Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
26. máj 2010

tutifruti......... 😀 😀 😀 ....to je milé

merikac ja by som si dala zemiaky na paprike 😀

mojalili
26. máj 2010

JA by som si dala kuraci salat so zeleninou a opekane zemiaky, mnam.....boze, kto mi ich len navari,ked mna bolia rucicky???? 😕 NIkto nenavais si - nebudes zrat......asi to by bola odpoved pre mna 😠

merikac
26. máj 2010

dobry typ.........zatra bude salat s kuracim maskom,,,,,,,,,,,mnamky,,,,,,,,,,,,,,,,

mirka285
26. máj 2010

tak uz som doma,kozmeticka mi povedala ze odkedy nechodim do roboty a nefajcim aj plet mam peknu 🙂 ja zajtra spravim dusene masko s hribikovosmotanovou omackou a k tomu knedlu 😉

mirka285
26. máj 2010

merikas,ty sa malemu zavdacis salatom?mna by s tym poslal do prdele 😀

yoda_
26. máj 2010

Ahojte, nepoculi ste niektora o moznosti rodit do vody v Bratislave? Alebo neviete, ci je Bratislave nejaka sukromna porodnica? Snazila som sa najst nejake info na nete, ale vyzera to tak, ze v Ba ani jedno ani druhe nie je. Alebo sa mylim? Vdaka.

merikac
26. máj 2010

mirka285 ..........sa cuduju viaceri,ale zboznuje zeleninove salaty ( nie vsak samostatne uhorkovy, alebo hlavkovy salat) s kuracim masom, s krabimi tycinkami,,,a podobne aj cestoviny na rozne sposoby,,,,,,,,,,,,,

inac pozeram , ze mame rovnake komdy na veci pre malicke, akurat ja ju mam v prevedeni tmavo hnedej- az ciernej,,,,,,,,,,,🙂))

sunnygirl
26. máj 2010

merikac moje zemiaky na paprike si ohrdla??????................ ☹ ☹ ☹ (Fňuk)

merikac
26. máj 2010

sunnygirl-prepaaaaaaaaaaaaaaaaaac,,,,,,,,,,nevsimla som si,,,,,,,,,,no keby som k nim pridala tatarku,,,tak mozu byt,,,,,,,,,ale to by som jedla len ja 😀

sunnygirl
26. máj 2010

merikac, no že si to ty, oki, je Ti odpustenééééééééééééé 😀 😀 😀
inak som pozrela do tvojho albumíku, ty už tiež máš doma 1 veľkého chlapa ako Mirka, obe to budete mať tak pekne spestrené, oživené 😵

merikac
26. máj 2010

Ano mam,,,,a prave dnes som sa mu pustila do upratovania izby- uz som sa mu vyhrazala tyzden, ze sa mu do toho pustim a som zhrozena ake ""cennosti"" ma po suplikoch,,,,,,,,myslim, ze aj zajtra mam o cinnost postarane, pokial mu to chcem dat do poriadku,,,,,,,,,, 😲 😲 😲

adelaine
26. máj 2010

katty, noemarta,
jasne ze chcem ist s vami...
mam vsak mensi technicky problem....ak vy chcete ist tento stvrtok, to ja nemozem... ☹ idem na osetrenie,
utorok a stvrtok nabuduci tyzden by som mohla...

katty17
26. máj 2010

adelaine, mame na mysli buduci stvrtok. aspon dufam ze som to pochopila spravne. ja tento stvrtok tiez nemozem. neomarta, ideme buduci stvrtok, vsak? cize 3.6?

katty17
26. máj 2010

miri, myslis ze zacnes niekedy opat fajcit? 😉 pred tomaskom si fajcila?

adelaine
26. máj 2010

katty, to by bolo super 🙂

mirka285
26. máj 2010

merikac moj Tomas si musi izbu upratovat sam...on nerobi absolutne nic,iba vynesie smeti takze ja odmietam upratovat jeho izbu,aj tak je lenivy ako vos...a upratuje dovtedy kym to neni podla mojich predstav,ja mu nanajvys povysavam...nieze si budete mysliet ze som niaka krkavcia mater,ale ked sa vie s kamosmi producirovat po nakupnych centrach,musi si vediet aj upratat izbu 🙂

merikac
26. máj 2010

ved aj moj si sam upratuje,,,,ale to je len taky "poriadok" navonok,,,,,,,,,,,a on si velke upratovanie robi uz od vianocneho adventu,,,,takze, na case to chytit do vlastnych ruk a povyhadzovat vsetko nepotrebne, dolamane, ................Okrem toho zateplujeme dom, tak po skole pomaha mojmu ocinovi co to prichytit- podrzat,,,maltu zamiesat a tak,,,,,,,,,,,,,,🙂

mirka285
26. máj 2010

Katty ja dufam ze nezacneme...pred Tomaskom som fajcila a jasne ze som zacala ja tela sproste...ale teraz uz nechcem zacat,konecne mi nic nesmrdi od cigariet a navyse je to v dnesnej dobe nemoderne...Gabko nefajci,ale zato vsetky moje kamosky ano...

katty17
26. máj 2010

miri, tak budes ruzicka medzi kamoskami 🙂 podla mna uz nezacnes 😉 . stavim sa 😀

alllexa
26. máj 2010

cigaretka - to je teda sila, ze mali poznamky k tomu pribratiu - ved 13 kg je akurat - vsade pisu, ze pribrat v tehotenstve medzi 11-16 kg je ok. Dokonca tie, ktore mali pred tehotenstvom BMI nizsie ako 19, mozu pribrat aj viac.

katty, mojalili - skuste na tie nohy nejaky studensi zabal, pripadne je taky cvik na cirkulaciu - vylozit si nohy nad uroven hlavy/drieku (napr. na fitloptu) a hybat potom spickami - kyvat hore dolu, napinat ich - vystierat a pod.

Inak, kupila som si tie nohavice na Mileticke, nasla som to🙂

mirka285
26. máj 2010

merikac tak on aspon pomaha.ten moj Tomas je strasne hnily...ku vsetkemu co ma spravit ma kilometrovy komentar,a minule veru aj zasuvky upratoval,ja mu vzdy dam vrece nech vsetky nepotrebne veci vyhodi...

mirka285
26. máj 2010

Katty ja myslim ze tiez nie..najviac sa vzdy fajcilo ked sme boli niekde vonku na drinkoch a ja ako buduca matka tak skoro asi vymetat bary nebudem 😀

noemarta
26. máj 2010

katty, adeleine, jasne 3.6. stvrtok, ja tiez nemozem zajtra. takze dohodnute, pred tym si este zavolame, dame vediet co a jak presne, 🙂

silvia.vesela
26. máj 2010

ahojte kocky,

mojalili, mas super urobenu tu manikuru na nohach! Ja si ich uz ledvo striham a nie ze si robit francuzsku manikuru! 🙂
A holenie podvvozku zvladam tiez len so zrkadlom a holim sa aj pol hodinu!!! 😠
Nozky mi tiez dobre puchnu a aj prsty na rukach-tie asi najviac...a hlavne cez noc a rano vyzeram strasne kvoli tomu!
Ale musime to nejako vydrzat, no nie?

kocky este by som sa vas chcela spytat, ake homeopatika si beriete do porodnice? Ktore su najlepsie? Tusim, mojalili ty si spominala, ze si nejake beries?

lenkaaninka
26. máj 2010

fuj tak som doupratovala konečne a samozrejme som si zmyslela robiť krokety zemiakové k pečenému kuraťu ale konečne som skončila...a urobila som taký dresing k tomu a končím... idem relaxovať a mati príde tak si dáme kavičku spolu...hurá...
idem vás prelúskať...

ozaj sunny tak potom ked lieky vysadíš skús aspon magnéziu vodu piť...

mojalili
26. máj 2010

@silvia.vesela Ricinus communis 5CH - na spustenie mliecka 😉

No dosadrovala som diery na stene, musim pockat kym to zaschne a idem to prebrusit a natret, len keby to chcelo skorej schnut, svina jedna. 😠
Kupila som si Twister nanuk a kokosovy, mnam, tak to mastim 😉

MERIKAC@ - ten kuraci salat ja robim s bielym jogurtom + 1 sacik Tatarky (Helmans co byva v saciku) a kuracie masko nakrajam na nudličky,posypem bezglutaman.vegetou a Solamylom a narychlo na panvici osmahnem....ma to vynikajucu chut a perlickou je dat medzi zeleninu hrozno pokrajane na 1/2. Moj muz je masovy typ, ale kuraci salat s hroznom neodmietne, je to genialne...... 😉

silvia.vesela
26. máj 2010

mojalili, dakujem, zajtra pojdem do lekarne. 🙂
inac, take chute ste mi urobili s tym salatom, ze ho zajtra budem robit aj ja! MNAAAAM!! a to hrozno do toho....hmmmmm, mnaam!

lenkaaninka
26. máj 2010

mojalili také šaláty ja môžem mnaaammm...aj s cestovinami aj bez iba so zeleninkou...dobrý nápad... 😉 už som ho dlho nerobila ...piatok to istí..

mojalili
26. máj 2010

JE to jednoduche, davam do toho uhorky, kukuricu, salat (rozny), rajciny, hrozno, biely jogurt, tatarku a to masko, nic viac a je genialny.... 😉 A este k tomu robim 😉 grilovane zemiaky...alebo opekane... 😉 😉 😉 Ale to masko skuste tak....vazne je genialne... 😉

No idem ja malovat, pustit muziku na plne a malovat. LILI je u exa, tak mam chvilku klud 🙂

lenkaaninka
26. máj 2010

mojalili pekné papučky máš...ja sa snažím mať každú chvilku nohy v lufte a nemám ich také...
no aj k nám môžeš prísť diery na stenách zasádrovať...ja som chcela a mm že či som pipi ...tak ma zrušil..

mojalili
26. máj 2010

@lenkaaninka ale to my nemame dvere, vchod do obyvky je take kockove hrany a su poodbijane, tak som ich zrovnavala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre