Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
8. feb 2011

@mirka285 ty kokso ja si ta neviem predstavit s 86kilami 😕
@adelaine ja som skusala dat malemu kasu na noc a dopadlo presne ako u vas, budil sa tak ci tak a este castejsie...myslim, ze ho z toho bolelo brusko. ja som pocula nazor, ze kasa len zaplaca zaludok a nema viac sytiaci ucinok.. odvtedy davam malemu na pred spanim len mlieko. A aj tak sa mi zobudi okolo polnoci na papanie a potom skoro rano.

patatina83
8. feb 2011

@merikac to ti pekne papa...my sme este ryzu neskusali,,asi skusime zajtra...nom mne sa viac ako 4x za noc nezobudil ,,stalo sa aj to,,ze prespal celu noc,,ale tiez to tragicky neberiem,hlavne nech mam mlieko...

monline
8. feb 2011

@merikac určite je to potreba sať a aj možno smäd..mne malý zaspí na prsníku okolo 8, potom ho kojím okolo polnoci a budí sa asi o 4 a potom o 7...ale pamätám časy, kedy spal od 8 do 8 ..čo už, vydržíme to 🙂

mirka285
8. feb 2011

no ziadnu fotku nastastie nemam,a mala som aj gestozu aj vodu som zadrziavala a aj fakt som bola tucna..som 6 krat do tyzdna potom cvicila aby som sa tych kil zbavila,ked mal maly tri roky uz som bola zase stihla ako lanka 🙂

merikac
8. feb 2011

@kafoditka Dominika,,,ty si zmenila foto a ja slepsia+ lebo do dialky zle vidim,,len prizmuruje,,lebo z dialky mi pride ta foto ako foto nasich mam 😀 - je taka nevyzna,,,,,ale uz si zvykam, ze si to ty,,,,,

monline
8. feb 2011

@merikac ..ty máš veľkú jedáčku 🙂 ja som dnes malému dala kuracie prsia na prírodno a varené zemiaky s maslom..až som sa divila ako mu chutilo, lebo on zemiaky predtým dosť odmietal..asi mu chutia viac s mäsom ako s mrkvou 🙂

mirka285
8. feb 2011

@kafoditka ani ja si uz samu seba neviem predstavit a ani nechcem 😀 zbytocne strie mam z toho akurat,dobre mi tak..

adelaine
8. feb 2011

@kafoditka presne... my tiez krmime o nejakej jednej v noci a o piatej rano, potom papa
az o 9.00 ovocie...a....takze kasa ide do kosa 🙂
este ze vas vsetky mam, ked sa nemam koho opytat,
tu sa poriesi vsetko a expresne 😀 😀
dakujem

merikac
8. feb 2011

@monline mne mala tiez prvy krat okolo polnoci a potm kazdu chodku 😝 - a ked je dobre tak ako bolo tuto noc,,tak okolo 2-4-6- a to som vyhajana do ruzova 😅

kafoditka
8. feb 2011

@katarina7777 Kati som sa ta chcela spytat, nemas nahodou link na nejake plynule dlhsie cvicenie na tvarovanie tela napr. od toho Gilada?? Cvicim na nohy, boky, brucho ale chcela by som aj nejake cviky na pas a ruky...alebo proste cvicenie, ktore trva tak 45min. vkuse a nebudem sa pri tom nudit 😉 ??

mirka285
8. feb 2011

@kafoditka dnes mas frei od cvicenia?ja ano,az zajtra budem...

merikac
8. feb 2011

@monline veru toho poje hodne,,ved som zvedava kolko presne zajtra vazi- idme na poradnu- neockuju v 8 mesiaci, ze?!- neviem na co sa mam pripravit,lebo poslednu poradnu sme mali v 5. mesiaci- ale predpokladam, ze ma necelyhc 8 kg,,,,a 76 cm,,,,a ja som preskocila akosi velkost 74- lebo este su jej dobre veci niektore z 68 a teraz uz nakupujem 80 😀

alica26
8. feb 2011

@merikac ...ale my pijeme umelé mliečko, to je asi sýtejšie ako materské. Pravdupovediac, radšej by som kojila a vstávala aj v noci...

merikac
8. feb 2011

@monline Mon a my kedy zacneme cvicit,,est mame stale frei od civcenia?! 😀

kafoditka
8. feb 2011

@merikac Meri vazne, sak takuto foto mam s mojou mamou ked som bola mala a vobec som si to neuvedomila 😀 😅 to mam len tak docasne tu foto. lebo som zistila, ze nemam poriadnu peknu foto s Filipkom, stale ho fotim bud s mm alebo sameho.. ani tato sa mi nejak nelubi, len na tej starsej mal maly asi 4 mesiace, tak som ju chcela trochu aktualizovat

kafoditka
8. feb 2011

@mirka285 nie nie ja som poctivo cvicila od 19:30 do 20:30 teraz som osprchovana a v pyzamku 🙂

merikac
8. feb 2011

@alica26 no veru toto je vyhoda kojenia- kolkokrat anio neviem kedy dopapa, lebo len vytasim a spim dalej 😢 obdivuje maminy, ktore tak casto chodia zarabat,,prveho som nekojiala a niekedy som od unavy uz nevedela, ci som to mliecko spravila a dala malemu papat, ci sa mi to len snivalo medzi casom ako som mu pichla dudulu do pusiny a on na cas stihol 😀

mirka285
8. feb 2011

@merikac ked Linda ma7,5 tak ratam,ze Emma bude mat 8 kil...

mirka285
8. feb 2011

@kafoditka tak ja som dnes necvicila,treba aj oddychovat,som so sbou spokojna,ide mi to sice pomalicky,ale ide ,ja uz obleciem vsetky moje povodne veci 🙂

merikac
8. feb 2011

@kafoditka pocitvka,,,baby ja vam tak zavidim pevnu volu,,ved aj ja som kedysi cvicievala-cca 2 roky do zadu,,ale je ine cvicit pre udrzuanie postavy popripade dake to vykrytie chyb,,a ine sa pustit do riadneho odburavania slaniny,,,,,,,,,,,,vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠

monline
8. feb 2011

@merikac no - vidím to asi takto..zajtra sa stretnem so super štíhlou Mirkou, Bambi a Noe, tak čakám také silné nakopnutie, že od pozajtra budem chudnúť 🙂
ozaj- vieš kedy sa najčastejšie začína diéta? ZAJTRA 😀
ale vážne..tento týždeň meri popremýšľajme čo a ako spraviť a pustime sa do toho..už raz sa mi podarilo nakopnúť sa úspešne..

merikac
8. feb 2011

http://www.youtube.com/user/tvproko?feature=mhu... baby je to stare ale teraz pre nas aktualne- myslim ten zaciatoch to chodnie po 4 :D

alica26
8. feb 2011

@merikac som na tom rovnako... ja sa priznám, že som od porodu dala dole len jedni kilečko 😝 Neviem sa dodnútiť k cvičeniu... 😅 Inak baby a čo cvičíte?

kafoditka
8. feb 2011

@mirka285 ja obleciem tiez veci spred tehu ale strasne ma vytaca slanina na bruchu a bokoch 😠 cize ja sa snazim aspon 5-6 krat do tyzdna a uvidim, ako to pojde...a oddychujem v noci, to musi mojmu telu stacit 😀

alica26
8. feb 2011

@kafoditka Tak tomu sa hovorí pevná vola... Ticho závidím 🤐

mirka285
8. feb 2011

@kafoditka no ja nastastie nemam slaninu ani na bruchu ani na bokoch,ale neboj,aj ty ju das dole...ja mam pas 69,este ked dam dole 4cm tak to bude uz uplne ze maximalna spokojnost...

kafoditka
8. feb 2011

@alica26 ja patrim zrovna medzi tych, ktori volu nemaju..ale proste som mlada baba a chcem vypadat a citit sa dobre a pritazlivo..keby som na to kaslala, tak raz dva je zo mna poriadna buchta, lebo ja lubim papat.. 😒

alica26
8. feb 2011

@monline ...hovoríš mi z duše...zajtra začínam! či?! 😵

merikac
8. feb 2011

@mirka285
@kafoditka baby vy si tu zase meriate vase dokonale postavy,.... 😀

mirka285
8. feb 2011

@merikac maly umyva hlavou podlahy asi 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre