Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
4. máj 2011

@miki060707 Miki nehnevaj sa na mna ale aj ja ta mam zaskatulkovanu ako tu co stale nieco chce, ja chapem ze to mas mozno teraz tazke po financnej stranke ale spravit s tym nieco musite hlavne vy , lebo stylom akym podavas veci robis zo seba chudinku co nema hadam ani do ust co dat a popritom su tu baby co su na tom podobne len tolko nelamentuju... taky mam z toho pocit ja 😒

katarina7777
4. máj 2011

@kafoditka filipko je sikulka, konecne uz aj nejaky chlapec chodi, lebo baby su zatial pohybovo sikovnejsie 🙂

miki060707
4. máj 2011

@katarina7777 dakujem za názor, ja viem, že s tým niečo musime spraviť hlavne mi, ale bohužial môj manžel ma rakovinu a jako je stále na pn a neviem, čo ja mam spraviť ani nie s ročným dieťaťom, ale jako hadam sa to zmení...a nieje pravda, že som dojdem len vtedy, ked niečo chcem od ludi, myslim si, že dojdem napísať len tak, jak sa mame, niekto sem nechodi vôbec a ani nepodá info o tom, kolko váži ich dieťa... niekedy prispieť nemôžem, lebo sa nerozumiem v šatách a v značkách, tak do toho sa miešať nechcem, ale každý názor si cením....
takže ešte raz prepáčte mi, už nič nebudem žobrať

bambola
4. máj 2011

pojim nejake fotky ale nebude robit album lebo som len tak cvakla zo trikrat aj to az ked patko odisiel 😕
tu je patko cestou k peti a dokaz, ze sa drzali za ruky 😉

katarina7777
4. máj 2011

@miki060707 tvojmu manzelovi zelame vsetky nech sa skoro uzdravi ... skor je to podla mna sposob akym podavas veci , ako by si chcela aby sme ta lutovali ...

bambola
4. máj 2011

a tu ninka, matka didzej 😀 a ninka (zivajuca) a matka hopa na maxinom svokrovi 😀

bellablonde
4. máj 2011

@noemarta dobre si vybrala kocik. Mne hned, ked som v nom videla uvelebeneho kafkovho filipa, uplne padol do oka, navyse super vyzera 😉
uvazujem, ze by som ho kupila aj ja, lebo na tom mojom gessleine sa neda dat hore opierka na nozicky 😠

Brendon ma uuuuplne zly system. MM ked tam siel kupovat autosedacku, predavacka ho odbila, ze musi pockat na nejakeho skladnika, lebo ona sama nevie, kde maju ulozene krabice s tovarom 😨 uplna tapa, takze sa tam 2x prehnal
Paradoxne ale vychytil vybornu cenu na model, ktory sme chceli v pozadovanej farbe 🙂 tak aspon cosi

@denisse mas sikovne babulky 🙂
tesim sa, az raz nas petko bude mat prve vystupenie v skolke

bambola
4. máj 2011

@miki060707 podla mna je len zbytocne sa zapajat do vsetkych sutazi, ak by ti na vysivany uterak trebalo 15kodov a posle ti ich 15 ludi a ty zaplatis 15€ za postovne tak to si ho radsej kupis nie? 😕 ja mam doma napriklad jednu sunarku ale pride mi odveci posielat ti jeden kod za 1€, keby som ich mala 10 tak nepoviem, vtedy sa to oplati, ale inak je to blbost 😠 ci? ja som teda aspon takto uvazovala 😔

katarina7777
4. máj 2011

@bambola aki su podareni drobci, uz vidiet ze su to neni babatka, lebo maju riadne sibalske pohlady 🙂 a matke sekne novy uces a ninka je zlata s tou pukackou.

miki060707
4. máj 2011

@bambola pre objasnenie, ja nepotrebujem tolko sunariek, mi tiež jeme sunarku a mam nakupené, len nemám tolko a tak ma napadlo, že kto má, tak by som zobrala, a euro som vôbec nespomenula, poštovné jednej obálky nieje euro, ale rušim všetko, od nikoho nič nechcem ..

bellablonde
4. máj 2011

@lenuss84 Adka je rozkosna modroocka 😵 ,,, btw pekny svetrik

@bambola ziram ake pokroky robia deti, Matka ti uz stoji, Ninka zas vyzera inak a Katkinho Patka som este namala tu cest vidiet nazivo, ale z fotky vyzera na velkeho chlapa 🙂

@kafoditka parada, za rucky chodil hodne dlho, teraz este len zacne ta prava zabava 😀 😀

@tinaki1275 drzim palce, citam, ze si opat v pracovnom nasadeni, tak vam zelam hlavne, aby si Leika zvykla na aupairku,,, cim su deti mladsie, tym by to malo byt jednoduchsie ... nech sa vam dari 😉

bambola
4. máj 2011

@miki060707 ved neber to zle, keby som mala doma styri a isla ich vyhodit tak nemam problem ale jedna mi pride zbytocna, resp. vyjde to predrazene. dalsiu kasu som napriklad kupila hami 😕

merikac
4. máj 2011

cawte babule,,,, juu vy ste tu dnes nejake podgurazene a ustipacne,,,je nieco vo vzduchu? 😀 ................ @mirka 285 saty ( hubu mam otvorenu po prsia,,,vypustena slina a predstava akoby som sa len do nich vpratala 😀 😀 )- krásne, vyzeraju jednoducho a tak prepychovo zaroven,,,,posobia na mna velmi cisto a take linie mam ja rada,,,, @noemarta - urobila si si radost kupou kocika??? 😀 - lebo ja som sa z toho nasho tesila istotne viac ako ktokolvek z nasej rodiny,, sikovny si vybrala,,,, @kafoditka- juj sikovnicek je Filipko.... ozaj ty saty na tu svadbu uz mas vybrate?
@katarina7777 a co nas Taliansky fesak, ten sa chodit este nepusta???...........Inac baby, Emma ma dnes mesiacov,,taky clivy pocit mam,,posledny mesiac pred jednym rokom si idme uzivat,,,mne tento krat to materstvo nejak strasne rychlo uteka,,,ste na tom podobne, ci je to len tym, ze som uz starsia a vychutnavam si to inac ako pri Denisovi,,,,??

maxara
4. máj 2011

@noemarta 🙂 uz sa nedurdim, neboj 😉

@miki060707 ty prepac.. ja len ze som si vsimla, ze v kazdom prispevku to spominas a taak.. vies, raz chces to, raz ono, clovek si povie, ze ale co, jedno postovne.. ale o mesiac druhe postovne, tretie , sem sms, tam sms.. ani sa nenazdas a vydrankas z cudzich ludi dvesto SK 😒 akoze jasne, ze je to na kazdom, ale nie kazdy si necha to postovne zaplatit.. sa mu to zda ako malichernost a takto si mozes len zbytocne pre blbosti znepriatelit ludi okolo seba. A ked uz mam byt patosacka, tak poriadne a zaklincujem to tym, ze peniaze nie su vsetko a veru, priatelia sa kupit a ani zaplatit nedaju. Tak si neodhanaj od seba ludi blbostami, fakt.. moja rada.. na peniaze je vela ludi citlivych 😒

bambola
4. máj 2011

baby prosim vas neviete ako vyprat cervenu hippku z bieleho bodynka? nejde mi to lanza mydlom ani vanishom 😕 ☹ ☹

maxara
4. máj 2011

@bambola 🙂 🙂 svokor bude nadseny, ze je na konikovi 😀 😀

merikac
4. máj 2011

@bambola a co tak zafarbit bodynko na cerveno? 😀

monline
4. máj 2011

pekný večer prajem 🙂
pár dní sa mi sem akosi nechcelo, len som preletela ale fakt len preletela čo ste si písali, vyhľadala som si mirkine šaty aj tie čierne a zelené lodičky, fakt skvelý vkus, až sa budem tretíkrát vydávať, nechám si od vás poradiť, len to bude musieť byť konečne milionár, nech môžem nakupovať v tých špičkových značkových obchodoch 😀 😀
My sa máme dobre, Danielko je môj malý zlatý krásny miláčik, ktorý je chvíľami úplne protivný, že mám chuť vyjsť z izby a nechať ho poriadne sa vyrevať 🙂 Včera vykrikoval baba, dnes konečne mama, lebo doteraz dával len jednu slabiku, však lenivý chlap 😀 Všade sa stavia a potom sa pustí..pritom stabilne stáť ešte nevie, tak padá ako sa podarí, dnes si narazil stred čela a má tam odreninku...
@kafoditka včera som aj chcela čo to popísať s vami, ale bratovi som objednávala cez happyfoto nejaké fotky a mne to tak spomalilo pc, že sa tu nedalo nič robiť, mám starý črep, málo voľného miesta..Filipko už chodí? no to je šikovný chlapček..
@maxara @bambola @katka55 kávičkovali ste? deti sa navzájom spoznali? hrajú sa bez doťahovania?
@miki060707 nechcem sa do teba príliš pustiť, ..ale tiež ťa vnímam ako ženu, ktorá viac píše o posielaní rôznych krabíc a kódov a kadečoho do súťaží, ako o deťoch a radostiach a starostiach okolo nich...prezentuješ sa ako sociálne slabá rodina, ale čo myslíš, koľko takých tu ešte je? Všetky máme rovnaký príjem, čo sa týka materskej..okrem tých, ktoré si ho šli vylepšiť a šli pracovať..ja si tiež veľmi dobre prepočítam koľko eur na čo miniem, čo si môžem dovoliť teraz, čo o dva mesiace a čo vôbec, ale nikdy by som netrapošila za kódy na vyšívané uteráky, ktoré- predpokladám- vôbec nepotrebujete..ty síce napíšeš, že poštovné zaplatíš, ale predpokladám, že 90% všetkých ti povie, že- nechaj tak, však to bolo iba euro, rada som ti pomohla..ale vyšívaný uterák je rozmar, nie nutnosť...a z tvojej strany mi to príde trocha ako vypočítavosť..okrem toho- prečo si nám tu všetkým nenapísala, že tá súťaž v sunarke platí do konca augusta a stačí poslať 12 kódov z obalov? možno by sa aj iné zapojili...

toto som začala písať pred pol hodinou, ale NIka prišla až teraz domov z kamoškinho vystúpenia a vychrlila na mňa všetky zážitky, kadejaké novinky a somarinky, takže už viem, že do školy jej musím zaplatiť 50+15,50+3 eurá, viem program aký budú mať cez maturity, čo bude mať na obed v škole do konca týždňa, ktoré kamošky boli s nou, že bola dojatá ked kamoška vystupovala, čo povedali chalani na jej novú košeľu, ukázala mi tetovačku SK zástavy od spolužiaka v dekolte (sakra nízko), riešila účes a iné si ani nespomínam...teraz využívam čas, že šla večerať, tak sa snažím dopísať 🙂

bambola
4. máj 2011

@maxara 😀 😀
ozaaaaaaj @tinaki1275 sme sa chceli opytat, ze ci na krete po potrebe (malej aj velkej) hadzete papier do kosa (namiesto do hajzlika, vies, pouzity 😀 ) .... sme mali taku diskusiu u maxi 😀 , ja ked som bola na santorini tak sme museli do smetaku 😠

maxara
4. máj 2011

@bambola najprv detsky olej, na to o par minut jar na riad a potom oprat.. A ked nie, tak zmes na liter teplej (prevarenej ochladnutej) vody za lyzicu octu, za druhu lyzicu prasku na pranie a v tom oprat

katarina7777
4. máj 2011

@merikac velka gratulka emmke, veru cas leti tak rychlo...az prilis 😒 dneska prave zacal leo krokovat naokolo v postielke ale drzal sa ohradky... inak on zboznuje chodit hore po schodoch, vlastne on by isiel hore aj po stene ... on je strasny showman, ked si ho nikto nevsima, ako dneska pri pokladni v obchode tak sa zacne nahlas chichotat aby si ho ludia vsimli, netrufam si povedat co z neho bude lebo zboznuje pozornost 😕

@miki060707 neber to ako utok na teba, ale mozno si to ani neuvedomujes ako mozes na ludi posobit a si taka v skutocnosti neni ... cize vobec sa nemusis hnevat ani urazat, nebolo to z mojej strany zle myslene 😉

bambola
4. máj 2011

@merikac neeee, to je z HaM to I love Dad a mi je to luto 😒 ostali tam take oranzove flaky 😒

katka55
4. máj 2011

tak som vas konecne docitala. uff. aj sa bojim nieco napisat, aby sa do mna niekto nepustil 😀 😀 ale nie 😉 ja som sa tiez k Mirkinym satam nevyjadrila, lebo tomu nerozumiem 😒 a ostatne veci som tak rychlo a hltavo precitala, ze ani neviem reagovat... dokelu, som zabudla, co som vlastne chcela... 😅

@bambola jeej, ty si ake foto stihla porobit 🙂 zlati su, ako sa drzia za rucicky. a patrik je tam aky mačo 😀 hlavne, ze ma cumel 😀 a matka tiez riadne didzejovala. a ninka sa u svokra proste bavi... 😉

@merikac patrik je moje prve dieta, za chvilu bude mat 10m, ale aj ja mam pocit, ze to ide nejako rychlo. tehulkovanie som si nejako viac uzila. teraz robia tie nase deti take pokroky, ze to ani nestiham evidovat 😉

@bambola coooo??? to cervene nejde vyprat??? tusim aj patrik nieco z toho schytal na biele bodynko 😕

maxara
4. máj 2011

@denisse 🙂 Deni, ja som o Nelke vobec nepochybovala, no a Baru, aspon vidis, ze to pride z cista jasna, ani nevies kedy 😉

mirka285
4. máj 2011

no baby tak som tu moju krasavicu uspala,a tusim aj tu sa to utisilo 😉
@bambola no skus to vybielit savom,inac to uz asi nepojde...
@merikac zdravim ta,ty kde sa tolko flakas,ze nemas cas na nas?a mas pravdu,straaasne rychlo to uteka ☹
@maxara co nemozes spat jak si tej Miki nalozila,co???no ja mam tiez obcas dni,ze mi vsetky leziete na nervy a potom ma to zase prejde a je dobre...ale tak my blizenci sme taki 😕

merikac
4. máj 2011

@maxara 😕 detsky olej?????????????? ved to chyti mastny flak??........... toto su novinky,,to mas vyskusane,,alebo sa chces bambi len posmstit,,zeby vypila viac kavy u teba ako bolo unosne 😀 ?

maxara
4. máj 2011

@monline 😀 Mooon ty zijees, moooja, uz si mi chybala, normalne som ti chcela pisat sms, ci ste ok 😅

katka55
4. máj 2011

@monline deti dnes boli od prvej chvile v pohodicke. baby sa zacali hned hrat, patrik tam obsmrdal okolo nich, a potom sa kazdy z nich rozliezol inym smerom a bolo po spolocnom hrani... 😀 kazdy si uz riesil svoje zalezitosti 😀

merikac
4. máj 2011

@katarina7777 po schodoch stvornozky, alebo ho drzis za rucky, a tak??, baby,,aj vy ste take uchylacky a sledujete skoro kazdu mamicku s kocikom-- ze najskor aky ma kocik a potom - ake je to male asi velke,,a potom ze jeeej co to ma pekne na sebe 😀 😀 😀 uz ma na to upozornoval aj mm, ze aby si to tie mamicky zle nevysvelili 😀 😀

merikac
4. máj 2011

@maxara no pekne,,zacinam tu ziarlit,,ja som ti nechybala? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre