Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
7. feb 2011

@maxara
@mirka285 dobru noc baby

monline
7. feb 2011

ahojte baby
prišla som vás kuknúť, ale asi spíte...je tu ešte nejaká nočná sova?

robika
7. feb 2011

takze zasa som tu urcite posledna, prisla som vas pozdravit.. dnes sme boli u lekarky a Filipko ma zapalene hrdielko, vraj je zvlastn, ze vobec nekasle (povedala doktorka), nasadila nam taky ATB sirup, tak dufam ze mu to prejde, nastastie dnes uz take teploty nemal, iba mierne zvysenu...
este mame davat aj probiotika, ale neviem ako to do neho dostanem, lebo rozpustit v napoji to mozem, lenze ked nechce flasku tak mi to je naprd, a z toho sosacikoveho poharika nam to pitie az tak dobre nejde...

hadam zajtra uz bude lepsie....

monline
7. feb 2011

@robika tak predsa choroba a nie iba zúbky..teploty sa upravujú, to je dobre, bude brať sirup a prejde ho to..dobre, že ste šli k lekárke..aké probiotiká máš?

merikac
8. feb 2011

dobre rano 😵 baby a deti vy este spite,,sa nehambite? 😀 Dnes sme mali krasnu noc, len s 3 budeniami na papanie- juuj, keby aspom takto bolo,,,,,,,tak prajem vam krasny den,,,,, 😅

aalexis007
8. feb 2011

Dobré ránko, včera sme boli na kontrolu u Dr. a Filipko váži 8650 g. 🙂 🙂 🙂

maxara
8. feb 2011

Ranko..
som strasne nevyspata.. vcera som bola unavena po takom narocnom dni, resp kedysi bezny, ale po takej dlhej dobe, co som len doma, som zistila, ze nemam normalne ani na chodenie kondicku 😒

@vierkaha no tak ak mozes, tak muza vysli do brendonu, nech sa na ne kukne, lebo fakt nic moc.. to uz radsej hauck 😵 mne sa paci velmi, aj sa mi zdal v pohode, ale kedze mam schvalenu zopu a budem mat do nej krasnu farebnu obojstrannu vlozku, tak uz neriesim

maxara
8. feb 2011

cigaretka5 tebe som zabudla napisat, ze kravickovu romerku maju v bambini v TT na predajni

kafoditka
8. feb 2011

Ranko.. dnesna noc rovnaka ako vcerajsia 😒
@maxara dakujem za info 😉

maxara
8. feb 2011

@kafoditka nemas zac 😉 inak nechapem, preco mi to chicco tak odignorovali.. ale pacilo sa mi, ze mali zaujem mi poradit, lebo vlastne chicco bolo z nich najdrahsie a vobec mi ho nevnucovali.. proste pekne mi opisali tie znacky

bambola
8. feb 2011

Dobre ranko 🙂

dnes mame 7mesiacov 🙂 pani, uz len 5 a je tu rok 😕 len teraz si zacneme vsimat ako rychlo starneme 😀

bambola
8. feb 2011

@luludi co je s vami? snad nic vazne 😔

mirka285
8. feb 2011

dobre ranko...ja som dnes tiez asi 5 krat vstavala malej podat dudel 😕 ...dnes idem na poradnu a potom do obchodu,na obed spravim spagety som sa rozhodla...vsak ja som uz na nrvy z toho,co varit,uz nemam fantaziu a Tomas mi hocico nezje..a mala mi pokasliava,takze @maxara ja teraz neviem,ci sa zajtra zastaim u teba ☹ ale urobim to tak,ze malu mi dnes pozrie dokina a zhotnoti,nuf??

denisse
8. feb 2011

ahojte ...
tak mne mala v noci nastastie negrcala, ale zacala kaslat ... tak ktovie, mozno aj tie grcky boli zo stekajucich hlienov ... no v kazdom pripade jej dnes prikrmy ani nenukam, budem ju len kojit, mozno vecer dostane trosku kase ... ale to az podla toho ako sa vyvinie pripadne grcanie ...
a neviem, ci jej idu dalsie zuby a toto vsetko ma k tomu, alebo je seriozne nachladena 😕

denisse
8. feb 2011

@bambola
gratulujeme .. my budeme mat presne o tyzden 😉

maxara
8. feb 2011

@mirka285 cozeeee???? ma picne Miri..

tatianka.g
8. feb 2011

ahojte, tak my sme vcera pobehali urady, nastastie som natrafila na ustretove panie, tak som nebola vytocena, zdravotne vysledky su uz tiez nastastie v poriadku, takze celkom fajn den za nami
zubcek sa tlaci ale maly to zvlada uplne v pohode, v noci sme tiez stavali len 3krat takze mame 🙂 🙂 na tvari

ako chodite s detmi na kocik, na spanok, aby spinkali vonku alebo sa doma vyspinkaju a idete na prechadzku?

bambola
8. feb 2011

@tatianka.g my chodime vacsinou tak, ze mala polhodinku pocumakuje a potom zalomi ale vcera sme isli po spanku tak hodinu a pol cumakovala a potom uz chcela prso a lahnut 😉

tatianka.g
8. feb 2011

no ja len vyjdem pred dom a maly uz spinka ale neviem ci by sme nemali radsej spinkat doma a vonku chodit ako ty pises cumakovat 😉

vierkaha
8. feb 2011

Dobré ránko,
dnes máme shoping day musím si niečo kúpiť na tú sobotňajšiu svatbu 😖 a náš bubko má od rána mrnči mrnči náladu ( asi zúbky) @maxara ja keď pôjdem kupovať golfáč, tak si ho samozrejme pôjdem vyskúšať a malého posadiť.
Ten ferrari kočík bol len ukážka toho ako to vyzerá ak ho vyberá chlap, ale našiel aj ferrari autíčko také aké má Ninka, tak to som mu dovolila, že môžme malému kúpiť k 1roku
http://store.ferrari.com/en/kids/toys/ride-on-c...
môj mm je strašný fanda 😅

bambola
8. feb 2011

@tatianka.g podla mna je fajn ak spi vonku, cerstvy vzduch a tak 😉 ale ak by ti zaspal aj doma tak mozes skusit aj tak a uvidis co vam lepsie vyhovuje 🙂

meruska
8. feb 2011

pekny dnik vsetkym 😉

meruska
8. feb 2011

ja dnes zas nevarim, konecne snad dojem vsetko z oslav..jedine co som si urobila bola polievka minestrone..robila som ju prvy krat tak som zvedava co to bude 😀
nam sa uz noci uplne zlepsili...som vzdy vyspata do ruzova 🙂 a cez den uz tiez zaspava uplne v pohode sam 2 krat v posielke a raz spi vonku v kociku...
ale vcera sa mi stalo ze sa zobudil dost daleko od domu...aj som ho nadvihla v hlbokom, ale bud nemal dost miesta na cumakovanie cez striesku alebo neviem co mu bolo ale vyvreskoval na pol dediny 😀 mm to nakoniec vzdal a vybral ho , takto sme sli pol dediny s dietatom v rukach domov ..

co myslite, mal len blby den alebo uz mu treba sportak?

petzi
8. feb 2011

Ahojte maminy a deturence...
@merikac tebe sa budi az tri krat?? to je tiez pazrosko ako moj.,
zo zaciatkuspaval cele noci a eraz sa budi raz az dvakrat.no neviem... 😀

petzi
8. feb 2011

@meruska Ahoj aky recept mas na minestrone??
Inak moj bol tiez nervozny a vcera som mu dala
prvy krat sportak a bol nad mieru spokojny.moj mal
sice dost placu v hlbokom,ale nemohol tolko cumakovat 😀
tak ozno aj tvoj chce uz obzerat baby 😀

tatianka.g
8. feb 2011

@maxara prave som skusala zubcek a cinka, tak predsa len je uz vonku sa tesiiiiiiime 😀

meruska
8. feb 2011

@petzi polievka...kuraci vyvar, do toho biele fazule, paradajky, ryza, cesnak, mrkva,zeler a petrzlenova vnat

meruska
8. feb 2011

@petzi ak bude vystrajat v kociku po spanku i dnes, vyberiem sportak i ja 😉

petzi
8. feb 2011

@bambola vsetko najlepsie k 7 mesiacu... 😵

petzi
8. feb 2011

@meruska dakujem za polievocku 😉
no ja som tiez pockala a ked aj druhy krat po
spanku kopal jak zmyslou zbaveny a vrcal,tak
som ho posadila a strasne sa dnes tesim na
prechadzku...taky je tam ako babika,ani sa nehne,len mu
oci lietaju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre