Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
31. dec 2010

tak konecne tu mame 2011, ja uz asi starnem lebo som neni na taketo oslavy... nastastie leo sa nezobudil na delobuchy ale psy sa dost bali... este ten ohnostroj ako tak chapem, ale co ludia vidia na tych piratoch to asi nikdy nepochopim 😠

@kafoditka moze to byt aj siesta choroba, my sme s nou "oslavovali" vianoce ☹ leo plakal ked mu vystupila teplota nad 39, stonal a chytal si hlavicku co ho asi bolela, tal som mu davala vlaznu vreckovku na celicko a hned sa ukludnil... vyskusaj ked uz nebudes vediet co s filipkom... dufam ze vam to skoro prejde obidvom.

merikac
31. dec 2010

@tinaki1275 jaaaj, tak,,takze minca prinesie zarucene stastie vasej rodina,,teda ak ju svokra do koalca vlozila,,,,,,,,,no hej,,vsimla som si , ze drviva vacsina sa stazuje deti ci uz cez denm alebo v noci spatne zaspavaju,,,najhorisie je momentalne asi na tom kafoditka a denise...........

katarina7777
31. dec 2010

@tinaki1275 ja dufam ze vam tam pichla 500 euracku, co mince, z toho bohata nebudes 😀

bambola
31. dec 2010

ahojte, tak ja sa uz hlasim z postele 😀
všetko dobre do noveho roku 🙂
@tinaki1275 krasne prianie asi si ho poziciam a zavesim na fb 😉

ja som s malou isla lahnut o pol 10 a ona sa potvora o pol 11 zobudila a cela vesela 😠 tak silvestrovala o polnoci s nami 😉

katarina7777
31. dec 2010

pomoooc pocujem zvuky z postielky... ked sa teraz zobudi tak ma slahne, som totalne vystavena 😔

tinaki1275
31. dec 2010

@merikac denise je ozaj hrdina... 😒 ja ked citam co jej barunka robi tak si hovorim aka som ja stastna,ze je este leia tak aka je..ale to sa moze rychlo zmenit...dufam ale ze sa im to upravi ..uz by bolo nacase..
a chudak kafoditka ta si este teraz vyzrala chorobu ..hadam bude filipko rychlo ok ..u nich to budu mozno aj tie zubky ..
@katarina7777 jaj to by sme vela chceli 😀 ta aj pri narodeni dala nejake zlate mince vo vacku (miniaturne asi 4-5 ich tam bolo ze to este od jej starej mamy ..)viac by sa bola hpdila nejaka novodoba "minca" 😉

merikac
31. dec 2010

@bambola tak mala si takto zazurovala:D zlatusik, maly,,,

monline
31. dec 2010

@merikac neboj, len trocha si vypijú, s tým radšej rátaj 🙂 muž teraz robí tak, že každý druhý deň robí celý deň..menil prácu, lebo krovy v zime sa moc nerobia..

@tinaki1275 stále rovnako..ale aspoň nemá teplotu a má dobrú náladu, tak sa to dá zniesť..sme s nikou u našich, aj s drobčekom, ten v spálni spí, nika šla domov volať, asi pôjde von s partiou...krásne prianie si sem dala, krásne... a aj včera merikac napísala krásne...
a díky aj vám ostatným za priania...som rada baby, že vás mám

tinaki1275
31. dec 2010

@bambola kludne si pozicaj .. 😉 Matka si nenechala ujst svoj prvy Silvester - spravna nocna sova 😀

merikac
31. dec 2010

@katarina7777 no ale nase deti si to zrejme nemyslia,ze maminy su vystavene........hadam, sa len prevracal na duhy bok,,

katarina7777
1. jan 2011

@bambola takze martinka si lizla trosku sampusu? 😀

podla mna nas caka rychly rok, lebo deticky nas tak zamestnaju ze ani nebudeme vediet ako ubehne.... hlavne nech sme vsetci zdravi .

inak som zvedava ktora z nas ako prva otehotnie... kto to bude?? 😵

bambola
1. jan 2011

@tinaki1275 tak tak, bude po maminke 😀 😎

merikac
1. jan 2011

@monline ty vies cloveka povzbudit- som to precitala mm,,v tom akurat volal Denis, ci moze zostat o hodinku dlhsie- ale v tom ako som ta citala,,zavelil "a bleskovo domov" :D

katarina7777
1. jan 2011

@merikac leo si trosku poprdkal a uz spi, uz som sa obavala ze bude aj novorocne hovienko 😀 😝

bambola
1. jan 2011

@katarina7777 ale cosi, vsak ja som bola rada, ze si mozem liznut 😀
ja tipujem alexu alebo maxi 😀

merikac
1. jan 2011

@katarina7777 ja som zas zvedava,,ako dlho nam takato zostava tu na konovi zostane :D

tinaki1275
1. jan 2011

joj baby ja som taka rada ze vas mam,mna teraz chyta az nostalgia ,co by som si bez vas pocala.. 😢 rozmyslam kolko mojich depresii som vdaka vam prekonala za par minut 🙂
fakt Vam dakujem..

katarina7777
1. jan 2011

ja som si nikdy nemyslela ze tento konik je taka zavislost, mali by na to upozornovat ked sa niekto registruje 😀 ... keby sme v amerike tak ich uz davno niekto zazaluje .

merikac
1. jan 2011

@tinaki1275 😀 MAtka ty si aka roztecena dnes,,ako ja s mirkou na stedry vecer :D

merikac
1. jan 2011

@katarina7777 no hned pre stastie by nalozil :D

katarina7777
1. jan 2011

@merikac podla mna dost dlho , ved kto iny by pocuval nase vylevy 🙂

tinaki1275
1. jan 2011

@merikac len ho krot...lebo vies ako dopadol Mirkin Tomas.. 😒 a to bol chvilu von ..

tinaki1275
1. jan 2011

@merikac to budu tie tri pohare sampusu a nenormalna unava co pocitujem 😀

merikac
1. jan 2011

@tinaki1275 tak to vies ako to chodi,,aj keby si davala akykolvek pozor,,tie deti vedia tak neuveritelne prekvapit,,kolkokrat aj niecim nemoznym,,,,

merikac
1. jan 2011

@tinaki1275 tak hajde na ucho si oddychnut,,,nech sme zajtra -vlastne dnes cule a vrtke ako rybicky,,ved ako na novy rok,,tak po cely rok,,,,,,,,,,,,,dobru noc vam baby......

tinaki1275
1. jan 2011

@katarina7777 @merikac ja si tiez myslim ze to vydrzi dost dlho ..ved kto iny by pocuval nase vylevy na nespave, placuce,zaprdene, a ogrckane ratolesti 😀 moji znami sa cuduju ze ako to ze stale nerozpravam o malej,ze to vraj robia vsetky cerstve maminy ,ale oni netusia ze ja sa vykecavam na konovi 😀 tak vyzeram ze aka "cool"

tinaki1275
1. jan 2011

@merikac dobru 🙂

bambola
1. jan 2011

@merikac dobru
pocujte mne ta moja mala potvora nechce spat, sa mi tu skeri, usmieva a skrieka 😠

robika
1. jan 2011

Vsetko len to najlepsie do Noveho roku hlavne velmi vela zdravicka detickam, mamickam aj celym rodinkam, taktiez aj stasticka a lasky, nech je tento rok 2011 uspesny a plny krasnych slnecnych dni...

katarina7777
1. jan 2011

dobru noc zavislacky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre