Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
27. feb 2011

Dobre ranko 🙂

tak mne mala vcera spala od siedmej vecer do pol 9 rano 😕 vecer som sla ale trikrat ju ucicikovat ale to som len dala prso a bola zase v risi snov 🙂

co sa vin tyka tak mm sa dost vyzna cize on vzdy take fajnove kupi, aj vcera si otvoril cervene a cela izba mi vonala cernicami a neviem este akym ovocim :-P vobec som necitila vino, ale napit mi nedal 😠
ja zboznujem mrva&stanko, to je moje najoblubenejsie :-P, hlavne asi cabernet sauignon a este aj pavelka je dobry 🙂 ale inak po znackach moc nepoznam 🙂 a co este mozem je dobre cervene portske 😝 to som si uz objednala, ze si dam ked dokojim 😀 no nenarocna som 😀

maxara
27. feb 2011

@kafoditka no tak to vies, tu v milonarskej stvrti byva kde kto 😀 😀 😀 😝

denisse
27. feb 2011

ahojte .... tak my sme po vcerajsom nespavom dni mali aj nespavu noc ... nastastie mala neplakala, ale celu noc sa otacala na brucho a naspat, konikovala, hrala sa s moim vankusom, strkala mi prsty do oci (ja som sa tvarila, ze spim 😀 ), do nosa, do ust ... a tak ... obcas sme na hodku zaspali a zase ... a definitivne sme vstai uz o siedmej 😝

teraz spi, ale urcite da len svoju standardnu pol hodinu ... a uvidime, co bude poobede vonku, zase s nou skusim ist na spaciu prechadzku ...

nela s mm isli do bazena, obed je v rure ... tak som prisla na vas kuk ... 🙂

denisse
27. feb 2011

A ja som si vcera tiez dala pohar vina .. tak zeby preto mala v noci mulatovala? 😕 😀

kafoditka
27. feb 2011

@bambola velmi dobry vkus 😉 portske je tiez fajn, ale len zo dva kalisteky a len cervene 🙂

kafoditka
27. feb 2011

@denisse nabuduce si daj este dva pohare a porad ti mala prespi celu noc 😀

merikac
27. feb 2011

@kafoditka Dominika aj ja,,leb keby to nebolo tak kurevske vsetko drahe,,,juj,,,,ziada si to aj u nas zmenu- raz daromo, stare je stare a ked prerabat, tak nakompletku a nie postupne,,lebo kym pridem na koniec,,tak zaciatok je nemoderny 😒

maxara
27. feb 2011

@vierkaha 😀 cosi, ved ja rada budem raz pozvana a nie pozyvajuca 😀

kafoditka
27. feb 2011

@merikac Meri veru mas pravdu, ja keby prerabam, tak vsetko naraz a nech to mam za dva tyzden hotove 😀 Len presne ako hovoris - je to strasna drahota 😔 moji susedia prerabaju svojpomocne uz vyse pol roka a zasadne len cez vikendy a cez tyzden po praci, cize zacibaju okolo 18 a koncia okolo 21.. uz som z toho na nervy, nechapem, co mozu stale vrtat, ved uz musia mat z toho bytu emental... 😠

monline
27. feb 2011

@maxara tak ja ťa oficiálne pozývam k nám 🙂
kto sa pridá?

merikac
27. feb 2011

@monline tak potom mam digitalne dieta aj ja 😀

monline
27. feb 2011

@merikac tušila som to 🙂))

merikac
27. feb 2011

@kafoditka niet nad tolerantnych susedov 😖

merikac
27. feb 2011

@monline iste by aj Mirka suhlasiala,,ze aj jej dietak je digitalny 😀

monline
27. feb 2011

@kafoditka ja tam tiež občas pozriem a divím sa, kde tak mladí ľudia berú prachy na to bývanie..niektoré fakt luxus

@vierkaha v poho, ozvi sa

merikac
27. feb 2011

rozhodujem sa,,co urobit k obratenym reznom naopak,,ci ryzu, alebo zemiakovu kasu............ 😖

merikac
27. feb 2011

@monline bud su to ""deti svojich rodicov"",,alebo niektori beru nekrestanske uvery,,,,,,,,,,coho sa ja maximalne bojim

denisse
27. feb 2011

tak som sa aj s tou pol hodinou sekla ... slabych 20 minut dala 😒

kafoditka
27. feb 2011

@monline aj ja ked mozem 🙂

kafoditka
27. feb 2011

@merikac kasu urcite 😉

luludi
27. feb 2011

@maxara maxinka v piatok bol bubo ako z extra divych vajec, obedovala som vecer, ked prisiel mm z prace a to som ho uprosila, nech pride hodinu skor, trapime sa s hornymi zubami, teraz je to u nas tak, ze mame bud velmi dobry den, alebo extremne zly den a nasledne aj noc samozrejme 😒

maxara
27. feb 2011

@monline no toto, a kedyyy??? 😵

maxara
27. feb 2011

baby ale ved teraz uz aj lacny nabytok vyzera pekne.. ja kebyze investujem do drahsieho nabytku, tak jedine do kuchyne, lebo tam s tym dennodenne pracujem.. ja osobne mam v obyvke lacny nabytok a aj polu mam z ikey a mne sa u nas paci.. a mam aj stary nabytok vyradeny z roboty a natrety na cierno.. 90sk stol napr

monline
27. feb 2011

@kafoditka jasnačka...a ako pokračujú vaše plány na spoločné samostatné bývanie? inak- na vedľajšej ulici predávajú dva bungalovy..jeden menší, taký, čo vyzerá ako podkrovie môjho domu (klasická sedlová strecha, nízky dom, asi aj nižšia cena o dosť) a jeden prekrásny vytehličkovaný obrovský bungalow..parádny...nenasťahujete sa aj s mirkou sem k nám? 🙂

vierkaha
27. feb 2011

@merikac
@kafoditka
@monline a niektorým, ani ten úver nestačí 😉 my tu máme susedov, ktorí začali stavať o 2 roky skôr ako my a ešte stále nebývajú hypotéku majú 7 mil a nestačí im 😕. ale tak zase náš dom by sa do ich zmestil 3krát. Nepochopím to tak sú 4 členná rodina a budú mať 4 kúpeľne, som sa s ňou minule bavila, že kto im to bude upratovať a ona mi povedala, že už do práce nepôjde lebo sa bude musieť starať o dom a to má kočka 26 rokov 😕 TO je životná perspektíva čo ?

monline
27. feb 2011

@maxara budúci týždeň mám v pláne umývať okná a pomáhať švagrinej nachystať všetko pred pôrodom..ale ten ďalší týždeň by to šlo..čo povieš?

monline
27. feb 2011

@vierkaha to je vyslovená matéria, to nemusím..síce aj nás dom strašne zabrzdil v plánoch, nič si neužijeme, lebo len splácame, platíme, opravujeme, stále nemáme dom normálne zariadený a dokončený, ale- toľko miliónov? sila..musia mať sakra dobrý príjem, aby si mohli dovoliť splácať to..my platíme 700 eur mesačne (vrátane energií) a je to o držku

monline
27. feb 2011

@merikac mne by chutila kaša, ale ryža je rýchlejšie, to stihneš aj koníka 🙂

kafoditka
27. feb 2011

@monline zatial sa snazime co najviac odlozit na setriaci ucet, aj ked teraz z toho rodicaku sa moc neda a ked nastupim znova do prace, chceme ziadat o hypo.. inak sa neda
@maxara ved ano, nabytok sa da kupit pekny aj za facku, ja som skor myslela take hrube prace, ako su plastove okna, komplet kupelka, mozno tahanie novej elektriky a pod. .. a tiez myslim, ze kuchyna je dost draha zalezitost, vratane spotrebicov.. ostatne ako postel do spalne alebo roll dorky ci nabytok do obyvacky kupis aj lacnejsie.. aaaa tiez sa mi u vas paci 😵

monline
27. feb 2011

@kafoditka a potom byt či dom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre