Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
11. nov 2010

@denisse no ved to.. cakala som normalnu serioznu odpoved a ni tento blud.. presne toto by som stiahla z netu, keby som netusila, ci sa moze alebo nemoze ten liek uzivat dlhodobo 😉 nejaka trapka..

katty17
11. nov 2010

@maxara , @denisse - aj ta OSA je na prirodnej baze a moze sa davat aj kazdu hodinku. nechapem ze ho u nas na slovensku nemaju :( . maxi ja som vcera dostala fusak lodger. tak sa vytesujem. je vazne skvely. vobec netreba dieta babusit . cize staci cosi obliect a sup do fusaku. je v tom paradne teplucko 🙂

maxara
11. nov 2010

@katty17 hej? super.. a ktory mas?

katty17
11. nov 2010

dostala som od kamosiek taky sedy. vraj vyberali aby sa mi hodil do kocika . mne sa velmi pacil fialovy a ruzovy ale to sa nam vobec nehodi :(

katty17
11. nov 2010

baby, na tejto stranke su paradne cd s riekankami pre deticky. kupim sandricke pod stromcek 🙂 alebo este na mikiho 😉 http://detskahracka.sk/cd-maria-podhradska-a-ri...

merikac
11. nov 2010

@maxara tak ninka zvladla ockovanie, presne ako si predpokladala- to je perfektne - ozaj objektivne si to napisala 😉

merikac
11. nov 2010

@tinaki1275 no uzasna sprava a kedy sa stahujete?.takze celkom dobre, ze ten tvoj mm, bojkotovalten novy koberec,,pojde az do noveho 😉

maxara
11. nov 2010

@merikac presne taaak 😀

alllexa
11. nov 2010

@katty17 - no mozno aj to teraz, lebo som si pred tromi dnami vsimla, ze zle dycha, tak som mu odsavala sopliky. Tak asi jedno z druhym.

oacka
11. nov 2010

tieto kreácie vyrábala dnes moja dcéra namiesto spánku, urobila si klobúk:

mirka285
11. nov 2010

no zdravim vas damy 😉 tak uz som z nakupov doma,Linda uz spi jak zarezana,nakupila som co som chcela,Gabovi tu mikinu,Tomasovi mikinu a zimnu ciapku,a vyspehovala som tie vonavky,nakoniec som vybrala pre Gaba Paco Rabanne a dojdem domov a neviete co??povybalujem darceky,zrazu kukam a na tej Gabovej mikine bol ten umelohmotny kod 😕 skoro ma jeblo,oni mi ho zabudli dat dolu,ale nechapem ze som nepipala ,tak buduci tyzden tam musim ist zase nech mi to odkoduju ☹ akoze nechapem lebo ten kod je cierny na bielej mikine a svieti z daleka,keby som nebola z BA tak co ako to riesim?
@maxara Ninka frajerka,dobre to zvladla...

oacka
11. nov 2010

@maxara my máme calgel,ja som ho skúsila,trpne po ňom huba. malej sa páči, ke´d jej ho dám,tak si ho cmuľká,ale nejaký extra účinok nemá..

carrie84
11. nov 2010

Babule - ja som presne pred rokom zistila, ze som tehulka 😵 😵 😵 😵 😵

mirka285
11. nov 2010

@liluu jasne ze to spozna 😀 aj ja by som si dala z tej torticky...
@tinaki1275 jeej ze 27 stupnov a novy domcek?no to su same dobre spravy 🙂

bambola
11. nov 2010

@tinaki1275 gratulujem k novemu byvaniu 🙂 drzim palce a pevne nervy pri baleni, doverne to poznam 😠
@maxara zlata babula, ale objektivne nasa je najlepsia 😀 😉
@katty17 ja mam stiahnutych kopu tychto detskych pesniciek, zlate brany aj tohto canakyho aj vianocne tak pisem vsetkym AK MATE ZAUJEM O DETSKE PESNICKY (VEEEEELA) TAK POSLEM DO MAILU len mi hodte mail do IP 😉

bambola
11. nov 2010

@maxara tak si to pekne vybavila 🙂 obcas treba trosku prehnat ludi aby vsetko slo tak ako ma. som zvedava ako ja doriesim ten svoj fusak, davam im cas do buduceho tyzdna

tinaki1275
11. nov 2010

@merikac no presne tak teraz bude treba 2x taky velky koberec..😉)stahovat zacneme uz cez vikend pomaly teda aspon ja balit veci ..brrr.uz teraz sa desim ..
@maxara no som ti hovorila ze budeme extra miesto pre navstevy ..🙂
@mirka285@bambola dik baby ..z toho tepla by som vam aj poslala keby sa dalo ..🙂)

tinaki1275
11. nov 2010

@bambola posli mi prosim ..🙂vdaka

tinaki1275
11. nov 2010

jaj baby ja som dnes strasne unavena..Leia sa rozhodla drzat si ten blby spaci rezim to znamena vecer v pohode od desiatej do rana do piatej potom ju nakrmim a pospi este hodku a potom nic do desiatej a zase pohodinku a potom az okolo stvrtej aj do osmej vecera..na figu ..teraz ju drzim este hore aby mi nezaspala skoro a vstane este skor ako opiatej☹

maxara
11. nov 2010

no babyyyy, tak kuk do mojho albumcekuuuu 😵 😵 😵
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...
ale pomaly sa tie fotky natahujuuu.. chcela som este pripomenut, ze nie su nijak este upravene

@tinaki1275 supeeer, tesim saaaa

@bambola veru, niekedy im musis vyslovene pripomenut, ze si zakaznik a bez teba sa mozu strcit

oacka
11. nov 2010

@tinaki1275 gratulujem k domčeku, držím palce pri sťahovaní! a uspávaš malú nejako špeciálne? ja sa snažím ju všemožne uspať,lebo je veľmi unavená a potom nechce ani jesť ani sa hrať, ale dnes sa mi to teda nepodarilo. mm ju zobral o piatej vonku a ona hnusoba ani oka nezažmúrila, len sa ťahala von zkočíka. a to už pritom bola totálne unavená.

katty17
11. nov 2010

@maxara - peti fotky su uzasneeee. ninka je totalna herecka. ako zvladala fotenie?

katty17
11. nov 2010

mirka285 - miri kde si bola nakupovat?

merikac
11. nov 2010

@maxara ukaz aku mas z tych fotiek radost,,,,uprimne, ze vacsiu ako ked si sa fotila ako tehu, ze?! 😉

petrap001
11. nov 2010

Ahojte baby,no my uz sme v irsku ☹ ☹ ☹ hnusne pocasie,kosa,no co dodat,normalne ma to zdeprimovalo 😖 ale co uz,chce to cas..maly mi konecne zaspal po celom dni,ako nechapem ako mozet byt tak dlho hore a pritom som mala tolko prace s vybalovanim a proste vsetko je vsade.este mi aj kolegyne prisli hned na navstevu tak som spravila taky prd za cely den..palo isiel na nocnu tak sme sami.aspon mam kus kludu 😝
prisli sme vcera vecer tak sme len zalahli a konec amen tma 😀 a alex spal rano do 11tej 😲 😲 😲 akoze to sa doteraz nikdy nestalo aby spal tak dlho,ale supeeer tesila som sa ved aj my sme spali spolu s nim,ved naco vstavat ked netreba 😝
ten nas vylet do prahy nam trosku nevysiel.lebo strasne prsalo,takze sme len zalahli na hoteli a spali.rano sme mali vstavat o 4tej,len sme akosi prispali do pol 6,co som myslela ze ma porazi,lebo sme sa museli trepat cez celu prahu cez rannu spicku a dost nam to narusilo nas harmonogram cesty.celu cestu nam kraaasne prsalo,pokazil sa nam jeden xenon vo francuzsku,ved preco nieee a lod sme stihli na chlp.a to do slova.prisli sme o 7.45 vecer a sla o 8mej.boli sme uplne posledni,takze som myslela ze si zjem vsetky prsty pocas cesty.ale stihli sme.alex bol dobrucky,nemozem ani pol slova nanho povedat,pekne sa hral s hrackami a spal a papal.ale ked bol hore tak som sa s nim musela vkuse hrat,takze ziadne vylihovanie a spanie sa nekonalo 😀 a na lodi tiez pekne spinkal,co sa o mne povedat nedalo,lebo lode neznaaasam fuj a hlavne ked tak hnusne fukal vietor a cela sa tak kyvala ze som musela len lezat aby som sa tam nepovracala.beee.
tak asi tak ta nasa cesta. 🙂 domov mi chyba,juuj ako by som hned sla naspat ☹
a vy sa ako mate babenky??dlho som tu nebola,takze ani neviem co nove a akosi sa mi nechce vsetko citat,lebo este mam co robit.ale teraz tu uz budem casto,lebo ved nuda bude 😀 a pri tomto pocasi tu budeme len kysnut dnu 😠

mirka285
11. nov 2010

@katty17 Kati len do Auparku som vybehla,ale ti poviem ze v Exi sporte som pre maleho dobre nakupila a nie draho....najprv som isla do Quicksilveru a tam stala mikina s kapusou 90 eur,akoze im drbe,a v Exi sporte som kupila uplne krasnu teplucku za 22 euri....kedy zajtra je to kocikovanie,v akych hodinach?

merikac
11. nov 2010

@petrap001 hlavne,ze ste statne docestovali a Alex to zvladol na vybornu,,,,,,,,,,,,,,,,,,

maxara
11. nov 2010

@katty17 uuuplne superne.. trosku zacala uz mrncat ku koncu, nemala vobec smejkovu naladu, ale tak v sobotu pokracujeme.. este nemam jar a zimu 😉 jesen a leto je..

@merikac jasneee, mam obrovsku radost.. ani jednu fotku nemozem vymazat 😒 juuj a teraz mi este dosla prva tretina, tak tie zajtra preberiem a nieco prihodim 🙂

mirka285
11. nov 2010

@petrap001 Peti tak maly to super zvladol 😉 neboj,par dni a zvyknes si aj na blbe pocko,myslim ze aj na Slovensku sa zacne za chvilu zhorsovat....

katty17
11. nov 2010

@mirka285 - miri nikomu to nakoniec nevyhovuje. teda aspon ako som sa tu docitala . to si uz nakupila pod stromcek darceky? ci? my sme boli v utorok s risim a jeho mamou a setrou v rakusku.nakupili sme malej uz veci na mikiho a pod stromcek 🙂 . a este sme tam vymakli pampers 144 ks za 20 eur . no nechas to tam? nieeeeeeeee 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre