Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

robika
20. dec 2010

@oacka ake detske kekse davas?

meruska
20. dec 2010

@oacka nie, keď mi kričí v postieľke, je už unavený nato aby sa ešte aj otáčal 🙂

oacka
20. dec 2010

aj vaše deti boli s jedným zubom také smiešne? 😀 😀 😀 😀

katka55
20. dec 2010

@bambola @luludi ja by som zajtra o tej 14h mohla. red cafe je v DK, ze? teraz som to kukala na nete, lebo som to nepoznala, a celkom dobre to vyzera... tak budem zajtra priebezne kukat mk, ci to plati, lebo inak som si cez den zakazala net, lebo potom tu len vysedavam 😀

kafoditka
20. dec 2010

Ok, tak skusim mu dat zajtra do jablkovej presnidavky piskotku..
@oacka s tym rozkom pozor, kamoska ma varovala, ze sa rozok vie dobre prilepit na podnebie v ustockach a dole to das len velmi tazko..

mirka285
20. dec 2010

moja tiez odmieta kase.. mam problem taky maly,vcera som jej dala druhykrat banan a zase ju zapiekol,chuda cely den tlaci a vyjde jej jeden bobek...to iste bolo ked som jej dala banan prvykrat...zapeka banan aj vase deturence?mala ho dokonca pomiesany s jablkom...

oacka
20. dec 2010

@robika Sunarka,ale práve mi došli...kúpila som Nestle také dlhé piškóty,ale tie sú tvrdé jak fras, neviem,ako ich nadrobím...ale zas lepšie sa jej držia v ruke a môže ich žužlať sama,ke´d sa jej raz za čas chce...

mirka285
20. dec 2010

@robika normalne v Tescu aj v DM ke predavaju keksiky pre deti od 6.mesiacov,ja nimi malej zahustujem ovocie...

meruska
20. dec 2010

@robika ja ho nechám plakat najprv 1 min, potom 2, potom zas 2...niekedy 3 ale to už väčšinou zaspí...je to odo mňa asi brutál ale viem že takto zaspí...a ak už spustí obrovský krik, tak prídem pohladiť i skôr.....
ja som ale zistila že ak pri ňom ostanem, hladkať ho a upokojovať....že neodídem z izby.... on sa začne rehotať z posledných síl a potom je to len horšie.....z posledných síl by so mnou bojoval že jemu spať netreba

mirka285
20. dec 2010

@oacka ja tie kekse davam do mikrotenoveho sacku a vyklepem klepacikom na maso 😀

kafoditka
20. dec 2010

@oacka ja ich mam a normalne ich rozdrtim valcekom na cesto prechadzam po nich a pekne z nich ostane len prasok 🙂

meruska
20. dec 2010

@mirka285 môj banán zbožňuje...papá ho skoro denne, nám nerobí problém

meruska
20. dec 2010

to len ja nechám malého plakať v postieľke pri uspávaní ? 😲 ☹

merikac
20. dec 2010

@mirka285 tiez malej nevadi banan,,,

mirka285
20. dec 2010

@meruska mas to osvecene,na Timiho to zabera,tak neviem preco by si tak nemohla uspavat....

meruska
20. dec 2010

@mirka285 vďaka.. budem ale musieť asi i ja nájsť iný spôsob....i keď každým dňom sa mi zdá že spolu bojujeme menej a menej a začína chápať prečo od neho odchádzam že si má oddýchnuť..a susedia zo mňa isto majú radosť...2 krát denne to počúvajú.... večer zaspáva úplne sám, vtedy si rozumieme 😉

mirka285
20. dec 2010

myslite,ze mam jej davat ten banan nadalej a ona si zvykne?

meruska
20. dec 2010

@mirka285 večer vie že je nočný kľud a ľudia pozerajú televízne noviny 😀

mirka285
20. dec 2010

@meruska vsak ho nenechavas vrieskat pol hodinu,takze vobec nemusis mat vycitky svedomia...

meruska
20. dec 2010

@mirka285 ťažko povedať...sú ľudia čo banán vyslovene nemôžu...stále ich zapeká...používajú ho len pri preháňaní... 😝

merikac
20. dec 2010

@mirka285 ja by som davala na tvojom mieste len obcas,,ked vies, ze ju zapeka, alebo davala len minimum,,stvrtku a viac jablka,,alebo kiwi,,,,

merikac
20. dec 2010

@meruska no ja osobne mallu nemozem dlho nechat plakat,,ja sa dostanem do takeho stadia,,ze sa mi chce aj smiat na nej ako sa vie certit,,ale zaroven sa mi chce aj plakat,,cize som v nejakom takom krrrci,,,,proste nerpijemny pocit,,,,,,,,,

meruska
20. dec 2010

ok ja idem spinkať...pekný večer..ráno si vás prečítam 😉

oacka
20. dec 2010

@kafoditka ale ja nechcem len prášok,Kika má rada také väčšie kúsky v jedle. asi kúpim zas tú Sunarku, ta dobre zmäkne v jedle.

kafoditka
20. dec 2010

@oacka 🙂 sak si to nemusis rozdrtit az tak, nechas si tam proste vacsie kusky.. a tiez dobre zmaknu v jedle..
@mirka285 ja by som jej ho davala raz za cas, tak ako pise merikac, nam banan nejak nevadi, ale ma ho max. 2x do tyzdna..

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka som jej dala iba polku toho bananu a chuda dnes cely den tlaci,uz som ju aj rurkovala...skusim jej dat zaseo tyzden ale ked sa to nude zase opakovat tak jej ho uz davat nebudem ☹ ale nakupila som v Rakusku to Gemuserizoto a mala zjedla dnes celu velku hippku 😕

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 dobraaa, pekne papa, no vidis 🙂 skusala si jej pocvicit s nozickami a potom jej ich chytit pod kolienkami do vzduchu aby sa jej lepsie tlacilo? Ja takto sem tam pomozem Filipovi ked vidim ze tlaci o dusu a nejde mu... potom sa mi pekne vykaka..

merikac
20. dec 2010

baby dobru noc,,,,uz len zajtra do prace a sviatkujeme 😀 😀

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka jasne ze som najprv cvicila s nou,ona je proste zapecena...zajtra jej uvarim kamilkovy cajik...no veru sa ona pekne rozjedla,ja jej uz davam prikrm na desiatu,obed a olovrant..rano,poobede a vecer ma mlieko este..

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 napis mi ako vypada jej jedalnicek za den.. mne sa Filip budi 2x v noci a ten druhy raz je to okolo 4tej, spapa 150ml, zaspi a vstava o 8. Lenze on mi fesak nechce cele doobedie pit mlieko a papa niekedy az na obed prikrm. Tak som dnes rozmyslala, ze by som mu dala prikrm aj na desiatu ale citala som temu prve prikrmy a tam baba radila, ze dietatu do 8mesiacov stacia bohate 2 prikrmy+mlieko...tak neviem...lebo pedina mi vravela, ze by nemusel uz tak priberat tak ho nechcem precpavat ale zasa hladneho ho urcite nenecham...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre