Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
18. jan 2011

@monline no ak hovori @booklover ze im pomohol tak hadam skusim dat...

maxara
18. jan 2011

@monline 😉 mala si sa vydat za mna 😀

@alllexa no tak po prve, nie ja ale ten niekto, kto vyhradne veri horoskopu.. ja to napr popieram, kedze ja tvrdim, ze urcite to zavisi aj od vychovneho cinitela.. navyse to ze je nieco pisane vo hviezdach, sa da velmi lahko prelozit aj do viery v Boha... a osud je urcite napisany.. 😉 to som si ista.. lebo vlastne osud ako taky, je to, co sa prave deje.. naplna sa osud 🙂 cize sa ani neda ho nenaplnat.. tak si to ludia definovali.. a ja ako typicky blizenec teraz napisem to, co by kazdy blizenec napisal, ja verim kazdej teorii, ze ma svoju pravdu, ale ziadnej neverim stopercentne.. napr sa mi zdaju niektore veci z horoskopu strestene a jednoducho tomu neverim.. a napr stve ma prave ten osud, lebo sa stale naplna a vymyslel tento pojem clovek.. a pritom su veci, ked si myslime, ze sa nieco musi stat a my to rychlo zmenime a nestane sa to a potom sa povie, ze osud bol prave to, ze sa to stat nemalo.. cize toto je ta haluz, ze sa da na neho vsetko zvalit..
no a samozrejme ta charakteristika ludi podla mna je urcite, lebo samozrejme ze som to velmi zjednodusila, ked som chcela vypichnut podstatu, to s tymi 5 vlastnostami.. no ale samozrejme ze ta nutit nejdem, ved jasne, ze nemusis aj ty verit na osud a horoskop.. 😉

mirka285
18. jan 2011

@booklover ty latkujes a mali ste zapareniny??hm 😕

maxara
18. jan 2011

my uz ideme buskat s pampuchom.. je dnes nejaka unavena 😀 tak bruuuu

merikac
18. jan 2011

ahojte baby,,len tak letmo som vas prebehla,,bambola- Martinka je nadherna,,,este aj to uspinenie jej pristatne 😀 @maxara- tak ty zatra rukujes- 😒 - budeme na teba mysliet,,nech si cim skor doma,,,,
@tinaki1275 - mala si to "vedela" nacasovat- hdam len pridete-....a to s tym horoskpom je akoze pravda- ci sa zas niekto zabava,,ja nie som to znamenie co som bola a ani moj syn a vlastne ani emma?! 😕

monline
18. jan 2011

@maxara dobre sa vyspite, pá

bambola
18. jan 2011

inac moj oco je panna a neda sa s nim vydrzat 😀 😀

gabika41
18. jan 2011

pokial ide o horoskop,tak je to podla mna o tom,ze kazdy clovek ktory pride na tuto zem ma v danom zivote urcitu ulohu.......nezabudajte na to,ze deti si vyberaju Vas a nie naopak....som pocula serioznu debatu o to,ze v okamzik splodenia je neopakovatelna energia aten tvrdil,ze deti ktore pridu na svet zo skumavky tuto energiu nemaju,tak je to svojim sposobom pre ne handicap.... 🙂

maxara
18. jan 2011

@merikac idem az poobede tak ak sa podari, nakuknem este ☹

@monline 😀 este tu oxidujem..

Inak, nepiste vela, dobre? 😅

maxara
18. jan 2011

@bambola ani sa necudujeeeeem 😀 😀 😀

maxara
18. jan 2011

@gabika41 😉 ja tomu tiez verim

maxara
18. jan 2011

proste na jednej strane nenacidim, ked sa clovek hra na Boha, na druhej, nikomu nezazlievam, ze urobi vsetko pre to mat dieta ☹ ale toto nevyriesim .. tu budu vzdy pre a proti a nikdy nedokazem ocenit, ktory fakt je drahsi a ktory viac zavazi.. 😒

merikac
18. jan 2011

@maxara ty si este tu? 😀 teba sa clovek len tak nezbavi 😀 🙂

maxara
18. jan 2011

@merikac ja viem, ze sa tesis, kedy uz konecne vypadnem ☹

katarina7777
18. jan 2011

@maxara peti drz sa v nemocnici, budes nam tu chybat , kto bude pisat par dni o tom kde sa mu vykakali psy? 😉

maxara
18. jan 2011

@katarina7777 ☹ ☹ ☹ no teda.. to sem len ja pisem take debiliny? 😔

merikac
18. jan 2011

@maxara trubka 😵 ,,,,- ved sa len pekne pozri,,kolko tu je stran,,a ked prides,,,tak zistits, ze bez teba to tu ani nezije........

oacka
18. jan 2011

@gabika41 ani dieťa zo skúmavky sa automaticky nezaddarí, tam to tiež musí zariadiť vyššia moc, to by vedeli rozprávať ženy,čo majú za sebou niekoľko IVF a KET....

oacka
18. jan 2011

ja neverím tým horoskopom, čo sa píšu kade tade a čo vám na ppočkanie vychrlí každý internetom a jednou knižkou vyučený astrológ,či veštec,či čo to sú za povolania... podľa mňa treba veriť vlastnej intuícii,lenže tú si treba cibriť,ľudia ju už v sebe pomaly zabili.... ke´dže verím v Boha,tak podľa mňa Boh nám dáva znamenia a vnuknutia,kadiaľ má viesť naša cesta, len my to už nepočujeme....

bambola
18. jan 2011

ale mate temu, ja neviem co si mam o bohu, horoskopoch, vyssej moci, osudu a podobne mysliet tak si radsej nic nemyslim. ale uz mi mama slubila, ze ked dojde zo sluzobky tak mi piatok vylozi karty 😀 😀

bambola
18. jan 2011

snad len jeden vtipek od mojej starkej "to bol osud. to nebolo o sud ale o plot." 😀 😀 😀

oacka
18. jan 2011

@kafoditka mm je panna,.....a je proste super!

denisse
18. jan 2011

@bambola
uz som nasla na ceskom MMB ...
canpol babies za 135 a to americke za 260 ... tak skumam rozdiel a nevieeeem ...

bambola
18. jan 2011

@denisse deni ja mam to munchkin ale nevidim tam ziadny rozdiel, jedine tak v patente zatvarania a otvarania asi. nekupuj zbytocne drahsie, teda moj nazor

noemarta
18. jan 2011

@maxara aby som na teba nezabudla, drz sa zajtra, prajem ti rychly navrat domov, a aby vsetko dopadlo na jednicku 😉
@allexa podla na tom nic nie je, ze sa tolko budi, aj nela sa tak budi, ale ona nie je hladna, len si cucne a spi dalej, takze ja by som to kasou neriesila.... 😕
Uz mame doma fesandu DIEVCATKO, hadam jej uz nikto nepovie ze chlapec... 😠 😠
Ale si poplakala moje male chudaaa.... ☹

noemarta
18. jan 2011

noo neni to asi dobre vidiet, vsak uvidite na stretku... 😉

bambola
18. jan 2011

@noemarta ako to prebiehalo? pekne jej to nastrelili? dali vam vybrat nausnicky? musim sa aj ja objednat ale musim kupit aj nejake nausnicky aby som jej potom mala ake vymenit 😉

noemarta
18. jan 2011

@bambola ako bolo to rychle, nakreslila jej na ucho kde asi, opytala sa ci suhlasim, sestricka ju drzala a ona strelila jedno ucho, ako po pol minute rev jak hovado a v tom placi este rychlo druheeee, nooo boli so Sandrickou urevane chudatkaaaa..ale uz v aute bola ticho uz nemrncala. A dalo sa vybrat z nausnic, mali dobry vyber. My mame zlte zlato a sandra biele.

bambola
18. jan 2011

@noemarta a nemykala sa moc pri tom druhom? vies ked uz plakala a bolelo ju. a cim vam kazali dezinfikovat teda cistit?

merikac
18. jan 2011

baby prosim pomoc,,zadala som zle cislo uctu,,vlaste cislo spravne, len zly kod banky,,platila som cez internetbanking, da sa tato platba dako stornovat?? alebo mam moznost vratit penazie spat,,,mozu existovat dva rovnake cisla uctova aj ked v inej banke??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bambola
18. jan 2011

@merikac tebe ta platba odisla hned? nemozes ju este zrusit? zavolaj na info linku do banky , myslim, ze ked poziadas do neviem akeho casu tak platba neodide (ak sa ti to neda zrusit priamo v IB)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre