Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
24. júl 2011

@adelaine mas doma ale gurmana 😀 😀 😀
@rolak Ludka v pandorfe sa opalti kupovat pre decka najma v sportoch ako Nike, Adidas, ja som tam kupila malemu teplakove supravy za polovicu a aj tenisky.. je tam kopec obchodov ci uz pre dospelych alebo pre deti, ale najdes aj super drahe, ale aj cenovo pristupne obchody... neviem, ako je to tam teraz s tovarom, ci maju stale vypredaje alebo uz dostali jesenny tovar, ak ano, budes mat aspon z coho vyberat.. A co tak idete do BA? mate aj nejaky program?

rolak
24. júl 2011

@kafoditka Roman s mojím otcom idú do Rakúska na exkurziu bioplynových elektrární, tak sa s nimi zveziem s mamou. ubytujeme sa v hoteli Chopin,čo je hneď pri Avione! parááááááda! len dúfam,že malá vydrží cestu.,začína byť v aute nejaká nervná... musím prekutrať doma všetky šuflíky,kde máme nejaké peniaze poodkladané 😀 😀 😀 😀 ale asi moc nenájdem 😀
@mirka285 aký kočík si kúpila? dúfam,že tie ritné problémy sa rýchlo poriešia, musí to byť horor.......

@adelaine no pekne...ale vraj to veľa detí skúsi 😀 😀

rolak
24. júl 2011

ke´d už nám Riško nastolil túto tému 😉 ,ako často vlastne vaše deti kakajú? Kika zvykla raz za deň, ale odkedy málo je, tak len raz za dva alebo dokonca raz za tri dni.....to je málo,nie?

kafoditka
24. júl 2011

@rolak mne maly kadi 2- 3x do dna... myslim, ze pri tvojej Kike to je v pohode, ked malo papa, malo aj kaka 😀 veru sama som zvedava, ako pokupite v Pandorfe, ved potom das vediet 😉

mirka285
24. júl 2011

@adelaine a chutilo mu?vraj to zvyknu deti robit...
@rolak Ludi v Parndorfe je to kedy ako,niekedy ma clovek stastie a nakupi kopec paradnych veci za lacny peniaz a niekedy odtial odchadza naprazdno,takze tazko povedat.. Linda tiez kadi aj tri krat za den...a objednala som si od mamas and papas Luna mix,je to taky ani sportiak,ani golfac,jednoduchy ale myslim,ze presne taky ako som hladala a inac myslim,ze by som si vystacila aj s Peregom akurat v zime by sa mi nechcelo davat hore dolu fusak,tak som sa rozhodla pre tento,Teutonka je pre mna zbytocne uz tazka a Linda ju nema rada 😖 a inak to by sme aj kafco mohli dat v Avione,co povies?

rolak
24. júl 2011

@mirka285 za Miskolcom je tiež taký menší outlet, tam je to presne tak isto,záleží,kedy prídeš, raz majú kopec tovaru,raz nič,ale pre deti tam skoro nič nie je... to sa divím,že deti tak veľa kakakjú, naša hrozne málo... a Perego predáš? ja teutonku milujem, ale aj ten moj lacňák sa napodiv osvedčil,má siíce kopec nedostatkov,ale využívame ho statočne a drží 😀 no ja som myslela na stretko, rada by soom vás videla, ale neviem dať žiadny konkrétny termín, asi vo štvrtok poobede by to bolo najreálnejšie.... a asi len tak na hodinku,lebo nechcem nechať mamu dlho samú,berie som sebou aj staršieho synovca, tak neviem,ako to s ním zvládne, ale možno pôjde spať na hotel, tak si pôjde s ním oddýchnuť..

kafoditka
24. júl 2011

Baby idem ja von s malym.. beriete ma na kavu so sebou? 😉 @mirka285 @rolak

mirka285
24. júl 2011

@rolak Ludi,nie perego si necham,ja ten kocik mam velmi rada,predavam Teutonku 😀 stvrtok poobede moze byt,ved staci ked cinknes doobeda ci teda stihas,jo? @kafoditka jasne,co sa pytas 😉

mirka285
24. júl 2011

jezis kolko hodin,no letim ja prazit fasirky k obedu,za chvilu dojde Gabo a obed nikde 😝

bambola
24. júl 2011

Ahojte 🙂
jeeej strana 3333 😀
tak my sme vcera v poriadku dorazili domov. vecer okolo polnoci som bola nasich vyzdvihnut z letiska a sli domov. ked som odchadzala tak mala spala, samozrejme sa prebudila a kedze neprisiel cicik tak zacala plakat a nepomohlo niiiic. ocko ju nosil na rukach a vobec sa ani len neukludnila 😢 mam strach, ze to odstavovanie bude horsie ako zle 😒
@noemarta Nelke prajeme vsetko najlepsie k narodeninkam 😎

inak, na obed bol nakladany hermelin a gambrinus leziak 😀 😝 😝 esteze mam nenarocneho andreja doma 😀

bambola
24. júl 2011

@rolak @kafoditka @mirka285 jeeeej baby aj my by sme sa pridali 🙂 neviem sice ci tu budeme stvrtok ale ak ano tak by sme rady dosli 😉

mirka285
24. júl 2011

@bambola vitaj doma,no u nas boli fasirky a tiez pivecko k tomu 😀 vsak uvidime,ci bude Ludka stihat,ak by nie,dame stretko v sade...baby moje dieta spalo sice hodinu a po ale je nevyspata,urevana,idem s nou nieco urobit 😒

katka55
24. júl 2011

baby, vy nic nepisete, a ja som uz chcela prispiet na vyrocnu stranu 3333 😀 😀

katka55
24. júl 2011

ooooo, kon sa asi trosku opozdil 😕 😕 😕 som aktualna jak hovado 😀 😉

katty17
24. júl 2011

halo halo kocky. 🙂 ake stretko sa chysta? kde? idem si vas chytro precitat za posledne styri dni 😀

bambola
24. júl 2011

@katka55 ale stihla si tak co 😀

kafoditka
24. júl 2011

caute 😠 😠 😠 tisic atmosfer mam v sebe momentalne... som na prechadzke s malym, uz mi skoro zaspava v golfaci a co sa mi nestane? Zlomila sa mi asi konstrukcia, golfac sa mi poskladal a maly v nom pomaly tiez 😠 😠 tak som maleho takeho otapeneho vybrala, samozrejme rev najvacsi, snazila som sa dat dokopy kocar ale marne, do toho mi maly revajuc stale odbiehal prec a este aj ta pridrbana clona mi tam furt zavadzala... bola som asi 20min. peso od panelaku. Tak davaj Filipa pod jednu ruku, poskladany golfac pod druhu a domov. Maly sa mi vzpieral, zaklanal sa dozadu.... Zdochla som asi stokrat, kym som sa prepotena, vynervacena a nadavajuca dotrepala domov. Drbla som ten kocar o zem, dobre don kopla a sla uspavat Filipa.. teraz je konecne klud, maly drochme a ja som vyliezla zo sprchy. Baby ked som dnes nezinfarktovala, tak uz asi nikdy 🙄

katty17
24. júl 2011

@kafoditka - domi a to sa akoze zlomil ??? ci co? zajtra dufam ides reklamovat.

kafoditka
24. júl 2011

@katty17 Kati tam asi nieco povolilo, lebo som nasla matku a nejake male koliecka ale asi bude nieco s celou lavou stranou, lebo mam jednu rucku podstatne nizsie ako druhu.. vecer sa na to pozrie mm co tomu vlastne je. bud to opravi alebo idem reklamovat.. 😖

noemarta
24. júl 2011

@bambola dik za nelu... a a a ten syrik by som si dala, mnaaaaam 😝
@kafoditka, jejdaaa, to ti ozaj nezavidim, viem si predstavit ten predinfartovy stav, by ma drblo... dufam ze sa to nestane aj nam v chorvatsku..... kurniiiik.... 😖 alebo vies cooo, mozno sa to stalo preto, ze chces novy.... 😀 😀 (to aby si sa trosku zasmiala aj....)

kafoditka
24. júl 2011

@noemarta Maci, mas ma precitanu 😀 akurat pozeram, za aky by som ho vymenila 😉

noemarta
24. júl 2011

@kafoditka hi hi, vzdyt te znaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 moooja, len aby to nebolo tak, ze si ho naschval pokazilaa.... 😀 😀

kafoditka
24. júl 2011

@noemarta jasneeee ja bezne holdujem takemu tredingu, ze 11kg pod jednou rukou a 7kg pod druhou 20min. rychla chodza 😝 😝 😀

aalexis007
24. júl 2011

@kafoditka a ešte že ti nezačalo pršať 😒 😀

kafoditka
24. júl 2011

@aalexis007 to by som sa asi smiechu nezdrzala...

merikac
24. júl 2011

ahojte babizne,,hlasime statny navrat v zdravi domov- pekne kosa nas tu privitala brrrrrrrrrrrrr- ale aj nas vyhnalo pocasie,, sme si to skratili a pobrali sa domov, nebudeme predsa platit za sedenie na baraku 😝 ( i ked tam poprsi a je hned teplucko, ale behat hore dole z plaze nie je to idealne 😀 )..Inac bolo krasne, sice o huravach pisanych spred tyzdna ani chyru ani slichu-- ( okrem prvych 2 dni). Cesta uplne v pohode, Emma ukazkova- aj ked sme v prvy den precestovali skoro cele chorvatsko- pretoze nami vybrane miesto Pag nas poriadne sklamalo 😠 , tak sme sa vybrali naspat,,,,,,,,,,,Emme sa riadne rozviazal jazyk a to som si myslela, ze prve slova zance hovorit az po 2 rokoch. vecernymi prechadzkami v meste sme jej narusili spankovy rezim, co jej ocividne neprekazalo, tak dufam, ze navrat do normalu ako jej, tak aj nas- pracujucich bude co najmenej "bolestivy" 😀 .........
a tu sa co nove udialo??- je tu niekto povereny ako referent? 😀
Vsetkym narodeninovym oslavencom dodatocne gratulujeme 😵

bambola
24. júl 2011

@kafoditka no veselo si mala 😀 inac ja na tvojom mieste by som to neopravovala ale sla rovno reklamovat, vies aby ste tam nieco nebastrngovali a potom sa vyhovoria, ze ste to vy urobili tym, ze ste do toho toto.... navyse ja by som ziadala bud vratenie penazi alebo uplne novy golfac 😔 mas na to narok 😠

my sme sa vratili z asi 20minutovej prechadzky po dazdi, najprv len tak slabucko poprchalo tak, ze aspon na chvilku lebo mala nevedela obsediet doma a mrncala.
doobeda sme boli v ikei a konecne sme kupili krokodila, prtismykovu podlozku do vane 😉

mirka285
24. júl 2011

@merikac mery vitaje doma...no veru to pocko je hrozne,ja som v mikine doma a je mi kosa a zacina sa to pocasie odrazat aj na nalade ☹ babule ja som ani vonku nebola,Linda zalomila este poobede a ked sa vyspala tak uz lialo ako z krhly...tak som aspon muffiny napiekla a lezime pred telkou...
@kafoditka prepac Domi ale tak som sa nasmiala na tvojom prispevku 🙂 si ta viem predstavit,jak si nervacila,inac akurat vcera som narazila na diskusiu o tom kociku a jedna kocka na neho nadavala,ze je to smejd,tak si este hovorim,ze vsak mne sa zda uplne v pohode a tot co dnes napises ☹

merikac
24. júl 2011

jeej a este som zbudla napisat, ze Emma nam okupala aj fotoaparat v bazene so slanou vodou - nik si nevsimol kedy ho tam hodila, asi s reklamaciou nepochodime,,ze?! 😕

mirka285
24. júl 2011

a este som dnes zistila,ze plech co mam na muffiny je pekne nekvalitny,lebo asi tri krat ked som v nom piekla,tak sa dali pekne oddelit a zostal dokonca skoro uplne cisty a teraz je tam vsetko doslova zazrate a ani vycistit to nejde 😠 ho smarim do kosa 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre