Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
2. mar 2011

@noemarta jeeej, to je ake milene auticko,,a tiez riadna palka, @maxara -ani si netusila akym drahym darcekom Ninku obdarovali 😕

noemarta
2. mar 2011

@alllexa ale vsak jasne, ked si to viete zariadit... 😉
Ozaaaj, promiiin, @maxara sa najviac flaka, myslim bez dietata 😉 😉
Ja som na tom tak jak @mirka285 vikendicky s mm, nelou kavicky, restiky...
Akurat sme si dohodli so susedovcami asi tento vikend vyskusat restiku pod michalskou, tam co jes, co ti zaludok raci, RAmbola, ci ako sa vola ta restika. Tak sa tesiiiim.
@maxara veru take drahe auticko ste dostali.....
@mirka285 vobec sa nehambi, treba si spravit radost, aj ja sa chystaaam, dostanem 15teho prasule a idem nakupovaaat, hi hi, aj ked sice setrim teraz na ratanovy nabytok na terasu, aby ste si mali kde komfortne sadnuuut. 😉

mirka285
2. mar 2011

@gabika41 ja si objednavam len cez mimibazar,mam tam oblubenu predavajucu ktora ma presne tie znacky co nosim...hm,baby tak som rada,ze som neni jedina,ktora mina kade chodi,ja som si uz tento tyzden stihla aj jednu bundu za sto euri objednat...tak snad teraz budem mat chvilu pokoj... som si super zacvicila,tak som spokojna teraz,zajtra si otvorime s Gabom to vino lasky 😀

mirka285
2. mar 2011

inac baby ste pozerali predpoved pocasia,ze od buduceho tyzdna zase snezenie?to uz co je 😖 a kde ste,zas pozerate tu turkokotinu?

maxara
2. mar 2011

@merikac veru, ja som myslela, ze stalo tak cca 100 e, lebo som vedela, ze je drahe, ale ze az tak, tak to som netusila. Som myslela, ze take drahe je to s tou hojdackou.

@noemarta al eja sa flakam aj s ninkou

maxara
2. mar 2011

@mirka285 miri dnes nie je turkotina, ale modry rozboril

macik27
2. mar 2011

ahojte dievčatá tak my sme zase osireli ☹ malá dnes celý deň kukala kde je tatinko pri každom šuchnutí sa obzerala a potom keď sme spolu volali cez skype tak spustila taký nárek akoby sa zlakla že čo tam robí 😒 ... no a to si ešte veľmi zvykla že je stále niekto pri nej a ja si teraz nemôžem odbehnúť ani na záchod 😠

maxara
2. mar 2011

@macik27

bellablonde
2. mar 2011

cavesko baby,
som uplne vypluta, aaaale zaobstarala som si novu bejbysiterku, tak som happy go 😀 😀
dnes som s nou stravila kopu casu, tak dufam, ze si zapamatala vsetko podstatne 😎 😀
(totiz petko od marca nechodi do jasiel)

@mirka285 vino lasky?? hmmm ja som si teraz glgla vajcak rovno z flase 😀 😀 😀 alkoholista
mne tu huci TV paprika, lebo nic zaujimavejsie som v programe nenasla
nechapem naco si platime tolko programov, ked tam nic neni

objavila som super ciapky - aha
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=173087
idem sa aj ja vysantit 😀

bellablonde
2. mar 2011

@macik27 ☹ vsak tot pred "dvoma dnami" vam prisiel domov a uz je zase prec..mohli by im davat dlhsie dovolenky
nasa mala si tiez moc tatina neuzije,,, ale aspon sa kazde rano na neho moze vyskierat v posteli 😅

bellablonde
2. mar 2011

@noemarta nelinka 10000bodov 😵 😵

maxara
2. mar 2011

@katarina7777 Kati tebe som este chcela napisat, ze to nase auticko je zlozene z viacerych dielov, ktore sa daju postupne odnimat, tym ako dieta rastie az je z neho obyc odrazadielko aj s otocnym volantom

maxara
2. mar 2011

@bellablonde Belinka a ty co tu spamujes takto sama ? 😀 😀 😀

Ozaj zabudla som pochvalit Ninku, dnes mi dala prvy krat pusu 😵 😵 ked som si vypytala. Sice len otvori pusu a pritlaci sa na moje lico, ale je to ta najkrajsia puska, aku som kedy dostala 😵

maxara
2. mar 2011

akozeeeeeeeeeeeeeeeeee nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???

maxara
2. mar 2011

Inak, ked uz sme sa tu bavili o vychodniaroch, tak pre mna boli isty cas vychodniari vsetci od Trnavy na vychod 😀 😀 😀 😀 tak z principu

maxara
2. mar 2011

@bellablonde tak vidis Juli, nakoniec si tu spamujem JA sama 😀 😀 😀

maxara
2. mar 2011

schvalne ci mi niekto prekazi soooolo 😔

maxara
2. mar 2011

teda okrem adminov 😝

maxara
2. mar 2011

akozeee vy ste ine traposky.. ja som tu raz za par dni, takto vecer a vy cucite pred telkou?

maxara
2. mar 2011

ale uz vam skoncilo aj modre nebo, tak sup sem, uz aj ☹

maxara
2. mar 2011

tak ja si tu pozriem pri "vas" aj nocne spravy a este co?

maxara
2. mar 2011

fuuuuha, pocet mojich prispevkov sa dramaticky priblizuje k 8000 😲

maxara
2. mar 2011

s tymto uz len 10 😀

maxara
2. mar 2011

9

maxara
2. mar 2011

8

ericica
2. mar 2011

ahojte je tu niekto???????????maxi ty si pises sama zo sebou?? 😀

maxara
2. mar 2011

baaaaaabyyyyyyyy, ja sa tak na tom fb smejem.. mm bratranec je strasne zabavny 😀 😀 😀

maxara
2. mar 2011

@ericica no konecneeeeeeeee 😀

maxara
2. mar 2011

@ericica halooooo kde siiiii? 😲 😕

ericica
2. mar 2011

tuuuu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre