri jej uchu,tak si ani nevšimne! spí akoby nič.

oacka
21. okt 2010

@kafoditka jaaaj Gipszy Kings, to aj ja. to som malej minule pustila,ale nejako ju to nezaujalo 😒

kafoditka
21. okt 2010

@oacka tí ma dokazali vzdy zdvihnut zo stolicky na diskoteke a nemusela som mat ani decko vina v sebe 😉

karinnka
21. okt 2010

tak ja pocuvam v aute Helenku Vondrackovu🙂))a take Disko hity 😀 a pokial som nevozila malu,tak som si pustala nahlas hudbu a jacala o dusu 😀,tymsom myslela,ze som spievala 🤐 To bol moj relax 🙂 A doma hudbu nepocuvam,ale malej sa paci ked jej pustam pesnicky z mobilu 🙂

mirka285
21. okt 2010

@karinnka aj ja a Michala Davida hlavne lebo toho viem naspamat 😀

oacka
21. okt 2010

všichni jsou už v mexiku..... toto teraz počúva celé naše sídlisko.... ktorý ko... to púšťa?????

bambola
21. okt 2010

@kafoditka kafko v BB vraj husto snezi 😕
ja pocuvam vselico ale v aute vacsinou radio a straaaaaaasne nahlas a pritom tiez kvilim 😀

oacka
21. okt 2010

ježíííš,jaká som vulgárna...

bambola
21. okt 2010

@oacka a nepusta to mestsky rozhlas? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre