Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
4. nov 2010

@noemarta nie ved to bol kompliment ze ako mlado vyzeras 😉

monline
4. nov 2010

@meruska Daniel je o mesiac starší od Timka..tak onedlho 🙂

meruska
4. nov 2010

@monline tesime sa 🙂

merikac
4. nov 2010

@monline krasne foto,,ako dlho ho nechavas takto "nahateho"- ci mate vdome dost teplucko?

monline
4. nov 2010

@merikac v dome máme cca 23 stupňov, len chvíľku bol bez dupačiek, nike smrdel, tak sme skontrolovali plienku, ale nič tam nebolo..a začala reklama na mobily s Dedem a on mi pomaly vyliezol z rúk, len aby to videl..tak som fotila 🙂

monline
4. nov 2010

kde ste dnes všetky? je niečo zaujímavé v telke? ani streda nie je...???

merikac
4. nov 2010

@monline jaaj, tak, lebo vidim viac deticiek takto pofotenych v tomto obdobi,,vidis mna na ten moment nikdy nenapadne zobrat fotak,,aj teraz vecer som ju narychlo v pyzamku fotila,nech ma foto ako 5 mesacna,,ale sama sedela,,tak bola taka zlata,,,a som sa nasmiala,,mala som dnes pracu cely den, musela som nieco stihnut porobit,tak ju mala dnes mamina,,a chcela ist do kostola, ze ona si ju teda vezme,,ja som ju upozornovala, ze nema dobu spanku, ze ona v kociku nebude,,,ze co sa bojim,kazde dieta je v kociku dobre,,,,,mamina prisla domov upachtena,nadavala akokeby z krcmy prisla,nie z kostola 😀 - vraj malu celu cestu niesla na rukach,kociar stale utekal do stredu cesty, ze sla ako ozran 😀 😀 a dceru mi nazvala mrchavou- no povedzte!!!! 😀

monline
4. nov 2010

@merikac zasmiala som sa...presne pre toto nikto nechce ísť s Danielom von na prechádzku, akurát Nika ide a muž v nedeľu..ale oni to majú príkazom 😀

merikac
4. nov 2010

@monline co to mame za deti??? 😀 ..........idem si vas pocitat, co sa tu dnes udialo,,a to tu fakt dnes nik neni okrem nas?? tinaky, ma este par minut k dobur,,,ale kde su ostatne?

monline
4. nov 2010

@merikac nechápem kde sú....prečítaj si, ja tu ešte nejakú chvíľu budem

oacka
4. nov 2010

@merikac tak potom je aj moja dcéra mrchavá. 😉 kočík máme ako obývačkovú dekoráciu...

ywett
4. nov 2010

@oacka
@merikac
to moje dietatko dam do kocika, postavim pri vytah a uz spi 🙂
@merikac
blahozelam k patmesacnemu vyrociu, ako to letii a rastie nam to, az mi je to luto

merikac
4. nov 2010

@denisse- jeej, tak vy ste uz riadne zubaty 😀 - uff, len pozor teraz a 37,2- nieje u deti teplota- nolen tie sopliky bantuju, drzte sa
@bambola - a nestaci len perinka 😀 ?
@maxara- ten link na toho vycereneho hojdacieho kona -vlastne ten kon- nema chybu🙂)))))))))) no a dostala som sa v citani dalej- ja neviem cim to je,,ale ty mi dokazes urobit vzdy taku super naladicku- ja ta proste milujem 😀 .........upravu vlasov si zvladla bravurne,,,, a usmev- ala tehla 😀 ///a ta tabulka, to bol len navrh,,ved jasne, ze ked sa ned, tak sa neda 😉
@kafoditka no "mila predavacka"-,,,,,,,inac ja mam taku skusenost s jednou "znalou" v elektre- raz sme ju s mm poprosili, aby nam zapla toustovac- ci funguje- taky ten co vyhadzuje hrianky, a ona ho zapla a cakala kym vyskoci,,nastastie to zbadal jej kolega a zacal jej nadavat do megnutych,,ze ved spali spiralu, ze to vyskoci len vredy ked tam nieco je 😀

merikac
4. nov 2010

@ywett normalne zavidim, ze takto pekne spi v kociku,,,,je to na zabitie,ked snou nemozem ist v kociku do mesta,lebo viem, ze ked sa zobudi, tak ju budem musiet trepat na rukach,aby si ludia nemysleli, ze som ju ukradla,ked tak place

merikac
4. nov 2010

@oacka veru aj tvoja je mrchava 😀

ywett
4. nov 2010

@merikac
nie je to preto, ze je zvyknuta na rukach? tak si kup nejaku klokanku, ja uz mam objednanu tu liluputi, tak sa na to tesim, ze na vylety, ked aj sneh bude, tak nebude v kociku, ale v tom...
Mne prave opacne, vzdy v kociku je tiskooo, nasa je fakt anjelik, neplace moc a prisposobiva...🙂
mozno ked bude v sportaku a uvidi svet okolo seba, tak sa to zmeni

merikac
4. nov 2010

oacka * paradne foto,,co sa v maldi naucis, na starost akokeby si nasiel.-)))))- pekne ju ten tato privyka 😀

oacka
4. nov 2010

@merikac k tým šikovným predavačom: moj otec si kupoval kávovar a chcel vedieť,aké ma funkcie, tak sa múúúdro spýtal predavača: A čo to robí? a predavač ešte múúúdrejšie: Kávu... 😀

ywett
4. nov 2010

@monline
Danielko takto uz sedi a pozera tv a klaci? zda sa mi to nejak skoro, nasa len lezka, este sa ani sama nepretoci...

katy1979
4. nov 2010

@merikac ja som tu sice po sto rokoch ale hlasim sa do klubu zjapajucich deti. v kociku sme len ked spime t.j. max 30minut. vacsinou funguje len na odvoz nakupu. inac sa nosime.

@ywett liliputi nie je klokanka ale ergonomicky nosic.

merikac
4. nov 2010

@oacka 😀 😀- vynasiel sa ale ....to mi pripomenulo,,historku mojho ocina,,,,predvolala ho lekarka na prehliadku, lebo u nej nebol uz niekolko rokov a tak mu uz nechcela predpisovat zdravotne pomocky,,tak sa teda za nou vybral,,,,a ked ho vysetrila, tak pytala od neho 20 korun,,,a on jej hovori,,ale ja vam nic nedam, cely zivot som si platil zdravotne poistenie, tak neviem co vy tu odomna pytate,,a lekarka udivene na neho hladi a hovori,,no ale ja som vas vysetrila,,,a on jej odpovedal- no ale ja som vam nekazal 😀

monline
4. nov 2010

@ywett dnes kľačal prvýkrát, on by ale najradšej stál, nechce ani ležať, ani sedieť..ešteže v lehátku sa chvíľu dokáže zabaviť a v kočíku na prechádzke ho dokážem uspať (kúsok od nás je taká cesta, že sa kočík na nej trasie, akoby vibroval..tak tam zvykne zaspať)..lebo inak je celý deň na rukách vzpriamene, aby mal prehľad

merikac
4. nov 2010

@ywett no neviem cim to je,,ona je taka drnda,,inac skoro vobec neplace, len sa jej tam proste nepaci,,,ale v nosici sa jej paci- tiez mam ten ergo liliputi, a som s nim veeelmi spokojna

merikac
4. nov 2010

@katy1979 no vytaj v klube,,,,mne je tak luto, ze tam nechce byt,,,chdim aj s @nununkou kocikovat a jej Tomasko tam tak krasne spinka,,a vzdy ked sa emma zobudi,,tak hold, ci mame nieco rozdebatovane, alebo nie,,musim ist domov,, 😠

merikac
4. nov 2010

mirka285- vcera som Emme nasadila nausnicky- a prve co povedal mm,ze jak olaska cigana- sa na neho pozeram, ved su to klasicke detske nausnicky,,,no ale popravde, tiez som si nemohla prvy moment zvyknut,,tie nastrelevacky boli take male zlate tupky

katy1979
4. nov 2010

@merikac len neviem ci to mam za trest ale obe deti mam antikocikove. ale ked budu mat rok ako im tam zrazu bude dobre. len ako sa budeme nosit po vonku v zime netusim. ja sa s nim uz pomaly bojim chodit von lebo vzdy mi pribudnu sedive vlasy

merikac
4. nov 2010

@mirka285 (ja som ale krava- pisem sama sebe)- vcera som Emme nasadila nausnicky- a prve co povedal mm,ze jak olaska cigana- sa na neho pozeram, ved su to klasicke detske nausnicky,,,no ale popravde, tiez som si nemohla prvy moment zvyknut,,tie nastrelevacky boli take male zlate tupky

merikac
4. nov 2010

@katy1979 😀 , neboj dobra farba na vlasy to vyriesi,,,,, 😀 Ked bol Denis maly, tak ten kocik zboznoval,- ale zato sa malej paci v aute,,tam dokaze prespat aj hodinu 😀

katy1979
4. nov 2010

@merikac tak to si na tom dobre. ak nespime tak zjapeme aj v aute ci lepsie hysacime. ale obcas ma zoberie na milost a sprava sa slusne

merikac
4. nov 2010

@monline az teraz som si precitala o vasich vybrujucich prechadzkach --- no zlaty je 😀 -

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre