Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
1. nov 2010

@tinaki1275 vitaj
fakt, mirka už nepíše 🙂

noemarta
1. nov 2010

@tinaki1275 u nas sa chrape, takze ja neuteciem, jedine ze mi zacnu klipkat oci 😉

merikac
1. nov 2010

@tinaki1275 no vitaj,,preberas po mne stafetu,,ja idem do postele,,lebo moja krasavica poslednu dobu nedobre spava a uz som chodila ako mrtvola poslednu dobu,,tak vcera mi dobre padlo, ked som si sla snou lahnut a do 1 som pospala,,,,,,a okrem toho sa mi nasackovl syn do spalne,,lebo som hu z detskej zahabla tv,,,tak spi s nami,,,,s malou a somnou,,tak idem urobit spaci poriadok,,kto kde bude mat miesto 😀

tinaki1275
1. nov 2010

@monline super ten nick...

noemarta
1. nov 2010

@merikac to fakt, uz to balis, tak sa dobre vyspi, dobruuuu 🙂

merikac
1. nov 2010

@tinaki1275 a ten tvoj?

tinaki1275
1. nov 2010

@merikac jaj to musi byt zaujimave v tej vasej spalni 😉)chod si oddychnut ked mozes..🙂

monline
1. nov 2010

@merikac tak sa dobre vyspi, pá

merikac
1. nov 2010

@monline
@tinaki1275
@noemarta dakujem koceny,,,prijemne drkotanie,,,,a aj noc 😵

tinaki1275
1. nov 2010

baby v stredu mame 17 tyzdnov,myslite ze mozem zacat s mrkvickou ?

monline
1. nov 2010

@tinaki1275 myslím, že môžete...ale je to na tebe...ja som dnes dala už aj mäso

tinaki1275
1. nov 2010

@noemarta jaj to je dobre...😉aspon tu nebudeme s monline same..

maxara
1. nov 2010

Pekny vecer babule..
Takze tabulka je hotova, je tam hmotnost pri narodeni, 3., 6., 9. a 12. mesiac, prvy zubok, prvy krok a hovorim mama. To si myslim, ze by malo stacit. Takze prosim si od vas do IP priblizne hmotnostne udaje v tretom mesiaci a denisse aj prvy zubok, lebo teraz presne neviem, ci predvcerom ci kedy.. VDAKA

@meruska uz by to malo byt ok 😉 neviem, nejako som ta asi nechtiac odignorovala 😒 prepac

@merikac takze mna by denis nechcel? 😀 😀 😀

@noemarta to by bolo, aby si chcela Mirku za svatku, ze by si Nelinka vzala Lindusku za zenu 😀 (ja viem, mozes chciet Tomaska pre Nelku, ale takto sa mi to viac pacilo)

A odo mna nechcite vysvetlit nick..

noemarta
1. nov 2010

@tinaki1275 a ty len kojis?? lebo ja len kojim a tiez neviem ci uz mam zacat prikrmovat zeleninkou.... 😕

maxara
1. nov 2010

@tinaki1275 heeeej, aj ja som tu

tinaki1275
1. nov 2010

@monline waw tak zatkoje uz masozravec 🙂)) ja uz zacnem teda ,myslim ze kedze sme len na UM (okrem jednej davky MM denne co mam este na taky tyzden) tak je to len dobre..a papa pomenej tak hadam j u to nastartuje..

maxara
1. nov 2010

ehm, ja pridem a vsetci zdrhnu.. Mirka sa rozobera, Merikac sa bije o postel so synom.. no pekne, este ze u nas mm dusi so synovcom hry 😒

noemarta
1. nov 2010

@maxara ha ha ha, ze lindusu za nevestu, to by si nebola ty.... 🙂
jasne vysvetluj nic...

tinaki1275
1. nov 2010

@maxara jaj ja som myslela ze uz spinkate🙂 prepac..to som este radsej ze je nas tu az tolko 🙂

monline
1. nov 2010

@maxara presne na teba som myslela,že nám musíš vysvetliť nick 🙂

tinaki1275
1. nov 2010

@noemarta nie ja davam uz mesiac UM ...

noemarta
1. nov 2010

@maxara a u nas sa chraaape, mala hore v spalni a mm tu v obyvke. 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@monline no to si mi zobrala z klavesnice🙂

maxara
1. nov 2010

@noemarta napada ma iba Velky (max) papagaj (ara) 😀 😀 😀 😀

@tinaki1275 hej, fusnik uz spinka, a ja sa zachvilku tiez poberiem do sna, ale chvilku este mozem pokecat 😉

monline
1. nov 2010

@maxara dusiť hry..to je tvoj novotvar, či to je nejaký váš nárečový slang, čo nepoznám?

tinaki1275
1. nov 2010

@noemarta aspon mas pokoj 😉

tinaki1275
1. nov 2010

@maxara to co je ze fusnik? 😀

maxara
1. nov 2010

@monline no ono ja som si podobne ako noe vymyslala nick tak, ze komp mal namale, co uz vsetko co som chcela bolo obsadene.. no ale to aspon svedcilo o mojej nekreativite.. to som bola u mamy v robote a riesila som pokec. No a kedze ma uz fakt nic nemohlo napadnut, tak som sa rozhliadla po miestnosti a ze na co sa prve pozriem, to si dam ako nick.. tak hrozilo mi zosivacka, ale nakoniec som si vsimla znacku maminho monitora Maxdata. Tak som to dala a to som dlho mala na pokeci. No a od toho sa nejako odvodilo toto, ze nech to nie je to iste

noemarta
1. nov 2010

@maxara to ta teraz tak napadlo, alebo aj ked si vytvarala ten nic???
baby, mna nejak zacina lamat, to bude asi tym chrapanim mojho mm, ma to uspava.

kafoditka
1. nov 2010

Caute babule, ste sa rozpisali 😉 Mm kuka telku, ja som si akurat dorobila nechty..
@maxara teraz si sa z toho dobre vyzula 😀 😀 Baby ale ja bonznem, ze velky papagaj nema s maxarou nic spolocne 😉
@noemarta ma to normalne pri srdci zahrialo ako pekne si opisala vznok tvojej prezyvky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre