Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
5. okt 2011

ahojte
@luludi s tym visenim na cickuje to u nas presne rovnako,,,,,,,aj som sa pokusala nedat,,ale neoplatilo sa mi to, lebo sa mala uplne prebrala a potom vystrajala ,,,,,,,,,,,
@mirka285 jeeeeeeeej, ty si Lindusku znova ostrihala??? mala by som aj ja malej nieco porobit s vlaskami , ma ich take jemnucke a v zadu pokazde take schemlonovene,,,,,,,,,,,,,,ale je mi to luto ostrihat,,,,,,,,aj ked asi malokto by zbadal, ze jej chybaju vlasky,,,,,,,,

merikac
5. okt 2011

@noemarta inac ja som dnes asi po 100 rokoch robila dukatove buchticky,,vlastne len krem,,buchty som kupila 😀 ........

mirka285
5. okt 2011

@merikac Mery ja som ju ostrihala s tazkym srdcom,lebo zase ja ako chlapcek ale ked tie jej vlasky boli kazdy iny a navyse take chemlonove ☹ dlho som s tym bojovala ale teraz to bolo dufam naposledy a barastu jej uz pekne huste vlasky,ked mne sa nepaci ako maju niektore deticky take tie cucky vlasov nerovnomerne,nechcem byt hnusna,al vyzera to otrasne....a Linda to mala toez take...ale ytak ja stale hovorm,ze Linda jekrasne dieta aj bez vlasov a myslim,ze Emmka tiez 😉

merikac
5. okt 2011

nooo my to mame nerovnomerne,,ale proste ja nemam srdce ju ostrihat,,,,,,,,, 😀 ............hadam ked sa budu nosit capice,,,,,,,,teraz ich este nechce, kazdu da dole,,asi s ciapkou budem musiet ptom kupit aj lepidlo 😀

denisse
5. okt 2011

@luludi
@noemarta
aj barunka je celu noc na cicke ... ale nemyslim, ze su to zuby ... lebo 16 ma davno vonku a na posledne stolicky je skoro, nie? ale uz niekolko dni je to katastrofa a tiez sa mi neoplati nedat, lebo sa uplne zobudi a je to este horsie ... nedam, az ked sa rozhodnem ju odstavit a to budem pocitat s tym, ze niekolko noci bude rev 😒

monline
5. okt 2011

@merikac @mirka285 ja som niku nestrihala ked bola malá nikdy...mala vlasy jemné asi ako Danko, potom jej v 1,5 roku začali brčkavieť a pomaly rásť..napriek tomu má tak strašne husté vlasy, že až, aj na tri hlavy by sa tie vlasy dali rozdeliť..či sú vlasy husté nezávisí od strihania..
Danko má vlasy len na temene, aj som mu to chcela skrátiť ale nika nedovolila, že nech ho nechám takto, že jej sa to páči 🙂 ale danko má tak pravidelnú pekne tvarovanú hlavu, že mu vlasy nechýbajú 🙂
A Linda aj Emma sú tak krásne kočky, že im vlásky nechýbajú 🙂 však potom narastú 🙂

mirka285
5. okt 2011

@monline Mon tiez si nemyslim,ze sa strihanim nejako zmeni kvaita vlasov,ta je v genoch a ja aj Gabo mame parDNE VLASY TAKZE OCAKAVAM,ZE AJ lINDA BUDE MAT 🙂 skor mi vadilo,ze kazdy vlas ma inu dlzku a celovo to yzdralo cudno,teraz je sice ako chlapcek al aj tak je pekna...su proste deticky co su pekne aj holohlave 😀

monline
5. okt 2011

@mirka285 prosím ťa..Linda je kočka aj ked má vlasy každý inej dĺžky 🙂 a hlavičku má ako Danko takú pravidelnú 🙂

mirka285
5. okt 2011

@monline ale ved ano,ale ked ja velmi tuzim aby som jej mohla uz zapletat cop 😀

rolak
5. okt 2011

@mirka285 ježííííš,ja sa na tých zapletaných copoch a sponkách furt tak bavím! Kika má vlasy po plecia,keby sa jej nekučeravili, no skús je urobiť cop!!!!! vyzerá furt jak Beethoven. 😀 😀 😀

mirka285
5. okt 2011

@rolak Ludi aj Linda bude asi kucerava,ako jej rastli dlhsie vlasky tak sa jej kuceravili...inak by ste neverili ale Gabo ma take tie kucerave vlasy co sa necesu,take az lokne alebo ako by som to nazvala 😀 ale tym,ze je nakratko ostrihany to neni vidno...

rolak
5. okt 2011

@mirka285 a aké ste mali vlasy vy dvaja ako deti? lebo Kika má presne také ako ja a roman,my sme boli obaja na rok vlasatí a kučeraví. ale na Gabových vlasoch vidno,že sú také do kučerava, to vidno aj na krátkych.

mirka285
5. okt 2011

@rolak Ja som mala ako dieta rovne a Gabo take mierne kucerave..a potom sa mu zkuceravili tak,ze ked ma dlhe,tak ma take tie necesatelne lokne,aj Gabova mama je kucerava a ja som od puberty tiez vlnita,ked chcem byt za peknu musim sa ozehlit 😀 a ja aj Gabo mame huste,kvalitne vlasy,inak j Tomi ma huste...

mirka285
5. okt 2011

koceny musim ist spat,uz som vykupila cely mimibazar,hlavne ze na ucte mam nulu 😀 dobru nocku

rolak
5. okt 2011

@mirka285 aj kamoška má uplne také malé lokničky ako černoška, hoci je blond,ale začali sa jej robiť až ako trojročnej, dovtedy bola skoro bez vlasov, tak som bola zvedavá,či ste už ako rooční mali husté vlásky.

rolak
5. okt 2011

@mirka285 😀 😀 😀 😀 dobrú

denisse
6. okt 2011

dobre rano ...
baby, nasa nela mala okolo roka take trosku skuceravete, ale malo na hlave ... tak ked mala asi rok a pol, tak ju moja mama ostrihala a potom to dost dlho vyzeralo, ze uz nikdy nebude mat ziadne vlasy .. mala take uplne pierka a skoro vobec jej nerastli a nakoniec vidite co ma na hlave 😀
takze podla mna sa nic neda usudzovat dopredu, musime pockat, ako sa to vyvinie 😉

bambola
6. okt 2011

dobre ranko,
tak ja som dnes nasadila do riti vrtulu nech to tu uz konecne nejako vyzera 😠
ideme teraz trosku von ale len tu na dvor bez kocika nech si pobeha a unavi sa 🙂
@mirka285 a co pekne si pokupila? ja som pri baleni zistila, ze mam dost veci, navyse Mata nosi vsetko od velkosti 68 po 86 😀 a objednala si nakoniec tu lodger ciapku? mne sa tiez presne ta pacila 😵

lenkaaninka
6. okt 2011

čaute no ked sa bavíte o strihaní a mi už sme dobrých 6x strihali malý ma v lásky po mne lebo mu rastuuuuu neuveriteľne rýchlo. Po starom nie ten ma lisiny 😀

sunnygirl
6. okt 2011

@bambola myslíš od mliečka? Nakoniec som odstavila a dobre som urobila bol asi ten správny čas,lebo si vôbec nepýta a vôbec jej to nechýba a pekne zaspáva večer s čajíkom na perinke 🙂, tak som rada, že som to pekne dotiahla do tých 13-tich mesiacov.

sunnygirl
6. okt 2011

@mirka285 ďakujem (inak obe sme boli vo fialových šatoch),... aká bola dovolenka a svadba? aj by som pohľadala,ale nemám akosi kedy, dúfam, že všetko dopadlo podľa tvojich/vašich predstáv, dodatočne GRATULUJEM 🙂 🙂 🙂...

sunnygirl
6. okt 2011

...ja som tiež už Lenke zarovnávala. Inak ja som si myslela,že Lenka bude ryšavá, bo ja blond a manžel čierny ako eben a má pekné orieškové kučeravé vlásky, ale tiež ešte nie do copu 😅

sunnygirl
6. okt 2011

..ešte prosím o vysvetlenie,keď mám na notofokácii,že mám správu, ale dotyčná osoba nič nenapísala iby že sa jej môj príspevok páči, čo to znamená???? (Bože akoby som bola z doby kamennej 😅 )...

monline
6. okt 2011

@sunnygirl presne to, čo píšeš 🙂 že sa jej tvoj príspevok páči a notifikácia ti prišla preto, aby si to vedela 🙂 aj ty si môžeš kliknúť na- páči sa mi to- pod každým príspevkom okrem svojich 🙂

mirka285
6. okt 2011

caute holky 🙂 tak ja som dnes doobeda bola s kamoskou v meste...uplne necakane som si kupila saty na svadbu v novembri ideme znamym,tak mi padli do oka,ze si ich vezmem,lebo bola na ne dobra cena v Mangu,,akurat ze su to velkost M,tak ich musim dat zuzit lebo velkost S mi zase bola uzka cez prsia 😕 inak som nekupila nic,pozerala som overali ale ziadny sa mi extra nepacil,v HaM bol jeden celom fajn,ja totizto nechcem ziadny moc bledy,lebo to by bolo stale spinave...
@sunnygirl Sunny dovca aj svadba bola super,som velmi spokojna 🙂
@bambola Mati ta lodger ciapka sa neda objednat z tej stranky si predstav 😠 a inak som pokupovala Linde na Mimibazare nejake teplejsie svetre a jedny rifle a cizmy,len neviem ci nam budu dobre,lebo baba uvadza velkost uk 5 co by nam malo sediet,lebo teraz ma tenisky Next Uk 4,ale k tomu vnutornu dlzku tam uviedla nejaku malu,tak uvidimked dojdu,ci ich nebudem musiet hodit na bazar 😖

monline
6. okt 2011

@mirka285 na FB mám stránku bambini.sk a tam som videla minule na nástenke lodger čiapky..tam sa asi dajú objednať
Dnes sme sa náhodne stretli s @noemarta v Senci v DM, Nelka je krásna usmiata parádnica, veeľmi vyrástla 🙂

aalexis007
6. okt 2011

@mirka285 my ideme zajtra do bambini, tak ak chceš, tak ti tam kuknem nejakú či majú.

mirka285
6. okt 2011

dik baby...
@aalexis007 hej budes zlata ked kuknes ci ich maju 🙂

sunnygirl
7. okt 2011

Dobré ránko maminy
...pozdravujem a vítam vás v novom jesennom dníčku...

@monline ...ďakujem za vysvetlenie ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre