Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
22. okt 2010

@merikac ja pozerám, že či to už malá papá... bóóóóže to je hrozne.... že už začínate prikrmovat 🙂 ja sa este utešujem, že mám bábatko 🙂 ... ale ked začnem krmit.... to už je hotový človek.... až mi ľúto je.... 😅 a na druhej strane sa teším....

ericica
22. okt 2010

@merikac to vazne .... 😵 😵 😵 sa veeeeeelmi tesim a uplne si mi usmev na tvari vycarovala ked som si citala tvoj prispevok o tom ako emka spapala tu brokolicu 😀

merikac
22. okt 2010

@tutifruti noo, ver tomu, ze ja by som najradsej len kojila este dlllllllllllllllho,,ale tak, nakoniec aj meruska sem hodila postup,kedy deti najlepsie zacat prikrmovat, co sme podla nej zacali este neskor,,akurat, ze sa nesmie prikmovanie nahradzat papanim mliecka,,co sa dens u nas stalo 😒 ,,ona si sice este aj mliecka cucla,,ale nevladala uz.....Akurat som ta mm, davala za priklad ,,ze aha,ma 3 deti a rozmysla ,ze uz 4. ASI nie,,a ty nechces ani to tretie 🙂 ,,

mirka285
22. okt 2010

@tutifruti
@merikac no by ste sa cudovali ale ja svoje povodne veci absolutne neobleciem...inak to je na zaplakanie,to som akoze aka stihla musela byt ked tie veci su mi maximalne male?no nebudem sa ani zamyslat radsej...dam si zajtra leginy a take tie saty co a hodia von ,a musim si dat vysoke cizmy cervene nech to cele ozivim a vyrovnam si vlasy a namachlim sa,nech som za peknu,nechcem aby som na kilometer kricala ,ze hen,mamicka na materskel...

ericica
22. okt 2010

@mirka285 miriii podla mna budes kocka.....a leginy su teraz in 😉

merikac
22. okt 2010

@ericica noo, ja som sa aj bala ked tak nehybnelezala,,ze booze, dufam, ze som jej tym neuskodila,ale ked sa potom zobudila,,bola taka roztopasna,,len by sa blaznila,,takze bolo vsetko ok

merikac
22. okt 2010

@mirka285 tak hod potom foto.....baby padnu na rit, ked ta zbadaju,,,,,,,,,

merikac
22. okt 2010

@mirka285 jej ozaj,,dnes prisla zas ta poistovacka,a nalomla nas na tu farbicku tiez,,,,,potrebujem sponzora,,neviete o nejakom 😀 ?

mirka285
22. okt 2010

a co sa tyka autosedaciek,ja neviem ale ja nekupim tu od 9 do 36,ja kupim radsej od 9-18,mam z nej lepsi pocit,mozno nekupim drahu znacku,ale ja tvrdim ze ked budem jazdit na fabii kupim drahu sedacku,ale kedze jazdim na mercedese ocakavam od neho ze je to bezpecne auto a netreba mi az taku drahu sedacku....

tutifruti
22. okt 2010

@mirka285 😀 😀 😀 ja som nastastie bola včera u kaderníčky... tak mi urobila úplne super farbu... tak sa teším... tak som sa aj s budúcou krstnou smiala, že mne budú fotit len profila a vlasy..... Ináč si myslím, že sa narvem do čierneho kostýmu, čo som si kupovala po Dory na svadbu kámoške... to som bola zhruba rovnako po pôrode.... a.... pevne dúfam, že nezostanem zaskočená.... 😒 .... a mna už oživí snád len nejaký liekový doping 😀 😀 😀 Inác vyzerám a chodím ako mŕtvola... živola 😀
@merikac to verím.... ja sa teším... a dúfam, že dlho vydržíme.... a netráp sa... ved este len začínate... a treba si den prispôsobit... , aby aj tebe bolo lahšie... ved všetko sa nedá dodržiavat podla tabuliek....to vôbec nerieš...

mirka285
22. okt 2010

@merikac ja platim tu farbicku 20 eur mesacne...tolko platim aj Tomasovi...no inak ja platim moju poistku plus deti 100 eur mesacne-co je vlastne vyzivne od byvaleho muza.a vsetky ostatne vydavky su na Gabovi,ja z materskej som platila moje blbosti a obcas nakup,a hlavne malej co som kupila..ale teraz uz prejdem na rodicak tak sa budem musiet uskromnit...

mirka285
22. okt 2010

a inak ku kadernicke idem v pondelok,no ako naschval nemohla som ist zajtra?

tutifruti
22. okt 2010

@mirka285 a to môžeme byt ešte radi, že nám výjde ten 265 EUR...

maxara
22. okt 2010

Pekny veceeeer.. dnes mame sice navstevu, ale zaobidu sa aj bezo mna.. traja zo styroch su na mol, vratane mm a stvrta sa uci na skusky 😝 takze som na koni, kedze Ninuska spinka

@tutifruti tesim sa na fotku profilu 😉

@mirka285 vlastne aj na tvoju fotku sa tesiiim 😀 urcite budes super vyzerat..

Ja by som vam chcela dnes vecer iba pochlebovat, takze piste iba o tom ake ste super, ok?

merikac
22. okt 2010

@mirka285 my sme dali na 30 eur,,,aj nejakym pripoistenim pre nasu rodinu,,,,a dala som to tak aby mala mala aspom 20 eur na den odskodneho, ked sa jej nieco stane-- myslim tym drobny uraz,,comu sa asi nevyhneme,,udrete kolena a tak,,ale budeme s tym musiet ist k lekarke zakazdym 😉

mirka285
22. okt 2010

@tutifruti to este stale neverim tomu ,ze nam tolko vyjde,ale pevne dufam 😉

maxara
22. okt 2010

@mirka285 @tutifruti ja mam zakaz ist kadernicke, hoci to potrebujem ako sol, ale mm zakazal, ze vraj ma ostriha a to si on nezela 😀

merikac
22. okt 2010

@maxara no vitaj,,konecne ponocujes na konovi aj ty,,,,,,,, 😉

mirka285
22. okt 2010

@maxara peti chcem si obliect to co som mala u tebateraz naposledy,neviem ci si pamatas,len si k tomu obujem vysoke cervene cizmy,co povies?

tutifruti
22. okt 2010

@maxara kofa 😀 😀 😀
@mirka285 mna stihol aj ten rodičák, že som mohla robiť... lebo nedali do zákona prechodné ustanovenie... tak si myslím, že aj teraz to tak urobia, že to bude platiť od vydania zákona...

ericica
22. okt 2010

@maxara maxi a to co je ze navsteva takto neskoro vecer....daka rodina???

maxara
22. okt 2010

@merikac ano a dufam, ze nebudem rano moc odpalena.. zajtra totiz ponocujem u susedovcov na party 😵 sa tesim, budu tam aj dalsi a dalsi susedia.. ak by sa nam podarilo potykat si s tymi daslimi, to by ma sice prekvapilo, ale veeelmi potesilo.. ti su totiz este starsi, ako tito nasi hned vedla a tito hned vedla su od nas o 10 rokov, ale su supisni

ericica
22. okt 2010

@merikac ozaaj meri a co ste napokon kupili Denisovi???

merikac
22. okt 2010

@tutifruti istotne si uz o tom pisala,,ale ja som to necitala ,,ty si na materskej uz 5 rokov bez prestavky?

ericica
22. okt 2010

ozaj tinaki som tu dnes este nevidela,,,,dnes mala ist na vysetrenie s malou alebo az pondelok???hmm

tutifruti
22. okt 2010

@maxara ja som nechala u kaderníčky 33 eur a mm si to ani nevšimol... takže teraz neviem, či sa mám tešiť, že nevidí koľko mínam... alebo sa mám hnevať, že si ma nevšíma....
Aj ked strihat som sa nedala, len som zmenila farbu... mierne 😉
Raz ked som sa pýtala mm ked som prišla od kaderníčky, že: "No čo....? Páčim sa ti... ? tak sa na mna dlllllho pozeral a potom sa neisto opýtal: Máš nový sveter? 😀 Mi aj smiešne bolo... aj som rozmýšľala, prečo som sa vydala 😀

maxara
22. okt 2010

@mirka285 jasneee, pamatam, myslim, ze to bude super.. a tie cervene cizmy tomu urcite dodaju smrnc. Som zvedava este na mejkap, kedze planujes vyraznejsi.. no ved hodis foto 😉 ale podla mna ani v nocnej koseli nevyzeras ako mamina na materskej.. ba co viac, ani s Linduskou prevesenou cez ruku nevyzeras ako mamina na materskej 😉 😀

@tutifruti 😀 ale das ju, vsak?

@ericica ano, to je mm bratranec s frajerkou a moj synovec.. chlapci dusia hry a ona sa uci.. a ja akoze uspavam Ninku.. ved co by som tam s nimi robila? rano pokecam pri kave, nie? 😝

merikac
22. okt 2010

@ericica 😀 balik prezervativov- jasne,,to mu dal moj mm,,ale kupili sme mu nike tenisky, take goratexove aj na zimu ,lebo on tenisky nosi celorocne,,tak nech mu na tie cvargle neni zima,,Som myslela,ze sa mu nebudu pacit, lebo uz vymrva,,tak sme sa dohodli v obchode, ze keby daco- tak ich moze do zajtra doniest-ale ku podivu,,on je z nich nadseny....

robika
22. okt 2010

@maxara maxi tak objednala som jeden overalik, co mi poradila merikac, tak som zvedava, aky bude v skutocnosti... to s tou dekou napadlo aj mna, ze by to bolo tiez fajn riesenie 🙂

merikac
22. okt 2010

@maxara ja som v tomto neznala,,ale vy ste v nejakej novostavbe a mate zoznamovacie zurky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre