Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

karinnka
1. feb 2011

@oacka Kludne 😉

oacka
1. feb 2011

@monline máj je dobrý nápad, to hádam väčšina deti ešte nebude chodiť, tak ich skôr ustriehneme 😀

denisse
1. feb 2011

@oacka
urcite hej a budeme mat pokope vsetky tipy, linky, dohody .. tu medzi tymi haldami stran, ktore sa denne zapisu to nedohladame ... teda aspon tak sme to robili s junovkami 2007 a osvedcilo sa 🙂

maxara
1. feb 2011

v prvom rade @cigaretka5 drahaaaaa, padaj na test, som nedockava.. ved ked nic, tak este stale si ho mozes urobit znova v piatok 😉 horiiim, utekaj 😵

STRETKO:
ja mam v juni narodky, 30, a mam aj meniny a a j moj oco ma narodky, cize budem pomerne slusne vytazena, tak ale ak by bolo tak cca v strede juna, tak by sa to dalo..
ja osobne sa priklanam za nejaky mesiac mimo sezony, takze napr maj, uz je relativne pekne, aj teplo, aj slnko a zaroven nie su ziadny dovolenkari..
zaroven si predstavujem aspon2 noci, vlastne min a aj max 2 noci, kto chce moze odist skor..
zaroven si predstavujem nejaku taku lokalitu, ktora nie je uplne ze vychytena, cize nie take ako Tatry alebo Besenova.. a mne osobne je prakticky jedno kde.. ja sa dotrepem ked sa naserem aj do Uble.. (koniec koncov pred dvoma rokmi som sa tam aj dotrepala 🙂 )
zaroven predpokladam, ze sa pojde s polovickami a samozrejme ak by nie, tak kazdy sam na izbe, cize treba zabezpecit veeeelku chatu alebo objekt, kde su izby vacsinou dvojky..
a bolo by fajn, keby varili, nech nemusime my.. pre mna to nie je dovolenka, ked sa musim starat o jedlo..
nooo... takze..

@oacka @kafoditka davam ruky prec, lebo podaktore baby nie su schopne ani napisat IP, nieto este realne sa postavit k nejakemu rozhodnutiu a zavazne vyjadrit svoj nazor.. cize s tymto by som mohla pomoct, poradit, obvolat.. ale nemienim to organizovat, doprosovat sa ako doteraz vzdy, nech posle niekto IP, kolko ludi, kedy a co.. zaroven nemienim nikde platit zalohy za velku spolocnost a potom ich aj znasat.. a toboz nemienim vyberat peniaze.. a nakoniec aby sa mi este stalo to, co na stuzkovej, ktoru som si celu zorganizovala okrem kameramana a hudby uplne vsetko, salu, vino, menu, program, spoluziakov dementnych, vsetkoooo a nakoniec mi jedna chudera zapotila, ze to bolo otrasne.. a este musela aj 120 Sk za osobu platit 😖 cizeeeeeeeeeee

@booklover zisti persnu kapacitu a zlozenie izieb..

@denisse zaloz podtemu 😉

cigaretka5
1. feb 2011

@maxara netestujem, az v piatok musis vydrzat. Trenujem trpezivost

denisse
1. feb 2011

@maxara
hotovo

mirka285
1. feb 2011

baby tak uz som doma...takze vlasy mam celkom fajn,ale ziadna radikalna zmena to nie je,v podstate mi to prestrihal,odlahcl hlavu a povedal,ze nakolko vidi ze mam brckavy vlas,boji sa mi to radikalne zostrihat,lebo nevie ako mi to potom vyskoci...ale ze nabuduce mozme aj viac,ale celkovo to mam dobre,farbu tmavo hnedu,ale teraz este vyzera ako cierna,ale to vzdy ked som cerstvo zafarbena...co sa tyka Thajska,suhlasim s @cigaretka naozaj sa tam neockuje a strava je lahka vynikajuca,a naozaj tam chodi dost rodiniek s detmi....co sa tyka stretka tiez som za 2 noci,v Polane bol Tomas teraz na lyziarskom,takze ked pride vecer domov,povypytujem sa ho a podam info uplne najcerstvejsie 😉

cigaretka5
1. feb 2011

@mirka285 a kto sa strihal?

mirka285
1. feb 2011

@cigaretka5 v Karlovke Simon Stefanka ci jak sa vola...

cigaretka5
1. feb 2011

som cakala ze das kopanicu alebo niekoo podobneho

oacka
1. feb 2011

čo sa stretka týka, súhlasím s maxarou...dúfam,že bude v máji pekne,inak mi máj nevadí. ja by som možno bola z tých,čo ostanú jednu noc, uvidíme,možno aj dve...ja teda určite aj s polovičkou... a variť nechcem ani také spoločné varenie nemám rada, nie som kolektívny typ. 🙂 a myslím,že to celé treba brať s ľahkosťou a komu sa nebude páčiť,nech si trhne! 😀 😀 😀 joooj, to som mala napísať do novejj témy,čo? tak hodím aj tam. 😀

monline
1. feb 2011

@mirka285 škoda, že nevidím foto, ale verím ti, že to máš dobré, lebo však aj na posledných fotkách vyzeráš super 🙂

merikac
1. feb 2011

ahojte babulky,,,jeej, ocka mi zaziarili , ze stretko,,celkom tu padli slusne navrhy,,a uz je aj nova tema k tomuto vytvorena???,- pretoze ja nie som za temy,ale toto je rozumne, mat po kope infomrmacie
@cigaretka5 jeeeee Luci,,,,,to ako vazne co tu citam by mohla byt pravda? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to by bolo uplne, ale uplne, ze uuuzasne,,,,,,,,,,a krasne,,,,- vidis @noemarta- aj z teba by som mala taku velku radost,,aj za kmotru by som sla 😀 😀 😀 😀

cigaretka5
1. feb 2011

@merikac no uvidime ako to nakoniec bude , ja tvrdim ze je tak ako ma byt .....................

cigaretka5
1. feb 2011

@merikac len si neviem predstavit dve deti a robotu..................

merikac
1. feb 2011

@mirka285 hod foto,,,verim, e to mas dobre,,,ved dobre si to mala aj v nedelu,,,,len ty si uz svojim okom vidis nedokonalosti,,takze my asi ani zmenu nepostrehneme 🙂

merikac
1. feb 2011

@cigaretka5 je to sice komplikoanejsie,ale ak mas okolo seba spravnych ludi, tak sa to bude dat,,ak si nato sama,,tak asi moc nie,,,,ale ako pises, bude tak ako ma byt,,,,,,,,,,,, 😵

cigaretka5
1. feb 2011

@merikac neplanujem uvidim ako bude

cigaretka5
1. feb 2011

@merikac a ty ako zvladas:?

merikac
1. feb 2011

@cigaretka5 v pohode,,ale ja mam uuzasnu maminu, ktora mi pomaha,,,,,,,

cigaretka5
1. feb 2011

@merikac no ja si tiez bez mami neviem pedstavit, a to ma okrem nasej male aj braskovho maleho s ktorzm chodi do kupelov a zhana prachy na jeho liecenie,kedze na sk to stoji 4000 evri a poistovna neda ani sup a abz to malo zmysel, musi ist aspon 4 krat do roka.............uzasna zena................

noemarta
1. feb 2011

ahojte holky,

@merikac @cigaretka5 + ostatne nedockave baby, tak vas sklamem, marianka kmotra u nas nebudes, dnes teraz pred chvilou sa mi pustili kramy.... ale aj dobre, lebo tiez by to bolo podla mna skoro po sekcii....aaale keby bolo , boli by sme radi.
Ale poviem vam, je mi od rana strasne blbo, na grcanie, citim sa slaba, duuuufam, ze nebudem mat tu grcajucu chripku.... 😖
@mirka285 takze si na poradecku aj dole aj hore, no dobreeee...
Za stretko som aj ja, skor na ten maaaj.

@denisse a a a mne ta podtema nejde otvorit 😕 😕 😕 😕

idem si asi lahnut k mojej ňufke..

cigaretka5
1. feb 2011

@noemarta no tak uvidim ako dopadnem ja

merikac
1. feb 2011

@noemarta som sklamana ☹ 😀 ....je ti zle, lebo podvedomie hovorilo,,toto neni dobre,,toto neni dobre,,a ked zistilo, ze to dobre je, tak takto s tebou pekne zamavalo,,to je uulava zo stresov 😉 - lepsie, nez mat daku abrusnu chripku ci co 😉

merikac
1. feb 2011

@cigaretka5 no mame veru uuzasne maminy,,,ved aj mytake budeme 😉

adka1311
1. feb 2011

caute maminky 🙂
chodievam sem uz len obcas, lebo moje dve male zlaticka mi robia neustale program + robota+vybavovanie stavebneho povolenia na otcov dom...
ale tak raz do tyzdna si par stranok precitam, hoci sa uz len tazko orientujem vo vasich zivotoch 😀
dufam,z e sa vsetky mate fajn a babatka vam krasne rastu...
my ideme zajtra na poradnu, tak hodim info Maxi do tabulky...
@cigaretka5 tebe drzim palce, aby test dopadol ako chces ty - a neboj mam kamosku, ktora ostala tehu 3 mesiace po prvom cisarakovi a vseko bolo OK 😀
@mirka285 - gratulujem k novemu ucesu a aj k moznosti neviazaneho sexu 😀
@luludi - super, ze sa mate lepsie
@monline - dufam, ze danko bude uz zajtra uplne fit
@bellablonde - kedy sa chystas na kontrolu k Ilavskej? pripadne aj ine baby s tehu cukrovkou - boli ste uz na opakovanych testoch?
@oacka a vsetky baby z KE a okolia - uzite si stretko - a hlavne pekne fotografujte - ako Maxi 😀 😀 😀

a prosim vas, babule, riesili ste tu pitie cajikov - mne maly nechce pit vobec nic - a neviem ako ho donutit....my sa len kojime, flasu odmieta - aj ked je v nej moje mliecko 😢 , z poharika mu to nejde a striekackou to vypluva...a ked to skusam lyzickou, dostanem do neho len par kvapiek.... viete poradit?

adka1311
1. feb 2011

@maxara - a zabudla som pochvalit zubatu NINKU 😀 tisko zavidime...nam este nevidno ani jeden zub... 😒

ywett
1. feb 2011

@robika
ja budem na dva dni na osem hodin, s tym, ze na obed pride mangel s malinkou za mnou, dva dni home office, ked mala bude buvat a vecer a den volno, uvidime, ci to pojde

monline
1. feb 2011

baby vy všetky spíte? 🙂
ja som dnes uspala drobčeka o siedmej, bol už veľmi unavený a potom som zaspala pri ňom..dobre mi to padlo, akurát ma začalo riadne škriabať v krku, nechcela som pri nom zakašľať, tak som chcela odísť, ale zrazu na mňa pozrel..nasledovalo prso, teraz spí, ja mám odkašlané a tešila som sa na 10 popísaných strán, no šeherezáda asi robí svoje 🙂

@adka1311 máš celkom dobrý prehľad z ých posledných dní 🙂 my pijeme tak ako vy..tiež len lyžičkou, ale aj pol deci a kojím, fľašu odmieta..z dierkovaného pohára sa mu to páči, ale moc to ešte nevie, tak skúšame, učíme sa..
inak ste zdraví a v poriadku?

robika
1. feb 2011

@monline Ahojcek ja nespim, len sa snazim docitat, co sa dnes popisalo, vobec nic nestiham, som rada ked si vas precitam ale uz nestiham nic napisat ☹
ja som asi nejaka divna, lebo ja pri malom nemam vobec cas, cez den naozaj nic neviem normalne urobit a ked si chcem sadnut za pc a citat MK maly hned mrnci s takou intenzivou, ze sa neviem sustredit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre