Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
29. nov 2010

@meruska fiha, vyzera paradne... idem ju okukat 🙂 dakujem

katka55
29. nov 2010

@mirka285 ...asi mas pravdu. A je divne, ze rozmery neuvadzaju a na ich stranke mi nechce downloadnut manual 😠

katarina7777
29. nov 2010

dobry vecer, ani v nitre toho snehu veru vela nenapadalo, vsetko sa hned rozpustilo 😠

citam ze vsetky sa snazime schudnut, ja jak som doma tak som bola 3krat vo fitku a dva razy plavat a jak naschval som vcera dostala menzes, cize minimalne tri dni sport nic, schudnut som na vahe neschudla ale trosku som spevnela aspon.... dufam ze ma to nastartuje aby som cvicievala vecer ked sa vratim do Talianska... aj ja mam tych hnusnych 5 kilov navyse 😠 😠 😠 ja chcem nosit moje rifle !

mirka285
29. nov 2010

@katarina7777 tie kila ako keby sa mi zazrali do masa 😀

macik27
29. nov 2010

jeeeeej baby, ja mám presne opačný problém...ja by som aspoň 3 kilá potrebovala pribrať 😀

macik27
29. nov 2010

zajtra idem s malou na sono mozgu ☹ ...neviete niekto ako to prebieha?

bambola
29. nov 2010

@macik27 konecne niekto z mojej vahovej kategorie, ja by som tiez zobrala tri kila navyse 😀

mirka285
29. nov 2010

@macik27 ja ti poslem 5,expresne 🙂

macik27
29. nov 2010

@mirka285 no tri postačia, netreba to prehánať

macik27
29. nov 2010

@bambola aj teba sa po pôrode pýtali či si si to dieťatko adoptovala? 😀

monline
29. nov 2010

@macik27 ako klasické sono..namažú jej hlavičku gelom a cez fontanelu preskúmajú...

macik27
29. nov 2010

@monline no super to by mohla zvládnuť, nejako ju zabavíme

monline
29. nov 2010

@macik27 my sme boli na kramároch...najskôr sme čakali u neurologičky na vyšetrenie, potom sme šli hneď na to sono..bolo tam veeeeľa detičiek, plná chodba, ale šlo to rýchlo, do hodinky sme sono vybavili, potom sme ešte vzali výsledky neurologičke..(mali by sme tam zájsť, lebo na papier pre pediatričku nám nenapísala, že sono je ok)

monline
29. nov 2010

@macik27 je to chvíľočka, neboj, ani plakať nebude

katarina7777
29. nov 2010

@bambola
@macik27 aj ja mozem poslat z mojich kil, staci napisat kolko 😀

maxara
29. nov 2010

baby ja vam poslem kludne aj 45 kil 😀

bambola
29. nov 2010

@luludi lulu ako bolo na rehabke?
@maxara spytam sa ti
@mirka285 ako vyzera nove tesco v lamaci?

monline
29. nov 2010

nebola som tu chvíľu a popísali ste 20 strán- šikovné ste, ale kedy to prečítam? postrehla som len mirkin problém s malým- chudák vyžral si tú takmer najhoršiu verziu "chytania skúsenosti", ale určite bude odteraz sekať dobrotu..poučil sa...má šťastie, že má chápajúcich rodičov (vrátane náhradného) okolo seba....
dnes tuším preberáte chudnutie..kto chce mojich 10 kíl navyše? 🙂

monline
29. nov 2010

@maxara ty sa chceš celkom stratiť? 🙂))

bambola
29. nov 2010

@macik27 mne na chodbe pred porodnym boxom povedala sestricka asi hodinu pred porodom, ze jeeeeeeeeeeej, vy ste aka chuda 😀
ale musim povedat, ze mam biele rifle take uzke a tie uz asi nikdy neobleciem, lebo sice mam uz povodnu vahu ale panva sa mi uz asi do povodneho stavu nezrazi.nevadi mi to lebo nemam ani tak nejako extra siroke boky ale strasne dlho mi vtedy trvalo kym som nasla biele, teraz mozem hladat zase 😠 😠

katarina7777
29. nov 2010

@bambola ved ty vyzeras ako modelka,na teba je radost kupovat biele rifle, aj ja mam jedny biele ale neviem ci sa mi niekedy podari do nich schudnut tak aby som v nich dobre vyzerala.... inak my zeny nie sme asi nikdy spokojne 😒

bambola
29. nov 2010

@katarina7777 ale na slovensku j chronicky nnedostatok bielych rifli 😀

katarina7777
29. nov 2010

@bambola v zime je to tak vsade, v lete ich bude plna .... 😉

noemarta
29. nov 2010

@macik27 my sme tiez boli, neboj je to uplne jak normalne sono, len sa to robi cez fontanelku na hlavicke, ako pise monline.
a preco idete???? my sme boli kvoli tomu, ze sa Nelke rychlo zrasta fontanelka, ale mame to o.k. 🙂

bambola
29. nov 2010

pocujte moja mala moze robit cokolvek ale ako nahle ide hovienkovo-vianockova reklama tak stichne, znehybnie a cumi na bednu 😀 😀 😀

bambola
29. nov 2010

a este som si vsimla, ze ked jej niekto da pusu tak vzdy ma pritom nos v oku 😀 😀

monline
29. nov 2010

@bambola presne....tiež znehybnie 🙂))

bambola
29. nov 2010

mne sa uspesne podarrilo doniest tu tortu z vrakune a uz sa na nu tak tesiiiiiiim 😝 mnam puncova, my dvaja dnes urcite spraskame polovicu 😀

monline
29. nov 2010

@bambola ja som piekla tortu v sobotu... a už ostal len jeden kúsok v chladničke, dobrá bola 🙂

merikac
29. nov 2010

bbulky dobry vecer- my mame 2 zubok,,krasne den po dni, bez komplikacii, som stastna, ze to ide takto lahko,,,moje krasne,,ale hracky zuzli o 106 😀

merikac
29. nov 2010

@monline Moon, teba som tu postradala par dni..........co sa dialo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre