Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
27. dec 2010

@monline tiez si to mala pestre 😀 jedno desarocie jeden chlap, druhe druhy.... no je cas na zmenu 😀 😀

bambola
27. dec 2010

@tinaki1275 aj moj vie odfukovat vedla kriciaceho a zuriaceho dietata 😠
dobru noc

monline
27. dec 2010

@bambola aj ja mužovi stále vravím, že do tretice, ale že to si už nájdem 90 ročného milionára 🙂))) no ktovie čo sa v živote udeje...dopredu nevieš 🙂

bambola
27. dec 2010

@monline aaaaaaaaaale mon vsak svojho tretieho chlapa uz mas 😉

monline
27. dec 2010

@bambola vidíš? takto som sa na to nepozerala 😀 ten tretí je najúžasnejší 🙂
ja som spokojná 🙂

bambola
27. dec 2010

@monline tomu verim ze je najlepsi (the greatest things come in small packages 😉 )

monline
27. dec 2010

@bambola krásny výrok

monline
27. dec 2010

@bambola idem si ešte čítať...páá, dobrú noc prajem

bambola
27. dec 2010

@monline dobru noc 🙂

tinaki1275
27. dec 2010

@monline @bambola tak som po sprche a este som mrkla..ale uz odchadzam..tak aj vam dobru ..a pekne pokecajte nech mame co zajtra citat🙂)

sunnygirl
28. dec 2010

dobré ránko 🙂
naša malá Lenka bola pred vianocami na očkovaní, takže na štedrý večer bola trocha mrzutá, ale zvládli sme to po kapustnicu a potom sa najedla najprv mamina a potom ocino, aby sme sa nezadrhli kaprom, presnejšie kostičkami. 😅
Momentálny stav je 69 cm a vážime 5, 450 g a papáme v noci každé dve hodiny ☹ a ráno vstávame o 3-4 tej a potom ešte mamina uspí 😵 ale už mamina nezaspí 😖 . Asi nám idú zúbky, lebo všetko hryzieme a stráááášne slintáme.
Pridávam aj nejaké foto 🙂
Pekný dník pa 😉

katty17
28. dec 2010

dobre ranko babulky.
@sunnygirl - lenka je podarena pri stromceku a aka je lahucka, mate pekne miery. 🙂

katty17
28. dec 2010

dobre ranko babulky.
@sunnygirl - lenka je podarena pri stromceku a aka je lahucka, mate pekne miery. 🙂

luludi
28. dec 2010

bre ranko,

vcera risko zaspal uz o siedmej vecer, pekne bez placu, ale tuto noc bol strasne casto hore, oci otvorene, povypraval tatinovi nieco, ulovil si cicik a spal dalej.. Ale neplakal, ani nejako nevyvadzal, len bol proste hore. Ja mam dnes lekarsky den, idem so sebou na kontrolu, sa mi taaaaaak nechce nic, len zaliezt do postele a spat

mirka285
28. dec 2010

dobre ranko...
@sunnygirl mala je zlata a musim ta pochvalit,mate vkusne prestrety stol 😉 nasa noc v pohode,a vonku krasne husto snezi 🙂

maxara
28. dec 2010

Dobre ranko.. ja som skoro vobec nespala.. mam totalne zapchaty nos, boli ma hlavaa skratka absolutne dovidenia.. kedze som takyto uchvatny vyvin mojej choroby predpokladala, isla som rovno spat az o pol 1, aby som len padla do postele, ale aj tak som sa zobudila asi 3 krat, co som bola v kupelke smrkat, aby som nezobudila Ninka.. mm nas totiz vcera prestahoval, ja s Ninkou spime v Ninkinej izbe a mm v modrej novej, lebo v hostovskej, kam by sme sa pekne pomestili, zabudol zakurit 😒no ale neva.. tak sme spali ako spolubyvajuci..
V noci som si chcela frknut sprej do nosa a samozrejme sa mi minul pri vecernom frkani, co som nevedela.. skoro ma drblo.. tak mm rano klusal do lekarne do sprej a to frkatko do hrdla.. ☹ som absolutne KO..
Rano som urobila vymakanu cesnakovu natierku, mm rovno kupil aj v pekarni slane rozky, tak aspon to sa podarilo.. A Ninka, ta je tiez podarena 🙂 😵 krasna a dobrucka, ako keby vedela, ze mama je odpalena

@robika ☹ chudatko ty si tam vytrpis u tej bosorky.. ale urobila si spravny krok, ze si vtedy na nu vyletela a povedala si si svoje a teraz uz nebudes mat az take zabrany.. takze mozno ked sa castejsie postavis na odpor, tak sa uvedomi.. svina 😒 😔

@denisse aj ja som pozerala videjko a aj som si nasla tie, co som zameskala a aj ja malu Nelku chvalim, sikulka veeeelka 😵

@monline fotecky kde najdem? 😉

merikac
28. dec 2010

dobre rano,ci skor den,,ja som sa v noci zobudila na strasnu bolest hrdlo,,,vecer idem spat nic mi neni a o par hodin je zo mna kalika,,,,,,,,,,, 😠 mala akurat spi svojim prvym dennym spankom,,,bosorka mala,,,asi tusi, ze som vedla nej tak s chuti si odfukuje,,,,,,,,,,,,,,a vonku krasne snezi....prajem vam krasny den 😵

monline
28. dec 2010

@maxara práve idem prebaliť pokakánka a uspať ho, potom ich sem niekde natiahnem a dám ti vedieť 🙂
pekný dník všetkým

maxara
28. dec 2010

@sunnygirl krasna malinka, aj stromcek a prestieranie

@luludi drzim palciaky 😉

@mirka285 🙂 aj u nas krasne husto snezi a mm zadrel, ze aha, vonku pada sniezik , veeelmi milym hlasom tesivym tonom a tak som sa ho hned spytala, ci to uz nie je biele hovno, co treba odpratavat 😀 lebo takto sniezik doteraz nazyval a vraj snezi iba trosku, tak je to sniezik.. ale keby sa teraz pozrel, urcite je to biele hovno 😀

mirka285
28. dec 2010

no baby,tak vam prajem skore uzdravenie,mne je uz lepsie,ja som sa takto dokalicena obudila do stedreho dna ☹

maxara
28. dec 2010

@monline 😉 ok.. alebo ich das na strechu?

mirka285
28. dec 2010

@maxara 😀 no ma svojsky humor,tak co?

merikac
28. dec 2010

@mirka285 co dnes varis svojim ratolestiam?

oacka
28. dec 2010

ahojte,kočky, tak aj my sa pridávame k maródom, Kika už druhú noc teplotovala, ale nezdá sa,že by bola chorá, asi to budú zuby... stále naprázdno hryzká... dnes v noci aspoň spala,minulú noc len plačkala......ale dnes jej teplota neklesla ani po 2 paralenových čípkoch, až po treťom.... v noci mala 39,6.....nemala by som s ňou ísť k lekárke? cez deň jej teplota klesla aj včera a v noci zase vyskočila.....

bambola
28. dec 2010

Dobré ránko,
@monline mon ty ides uspavat a my sme sa prave zobudili 😀 trosku ma to stve lebo doteraz sme vstavali tak o 9 a este stihla potom poobedny spanok o tomto case a potom sme dali prikrm, ale takto sa mi to cele posuva a to sa mi nepaci 😒 tak ale co ju budem budit? 🙄 hlavne ked ja chrnim s nou 😀 😀

maxara
28. dec 2010

@mirka285 😀 tak uz sa zobudil (bol si znova schrupnut) tak som sa spytala, coze nam to tam za oknom pada a hadaj co 😀 samozrejme ze biele hovno

bambola
28. dec 2010

Babule je mi luto, ze ste chore a aj deticky, drzim vam palce aby ste coskoro vyzdraveli a aby sa vase pokladiky spravali slusne ked su maminky marodi 😉

bambola
28. dec 2010

@monline samozrejme doobedny spanok som myslela 😠

mirka285
28. dec 2010

@merikac ani neviem,ved mame este stale plnu chladnicku.....

maxara
28. dec 2010

ja uz druhy den vysivam 😠

bambola
28. dec 2010

inac dievcata len tak pre zaujimavost ma napadlo....od noveho roka zdrazie v ruzinove (neviem ci aj inde) epiduralka na 150€. z tohto uz dostanu odmenu aj sestry, ktore doteraz neboli zaplatene a tak k pichaniu nechodili 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre