Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
27. dec 2010

@kafoditka Skopelos je maly a pekny ,mm tam bol ..a vraj tam su aj krasne lesy ..kazdopadne to musi byt ale nieco kde sa da letiet ( a nase ck to hadam letecky ani robit nebudu)...lebo busom som aj ja raz v zivote isla na Olympsku rivieru a to bol teda sok ... ☹
inac aj my mamae na ockach a na cielku ..nezda sa mi zeby sa to zvacsovalo je to stale rovnake,akurat mne si to obcas poskrabe tak to vyzera vacsie a cervensie..neosuchal si to niekde?

tinaki1275
27. dec 2010

baby mne mala uz vyse hodiny nervaci ..ja uz neviem co s nou ..je to prvykrat co som ju vybrala z postielky potom co uz bola ulozena a mam ju teraz vedla seba na gauci ..a ona len huci a huci a kope nohami a a taha ma za vlasy ...nie a nie zaspat ..

merikac
27. dec 2010

@tinaki1275 aj mne mala nervaci,,vytrhava si dudulu,,nechce ani aby som sa jej dotkla,,je nervna,,,skriabe ma,,kmase,,,

robika
27. dec 2010

@monline mas krasne fotky z vianoc, Danielko za stolom vyzeral skvele 🙂 mas pravdu, ze sme si to uzili, s takym malym dietatkom su taketo sviatky take krasne ako nikdy 🙂
@denisse mas krasne dcerky, Nelinka velmi krasne recitovala a spievala, je velmi sikovna 🙂

monline
27. dec 2010

@tinaki1275
@merikac takže nie iba daniel je tyran? 🙂

monline
27. dec 2010

@robika dakujem 🙂 máš pravdu...s deťmi sú sviatky úplne o inom

merikac
27. dec 2010

@monline pokial aj on sa vyziva v skriabani-ci stipani tvare, kmasani za vlasy a je pritom taky sikovny-ze ani sa nenazdas a uz ta ma ,tak veru nie je v tom sam 😀

robika
27. dec 2010

@merikac skrabanie a tahanie vlasov (mojich) je aj u nas na dennom poriadku, FIlipko sa pritom este aj krasne usmeje

tinaki1275
27. dec 2010

@monline no mne polka vlasov vypadala a druhu mi vytrha Leia..☹ostanem plesata...dnes mi tak zaryla nechty do ramena ze mi slzy vytryskli...

robika
27. dec 2010

@tinaki1275 neboj sa nebudes plesata sama, mna to tiez caka 😀
vsimli ste si, ze tie nase deticky su velmi silne, normalne ked ma tak chyti a potiahne, normalne to zaboli

tinaki1275
27. dec 2010

@robika ja niekedy nechapem kde sa ta sila berie...tazsie hracky neudrzi ale mna vie potiahnut za vlasy takou silou ze nechapem..
este furt bojuje s postielkou ☹som uz zufala ,nechapem ako toto zvladaju maminy co im deticky mespia od narodenia..a to som sa stazovala ze sa raz za noc budi 😒 tak mi teraz treba..

robika
27. dec 2010

chuda, uz je asi velmi unavena na to, aby kludne zaspala, dufam ze to nezakriknem, ale my vecer zaspavame celkom dobre, nemavam s nim problemy, cez den je to uz horsie, ale aspon vecer a v noci je to v pohode...

monline
27. dec 2010

@merikac
@tinaki1275
@robika akoby sa na nás potrebovali vybúriť 🙂 som doškriabaná ..2x do týždňa mu strihám nechty, má ich také ostré, aj mu ich skúšam pilníkovať, ale to sa mu nepáči..za vlasy ma kmáše, ešteže naušnice mám malé, dnes chcem niku potiahnuť za ne, mala také blýskavé cengajúce, tak sa mu to strašne páčilo...no a dnes ráno ma kúsol po kojení, on zaspával, tak nejak zaťal zuby, ale stráááášna bolesť..ja už sa tak bojím keď mi pri kojení začne tlačiť, že tak riadne zatne zuby 🤐 ale zatiaľ tak nebolo, pri tlačení nekúše

monline
27. dec 2010

@robika mne cez deň stačí ho položiť do mojej postele, on hned zavrie oči, hodí sa na bok, natiahne rúčky a otvorí pusu ako vtáčatko..hľadá prso, tak sa snažím rýchlo k nemu ľahnúť a dať mu, ak mi to trvá, rozplače sa a jeduje..ale nakojím ho a on spí, takto mi 2x za deň zaspí, večer je to podobne, ale zaspávanie trvá asi polhodinu, niekedy ho nakojím a stále nespí, tak sleduje telku, alebo si ho pritúlim a spievam mu

robika
27. dec 2010

@monline aj ja mu musim velmi casto strihat nechty a stale ich ma dost ostre a obcas sa stihne aj poriadne poskrabat, ja sa normalne bojim, ked bude mat zubky, urcite sa nevyhnem kusaniu...

tinaki1275
27. dec 2010

@robika tak ti prajem nech vam to aj ostane...ja dufam ze to prejde ,ze je to len take blbe obdobie..
@monline no mas doma "drsnaka"...no je to chlap ako ma byt..tatko musi byt pysny ..🙂len pozor aby mu to nezostalo ...lebo nasa Leia si to nenecha...🙂)

tinaki1275
27. dec 2010

@monline vidis s tym kojenim je to zvycajne jednoduchsie pokial ide o zaspanie..my mame len cumlik k dispozicii..zatial jej to stacilo ...a po chvili ho vypluvne..a cez den spime v hojdacej sieti ,to trva tak 15 minut a spi aj tri hodiny ..takze denny spanok ma dobry..ja dufam ze to len zuby ,,,

monline
27. dec 2010

@tinaki1275 neboj, prevychovám ho, nebude Leiu kmásať za vlásky.. 🙂 už vie dať pusu..otvorí pusinku pri tom 🙂 zlatý je moc 🙂

robika
27. dec 2010

@merikac Ty si sa ani nepochvalila s tymi krasnymi fotkami co mas 🙂

@monline aj ja uspavam dost podobne, dopoludnia spinka vnutri, a tiez ked ho polozim hlada cicik a ked ho najde tak trosku potiahne a ked ma dost otoci hlavicku a spinka, sice ked sa vzdialim, tak spi iba 20 minut, poobede som ho teraz naucila na kocik, ale musim to stihnut okolo tej 13-tej, dam ho do kocika a po chvilke zaspi, len dnes som sa tiez nastvala, lebo dala som ho von na terasu, a svokra poslala muzovho brata odhrabavat sneh, tak ho samozjreme zobudil a ked spi aj tento druhy krat tak kratko, uz je umrcani cely den a druhy krat ho do kocika uz nedostanem...

monline
27. dec 2010

@robika to poznám..preto už nechcem aby spal vonku, lebo v tejto zime s ním nevydržím byť tak dlho vonku a on spí len ked sa hýbe kočíkvon chodíme okolo obeda, zdvihnem mu opierku aby videl, rozkukáme sa a ideme dnu..zaspáva medzi 2-3 a spí min dve hodiny

robika
27. dec 2010

zase tam mam kopu chyb... takze prepacte 🙂

robika
27. dec 2010

@monline a ako dlho si s nim vonku?

tinaki1275
27. dec 2010

@monline jaj tak to je frajer ze pusinku dat..🙂)

tinaki1275
27. dec 2010

ozaj baby chcem dat malej ryzu do zeleniny ,to mam dat obycajnu ryzu uvarit a jednoducho pridat k tomu ?

robika
27. dec 2010

@tinaki1275 tak to by zaujimalo aj mna, lebo v tych kupovanych je vacsinou ryza a mozno preto to FIlipkovi tak chuti, on vobec nechce jest tie, co mu pripravim doma, tak neviem ako to mam pripravovat ☹

monline
27. dec 2010

@tinaki1275 ja pridám lyžicu ryže do zeleniny vtedy, ked odhadnem, že je čas, nech sa to pekne naraz dovarí, aj mäso varím dokopy..ved aj tak to zmiešam, nebudem mať tri nádoby na šporáku

monline
27. dec 2010

@robika dnes sme vydržali asi necelú hodinku, ale museli sme z ulice zájsť dozadu na dvor, tam svieilo slnko a nefučalo..ale i tak mi bola zima, malému nie, lebo bol zababušený..ale kočík sa nehýbal, tak ho to po chvíli prestávalo baviť, musela som s ním kecať a zabávať ho

robika
27. dec 2010

@monline a s tym masom, to das zeleninu do trochy vody a potom k tomu pridas masko a ked je hotove rozmixujes?

bambola
27. dec 2010

@monline mon ja som prisla na uzasnu vec....oteplovacky 😀 😀 bez nich uz viac nekocikujem 😔

monline
27. dec 2010

@robika hej, tak nejak..robím to ako polievku..vývar..a spolu zmixujem, mäso nakrájam nadrobno, nech sa to rýchlejšie uvarí (inak by sa mi rýchlo vyvarila voda)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre