Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
1. júl 2011

@gabika41 z dvoch tretín mi Daniel spí už len jeden spánok denne...polepšil sa v rannom vstávaní, už sa nebudí o piatej či šiestej, ale až okolo ôsmej..samozrejme od tretej kojím ani neviem koľkokrát do tej ôsmej...a potom sa raz za deň uloží spať, napr. dnes vstal o 8 ráno a zaspal konečne teraz o druhej...a viac spať nebude, dá asi hodinu a pol spánku...2x spí len vtedy, ak sa budí veľmi skoro ráno..vtedy spí doobeda a poobede..ale stalo sa, že spal do pol jednej doobedný spánok a potom už nezaspal až do pol deviatej večer...
a večerný spánok sa nám posunul..málokedy zaspí pred deviatou, skôr sa to posunulo na desiatu..takže teraz sledujem rodinku úžasných a až po seriáli idem uspať 🙂

monline
1. júl 2011

@adelaine ked nechám zabudnutú vodu vo vedre na umývanie podlahy, malý je hned tam a pančuje..všetko naokolo vrátane neho je celkom mokré..riško nemá rád takéto hranie sa? máčanie? aj ked ho krmim a dávam mu vodu v pohári, niekedy sa začne s tou vodou hrať a máča si v nej ruky (samozrejme nechám ho, lebo vtedy zabudne, že krmim a otvára pusu)..ešte doteraz mu voda nevadila, aj ked predtým mu nevadila sprcha a teraz sa tvári, že mu stačí voda okolo neho, musím sprchu vypnúť..kúpeme stále v sprchovej vaničke

monline
1. júl 2011

@bambola si sa zakukala na reklamu a neodolala si polívkovi? 😀

maxara
1. júl 2011

@katarina7777 no Kati pekne, aj ja by som chcela ist len tak kuknut niekoho k moru 🙂 a ostat tam tyzden. Inak, cakam IP 😉

@bambola
Som sa vratila od lekarky a ona vravela, ze nevie naisto, co to je, ze jej sa to ako kiahne nezda. Poslala nas na kozne, ale neordinovali, tak v pondelok tam zbehneme.

@gabika41 no to je mozne, ale je tam fakt krasne.. Lopar je na jun moc vysoko. Aj sme si povedali, ze do chorvatska uz len niekedy v auguste alebo septembri

carrie84
1. júl 2011

@maxara - maxiiiii, vitaj medzi zivymi 😀

bellablonde
1. júl 2011

ahojte, tak som tu na skok!

@monline Tvoj Danielko je presne ako Peto, vecne strceny v nejakom kybli, naposledy mi chcel mopovat podlahu 😀 😀

Sasenka stale spi dvakrat denne.
Ale ked nemame standardny den, napriklad musime byt niekde vonku pocas jej poobedneho spanku, tak ona uz proste nezaspi. Cely ten cas je hore, unavena jak kon, vidno na nej, ze by spala, ale v kociku jej to proste nejde 😖

@maxara ahoj draha 🙂 som rada, ze ste si perfektne uzili, s ninockou ma to mrzi, snad to nebude nejaka zla vyrazka... ked si dr nie je na istom,,, kazdopadne drzim palce
Ninka, podla toho, ako si opisala jej pohodove cestovanie, bude total veget dobrodruh 😀

@kafoditka a vy s Filipkom mate veselo 😔 achjaj, preco sa deti uz nenarodia zubate? ... inak to by bolo ake priserne, ze z perinky sa na mna vyskiera zubate strasidlo 😀 😀

@bambola moja dnesna kulinarska specialita - kedze v chladnicke nic nemame - zemiakova kasa s lososom z konzervy 😀

carrie84
1. júl 2011

@monline - nas sa strasne rad clapka - vo vsetkom a vsade 😉 Ale sprcha tiez ee - tak sme minule najskor sprchovali tatina, potom mne ruky (mm bol s malym vo vani), potom som mu strcila ruky pod sprchu atd. No a nakoniec sa so sprchou vcelku zmieril 😀 Ale iba zmieril 😝

vierkaha
1. júl 2011

Ahojte,
kočky chcela som sa vás opýtať, máte niektorá topánočky od elefanten ( z Deichmanu) , lebo ja som tam dnes bola pozerať, ale ani jedny nemali tvarovanú výstelku, tak či to neva, lebo tie čo máme z protetiky ju majú takú tvarovanú - som z toho jeleň 😕 😅

Inak od pondelka do stredy majú v BIPE v Hainburgu 25% zľavu na všetok detský tovar 😉

bellablonde
1. júl 2011

@carrie84 mne zas Sasenka miluje clapotanie, pokial je vodicky malo - ked sedi, ze jej len zalieva nozky, max po spodob brucha, nie vyssie...
to miluje, splechoce o106 🙂
ale zacina protestovat pri zmyvani samponu z vlaskov
cim je vlasatejsia, tym je to obtiaznejsie

maxara
1. júl 2011

@bellablonde ty pocuj, ja som sa bala, ze bude dnes revat, ked zbada, ze ideme autom, do autosedacky, k tej dr a ona sa usmievalaaaa a tesila sa, ze ide na vylet 🙂 ja z nej nechapem, lebo ani mne sa po vcerajsku nechcelo za volant ani na tie tri minuty.

@carrie84 🙂 vitam, uz si sa zlakla, ze som v erdzanoch, co?

bellablonde
1. júl 2011

@vierkaha no vieri, neviem ako elefanten, ale je to certifikovana detska obuv... 😅
ja som mala podobny problem u Batu.
Kupovala som pre peta bubblegummers a vnutorna stielka bola uuuplne plocha,
tak sa pytam predavacky, ze co to ma znamenat 😕 😕 a ona mi odpovedala, ze to je v pohode 😅 ze ta topanka je vytvarovana tak, ze sice vyzera ako plocha, ale v podstate je tvarovana a splna vsetky kriteria detskej obuvi

ale fakt je, ze v tych topanockach sa petovi zle chodilo, dokonca v nich viackrat zakopol tak, ze az spadol ( a to sa jemu gangstrovi veru nestava) tak som ich rovno hodila vies kam... 😀

bellablonde
1. júl 2011

@maxara peti, ona je uplne bohova 😀
zoberies ju hocikde pod stan, no problem

bellablonde
1. júl 2011

baby idem prec, lebo saska je uz hore, musim ju dat dokopy a o chvilu ideme do skolky pre gangstra 😎

papa
@carrie84 mame skolske prazdniny 😀 nechyba ti ten pocit, ze konecne skoncilo (m)ucenie?

bellablonde
1. júl 2011

a inak tento kon mi lezie vazne na nervy
na kazde nacitanie stranky cakam polhodinu 🙄

maxara
1. júl 2011

@bellablonde no ona je zrejme taka nenarocna ako ja a mm 🙂 my sa prisposobime, ale ja musim povedat, ze moja zona pohodlia zacina byt jasne ohranicena a uz zacinam byt aj trosku narocnejsia, ide to vekom 😀

bambola
1. júl 2011

@maxara tak hadam to nebude ono, mozno len nejaka alergia na slnko alebo na nieco ine 😉
inac my sme boli pred styrmi rokmi o tomto case v tučepi (makarska) a more malo 27stupnov, bolo paradne teplucke, my sme boli vtedy prekvapeni.

vierkaha
1. júl 2011

@bellablonde no keby som sa mala koho opýtať tak sa aj, ale v celej predajni som nevidela ani jednu predavačku 😠 inak tieto mu fak pekne sedeli na nôžke, normálne v nich pekne chodil, ale kvôli tej výstelke som ich nekúpila 😒

cigaretka5
1. júl 2011

baby glfove maniacky ako mi skomentujete tento kocik? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8159159&tab=4

monline
1. júl 2011

@vierkaha mirka chválila tieto topánočky, mala si vziať 🙂

maxara
1. júl 2011

@bambola no mne by nevadilo, keby mala kiahne, kedze by uz pomaly mala aj po nich a bez teplot 😒 ale tak asi to bude nieco ine.. kazdopadne mi je cudne, ak by to bola alergia na slnko alebo sol z mora, ze to zacalo na pravom licku ako 6 vyrazok a postupne sa to rozmnozovalo.. ale len po tvari a na zapastiach

@vierkaha este davno ich tu chvalila aj Mirka, ona ich pre Lindu ma a tiez sa jej najviac pozdavaju, ale ci maju vystelku tvarovanu, to netusim.

@cigaretka5 mne sa zda napohlad v pohode, ale tak ja by si ho radsej ohmatala nazivo. Takto som mala vybraty kocik aj ja a ked som prisla do obchodu, kupila som uplne iny.

A inak toto bola jedna z veci, ktore som vam chcela napisat, ze milujem moj golfac 😵 strieska sa mu da krasne preklopit a vsetci mi ho obzerali na plazi, ked si tam Ninka odfukovala. Teren zvladol akykolvek, proste spokofon

monline
1. júl 2011

@maxara a kedy dodáš fotky?

cigaretka5
1. júl 2011

@maxara a aku zancku mas?
praveze ja som tento mala aj vruje a co je super , ze je pre nas vyssich, 99% golfacov je mi tak po kolena to drzanie a to sa aj tak hrbim dost ................

maxara
1. júl 2011

@cigaretka5 ak si ho mala v rukach, tak potom v pohode.. ide o to, aby ti sadol. Ked som ja brazdila po obchodoch kvoli golfacom, tak v podstate mi povedali nieco take ako ze na nich moc az tak nie je co pokazit. Cize si skontroluj funkcie ako polohovanie ci ti vyhovuje, do lahu, na nozicky, strieska ako tieni (ale da sa dokupit aj clona keby daco), ako sa sklada a ci nema niektore casti nejake labilne.. ja mam ZOPA city

@monline no uz som ich pozerala, je ich strasne vela, musim ich pretriedit a trosku poupravovat podaktore.. a zopar aj vymazat 😅 hlavne vorvana na plazi 😖 😢 😠

sarai
1. júl 2011

ahojte, kupovali ste niekto trojkolku? ja nad tym rozmyslam, ale neviem, ci odrazadlo nebude lepsie. aky mate na to nazor alebo skusenosti?

vierkaha
1. júl 2011

@maxara
@monline no veď preto sa pýtam, lebo sa mi zdalo, že tu o nich bola debata - asi ich mrknem na nete a keď tak zbehnem na bud. týždeň kúpiť

merikac
1. júl 2011

@cigaretka5 mne sa moc nepaci ale je pravda, ze jeden z mala kocikov, ktory ma slnecnu clonu, ktora sa da dat az nad dieta,,,,cize ochrana super,,dolezite je aby pasoval tebe do ruky a bola s nim ty spokojna......... 😉

merikac
1. júl 2011

@maxara no vitaj,,,,,,,,,,,,tak hovoris, je na blink, sa da,,sice my sme tak boli pred 2 rokmi a to bol Denis velky, tak som sa nebala,,a ideme aj teraz tak,,,,,,,,nevedela som si vybrat z ponuky obrazkov, ktore mi poposielali,,,,,,,ako si pisala,,chceme vidiet ako vyzera plaz a az v jej okoli budeme hladat ubytko

merikac
1. júl 2011

@monline u nas je to so spankom podobne,,ale este sa jej snazim zachovat 2 spanky cez den, aj ked sa to nie vzdy podari,,,,,,,,a kojenie v noci, je take iste,,,,,,,,uz si to uvedomuje a zacne ma sacovat hockedy aj cez den, ked si zmysli,,,,,,,,,,

maxara
1. júl 2011

@cigaretka5 tu mas nejake foto ako si tam krochni mrna.. nevyhoda tohoto kocika, ze ma iba tri farby, ciernu, zelenu a cervenu.. vsetky tri pekne, ale..

@vierkaha ved ked sa ti nezdaju, tak kup ine 😉

@merikac da sa, aj cely jul, ale v auguste byva problem. Ale zas v auguste sa ti rozsiria moznosti, kedze uz byva teplejsie a aj more teple

merikac
1. júl 2011

@maxara tak to hadam nebude problem, ideme 15.7- my sme sa rozhodli pre pag..tak uvidime, ci tam nakoniec skoncime :d

merikac
1. júl 2011

@vierkaha ja ich mam doma, po Denisovi este,,ale striedam, tak neviem povedat nic zle na ne.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre