Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
23. nov 2010

@oacka nemám ešte to heslo, že ho nehľadala...teraz kreslí niečo na grafický dizajn, nejaké čáry máry..momentálne mám prehľad o jej známkach, ale za týždeň už budem zvedavá..tak uvidíme, či ten papierik vo svojom bordeli nájde

monline
23. nov 2010

@alllexa asi je smutné, ak muž nedostane nič od rodičov..a už roky..tým pádom asi ani ty..ale keby aspoň snaha bola, však nemusí všetko stáť veľa peňazí..trebárs symbolicky keby ti napiekla misu medovníkov s menami plus nejaká fľaška vína..aj to poteší

merikac
23. nov 2010

@monline jeeej a ty si aka romanticka,,ze medovnicky s menami a flasa vina,,,,,,,,,,,,,,,, 😉

merikac
23. nov 2010

babulky,,idem spat,,,mam toho rano dost, tak aby som vstala,,,,,,,,,,dobru nocku,,, 😉

monline
23. nov 2010

@oacka to bola vlastná tvorba? no- tak to ostane ako spomienka, po rokoch sa na tom zabavíte (ak to budeš mať kde preskladovať 😀)

monline
23. nov 2010

@merikac dobre sa vyspi, sladké sny

mirka285
23. nov 2010

dobru noc baby,kukam Adela schow a idem spat.

monline
23. nov 2010

@mirka285 tiež pozerám, dnes tam má exa, som zvedavá 🙂

maxara
23. nov 2010

No baby pekne ste ma sfukli.. asi to zavisi od viacerych faktorov.. mne to pride cudne.. ved ja necakam nic drahe, len nejaku drobnost.. napr som zistila, ze uz sa mi viac nepacia supravy.. proste kedysi som chcela mat vsetky taniere v kuchyni s rovnakym vzorom a srali ma hrnceky, lebo som mala kazdy iny a teraz prave tie hrnceky sa mi zdaju byt super, lebo kazdy si najde ten svoj spravne tvarovany a velky.. a tak mna by potesili aj nejake dve male ozdobky na stromcek. Napr dve nejake gule.. alebo nejakeho pandrlaka na strom.. alebo chlpate teple papuce, kludne.. alebo hrube ponozky farebne.. ale sak to je jedno.. ja mam len dve sestry a mm ma len jednu to su traja ludia, ktorym by som mala nieco akoze naviac kupit, nieco male, tak do troch az 5 eur... to by ma nemuselo zabit.. napr nejaky bizu naramok na ruku pre jednu a pre druhu napr privesok.. alebo aj druhej naramok.. a mm sestre tiez a je to 😀 proste debilina..

@alllexa tak nejak som to myslela, si ma tu jedina pochopila.. proste je to smutne, ked tam nic nie je.. a uplne najviac ma vytaca obalka.. 😖 chapem ked je napr nieco, po com niekto strasne tuzi, je to drahe a tak sa rozhodnem prispiet, takze napisem na obalku ze je to na toto a doloz si.. alebo ked da matka detom okrem par darcekov aj obalku.. ale naco moja sestra chce dat ninke obalku s 10e? toto je to co mi prislo take sproste.. povedala mi v kuchyni u nasich pred nimi, ze na vianoce si nic nedajme, dame len deckam, dobre? ja dam Ninke do obalky 10e a ty jej nieco kup.. no prislo mi take ze nechaj si.. 😒

maxara
23. nov 2010

@monline vidis, a hned mas pekny darcek aj pre surodencov 😀

maxara
23. nov 2010

jaj a este ma napadlo, ze ja som strasne trapna.. ja sa netvarim vdacne, mna vsetko dojima, ako keby som bola tehotna vzdy na vianoce pod stromom.. nahodou mna by taka gula od oackinho svagra potesila 😀 vlastne mna potesi ved aj to hovno v sacku s mojou menovkou, takze nic.. ok idem spat.. mozno sa z toho vyspim a rano uz nebudem chciet obdarovat nikoho 😀

monline
23. nov 2010

@maxara ono to u nás ale vždy tak skončí, že si niečo malé dáme aj s bratmi..aj keď si dopredu avizujeme, že nič, len deťom...

maxara
23. nov 2010

@monline 🙂 no vidiiiis.. a tak rpedsalen nieco male aj ocakavas.. ze predsalen tam nieco bude.. a straaaasne by si bola sklamana, keby tam nic nebolo 😉

bambola
23. nov 2010

dobry clanok 🙂 o obliekani a prechadzkach

http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=383600

oacka
23. nov 2010

@maxara mňa to tiež potešilo,ale isto ho neteší,že si to nemám,kde dať a trčí to v krabici v skrini, proste ja to nijako nepoužijem...sama som bola z toho smutná. ☹ páči sa mi tvoj postoj,je taký vianočný. 😉

monline
23. nov 2010

@maxara to zas nie..nečakám, skôr ma teší, ak bratia nečakajú a niečo tam nájdu..ja si fakt nepotrpím na darčeky, nedokážem sa tváriť potešene aj ked sa teším..som taký studený psí čumák..dokonca ked mi naši s bratmi kúpili k promócii tajne myčku a mladší brat Marek sa ponáhľal k nám, aby ma natočil ked ju zbadám- asi som ich všetkých aj sklamala, lebo som neprejavila adekvátne radosť 😒

monline
23. nov 2010

to už všetky spíte?

cigaretka5
23. nov 2010

Baby iba nakukam a kukam že sa rozbehla diskusia o darcekoch. Mirka klobúk dole ako pekne si poriesila celu family, ja klasicky nemám ešte nič a klasicky ani panika ma nechyta..... Čo sa mi ale nekce je lietať po shopingoch a kupovať hovadiny.
Iná kramy som aj mala brutal silne oba razy ale bolesť bola znesitelna ......

bambola
23. nov 2010

@monline ja som bojovala s prsom ☹ zase.... tentokrat s druhym

cigaretka5
23. nov 2010

@merikac Ako pracicka? Už sa stotoznujes ?

bambola
23. nov 2010

moje dieta sa zase rozhodlo, ze dnes bojkotujeme spanok 😠 si tu gaga a vyprava sa ostosest vedla mna 🙄 a to pritom bola unavena, pospala asi polhodinu a uz je cerstva 😠 a potom bude zase vyspavat cele doobedie 😕

monline
23. nov 2010

@bambola zabávam sa čítaním tohto fora od začiatku..sledujem ako sa sem julovky pridávali..(je to diagnóza?) 😀

bambola
23. nov 2010

@monline no mas co robit 😀 ja som tak zacala citat sukromnu 🙂

monline
23. nov 2010

@bambola v súkromnej som kedysi písala veľa..vtedy to tuto strašne rýchlo pribúdalo a vyhovoval mi taký komornejší okruh

bambola
23. nov 2010

@monline tak vies, tehotne sa viac nudili 😀

monline
23. nov 2010

@bambola idem spať...dúfam, že malý pekne prespí do rána..on je úžasný ako sa ráno o šiestej zobudí a tak nahlas rozpráva, že ho je počuť v celom dome..muž aj nika sa vtedy chystajú z domu, stále by s ním chceli debatovať, bozkávať ho, ale majú zákaz!! 😀 on ešte po nakojení zaspí do pol deviatej, ale keby sme sa s ním bavili, tak rovno môžem zasvietiť a blázniť sa dve tri hodky 🙂

monline
23. nov 2010

@bambola dobrú noc

bambola
23. nov 2010

@monline dobru noc

mojalili
24. nov 2010

Inak chcela som este k tomu u nas jedeniu kazdu 1,5 hod až 2 hodiny - vraj 6. mesiac je dalsi rastovy spurt, tak snad je to to, lebo uz neviem ...

mojalili
24. nov 2010

Dobré ránko, Danko je od 5 hodiny hore, proste načo spať, ked celý byt spí....tak ho musim krotit, aby tolko nevyskal a nekecal, aby nepobudil Lili a tatka, ktory ide do prace....ach jaj,

Ja uz ani neviem, co je to normalne spat a nie so nevyspata, pritom kojim kazde 2 hodiny a ked dokojim po 10 minutach,snazim sa uspat Danka, ktory sa v postielke mece a bojim sa ze sa obudi...u nas zabera hadík "ššššššššššššššššššš", No neviem, dokedy to vydrzim... 😖

Práve sa na mna usmieva ako slniecko na hnoji, ked sa na neho pozrem, no hnevajte sa, ze ste kvoli nemu o 5.hodine hore 🙂

Vidim, ze rozoberate darceky....je smutne nedostat nic pod stromcek, zazila som to v roku, ked som sa rozviedla a bola som sama s lILI na Vianoce, no hrozneeeeeeeee...nikdy viac... ☹ Ja hovorim, ze aj ked sme si s muzom povedali, ze nebudeme si davat ddarceky tento rok pod stromcek, ze detom...tak to nie je ono, nejaky darcek - prekvapenie by malo byt, tak uz pomaly vymyslam co... 🙂
LIli mame pokupene, Dankovi este nie, ale chystame sa do Brendonu...golfaciky....hraciek mame plno po LILI.

Inak adventny veniec uz mam nachystany, dnes chcem umyt okno a dat zaclony a pomaly pripravit si girladie, potom budeme s LILI vykrajovat medovnicky a piect.... 🙂

zrzulka
24. nov 2010

u nas co sa tyka darcekov tak nasa rodina to az prehana si myslim...s muzovou to mame tak ze ked sme na vianoce na vychode tak vtedy sa davaju darceky ale len detom,. ked tam nie sme tak darceky neriesime. tento rok ideme tak musim nieco poriesit ale co dat neteriam netusim ved to uz su dospele baby...a nemam ku nim nejako blizko kedze tam chodime teraz uz tak maximalne raz ci dva krat do roka takze tie vztahy sa tazko buduju.
segre vsak vzdy kupujeme aj ona nam. ale tento rok som jej navrhla ze nech nam nekupuje lebo ved detom vzdy pokupi tak nech na to kasle.ale nie zeby jej to bolo blbe nic nam nedat. zase my jej vzdy kupujeme lebo taka dohoda ze len detom nehrozi kedze ona deti nema. ale jej velmi rada nakupujem ci vyrabam ona je taky vdacny objekt ze ma to az tesi pre nu vyberat darcek 😀 a nasim? to sa citim vzdy blbo lebo oni nam nakupia toho tak vela (hlavne detom) a my im vacsinou davame len uplne drobnosti. lenze co im kupit takze vacsie co potrebuju si kupia sami? 😖 a na drahe veci ani peniaze nemame, nastastie to chapu ake to je zit z jedneho platu... teda aspon sa tak tvaria. ale kalendar musi byt: odkedy mame malu tak sa stalo tradiciou darovat kalendar 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre