Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
4. feb 2011

Ahojte....tak sme doma, boli sme s Mirkou na kafe, pokupili drobcom nejake vecicky a musim vam povedat, ze Mirka ma tie nove vlasy super a podla mna ju to omladilo 🙂 a dnes som ju prvy krat za ten cas, co sa pozname videla v rifliach 😕 normalne som si na to nemohla zvyknut 😀 ale pristalo jej to dnes 😉
Baby ja vam musim cosi povedat...dnes mi volala kamaratka, ze jej 3 rocny syncek ma nador na mozgu 😔 ☹ teraz to na mna tak dolahlo, je mi ich strasne luto a vazne si clovek uvedomi, ze vstavanie k dietatu 20x za noc, nevyspatie sa a pod. su totalne malichernosti, ktore nestoja ani za rec voci takymto skutocnym problemom... ja sa modlim kazdy den za zdravie Filipa a som vdacna a stastna, ze mu Panbozko praje. Dufam, ze bude stat aj pri tom chlapcekovi a dostane sa z toho.. 😔

vierkaha
4. feb 2011

@merikac no snažil sa veľmi, ale ako vždy som bola ja na vine 😀 lebo malý mal blbé dupačky ( ktoré mu on nevedel obliecť...) bol nervózny a vôbec nechcel spať, či všetko moja vina 😉

Inak zajtra ho bude musieť okúpať, nakŕmiť a uspať, tak som mu navrhla, aby si apoň to uspávanie vyskúšal už dnes a on sa normálne urazil 😀
no v každom prípade ja zajtra skôr ako o polnoci domov nejdem 😠

maxara
4. feb 2011

@kafoditka
tak vravis, ze Mirka to ma superne? @mirka285 v stredu dojdi prosim v rifliach 🙂 a vlasy si tiez zober

kafoditka
4. feb 2011

@maxara ano ano, ma to kratsie, prestrihane, take vzdusnejsie...a este aj super ovladatelny golfac ma 😵 inak ma to dievca nejaku chybu??????? 😀

maxara
4. feb 2011

@kafoditka 😀 vies co? musim si ju ja prezriet najblizsie z kazdej strany 😀

bambola
4. feb 2011

juuuuuuuuuuu zajtra 10 stupnov 😵

kafoditka
4. feb 2011

@maxara no poprosim ta, mozno svojim kritickym okom nieco najdes 😀

kafoditka
4. feb 2011

@bambola 😵 dufam, ze ten sneh komplet zlezie a vytahujem tenisky 😉

mirka285
4. feb 2011

uz som tu,vy traposky co ma rozoberate?ha??ja,ze co mam pupak na jazyku?
@maxara v stredu moze byt ta kava @bambola neboj zoberiem ta....no sme sa poflakali ale ja som vlastne kupila len take capacky do kocika,ktore sa mi sice moc extra nepacia,ale hodia sa malej k veciam a stali necelych 5 euri,mali v Nexte aj krasne co sa mi pacili,ale 16 euri za capacky som odmietla dat,som dnes bola za lakomu 😀 na seba som si ani nic nepozerala,kedze ocakavam kufor z Thajska 🙂 cakam kym mala zaspi a pojdem cvicit,jaaj a vlastne neviem ake mam tie vlasy,lebo Kafko s mojou kamoskou sa nevedia dohodnut,ci cierne alebo tmavohnede,akurat,ze ich mam teraz viac brckave,e Domi?

katarina7777
4. feb 2011

@kafoditka to je strasne ☹

Mimochodom ocakavame podrobnu foto dokumentaciu zo stredajsej kavicky u Maxi 🙂 a detailnu foto Mirkinho ucesu 😉

bambola
4. feb 2011

inac odporucam film na markize o 22 (Lupez po taliansky) jeden z mojich oblubenych filmov, videla som uz niekolkokrat. od prveho razu tuzim po mini cooperi 😀

bambola
4. feb 2011

@kafoditka mne andrej uz niekolkokrat vravel, ze on je taky stastny, ze je mala zdrava, ze mnoho ludi si to neuvedomuje, akoze iste su vdacni a jedno s druhym ale, ze tym, ze uz videl tolko chorych deticiek tak vie, ze je to velka vyhra a to najdolezitejsie. snad bude maly v poriadku

bambola
4. feb 2011

@mirka285 ja mam pupak na brade 😀 ste ma ohovarali niekto??? 😕 😀 😀

mirka285
4. feb 2011

@bambola neohovarali,asi dostanes kramy 😀 a veru baby,zdravie deti je najdolezitejsie,naozaj 😔

kafoditka
4. feb 2011

@mirka285 No ked sa povie slovo brckave, tak ma napadne tvoja Janka a od takych vlasov mas daleko 😉 ale v tvojom pripade budu brckave asi len myslienky 😀

bambola
4. feb 2011

@mirka285 do ritule, ani nehovor, vobec mi nechybaju 😔 ale menej kojim takze sa to da cakat 😒

bambola
4. feb 2011

@kafoditka aj mna napadli brckave myslienky 😀

maxara
4. feb 2011

@mirka285 no Miri ja to omrknem a celu ta nafotim 😀 a najdeme aj nejaku chybicku pre kafka 🙂 a to si chces akoze kufor z Thajska obliekat? 😲 😀 😀 😀 😝

@katarina7777 podrobnu fotodokumentaciu kavy? 😲 😀

dnes som akesi nedochodca.. 😀 😀 ale to naschval

merikac
4. feb 2011

@maxara a coze si nedôchodca? 😲 😀 😀

meruska
4. feb 2011

my sme sa dnes pripravovali na vikendove oslavy, upratala som, napiekla, nakupila som posledne veci, hadam som na nic nezabudla 😒 ..pripajam foto mojej druhej torty v zivote, teda berte na mna ohlad 😅

mirka285
4. feb 2011

@kafoditka tak teda vlnitejsie ako som ich mala predtym...kazdopadne ja velku zmenu moc na tej mojej hlave nevidim,ale som rada ked ju vidia ini 🙂 a brckave myslienky mam,tak pretiahnem mojho Gaba ked dojde,az sa mu bude z vajec parit 😀
@maxara no kufor nie,ale dufam,ze aspon nejake drobnosti mi donesie,a ja som chcela aby mi kupil pekny ruzovy pevny kufor,ale taky mi asi nekupi,povie,ze nebude chodit po letisku ako buzna...baby mala zalomila idem cvicit....

mirka285
4. feb 2011

@meruska ta torta je na zozratie,sikulka si...

monline
4. feb 2011

@meruska krásna torta si šikuľka! a malý ako pomocník, baví ho vysávanie? 🙂

meruska
4. feb 2011

@monline popravde už sme nevedeli ako ho zabaviť, tak sme ho posadili k vysávaču a pomáhal 😀

meruska
4. feb 2011

@mirka285 @monline ďakujem 😵

monline
4. feb 2011

@meruska budem to musieť skúsiť i ja, možno ho to na chvíľu zabaví 🙂 ten traktor si ako vyrobila?

karinnka
4. feb 2011

@meruska Torta je krasna 😉 Ja okrem listkoveho a kysnuteho cesta nezvladam nic,,takze ja som unesena z kazdeho vytvoru 😉 Polovicka musi byt happy 😵 😵 😵

monline
4. feb 2011

@mirka285 ako dobre, že už môžeš mať orgie bez obáv 🙂 závidím..ale v pondelok ak sa podarí, idem na gyndu a zistím kedy čo a ako, nech nám opadne ten stres

meruska
4. feb 2011

@monline piškóty obalené v marcipáne 😉

meruska
4. feb 2011

@karinnka polovicka je uuuplne happy lebo on zboznuje traktor v akejkolvek podobe 😉 chodime i na sutaze podomacky vyrobenych traktorov, na agrokomplex do Nitry, dokonca si jeden sam sklada 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre