Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
2. júl 2010

@petrap001 ja chodim kazdy podvecer na vychadzku, minimalne na hodinku....vzdy ked sa mm vrati z prace..ma chodi vencit 🙂

petrap001
2. júl 2010

@meruska no vidis 😀 stara sa o teba 😉

petzi
2. júl 2010

@petrap001 veru teba sa to netyka a sla by som sa aj ja povozit na aute,nech ma vytrasie,ale ked tu nie su take cesty, do kelu...skoda, zlate slovensko,tam by problem nebol... 😀 v Irsku som este nebola a na fotkach su zvedsa krasne zelene jemne kopecky a golfove ihriska....ale v UK tie cesty tiez za moc nestoja... 😅

petzi
2. júl 2010

@meruska
to mas dobre, ja by som tiez chodila rada von,ale ked ten moj sa vraca s prace po polnoci,tak to akurat
sadneme na balkon a potom hajkat do postelky....a cez den ked sme spolu ,tak je teeeplooo..
😔

luminkasp
2. júl 2010

@meruska, to mas super pripravu na porod, ja uz teraz nechodim, v tych horucavach by som nezvladla, akurat som bola s malou, hodinu sa kupkala v bazeniku a vobec sa jej nechcelo von

meruska
2. júl 2010

@petzi ja sa na toho svojho veru nemozem stazovat 😉

petzi
2. júl 2010

@meruska
ved ani ja ,len mava dlhu sichtu a po polnoci uz sa mne von nechce,ked som vysprskovana a naolejickovana ako take batola 😀
ale ked ma volno,tak to ma vycerpa vzdy,ze padam dole nosom.
Ja sa uz chystam rodit a on mi vcera povedal,ze este nemozem,lebo v pondelok pojdeme opekat a az potom mozem...tak som povedala nech sa dohodne s malym... 😀

luminkasp
2. júl 2010

@petzi uz sa chystas? ved mas termin ako ja 😉

izira
2. júl 2010

@petzi ...pozeram, ze ano 11. jul - moj prvy termin bol ale uz vcera. Lekari predpokladali, ze to bude skor... 😉 ale malemu sa akosi nechce.
Inak poslednu dobu nemam nic, ani krce, ani prehanky (posledne 2 mesiace chodim 2krat denne, takze tolko k tomu 🙂 ani nic, co by naznacovalo, ze sa to blizi. Vcera som dokonce prechodila peso cele mesto a vecer som bola v pohode.
Poslickov som mavala tak v 35 - 37 tyzdnia odvtedy akosi ustali.

meruska
2. júl 2010

@petzi veru maly musi pockat, opekacka je opekacka 😀 😀

meruska
2. júl 2010

@izira aj ja som vcera pochodila mesto ..teda hlavnu 😉

meruska
2. júl 2010

my sa na opekacku chystame dnes vecer a potom este v nedelu poobede...ale ja to v pohode stiham ..ja sa rodit este nechystam 😉

izira
2. júl 2010

@meruska to sme sa mozno niekde minuli 🙂 ...dnes idem zas... radsej prechadzky ako doma sediet...nech sa mi to uz pohne troska.

luminkasp
2. júl 2010

bruska, 11. jul prenasa 😀

meruska
2. júl 2010

@izira 😉

petzi
2. júl 2010

@luminkasp chystam pomali,teda neviem ,ci sa mam , lebo som mala bolesti
bruska, krizov, to som rozchodila,ale ma uz 3den prehnalo a aj mi dokonca nohy
trosku napuchly...co som teda nemala....tak ja neviem 😎
ale ja chcem vydrzat do terminu, to je tak krasny den...

meruska
2. júl 2010

mne sa paci datum 9 alebo 19...to su moje oblubene cisla

nina88
2. júl 2010

@petrap001 na takej chodím každé ráno, tak asi som voči tomu odolná... 😀 Ono prasklo potrubie a rozbilo celú cestu...

petzi
2. júl 2010

@meruska
noo to veru ano, hodime na gril jakobske musle a kalamare a ostatne maso sa
poopeka, jaaj jak by som to rada este stihla,lebo jakobske muske zboznujem....
ale ved drobatko sa moze pridat, prinajhorsom nam to prinesu do porodnice....
😀 😀 😀 😀

petzi
2. júl 2010

a mi tu vsetky cakame tusim chlapcekov baby.... 😀

alllexa
2. júl 2010

@janulienocka - tak to si mala hroznu noc, ale mozno je to uz fakt nejaka predzvest porodu...
U mna stale nic, hoci aj po schodoch beham🙂

@adelaine - to je blbe, taka smola:( esteze si nezacala krvacat. A keby nieco, tak zajtra aj tak rodis, to uz mas za par hodin...

@fanka33 - ja som si tie Tvoje prispevky tiez zvykla citat, ale az ked na to denisse upozornila, som si rozklikla Tvoju foto, ze fakt, si to Ty🙂 Este som si pri citani tych clankov a prezerani fotiek zvykla hovorit, ze mas dobre, ze si len do bruska pribrala🙂

@petrap001 - veru tak, prenasam...

@jeiny - vitaj v klube🙂 Mne ak v pondelok povie, ze som zavreta, tak ja fakt neviem...🙂 A aky termin mas oficialne v knizke? Lebo ja az 5.7., takze mam pocit, ze s tym este tyzden nic nebudu robit...

luminkasp
2. júl 2010

@petzi, tak take priznaky mam aj ja, ale ja to na porod nevidim 😉

nina88
2. júl 2010

@petzi minimálne na tejto strane ano... 🙂

luminkasp
2. júl 2010

tak mne nedochadza, kto je fanka33 😕

katarina7777
2. júl 2010

Caute baby, pisem vam zo vzdycharne. Dneska rano mi dali vyvolavacku a teraz mam uz bolesti a kontrakcie. Zatial sa to da zvladnut.... Uvidim co pride. Drzte mi palce nech to mame co najskor za sebou.

bambola
2. júl 2010

@petzi no lebo moj drahy chcel uz odkedy sme spolu, ze chlapec bude po nom- Andrej 🙂 a ked som sa ho pytala, ze dievcatko by sa malo ako volat tak povedal, ze po mne- Martinka 😠 tak som to vtedy nechala tak lebo mne sa to nejako nezdalo. mame niekolko alternativ na ktorych sa obaja zhodujeme ale ja uz si pomaly asi zvykam na tu Martinku 🙂

Nechal to na mne preto, ze on vraj vymyslel chlapcovi 😀 a navyse priezvisko bude po nom 😀 alibista 😀

luminkasp
2. júl 2010

@katarina7777 , tak ty si dobra, pisat nam zo saly, drzim palce, bude to dobre uvidis 😉

bambola
2. júl 2010

@petzi nieeeeeeeeeeeeeee, ja mam dievcatko 😀

krish
2. júl 2010

@katarina7777 ty kam sa ponahlas, ha? sak mas rovnaky termin ako ja jooooj... 🙂 🙂 🙂 drzim palceky! vela sily, mliecka a zdravia pre drobceka prajem! 😉

merikac
2. júl 2010

ahojte, babulky

vy ste toho od vcera zas stihli tooolko popisat, ze sa vas neda docitat,,,,Je nieco nove-mame nove babatka?

Ja som sa vratila z poradne,,mala pribrala zase za tyzden 460g- buchtosa to bude 😀 😀
Ale som sa dr.postazovala, ze este ockami nepatra po predmetoch a ona mi vysvetlila, ze je to tym, ze sa narodila v 38tt a vraj i ked moj porod bol planovany, lebo malinka bola podla lekarov donosena a velka,,,podla fyzickej zrelosti este mohla kludne pobudnut v brusku..ale nemame sa obavat, zevraj to ona dobehne,,,vraj je to tak ako ked niekto sa nauci chodit uz pred 1r a niekto az po 1roku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre