Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
9. nov 2011

@kafoditka reve a vzpiera sa cize ja sedim na nej a tak odsavam 😅 ale ona skor krici takze sople sa jej netvorili dalsie, len teraz ma tak huste a asi aj dost spuchnutu sliznicu, ze aj po odsavani sa jej dychanie nezlepsi, dycha stale ustami co jej hlavne v noci vadi.

merikac
9. nov 2011

ahojte maminy,,,,,,ako sa tu zije?? ja som mala dnes dovolenku, ale veru ani nieviem ako den ubehol,,,,,,rano som sla s maminou pre cestoviny a muku, -pomoc EU- ako na potvoru, prave odfotili mamu- vravim jej "mami usmievaj sa, budes na celebritu v miestnej TV" 😀 ( ju to nastvalo, ze ju fotia- aj mna by to nasralo) S Emmou sme boli koncne na 15 mesacnom ockovani.............tak uvidim aka reakcia bude po 7 dnoch 😕 , no a nove nemame nic
@kafoditka my tiez tak chodime, lebo mala neznesie nic na sebe, som zvedava ako to poriesime, ked pride ozaj zima 😕
@bambola konecne mas normalne dieta 😀

bambola
9. nov 2011

@merikac no vdaka, ak je toto standart tak mi vyhovovalo nestandartne dieta 😀

bambola
9. nov 2011

@merikac pocuj a uz nebud trapna a daj si profilovku 😀

kafoditka
9. nov 2011

@bambola mati skus jej dat sinupret, on napomaha odhlienovaniu, cize ak ma nejake tuhe sople tak ich riedi.. ja to mam overene, mala som ho naposledy pri nadche a fakt mi pomohol, aj Mirka s nim bola spokojna, ked mala Linda sople..
@merikac Meri ja mam stale v kocari tu deku od emitexu a ta bohate staci, dokonca ked je takto teplo ako napr. dnes tak ju ani nezapinam, lebo malemu je potom moc teplo a je nervny..
A daj si nejaku peknu fotecku 😎

merikac
9. nov 2011

@bambola ako som na nich nasrata,,vobec som nemala daku profilovku, kde by ma nebolo vidiet,,,,,,,,budem musiet nieco pohladat 😠 ........ale vycnievali ste z bezneho standartu,a to sa dnes nedaruje,,tak bud rada 😀

bambola
9. nov 2011

@merikac mozem okaslat standart , ja chcem svoje tri hodinyyyyyy 😀
@kafoditka diky, asi skusim lebo uz je to dlho na moj vkus. davam jej sirup na hlieny a nasivin teraz

merikac
9. nov 2011

@bambola 😀 - asi si si slabo podplatila,,,,,,,,,,niecim si to pokaslala a uz si nezasluzis

kafoditka
9. nov 2011

@bambola Mati nam nasivin nezabera vobec, po 5tich dnoch som ho vyhodila do kosa 😒
@merikac ved sa neondej a najdi nejaku pjeknu v pc 😉 😉

bambola
9. nov 2011

@kafoditka no mne nikdy nezaberal ale malej predtym zabral, zajtra hned nabehnem do lekarne po ten sinupret, lebo andrej kupil dalsi nasivin ale mu dala pre kojencov do 1 roka cize este aj v mensej koncentracii 😠

kafoditka
9. nov 2011

@bambola snad malej zaberie a ulavi sa jej 😉

bambola
10. nov 2011

dobre ranko,
sme hore este necelu hodinu a ta moja zaba je uz na roztrhnutie 😠 zase "super" den pred nami 🙄

kafoditka
10. nov 2011

Ranko 🙂 Maly sa zobudil s teplotou, asi reakcia na ockovanie - dnes je 11ty den.. dnes musim ist do DMky na velky nakup plienky, mlieko, kozmetika... Koceny pekny den vam prajem 🙂

luludi
10. nov 2011

Dobre ranko,

vonku je taka hmla od vcera vecera, zase raz niekto zabudol zavriet na noc dementorov do ohrady 😉 😀 🙂 Moje drahe dieta ma extra zubate obdobie, zase zmenilo spaci rezim, jediaci rezim, ale konecne sa posledne dni zacal sam vstavat v priestore na nohy, tesim sa, to by sa hadam mohol do mesiaca odhodlat aj sam chodit 🙂 uvidime. Ako sa mate? Co dnes planujete? Co budete varit?

bambola
10. nov 2011

@luludi dementorov 😀 😀 to zato to moje dieta takto vystraja od rana? 😠
mozno bubo zacne chodit aj skorej ked bude musiet utekat pred dementormi 😀 😉
ja dnes robim cinu, mala som to v plane vcera ale som zabudla, ze andrej sluzi tak som nevarila vcera, ja som jedla tvaroh, zltko a cukor 😀 😝

luludi
10. nov 2011

@bambola bambi, take dni poznam.. vtedy bubovi nic neulahodi, nic nechce, nic nebude, vtedy len pocitam hodiny, kym pride domov marek a vtedy zmena na nepoznanie, bubo ma naladicku, velky usmev, stastne a poslusne dieta 🙄

luludi
10. nov 2011

@bambola juuj, tvaroh so zltkom som nejedla straaasne dlho 🙂 co davas do ciny a ake korenie pouzivas? nejaku zmes, ci si sama namiesas?

bambola
10. nov 2011

@luludi ja som ten tvaroh jedla minule lebo som mala po rokoch na to strasnu chut a vcera zase 😝

no ide o to, ze ja uz malej leziem na nervy, proste som jej uz okukana. ona potrebuje spolocnost a ako je teraz zasoplena tak nikam nechodime 🙄 predvcerom tu bol andrejov znamy, ona normalne sa liepala po nom, ukazovala mu vsetky hracky, chcela si citat knihu..... no hotova bola, ze konecne niekto novy 😅

ja nepouzivam nejake speci korenie, robim dnes z bravcoveho tak si nakrajam na nudlicky, sol, korenie (obyc.cierne), osmahnem , a pridam k tomu bud taku cinsku zmes co predavaju v sklicku alebo teraz mam osobitnej bambusove vyhonky, judasovo ucho (huba) plus mrkva na vacsie kusky a por, to podusim a nakonci trosku zahustim solamylom 😉

luludi
10. nov 2011

@bambola dakujem, skusim tu nesklickovu verziu bez solamylu 🙂 To mas pravdu, ze po lete, ked sme boli s detickami stale vonku, je im teraz doma dlho a okukane. Tiez som bola teraz takmer 3 tyzdne zavreta doma a najvacsou udalostou dna bolo, ked nas dosiel pozriet ujo doktor... To sme sa tesili obaja uz od rana. 🙂

bambola
10. nov 2011

@luludi no, ono ten solamyl neni nejako dolezity a keby som nemala tak ho kvoli tomu nekupujem ale mame radi ked je to take huste 😝

luludi
10. nov 2011

@bambola ano, myslela som si, my zase radsej veeeelaaa omacky 🙂 Mala princezna sa uz ma lepsie? Ja dufam, ze nas taketo sople nechytia tak skoro, lebo bubo neznasa, aj ked mu len nos cistim, to by u nas bolo ine harakiri 😀

bambola
10. nov 2011

@luludi este som ti chcela poradit, ze kup bambusove vyhonky a nie klicky, tie klicky podla mna niesu az take dobre

bambola
10. nov 2011

@bambola boli sme von a este ma napadla sojova omacka alebo worchesterska omacka 😉 a to je snad vsetko 😀 ja si vacsinou spomeniem popri vareni tak davam co ma napadne 😀

bambola
10. nov 2011

@luludi ano, pisem si sama sebe vsak preco nie 😠

mirka285
10. nov 2011

Zdravim dievcata 🙂 tak ja som sa prave dotrepala od zubara a zastavila som sa na kozmetike zdepilovat ruky a upravit obocko a som hned o 80 eur lahsia,akoze 😠 😖 ja dnes nevarim,mame zo vcera hraskovu kemovu zo sucheho hrachu som robila a masko zapecene so syrom a ryzu 🙂 dnesne pocko je uz fakt take zimne,normalne take depresivne 😠

noemarta
10. nov 2011

ahojte,
ja som akurat ulozila dieta, mala som co robit aby som sa premohla a vstala, brutal sa mi chce spat, ale musim ist makat, ja ze pianko, ze vo stvrtok su vyplaty a to uz v utoroook, pomoooc, trosku ze nestiham... 😝
Ja som navarila rybu a zemiaky, a nela spraskala cely plny tanier... 🙂 ale co budem zajtra varit, netusim, uz nemam fantaziu...
@mirka285 preco depresivne, u nas je fajn, teplo, krasne svieti slnko....inaaac, ja by som v pohode prijala uz sneh 🙂 🙂 🙂
@bambola kukam posledny prispevok, ze si tu pises sama 😀 😀 😀
@kafoditka domi, odsleduj si, ci sa ti aj nevyhadze....

mirka285
10. nov 2011

@noemarta Macus no u nas je hmla jak v Sherlockovskom filme 😖

kafoditka
10. nov 2011

Tak sme boli na nakup v DM, kokos taku palku sme tam nechali ze dovi 😠 my mame na obed paradajkovu polievku a este od utorka zemiakovy salat s masom a divinovy gulas, ale mam pocit, ze si vsetci vystacime s tou polievkou 😝 🙂
@mirka285 Miri tu kraasne svieti slnko ale kosa veru je... mne vyhovuje takato zima zatial, @noemarta Maci sneh mi zatial vobec nechyba 😉 😉 Ako keby napadla halda snehu, mrzlo by a bola by bielucka krajina, tak kludne, ale vies ako to je s bratislavskym snehom . resp. s nechutnou clapkanicou 😖

luludi
10. nov 2011

@kafoditka mnaaaam, ja velmi lubim divinu, ale sama ju neviem pripravit, skoda
@bambola: naslaaaa som, ale tieto omacky su u nas zakazane, kupila som vyhonky, mali v Bille, dala jednu chilli papricku a trochu kokosoveho mlieka, chuti to dobre 🙂 dakujem za tip

sneh nieeeeeeeeeeeee, sneh staci tak na vianoce a este tyzden potom 😀

denisse
10. nov 2011

ahojte zeny ...
ja som tento tyzden mala dva dni doma nelu, lebo v pondelok ma poprosili, ci ci ju nenecham, ze priviezli nejaky novy nabytok, tak budu pospajane triedy, tak aby mali co najmenej deti a vcera bol kuzelnik ktoreho sa boji, tak bola tiez doma ... a to nemam chvilku volna, lebo aj ked je barunka obstarana a spokojna, tak treba program po nelu, lebi sa nuuuudiiii ... tak sme vyrabali pohladnice, lepili domceky z papiera a ine blbosti 😀
a dnes ideme vecer na keramiku, tak sa tesim 🙂

co sa tyka snehu, suhlasim s @luludi , mne by tiez postacila zima dva tyzdne okolo vianoc 😀
@mirka285
ja som bola u zubarky v utorok a som tam nechala 1700 Kc 😝 a zub mi robila s revaujucou barunou na kolenach .. tak si to asi viete predstavit .. nemala som ju kde nechat, zubarka nemala iny termin ... a barca sa boji ked sa niekomu nieco robi, reve aj ked striham mm strojcekom, asi si mysli, ze mu ublizujem .. a u tej zubarky, chuda moje, revala mamiiiiiii .... prestavala len na tie chvilky, ked som si vyplachovala usta, to ju asi zaujalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre