Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
2. feb 2011

@bambola ja mám súkromné v obľúbených, potom panelák, ordináciu, júnovky (na šmírovanie) a to je tuším všetko..aha ..ešte jednu tému mamičky zo senca, či čosi také, tam nakúkam kvôli klebetám 😀

merikac
2. feb 2011

@monline a chce sa nam?

monline
2. feb 2011

@merikac tuším ten capslock radšej vypni 🙂 Emma, nechaj maminku pekne písať 🙂

merikac
2. feb 2011

baby, neviem co to emmu pocyhtilo, ale sledujem posledne 2 tyzdne, ze ked cuca mliecko pred spanim a v noci,,tak uz aj ked nesaje, tak len dudluje,,inokedy som jej dala dudel a bolo dobre,,no teraz mi ten dudel nechce ani za svet chytit, vypluva ho a len sa taha k prsniku- cez den takto nevymysla,,to sa normalne napapa a hotovo- uz som vydudlana ako stary storocny cumel 😠

monline
2. feb 2011

@merikac rozhodne nechce, no ale si vezmi, že my ked začneme a schudneme a potom dáme fotky, všetky baby z nás budú paf!!! a to ani nehovorím o chlapoch na ulici!!! 😀 😀

merikac
2. feb 2011

@monline ved ja netusim ako tam zas hodila a odoslala ten povodny text,,som na to cumela,radsej som ho rychlo zmazala, aby ma nevyhodili,,,,,,,,,,sa tu hrabe a len by buchala po kklavesnici- to je moment a uz tymi malymi ruckami skraboce

merikac
2. feb 2011

@monline 😀 😀 😀 - moja, no neviem kto sa bude obzerat po nejakej 60 rocnej vysusenej zenskej- ak vobec sa nam dovtedy podari zhodite 😀

monline
2. feb 2011

@merikac poznáme..niekedy ma až prso bolí, čo ma vycucal až z týždňových zásob 🙂)...ale len v noci, tiež nie vždy, ale stane sa...

dugyna
2. feb 2011

@merikac ti zmazali prispevok 😀

adelaine
2. feb 2011

@zuzik1983 a davas taku ze od 4 mes. ryzovu, alebo s prichutami?

merikac
2. feb 2011

a ja mam pruuser,,az teraz ma napadlo, ze moj mm, ma dnes meniny 🤐 -----vlastne aj @ericica vsetko naj naj

bambola
2. feb 2011

@monline ja mam v oblubenych ordinaciu, julovciatka,nemocnicu antolsku, potom este mamicky co studuju, o lodgeri nejaku temu a o prilahnutych a odstavajucich usiach 😀

merikac
2. feb 2011

@dugyna no veru,,,videli tam nieco o cviceni,,tak to zmazali,,asi sa im ten napad nepacil 😀 😀 😀

monline
2. feb 2011

@merikac moja pekná pesimistická, rátaš náš vek dokopy? 😀 😀 jedine tak by tá číslica sedela 😀 neboj..dáme dole po 10 kíl a hned budeme lepšie vyzerať 🙂 a kým budeme mať 60, tak opäť naberieme pôvodné, snáď si si nemyslela, že naše telo chce byť vysušené? 🙂

bambola
2. feb 2011

@merikac jaj keby si videla moje bradavky 😠 ja som zivy cumlajz 😠 😒

monline
2. feb 2011

@bambola tie ušká ma pobavili, aj taká téma je? 🙂

dugyna
2. feb 2011

@merikac 😀 😀 😀 😀 😀 ze velke pismenka 😀 😀 😀 😀

monline
2. feb 2011

@merikac a ja som dnes premýšľala, či poznám eriku či erika.. @ericica všetko najlepšie k meninám 🙂
a ty ešte stíhaš drahému poslať sms 🙂

oacka
2. feb 2011

@mirka285 to ktorý je ten Onur? len nepovedz,že ten modrooký! ženy,to je taký grc chlap!!!!!! mne je z neho normálne zle, z toho jeho telenovelovského smutného ksichtu! ja také pohľady z duše nenávidím...si predstavte,že som nevidela ani 3 minúty z toho seriálu...

merikac
2. feb 2011

@bambola ja som si poprvde nikdy nevsimla, matikyne uska,,az kym si ich nehodila na porovnanie s ocinom,,,,,ale aj tak to nemeni nic na tom, ze matka ma hadam najmodrejsie ocka zo vsetkych juloviek 😉

monline
2. feb 2011

@dugyna fakt..mám v -kto ma spomína tie vymazané príspevky

merikac
2. feb 2011

@monline uz sa stalo,,,som mu napisala,,ze to ten najkrajsi vins musel prist az posledny aby sa mu lepsie zaspavalo 😀

monline
2. feb 2011

@merikac
@bambola podľa mňa jej tie ušká strašne pristanú..a vlasy jej ich do takej miery prekrývajú, že bez upozornenia by sme si to ani nevšimli

dugyna
2. feb 2011

@monline asi som nepochopila

monline
2. feb 2011

@merikac milé a romantické 🙂 aj reakcia prišla? určite premýšľa ako si sa snažila naťahovať čas, nech napíšeš posledná, ako si celý deň nad tým premýšľala 🙂))

dugyna
2. feb 2011

@oacka hej onur je modrooky

monline
2. feb 2011

@dugyna zdalo sa mi, že tak neveriacky si sa pousmiala, že pre veľké písmená..tie príspevky adresovala mne, takže z "kto ma spomína" nie sú vymazané a vidím ich tam..ale možno si sa pousmiala len tak, takže končím túto tému 🙂)

mirka285
2. feb 2011

@oacka ano ten modroky...ked si odmysis tie pohlady co hadze tak je pekny,a ma pekne pery....
@bambola ved som ti uz minule hovorila ze krasa spociva v nedokonalostiach...ked by mala Matka vsetko dokonale tak by nebola vobec zaujimava...

monline
2. feb 2011

@dugyna daj si sem aktuálnejšiu foto, však Miška je veľká kočka už 🙂

merikac
2. feb 2011

@monline prisla, ale asi len pre to, ze som k tomu pripojila foto- ako emma stoji v postielke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre