Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
22. jún 2010

baby neviete preco ako davaju Silvestrovsky panelak???

alica26
22. jún 2010

@mirka285 ďakujem za info, dúfam, že bude všetko v najlepšom poriadku... 🙂

adelaine
22. jún 2010

miri, tiez sa cudujem 😕

mirka285
22. jún 2010

normalne som nasrana,vcera to bolo napinave,chytia Kordiaka a dnes od veci davaju Silvestrovsky?

meruska
22. jún 2010

@mirka285 mne sa zda ze uz az po prazdninach pojdu nove casti

adelaine
22. jún 2010

akoze aj panelak postihla uhorkova sezona,
pokracovanie az po prazdninach 😒

stanka33
22. jún 2010

ahojte...no panelak vcera skoncil...az v septembri ak vobec, si predstavte ze cele leto nebudeme ohovarat Moorovu...

no ja zartujem a vobec mi do zatru nie je...Jurko ochorel ma afty, nadchu, nema hlas, dneska otras den, celu noc sme nespali ani dnes nebudeme lebo nemoze dychat...
zajtra mam poradnu som zvedava ako budem na tom po dnesku co som ho stale prevlakala, bola zohnuta,.
maxi a tebe chudiatkovi stupol tlak??? na to asi tymi tatrami ako bolo??? neboj nebudu robit cisarsky...

tinka349
22. jún 2010

@petrap001 ach joooooo 😖 a zmena asi nenastane nikdy...jeho mama mi sama dnes povedala, nech sa rozvediem, nech si dalej nenicim zivot, ze on sa nezmeni a ja si taky zivot nezasluzim.....dnes si uz vypol mobil, mozem zabudnut zeby dosiel spat domov....a zajtra sa bude tvarit este ako majster sveta 🙄

@alica26 to je len ultrazvuk po brusku 😀 niiic straaasne, stekli to 😝

lela1809
22. jún 2010

@maxara sikulka 😉

lela1809
22. jún 2010

@tinka349 boze tinka to sa strrasne cita.... a to este si v 37tt ☹ je zvlastne ze ti to sama jeho mama povedala... on bol taky vzdy ci to sa len teraz prejavil? samoska ze nemusis odpovedat len ma to tak zarazilo :(

petrap001
22. jún 2010

@tinka349 jooj vobec ti to nezavidim.urcite by si chcela,aby bolo vsetko ok,ale vyzera to,ze si ako tak zmierena co za chlapa mas ☹ takze to mozno znasas lahsie,lebo asi nieje nic horsie,ako sa trapit koli niekomu,koho milujes a kto za to vobec nestoji ☹

petrap001
22. jún 2010

ja si uz ani nemozem ostrihat nechtiky na nohach,to je strasne 😀 😀 zavadzia mi moja gulka 😀 to je teda pruuser 😀

silvia.vesela
22. jún 2010

tiez som kukala, ze co to ma byt...ze silvestrovsky panelak, taka som bola dnes zvedava, ako to bude dnes s Kordiakom...a ako naschval NIC!
Takze az v septembri budu nove casti??? Jeeejda, to dovtedy mame cakat?? 😠

maxi, super praca! 🙂

silvia.vesela
22. jún 2010

@petrap001
peti, ja som si akurat lakovala nechty na nohach a poviem ti, mam dost! 😀 normalne som sa namakala! 😀

stanka33
22. jún 2010

no ja sa neviem oholit to je tiez pruser............

ribike
22. jún 2010

Ahoj baby...holenie je problém aj u mna intímne časti pred zrkadlom🙂 nechty na nohách mi strihá môj drahý dokonca mi holí aj nohy🙂aspoň že tak....

silvia.vesela
22. jún 2010

@stanka33
no, ja som sa dnes musela oholit, aby som bola zajtra na poradni slusna..... 🙂
mne to ide len tak, že mam zrkadlo pod sebou a jedine tak sa zvladam oholit a nohy to je tiež makačka! 🙂

lela1809
22. jún 2010

@silvia.vesela ja sa tak isto bez zrkadla nedokazem dat do kopy 🙂 je to tazke s tymi nasimi kopcami 😀

alllexa
22. jún 2010

Aj Ordinacia v ruzovej zahrade je tento tyzden posledny raz...

petrap001
22. jún 2010

@alllexa vaazne ☹ a ja to stale tak rada pozeram.dufam,ze sa este nieco udeje 😝

petrap001
22. jún 2010

aj ja som sa dnes pokusala oholit 😀 😀 makacka riadna.a teraz zasa papam ako svinka mnam mnam 😀 😀

petzi
22. jún 2010

@petrap001
petka len si daj....hlavne ze ti chuti 😎 ja sozmyslam, co si dam, ale ked ja stale neviem 🙄 snad nieco najdem..

Co sa tyka holenia, ja si nohu musim vylozit na umyvadlo 😀 ale mam strach aby som ho nezvalila....
A robila som si francuzku manikuru na nohach, no maly mal co robit, tak sa uhybal chudatko, ale potom ma za to aj riadne dokopal...

MAXI;VSETKO BUDE OK , nestresuj, drzime ti palceky....

ribike
22. jún 2010

Ja už račej nepapám včera v noci som skapíňala tak moc ma pálila záha a aj bruško som mala nafúknuté☹ ale potom mi pomohol feniklový čajík a talcid🙂

petzi
22. jún 2010

@tinka349
Ty sa prosim ta nerozculuj kvoli chlapovi...Ja uz si s toho mojho nic nerobim...som si povedala, ked bude ako dego nadalej, aspon sa mi bude od neho lahsie odchadzat a je.....hlavu hore, ved zivot ide dalej.... 😎

petzi
22. jún 2010

@ribike #
nooo aka si ty sikovna, pekne sa o seba staras Ivka, feniklovy cajik si si uvarila ako miminko....Hlavne ze pomohol...Ale ja idem nieco pohladat do chladnicky, asi si dam cucoriedky, teraz ma napadlo 😎

ribike
22. jún 2010

Ja som mala parené buchty pred hodinou,to by nám malo na noc vystačit🙂 ale ani čučoriedky nie sú zlé🙂...

petrap001
22. jún 2010

ja uz ani nehovorim co vsetko som pojedla dnes.ale aj tak sa uz lepsim,si myslim.ale teraz sa citim,ako keby mi brucho malo explodovat 😀 takze pre dnes stacilo napchavania sa. a ku tomu som dnes poobede vobec nespala 😕 normalne som to prezila.to asi preto,ze som dokopy nic nerobila 😀 takze dnes zalahnem skor.ale este je vidno,takze este nieee 😠

petzi
22. jún 2010

@ribike
buchty....juuuj, hod sem, to by som si veru dala.buchty som nemala ani nepamatam..... 😲 hod, hod 😲
@petrap001
no si predstav a som dnes poobede spala prvy krat 🙂 .ty spavas pravidelne cez den?? Mne sa neda...ale dnes ano,mala som kontrakcie, tak som sla do postele, aby mi voda nepraskla,ani som sa nepohla....nohy spolu a dohovarala som Mikaelovi nech vydrzi....tak sa vo mne prehadzoval ako na ihlach,asi trucoval, ze este nechcem a on ano... 😀

ribike
22. jún 2010

@petzi aj by som ta ponúkla lebo ešte zostali...ale ked ty si tak daleko☹ Ja som včera spinkala skoro celý deň a dnes do obeda🙂 potom sa v noci iba prehadzujem...

petzi
22. jún 2010

@ribike
ja som zvedava,co budem robit ja v noci, ked som spala asi po strope lozit.AAA si predstav, drahy uz je doma.inokedy chodi o pol jednej a teraz uz je tu, no toto 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre