Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
7. feb 2011

ahojte ...
mala spi, ale uz to bude skoro pol hodka, takze o chvilu je hore ..

@mirka285 tak linda je sikulka ...
bara sa tak skoro hybat asi nezacne ... ona ked chce nieco dociahnut, tak sa k tomu akoby prigula ... ale na styri sa vobec nesnazi ... a vacsinou sa nastve, zabori hlavu do podlozky a krici ...

aha

https://www.youtube.com/watch?v=oXcCTCrY2H0
mirka285
7. feb 2011

a inac mne sa ten Stokke kocik paci,ja by som si ho kludne kupila keby nebol taky zbytocne drahy...ale vseko je vec vkusu,ja som mala minule rifle na sebe a @kafoditka mi hovori,ze zaujimave su ale ja by som si ich neobliekla 😀

bambola
7. feb 2011

@kafoditka kafko cize staci 33€ kolok? ideme tam zajtra tak ci mam kupit kolky za 33+3 alebo len 33

ja rozmyslam, ze si dnes spravime "vylet" do sadu janka krala 🙂

bambola
7. feb 2011

@mirka285 mala si na sebe ale by si si ich neobliekla? 😀 😀 inac ja ked na nieco poviem, ze je to "zaujimave" tak to myslim inak ako pochvalu 😀

bambola
7. feb 2011

@maxara a tusim ma strasne malu vanicku, chuda dieta 😒

mirka285
7. feb 2011

@denisse toto iste robila aj Linda,potom neskor sa dala na styri ale nevedela davatpred sebe ruky,tak sa len plazila a teraz dosla nato,ze aj ruky treba prekladat,tak jej to uz ide....neboj to je len otazka casu,Bara je zlata 🙂

mirka285
7. feb 2011

@bambola ja by som si ich obliekla,Kafko by si ich neobliekla 😀

mirka285
7. feb 2011

@bambola ma naozaj malu vanicku ale taku ma aj Jane a Noemarta v nej stale vozi este Nelku....

bambola
7. feb 2011

@mirka285 jaaaaaaj, blik. nejako som to zle precitala 😀

kafoditka
7. feb 2011

Ahojte 🙂
Tak sme doma, videla a odskusala som si moj liteway 🙂 Takze : zda sa mi fajn, da sa polohovat, strieska sa da preklopit uplne dopredu ako na teutonke, keby svietilo malemu slnko do oci, lahucko sa sklada, dobre sa ovlada. prisiel mi trochu mensi - ako Filipovi sa v nom pacilo, si tam lebedil, ale uz teraz sa mi tam zdal byt taky akuratny a neviem si ho v nom predstavit ako dvojrocneho napr. ... ale zasa napr. dala som vedla litewayu macleren quest a prisli mi skoro rovnake sirkou, takze to bude asi v pohode. A kvalita tej latky mi prisla ako taka papierova umelina, tak neviem, ale zasa za sto euri nemozem cakat slavu, ze? 😅 Inak vyber z golfiek mizerny, okrem tohto chicca a maclerenu nic schopne.. Takze som sa rozhodla, ze chcem ist pozriet este ten silver cross do Trnavy v piatok, lebo mm teraz tri dni robi a ked bude lepsi, kvalitnejsi a chyti ma viac za srdce, tak ho odrazu vezmem 😉 Keby som teraz kupila chicco, viem, ze cross mi bude stale vrtat v hlave, tak ho chcem vidiet a potom sa nadobro rozhodnem 😉

kafoditka
7. feb 2011

@bambola bambi Mirka mala take aladinovske rifle, ze na lytkach obtiahnute a od kolien siroke, ono je to teraz moderne a Mirke taky styl ide, ale ja by som sa v tom necitila dobre.. tak preto 😉

gabika41
7. feb 2011

@maxara ......ako dopadla Tvoja vyprava za kocikom?

tu v PE je krasne teple pocasie,zajtra mam tazky den ukladame skridlu na strechu,takze od 6 rano som pri sporaku.....idem varit kotol gulasu...inak ak mate dobry recept na gulas,podelte sa.... 🙂

bambola
7. feb 2011

@kafoditka ja mam take podobne (turecke) https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambola/albu... ale to su len do kolien 😉 (stehno siroke, lytko hole) a mam ich velmi rada. ale asi take obtiahnute by som si nedala, mne to hlavne ani na postavu nesadne.

bellablonde
7. feb 2011

baby coze dneska nikto nepise???
vonku je tak krasne, boli sme sa super dlho vyvetrat...vsak uz je normalna jar 😅 obaja krpci stastne zalomili kazdy vo svojej posteli,
ja som si odcvicila a idem varit hovadzinku 🙂
nechcete niekto vyskusat nutradefense?
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-februar-2011-mesiac-s-nutradefense-ziskajte-1-z-50-produktov-nutradefense/

bellablonde
7. feb 2011

@gabika41 gabi som si ista, ze vies navarit famozny gulas
ja zboznujem z hovadzieho mocingu s vela zemiakmi a paradajkami, mierne stiplavy a k tomu riadny krajec cerstveho chleba 😎 to je papina 😉

bellablonde
7. feb 2011

@denisse zlatucka je 😵 najprv vyckavala, ci to predsa len nepride ku nej 😀
moja A. ma podobny styl

bellablonde
7. feb 2011

jeej pisem si sama 😀 😀
tak caute idem predsa len varit

denisse
7. feb 2011

baby, tak som bola pre nelu v skolke .. mala mi cestou tam spala, aj nakupit som stihla, ale ako sme vosli do skolky, tak sa zobudila a trosku si grcla .. tak som ju vzala so sebou hore do satne, obliekli sme nelu a isli sme pekne domov so zvdihnutym operadlom, nech moze kukat na svet ... a cestou domov dalsia, uz ovela vacsia grcka ... doma som ju prezliekla a o chvilu nakojila .. pila, takze ju asi brusko nebolelo, ale ani nedopila a vseeeeeetko vygrcala zas ... boooze netusim, co jej je ... prikrmy vobec nechce, som do nej dnes nasilu natlacila, tak idem par dni uplne vynechat, budem len kojit ... 😒

jaruska8
7. feb 2011

@bambola V meste zopár takých premáva a ja ich volám vysávač. Otras. 😀 😀 😀 😀 😀

merikac
7. feb 2011

ahojte babulky,,Emma mi spala od 13 do 16- jej rekord, tolko v kuse nespala ani ked bola male babo 🙂

merikac
7. feb 2011

@denisse barborka je take prave babatko- je strasne chutnucka,,,,a to plazenie za hrackou,,je podobne aj u nasej Emmy, akurat ona to ma uz vymakanejsie a ked sa hodi z jedneho boka na bok, tak nacahuje ruku a tym ju to trosku posuva- ja to volam tulenenie- tak neboj a nebud smutna,,nase deti nie su predurcene na stvornozkovanie- 😉 😉 ich prvenstva su v zubkoch 😀

jaruska8
7. feb 2011

@denisse
@merikac Presne ako naša bambuľka, ona sa plazí, gúľa, pekne sa dostane kam potrebuje, už musím normálne dávať pozor, dokonca sa minule pritiahla o stôl aby dočiahla na časopisy. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mirka285
7. feb 2011

caute....
@kafoditka tusim sa ti uz vylepsila nalada 😉 ja som bola tiez vonku na prechadzke aj v obchode,teraz mi mala zaspala,tak dufam,ze nebude dlho spat...

bambola
7. feb 2011

baby teraz ukazovali v telke plavajuce babatka tak sa pytam, ze ci teda pojdeme? @luludi, @katty17, popripade @mirka285 ak by si si to premyslela 😉a ine baby . cca o mesiac som rozmyslala, kurz zacina 8.3. (Rolando,DNV)

kafoditka
7. feb 2011

@mirka285 🙂 teraz si tu nadavam, aka som krava, lebo mi uplne vypadlo kocikovo v Ivanke a ked som teraz kukla na ich stranku tak samozrejme, ze tam maju silver aj chicco 😠 som to mohla uz vybavit dnes jaaaaaaaaaj 😠
zajtra tam zavolam, ci ho maju isto na predajni a v piatok teda nabehnem

mirka285
7. feb 2011

@bambola Mati ja nebudem chodit,som si to premyslela a rozhodla som sa ze nie...ale niekoho urcite najdes,kto pojde..
@kafoditka tak aspon si sa odreagovala...

katka55
7. feb 2011

@bambola ja som chcela chodit do rolanda v marci 😵 pozerala som ale, ze sa plava hocikedy... vyhovoval by napr. utorok a stvrtok? o kolkej? ci ako? ved ak by sa niekto pridal, tak to dohodneme cez ip 🙂

mirka285
7. feb 2011

akurat davali uputavku na zajtrajsi Reflex a bude tam Bodezz...hm,ani sa nepochvalil 😀

noemarta
7. feb 2011

ahojte,

@kafoditka tak to uz mas na skok ku nam na cafeeee, si vitanaaaa 😉
@mirka285 to faaakt, to zas, ci to opakuju.... 😕 😕
Aj mne Nela teraz pred 10 minutami zaspala, nejaka bola unavena, hadam sa tiez za chvilu zobudi. Tiez som bola vonku s nelou od druhej, do 16,30 a doobeda v robote a bola som v tescu na rychly nakup.

noemarta
7. feb 2011

@mirka285 gratulujeeem linduskeee, sikovnica velikaaaaaa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre