Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
1. júl 2011

@bellablonde - no, nas je vlasaty viac nez dost a zatial (tuk tuk tuk) neprotestuje. Ale on je rad aj v bazene a vodu ma do pol usi snad od narodenia. Svokra skoro skolabovala, ked videla, ze ma zaliate uska 😀 😀
A jasne, ze mi chyba pocit, ze volnooooo, ziadne skusky, len pohoda, letna brigada, festy... No co uz - tak aspon na Pohodu idem 😀 😀 😀
@maxara - o teba strach nemam 😉 Viem, ze zvladnes cokolvek, kohokolvek a kedykolvek - si totizto cela ja! 😀 Ale tak kus si mi chybala 🙂

adelaine
1. júl 2011

@cigaretka, ja som tak mala zopar favoritov, stale som sedela na nete, studovala paremetre, ci ma dany kocik to a hento...
a ked som ich vsak videla na zivo...vzdy som nasla nejaku chybu,
vela mi poradila aj @mirka285
ja som si nakoniec vybrala, a som velmi spoko 😉 🙂

maxara
1. júl 2011

@merikac asi nie, to by malo byt OK.. inak PAG som mala tiez vo vybere, ale sme sa tam nedostali, kedze sme zakotvili tam.. A chcela som ist aj na Hvar, ale to je uz dost daleko. Teraz ako sme tam boli, tak mali tri velke poziare lesov, asi 20km od nas bol jeden, ten hasili 3 dni a potom na Braci a Hvare .. chudaci ☹

maxara
1. júl 2011

@carrie84 😀 😀 to je super, ze sa o mna nebojis, kedze som cela ty 😀 cize ani o seba sa nebojis a to je este viac super 😀

adelaine
1. júl 2011

@monline on vodu strasne lubil, ale par dni dozadu, neviem co sa mu porobilo, do vane ani za svet,
normalny hysak chytil, driapal sa rukami nohami von, cely cerveny bol a klepal sa...take mame teraz kazde kupanie a ja nechapem preco...
teraz sa ho vsemozne snazim dostat k vode, ale on eee, ani ruky si nechce dat umyt v umyvadle 😠 😠 😠

bambola
1. júl 2011

@vierkaha vieri ja som ich bola tiez pozerat a presne toto som si vsimla aj ja tak som ich dalej ani nepozerala. detska topanocka by podla mna mala byt tvarovana, lebo deti na detskej nohe do cca 2 rokov ci je plocha alebo nie nieje vidno a na dalsi vyvin ma isto vplyv aj podlozka (podla niecoho dieta musi vediet ako sa ma ta nozka drzat). takto som to pochopila ja.

adelaine
1. júl 2011

@bambola bambi mas 100% pravdu, ortopedicku obuv vsak udajne treba nosit do 3 rokov,jmne tak povedali na rehabilitacii, ziadne crocss a podobne..

gabika41
1. júl 2011

@monline...no my vstavame po starom okolo 6tej,maximalne o 7mej a potom ide spat pekne okolo 10tej a 15tej a vecer zaspava okolo20tej a teraz mam o to vsetko prist? 😒 vcera mala iba jeden sice skoro 3 a pol hodiny,ale zaspala mi uz okolo 19tej a v noci zacala vyvadzat......tak som dnes bola rozhodnuta,ze od 9,30 do 12tej musi stacit.....nastastie sa zobudila a pospala aj poobede.....kedze u nas je to v presnych casoch,velmi som si na to zvykla.....

bambola
1. júl 2011

@adelaine mati, nevedela som si spomenut ci 2 ci 3 roky, tak potom 3 🙂

vierkaha
1. júl 2011

@bambola
@adelaine no veď aj ja som si myslela, len keď ich tu kočky chválili tak som ich išla pozrieť, lebo malý potrebuje nové - tak asi nič pozriem nejaké iné

A ešte čo hovoríte na tento kočík ?
http://www.babymarket.sk/sk/1013/1829/r
vyberám niečo menšie ako šporťák, ale na každom mi niečo vadí 😅

merikac
1. júl 2011

@vierkaha a co ti vadi na tomto??

vierkaha
1. júl 2011

@merikac no veď to, že zatiaľ nič 😀 , ale ešte som ho nevidela naživo

bambola
1. júl 2011

@vierkaha vieri mne sa ten kocik velmi paci 🙂

bellablonde
1. júl 2011

@carrie84 😅 uuuu ja som si ta asi pomylila s jaruskou8, lebo ona je ucitelka... ale aj ty si? ci nie? ci si to pletiem?? myslela som to tak, ze uckam zacinaju prazky 😀
beries na pohodu aj Danielka?

bellablonde
1. júl 2011

@vierkaha ten kocik vyzera cool 😎
ma aj nejaku tasku? ci treba dokupit k tomu ... nech to nejako vyzera 😉

maxara
1. júl 2011

kde ste mrzane? ja si pomaly docitavam zameskane, kedze som len teraz ulozila Ninku. A pozeram, ze ste celkom fajn temy rozoberali, ze uz pomaly zacinaju oslavy nasich julovciatok, ktorym samozrejme zelam blaho 🙂
aj by som napisala cosi k tomu, co tu bolo rozoberane, ale hold zmeskala som 😒 a uz to tu nechcem znova otvarat.. tak citam dalej zatial

@vierkaha aj mne sa ten kocik paci 🙂

sarai
1. júl 2011

kupovali ste niekto trojkolku? tie, co su neskor ako bicykel. alebo odrazadlo.

merikac
1. júl 2011

@sarai ja som kupovala,,,trojkolku,,,a mame aj odrazadlo- na tom zatial nevie,-sice sa jej na nom ohromne paci a snazi sa chodit ale patami naraza do koliesok 😀 a v trojkolke ju tlacim,,,,,,,

adelaine
1. júl 2011

@vierkaha...na prvy okuk vyzera fajn...nepisu hmotnost, ma spojenu rucku bude sa skladat na plocho, nepisu ci ma madlo, okienko v streche..polohovanie noziciek,aby neviseli z kociara...ja som pozerala hlavne po tychto atributoch...zalezi co hladas.

vierkaha
1. júl 2011

@bellablonde tašku treba dokúpiť

@adelaine toto so v info nenašla, preto ho pôjdem omrknúť a uvidím - ono ma to až tak netlačí tak v kľude porovnám a niečo vyberiem

@maxara 😉

monline
1. júl 2011

ahojte
aj vám vypadáva kôň?

bellablonde
1. júl 2011

@monline moni mne vypadava uplne strasne, obcas sem kuknem, ale natahuje mi stranku strasne dlho, nebavi ma cakat tak dlho

monline
1. júl 2011

@bellablonde veď to..ani mne sa nechce..tak som sa zakukala na jednu stránku s tortami..úplne nádherné tam sú

merikac
1. júl 2011

@monline mne kon strajkuje uz 3-4 dni,,,strasne pomalicky natahuje,,proste nikdy pri nom nevydrzim,,,,,,☹(

noemarta
1. júl 2011

@merikac aj my ideme na paaag na novaliju, ideme 25.7. my sme tam uz boli, a bolo tam supeeer !! len aby pocko vyslo.

merikac
1. júl 2011

@noemarta tak to sa budeme striedat 😀 - dufam, ja som na pag citala dobre recnezie,,aj ked mne to pride skor ako zatoka so stojacou vodou 😀 ,,uvidim,necham sa prekvapit

maxara
1. júl 2011

@merikac zajtra si doma? skoda, ze neviem isto, ci ma Ninka tie kiahne alebo co, by som skocila na kus reci 😒

bambola
1. júl 2011

ahojte,
konecne sa mi malu podarilo uspat. rano sme zaspali tak sa nam posunul cely rezim ale zajtra ju nekompromisne budim o osmej lebo to takto nejde 😔 cely den prespi a potom buntosi v noci 🙄
podvecer sme sa zbehli okupat do wellness hotela nivy a velmi odporucam 🙂 maju tam pekne, cisto, nebolo vela ludi a sami traja sme mali pre seba celu virivku 😎 najprv sme sa oclapkali v bazene ale potom sa nam uz nechcelo z tej virivky 😀

tinaki1275
1. júl 2011

Ahojte damy..ja len na skok..kon mi blbne uz treti den...vcera som asi 3x napisala prispevok a ked som chcela odoslat zrusilo ma to .. 😒
@bambola tebe spi aspon cez den mne uz ani to pomaly ..dnes spala od deviatej rana do pol dvanastej vecera 2x po 45 minut..a v noci sa zobudi s mrncanim aj -4-5x..uz nevladzem stat na nohach .. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre