Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
29. apr 2011

kde ste vsetky? chystate sa na hokej? ja idem trosku cvicit a potom budem fandit chlapcom 🙂 Leo uz spinka a dufam ze potiahne az do rana .

katarina7777
29. apr 2011

@gabika41 dufam ze tento zapaz nebude ziadne prekvapenie 😒

bellablonde
29. apr 2011

zeny! ja mam na dnes absolutne dost
mala by som dostat asi nejake ocenenie manzelka roka alebo cosi podobne
mm sa cely den smatle po byte a kvili ako mu je zle, detiska su mizerne protivne, nic nespia
ja som vystavena, ani kralovsku svadbu som nevidela, ani neviem kedy je hokej,,, kedze u nas cely den mame jediny program KRTECEK 🙄

aaale usla som z toho nasho domaceho chaosu do tesca sa aspon trochu poprechadzat, vychladnut hlavu, cestou som zmokla ako mys, zato som si nakupila kopu oblecenia... 🙂

@maxara pipi ja budem udaje poctivo hlasit prveho 😎 neber si to tak,,,, ty sama najlepsie vies, ze organizovanie akehokolvek typu je najnevdacnejsia uloha pod slnkom

jaaaj a uplne posledna vec, co mi teraz napadla...dolezite
@kafoditka ja som videla nadherne telove lodicky s otvorenou aj celou spickou v chantall !!!! cca 60-70ecok

tak caute, idem oddychovat 😉

gabika41
29. apr 2011

@katarina7777 no ja teda dufam,ze si netrhneme ostudu..... 🙂

katarina7777
29. apr 2011

@bellablonde vidim ze ta tvoja rodinka riadne odrovnala a lepsie je mat doma 3 chore deti jak jedneho choreho chlapa 😲
prijemne oddychovanie zelam 🙂

katarina7777
29. apr 2011

@gabika41 zajtra sa vela ludi zobudi bez hlasu 😝

kafoditka
29. apr 2011

Ahojte krasavy... no ja mam tiez dost, maly mi spal len doobeda 1,5 hodiny a to bol jeho celodenny spanok, na navsteve u babky bol este dobry ale poobede zacal vymyslat, spat ani za nic, len sa hrat...ale kazda cinnost ho bavila len 10min, ani v kociku mi neobsedel.. od 18:30 spi, ja som segre krepovala vlasy a malovala nechty, zajtra ide na svadbu. Idem do sprchy a sadnut pred telku k hokeju 😉
@bellablonde, @maxara dakujem vam krasne, ze na mna myslite, zlaticka 😵 😵 a Peti, kasli na tie, co sa s udajmi neunuvaju.. uz si tu spominala, ze ich skrtnes z tabulky, tak to proste urob a nemusis sa doprosovat😒

luminkasp
29. apr 2011

@maxara maxi, musim zistit miery a ozvem sa, nezabudla som;)

katarina7777
29. apr 2011

chlapci dotohoooo!!!

miki060707
29. apr 2011

@katty17 tie fotky su fakt náádherné,
ja by som tiež dala fotiť malého, jedna fotografka mi padla a druhá mi nebude akceptovať, že mm je na pn a nemôže hocikedy a bez neho fotenie nieje ono, tak uvidim, keby som mala aspon lepší foťák a druhé fotografky zas fotia draho, čo si ja nemôžem dovoliť....ale vaše su supeeeer

zdravim vás, ja som celý den bola s malým na prechádzke, spí mi už mesiac jeden krát, ale v kočiku sa mu páči, dcéra zaspala o 16tej a ešte stále spí, ach jaj, potiahne do tretej a môžem byť s nou hore, čo už...

@maxara vidim, že rozoberate stretko a dohadujete sa, kto čo donesie, ja nechcem slubovať, lebo neviem, či bude mm ešte na pn, ak bude, tak nemôžeme isť, ak nebude, tak dám vedieť, došli by sme na skok, tak ani neslubujem, že niečo donesiem, ked neviem, či na sto % dojdeme, ale budem rada, ak by sa to podarilo... 🙂

Vám sa páčila tá úvodna pesnička, čo spievala Sklovská?

adelaine
29. apr 2011

ahojte damy, tak az teraz mam cas sem nakuknut,
mm kuka MS a ja dufam, ze risi bude buvat...

@tinaki1275 ano, mam pocit, ze zabera, ale davam aj viburcol

merikac
29. apr 2011

cawte,,vidim, ze aj tu to zije majstrovstvami............Baby, aj vy ste take vyflusane dnes?? nic takeh namahaveho som ani nerobila, okrem beznych veci,,ale som na skapanie,,,,,,,,,,,,,,no a mam dnes novinku,,Emma sa dnes pustila sama chodit,,, 😵 😵

katarina7777
29. apr 2011

@merikac sikulka je emmka, aj ja som jak zbity pes, zas som necvicila, uz asi tyzden sa rano zobudim s tym ze dneska zacnem cvicit a nic... asi od pondelka 😝

inak ten zapas sa nevyvija velmi dobre pre nas 😒

merikac
29. apr 2011

@katarina7777 uz som si myslela, ze som taka zdechla,,ale asi to je vdzuchom, nezaleziac na vzdialenosti 😀 no veru,,,,presne toto som myslela,,ze aby sme to nepototo 😠

luminkasp
29. apr 2011

@katarina7777 no to teda

bambola
29. apr 2011

Ahojte, tak my mame perny den za sebou 🙂

doobeda ikea a avion, @maxara dala som si toho vopchacika aj za teba 😀 v avione mali v h&m krasny letny kompletik pre malu ale ta cena.... ale vahala som ale nakoniec som zazila zdravy rozum 😀 potom sme sa presunuli na trnavske, odtial mileticova strasse ale bola som sklamana, nic take zaujimave som nevidela a chcela som malej nejaku siltovku a nemali 😕 potom sme sli na kosicku do outdooroveho obchodu lebo zhaname krosnu na hory 🙂, zastavila som sa aj v tom deckom ale kedze som nic nechcela tak som tam ani nic zazracne nevidela 🙂 @jaruska8 ale videla som tam ten sedo-ruzovo maclaren co si si kupila 😉 to asi maju teraz akciu vsade. s ockom sme vyskusali krosnu a velmi sa nam paci tak ju akurat zhanam na nete 😀 este sme skocili do auparku a domov. mala spala doobeda asi hodinku cestou do avionu a odvtedy frci 😕 ale uz ju pojdem ulozit 🙂 ona ked je v kociku a sme niekde tak je velmi vdacna, ona je taka spokojna, ze sa to okolo nej hybe, ze sa nieco deje 😎
navyse sme ju dali do tej krosny a bola uplne, ze hotova, sa tam rehotala 😀 vravel chlapik v obchode, ze to je nezvycajne, ze deti tam vacsinou robia velke sceny... no herecka 😀

a vy asi vsetci kukate hokej, tak som si tu pokecala sama so sebou 😅
@miki060707 ja ked som videla, ze tam ide sklovska tak som sa chytila za hlavu a rychlo sme prepli, to fakt nemohli dat niekoho mladsieho a nie v takych gycovych satach? preco napriklad nemohla spievat pociskova? ja ju moc nemam rada ale je mlada, pekna a spieva pekne a navyse ma teraz nove kozy tak ich mohla ukazat 😀 😀

katka55
29. apr 2011

ahojte. tak my sme dnes zosobasili katku s vilkom a poobede sup ho na hokej. ja viem, ze novinari asi vsetko ofrflu, ale ten stadion je paradny. vsetko sme pekne videli, na vecka sa necakalo, bufety neviem, lebo tie som neobjavila, prichod aj odchod bez zdrzania a to tam bolo vyse 9400 ludi a elektricky poloprazdne, takze ja som veeelmi spoko 🙂 taky dobry pocit mam z dnesneho dna. a stretla som na hokeji kopec kolegov z roboty, takze paradicka 😵

no a katka midltonová ( 😀 ) sa mi pacila, ale skonstatovala som, ze keby som bola chlap, tak vystartujem po jej sestre pipe 😝

adelaine
29. apr 2011

baby je to 1:1
nemusim ani kukat TV, ja to pocujem !
dufam, ze risi nie 😀

bambola
29. apr 2011

@katka55 to bola ta co isla s harrym? lebo to iste skonstatoval aj mm 😀 😀

katka55
29. apr 2011

@bambola ano, ano, oni dvaja boli svedkovia 🙂 fakt riadna šupa...

katarina7777
29. apr 2011

@bambola
@katka55 aj mne sa jej sestra ovela viac pacila, aj jej saty boli krajsie... katie vyzerala na 40 🤐

luminkasp
29. apr 2011

gooooooooooooool

mne sa pacila aj kate

maxara
29. apr 2011

@katarina7777 Kate minimalne na 40 😕 ja som bola v soku z jej ksichtu starovyzerajuceho a prstov 🤐
No ved cast som uz vymazala 😉

katarina7777
29. apr 2011

@maxara esteze si to mysli aj niekto okrem mna... uz som si myslela ze sa som slepaaaa 😝

maxara
29. apr 2011

@bellablonde som ticho 😅 🤐 strasne som poctena robit tabulku 😝 .. to stretko mi nevadi, ale ja ako dusa nervozna, ja potrebujem sa priebezne ukludnovat a dostavat sa do rovnovahy tym, ze aspon nejaku vec z mojich x zacatych dokoncim.. tak ma potom sere, ked ostavaju prazdne miesta ☹ psychiatria.. 😒 😎

maxara
29. apr 2011

@luminkasp oki 😉

@kafoditka uz som ich, tie co nemali nahlasene 6 mesiac.. a potom v roku vymazem chybajuci 9ty mesiac

maxara
29. apr 2011

@katarina7777 Kati cosi, tu si niekto mysli, ze vyzera na svoj vek??? neveriiiim, jedine ak by aj v skutocnosti mala 40-45 🤐

vierkaha
29. apr 2011

Ahojte, konečne som sa sem na chvíľu dostala. MM má už druhý týždeň dovolenku a celé dni sa vôbec nezastavím. No a večer kedy som sem zvykla chodiť mávame seansy s našimi novými susedmi, ako normálne jak bezďáci vytiahneme plastové stoličky a kvákame do polnoci raz pred ich domom a raz zase pre nami - som rada, že sme si tak dobre sadli 😵
Maťko sa mi už vie dať na štyri, aj sa pustí za nejakou hračkou, ale väčšinou skončí na brušku. Popri nábytku sa mi vytiahne na kolienka a skúša sa stavť, ale nožky ho ešte neudržia. A ešte mu idú horné jednotky ( už ich vidím ) tak máme každý deň plienkovú kalamitu, ale takú, že vrchom aj bokmi to ide 😅
@kafoditka @monline bola som u dr. skonštatoval, že je to asi tým , že mi veľmi kolíše tlak a teraz si musím aspoň 3x za deň merať tlak a zapisovať a potom sa uvidí 😝

@maxara myslím na to

Dnes sme boli v BA a SC som si chcela kúpiť nejaké šaty na tú svatbu a ako vždy som nič nekúpila tak mer všetko mi bolo malé cez prsia 😠 a väčšie čísla mi boli zase všade inde veľké.

Idem si vás dočítať a popri tom budem jedným očkom pozerať hokej

macik27
29. apr 2011

gooooool 😀

monline
29. apr 2011

@katarina7777
@maxara počujte vy mladice, 40 je tak strašne veľa? 😀

macik27
29. apr 2011

som sa nechala uniesť 😉 mm mi na začiatku volal a zúfalci tam nemajú žiaden kanál čo to vysiela tak že nech dám notebook tesne pred telku a oni budú tak pozerať 😀 ale obraz katastrofa spojenie slabé tak to vzdali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre