Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
31. dec 2010

jaj babulky vy este aj dnes stihate konikovat -mate moj obdiv..ja tu budem zase sediet v noci ..asi sama predpkladam 😀 mm zachrape hned po polnoci -aj to bude uspech ak vydrzi ..a grecka telka nic moc..
ja som dnes varila hovadzie na zelenine s ryzou -to si zapytal mm ,a ne vecer mam vajickovy salat a oblozenu misu -budme to jeste 3 dni predpokladam.. 😀 ..
a dufam ze tu buchat nebudu kedze byvame vedla nemocnice a v ulici mame len 5 domov ..najblizsi 400 m...lebo moje zvery sa zosaleju 😒
prajem vsetkym pekneho Silvestra a vsetko dobre do Noveho roka ,hlavne zdrave a stastne deticky ...
inac baby ja budem v novom roku o hodinu skor ako vy 🙂

denisse
31. dec 2010

baby, barunka dnes zase cele poobedie place ... ☹
ani vonku nespala, potom mne na rukach pol hodky ... nic ju nebavi, nikde nechce byt, len u mna na rukach ...
obavam sa, ze jej vadi, ze nie sme doma ... mozno ma "zoci" .. neviem .. prve 4 dni a 4 noci, co sme boli u svokrovcov tiez preplakala, potom sme sli domov, tam bola ovela lepsia, vratili sme sa sem a zase len place ...
to s nou nikam nemozeme ist????

monline
31. dec 2010

@tinaki1275 ja tu budem s tebou, môj muž dnes robí , príde až ráno

monline
31. dec 2010

@denisse asi sa cíti dobre len v svojom prostredí...v tvojom náručí..chúďatko uplakané

macik27
31. dec 2010

prajeme vám s Kajuškou všetko dobré do Nového roka a bujarú oslavu...v rámci možností 😀 ...dnes sme skúšali stoličku len tak na zoznámenie

kukucka26
31. dec 2010

@denisse ahoj tak to bunes musiet nechat navstevy na neskor kym vyrastie proste budes musiet chodit domov spat citi sa len tam v bezepci svojho domova svojej postielky a teba je to tak aj mi stym bojujeme proste netrapim dieta s tymto ideme po navsteve domov lebo potom snim nedam rady a kym sa to upravy po 3-4 dnoch tak by sme mali ist zas a to je a nervy mna a maleho

oacka
31. dec 2010

@denisse návšteva u našich tiež vždy skončí plačom, ja by som tam Kiku ani nenechala spať. nevie tam zaspať ani vo vlastnom kočíku.... vidno na nej ,že nie je vo svojej koži. ke´d ju naši vidia u nás doma,tak ju nespoznávajú,že aké veselé kľudné decko. 😀 máme precitlivelé deti,mne to aj dokina povedala. a tvoja je určite ešte citlivejšia.

katarina7777
31. dec 2010

vsetkym zelame pekneho silvestra 🙂

my budeme doma a dufam ze budeme moct spat, kedze uz teraz tu ludom sibe s tymi delobuchmi, chudatka zvieratka ☹

kafoditka
31. dec 2010

Ahojte... baby, my sme mali dnes uplne najhorsi den za celeho Filipovho pol roka ☹ Od rana teplota 38, plac, kvantum slin a ruky si ide zozrat.. poobedemu vystupila az na 39 😒 volala som na pohotovost na kramare a tam mi povedai, ze nebyva zvykom tak vysoka horucka pri zubkoch, tak sme sa vybrali pre istotu na pohotovost tu do CA, aj ked ma mama presviedcala, ze su to urcite zubky... lekar nam dokopy nic nepovedal, popocuval ho, prehmatal - a vsetko ma v poriadku, chvalabohu. Ale cez den mal take zachvaty placu, ze som plakala s nim 😢 Teraz pred chvilou konecne zaspal, tak uvidim, aka bude noc, bojim sa tych polnocnych petard a ohnostrojov 😒 Mne je uz trochu lepsie, ATB zaberaju pomaly...

vsetkym vam prajem pekneho silvestra a do Noveho roku vela zdravicka, stastia, usmevu na perach a radosti s nasimi ratolestami...

gabika41
31. dec 2010

zdravim....vsetkym uzivatelkam tejto skupiny zelam Stastny Novy rok,hlavne vela zdravia stastia a lasky... 🙂

....pochopite to dnes mi mala pomaly grcala z bananu,som si nemyslela,ze s ovocim bude taky problem.Inak ani s jablkom to nebola velka slava.... 😖 ale zeleninku s maskom a s ryzou papa pekne... 🙂

bambola
31. dec 2010

Dobry vecer,

takisto ako merikac aj ja vam dakujem za prijemne stravene chvile ci uz online alebo s niektorymi aj osobne, za uzitocne rady, za povzdvyhnutie nalady a nocnym sovam za prebdene noci 😎
Do noveho roka vam, vasim polovickam a vasim ratolestiam len to najlepsie z najlepsieho aby ten rok bol lepsejsi ako ten predosly a samozrejme vela zdravicka, lebo to je to co je dolezite aj ked sa to niekedy bere ako samozrejmost.

Pekny a prijemne straveny vecer.
A na Novy rok zase online 😎 😀 :-* :-*

nununka
31. dec 2010

Ahojte dievcata 😉
Krasny a vesely Silvester!
Do noveho roka vam prajem ocean stastia, more lasky, rieku priatelstva, potok zdravia
a radost z nasich detureniec 🙂 🙂

tinaki1275
31. dec 2010

@monline joj to je fajn 🙂 ,no my uz mame po polnoci ..aj sme si vypili sekt..zacali sme este pred polnocou lebo mm je strasne unaveny ..ale este nespi kupodivu ..Leia vzorne zaspala 5 minut po ulozeni ,a ja som stihla urobit aj misy s oblozenymiu chlebickami a aj vajickocy salat a ja navarit na zajtra..akurat som nestihla okupat psy a teraz mi lezia smradlave v kuchyni na kachlickach ..lebo vonku bol cirkus a este je a oni obidvaja zosrati.. 😀a hlavne velky Donald..

tinaki1275
31. dec 2010

@kafoditka boze chuda moje ,nielen ty ale este aj Filpko 😖 chudatko moje,je uz s vami aspon mm? este ze mas aspon rodicov pri sebe..prajem Vam rychle uzdravenie obom ..

tinaki1275
31. dec 2010

babulky tak budem hadam prva v novom roku ?
😉

Ak máte byť v roku 2011 chorí, nech ste chorí chorobným optimizmom,
ak máte byť slabí, nech ste slabí odoprieť deťom splniť ich túžby,
ak máte byť unavení, nech ste unavení z dobre vykonanej práce,
ak máte byť nenásytní, nech ste nenásytní láskou, ktorú budete rozdávať.
Ak máte v roku 2011 niečo stratiť, nech je to zlá nálada,
ak máte niečo zabudnúť, nech sú to starosti,
ak máte niečo zničiť, nech sú to spomienky, ktoré Vás trápia,
ak máte zostarnúť, nech je to s pocitom šťastia, že svoj život žijete naplno

maxara
31. dec 2010

ŠNR

merikac
31. dec 2010

@tinaki1275 ano,ano,,bola si prva,,,,,,,,,sikulka,,,BABY- vsetko krasne v Novom roku,,zdravicka, stasticka, vam a vasim dietkom,,aj polovickam, ci uz zakonitym alebo nezakonitym,,,,,,,,,,,,,,,, 😵 😵

merikac
31. dec 2010

@maxara jaka strucna 😀 ja v prvy moment,,ze co to za komunisticku skratku 😀

merikac
31. dec 2010

@tinaki1275 jeeeeeeeeeeeej,,to bolo ake krasne novorocne prianie.....................

karinnka
31. dec 2010

Všetko naj do noveho roku 🙂 Veľa,štastia,lásky a prekrásne dni a spave noci s našimi drobcami 😵 😵 😵

tinaki1275
31. dec 2010

@maxara no sklamala si ma 😀 dufam ze rano bude nejaka pekna prihoda zo silvestrovskeho vecera.. 😉 alebo nejaky akcny sen 😀

tinaki1275
31. dec 2010

@merikac jaj ved som cakala s hodinakmi v ruke ze kedy bude na svk polnoc..a by som to "vymakla" presne 😀

macik27
31. dec 2010

vonku ako na strelnici a malá sa ani nepohne 😀

merikac
31. dec 2010

@tinaki1275 ved som si aj myslela 🙂 ,,,a co mala?? spinka? a boli ste u tej svokrusi?"!

tinaki1275
31. dec 2010

@merikac zbehli sme k svokre okolo deviatej lebo nam volala ze nam "upiekla vasilopitu " to je taky zvyk tu sa pecie taky obycajnu kolac a ko babovkove cesto a dnu sa dava jedna zlata minca a kto ju najde pri jedeni bude mat stastie cely rok ..tak sme tam boli a nasstastie mala plakla len prvych 15 minut..dalsich 15 uz bola kaotak kludna...
a mala nastastie spi ..dufam ze jej to vydrzi aspon do piatej rana..ako tvoja?

monline
31. dec 2010

PF2011
Všetko najlepšie v novom roku, veľa zdravia šťastia, lásky, pohody, splnených prianí...

merikac
31. dec 2010

@tinaki1275 a kto mincu nasiel?????? to je pekny zvyk,,,,,u nas zas uspavanie horor,,,,mm, malu uspal okolo20,00- som si myslela ako fajn,,no mala sa okolo 21 zobudila a revala tak,ze az mamina k nam prisla,ze co sa deje,,,doslova sa zacina bojkotovat nocny spanok,,,zistujem, ze mam pekne tvrdohlavu potvoru,,vydrzi revat neskutocne dlho,,vlastne az dovtedy place,,ze ju niekto vezme na ruky,,,ten rev sa proste neda vydzat,,uz si clovek mysli,,ze jej nieco je,,,ale teraz nastastie spi,,dufam,ze jej to vydrzi do rana, s prestavkou na kojenie

merikac
31. dec 2010

@monline Mon, dakujeme,,a mm, kedy pride?? ozaj Niku mas doma,- my sme Denisa teraz pustili tu vedla do parku- spia u nas nejaky 3 jeho kamarati,,,tak maju vychadzku do 1...hadam pridu v poriadku,,

tinaki1275
31. dec 2010

@merikac to az zajtra rozrezeme unas doma..takz alebo ja alebo mm..ale musime odrezat kusok aj za malu ....dufam ze tam tu mincu svokra fakt dala..nie ze zozerieme cely kolac a nic.. 😒
ja mam pocit ze vsetci prckovia zle spia az na Lindusku ,ale aj ta uz strajkovala jednu dve noci ..takze to bude tym vekom asi ..

tinaki1275
31. dec 2010

@monline dakujeme 🙂 je uz Dankovi lepsie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre