Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
12. júl 2010

@oacka mala dohodnutu lekarku a vraj to bolo dost rychle..myslim ze uz by mali byt i doma..ale v nemocnici bol v ten den hrozny natresk..sa jej neusiel nadstandart..tusim 4 rodili

ja idem bez lekara..si trufam 😉 snad to neolutujem

karinnka
12. júl 2010

Ahojte 🙂 Oacka-mna pozeral Richnavsky 😉 bol nejaky nateseny,chystal sa na dovolenku 😉
Dnes som bola v nemocke sa dohodnut,ze chcem cisarsky,tak by ma hned aj hospitalizovali,ale mali plno,ale maju dnes prepustat 6zien,tak snad do zajtra rana ked budem mat prijem,ich znovu nepribudne 😉 Pretoze nejaka nadstandartna izba by bodla 😉 ale vraj da sa aj pocas pobytu prestupit tak uvidim....
Mam dojst rano na prijem,dnes mi vzali krv a rano mam len skocit na ARO,chceli by nas zajtra stihnut zoperovat tak sa tesim 🙂
Inak celu cestu z nemocky som rumazgala ako diva 🙂 Hold hormony robia svoje....tak sa tesim uz na bambulku,ze mi prislo az neuveritelne,ze ju coskoro uvidim 😵
Dievcata po cisarskom,davali ste si nieco na jazvy?
Oacka,na ktory den Ta pustili domov?

adka1311
12. júl 2010

@oacka a davas malej aj vodicku alebo cajik ked je tak horuco, alebo jej staci tvoje mlieco??

meruska
12. júl 2010

@adka1311 tak ak chces ist prirodzene tak Tomaskovi pekne dohovor 😉 nieco mu za to slub..to na deti vacsinou zabera 😀

adka1311
12. júl 2010

@karinnka a teba objednali na cisarsky len kvoli tej hrubke jazvy???? Lebo ja mam menej ako 4 mm a fakt sa vsetci tvaria ze kym nie je menej ako 3.5 mm a si viac nez 2 roky po prvom cisarskom, nie je dovod na druhy cisarsky....
mi pride divne, ze aky rozdiel v nazoroch maju BA a KE lekari....

meruska
12. júl 2010

@karinnka jejda tak uz aj vy idete na svet ...ostavam uz len ja s Tinkou z kosicaniek ..izira asi prave rodi

adka1311
12. júl 2010

@meruska uz sme mu naslubovali hory doly a on nic...NEPODPLATITELNY chlapec.... 😀 😀 😀
nevadi, vsak najneskor v piatok ho mam vonku....zvladla som jeden cisarsky, tak snad neumrem pri druhom 😀 😀 😀

meruska
12. júl 2010

@adka1311 betar jeden 🙂

adka1311
12. júl 2010

fuj ale je dnes teploooooooooooo 😝

adka1311
12. júl 2010

inak @bellablonde sa tu dlhsie neukazala, tak mozno ma babo uz aj ona.....

adka1311
12. júl 2010

inak tento tyden bude poriadne plodn....minimalne 7 z nas ma uz dohodnute porody...a ked sa k tomu pridaju aj nejake normalne spontanne porody tak minimalne 10 deticiek je do piatku na svete....a tabulka sa pekne zaplni....ozaj MAXInka ma v nemocnici net, ci nie?

karinnka
12. júl 2010

adka1311,no mne povedal lekar na USG,ze pod 7mm sa odporuca cisarsky,pretoze by mohli nastat komplikacie.....takze fakt neviem...mozno je to pre nich pohodlnejsie 😉
meruska🙂keby sme nemuseli na cisarsky tak ver,ze nas urcite vsetky predbehnu 😉 vobec sa totiz neotvaram a cim dalej sa mam len lepsie 😉

oacka
12. júl 2010

@karinnka v stredu som ráno bola sekcia a v pondelok som šla domov - a to ma už z novorodenenckého chceli pustiť v nedeľu,ale na gynnde mi len v nedeľu robili primárksu vizitu a tam mi oznámili,že v pondelok môžem ísť. v ten deň robila naša známe lekárka - Pankuchová - všetci boli na dovolenke, ona mala 4 sekcie a dva normálne porody! takže som musela dosť dlho čakať,kým ma pustila. chúďa žena, takú robotu by som nechcela ani za milión.... no veď preto som rodila 23.6., lebo 25. už išiel Richnavský na dovču. ty si tam bola vo štvrtok? on je taký z mossta do prosta človek, on sa rovnako baví s cigánkou aj so svojou známou, taký priamy.... potom som to pochopila. straaaašne ti držím palce! je to nádherný pocit! ale ja som fakt vďačná za tú anestéziu,čo som mala - epidurál - ešte dva dni napichnutý, to bola lahoda!
@adka1311 zatiaľ dávam len mliečko, a kontrolujem, či neni dehydrovaná, ale kadí a čúra ostošesť,tak zatiaľ nie je.

meruska
12. júl 2010

kosicanky sa maju proste skvele a uzivaju si tehulkovanie 😀

23bambuliatko
12. júl 2010

@izira držím palce, hlavne nech všetko prebehne hladko a rychlo...drž sa!

oacka
12. júl 2010

bože vďaka, moje dieťa už spí dve hodiny ako zabité... konečne...

janka_michal
12. júl 2010

bozee ako vidim, tak postu co som pisala neodoslalo..bo mi vyplo konika nechapem to..a ja som sa taaaaaaak rozpisovala...no tak idem este raz..ale tento krat len tak v skratke, bo sa mi vari obedik a musim sem tam na to mrknut a medzi tym riadim..uz som schody umyla, pradlo zvesala, povysavala byt.idem este umyt.musim utekat dedovi a chcem tie satocky lekvarove robit a uz som aj ze dooost unavena :D @sunnygirl no tak ja vyskusam tvoju radu na tie obkladacky..bo ja som ich uz cistila aj clinom, aj dokonca takym chlorovym prostriedkom aj som skusala cif a prd pomohlo..ono predchadzajuca majitelka sa o take veci ako ze vylestit obkladacky moc nezaoberala..to mate riadne naprd ,ze mate tvrdu vodu..my mame nastastie mäkku takze mne stacia baterie len pretriet a su ako nove..ale tak robim to snad kazdy den alebo kazdy druhy..noooo ja uz som raz taka...s tym co si pisala k plnenej paprike ak si dobre spominam..ja osm to mala podobne s haluskami bryndzovými..z duse som ich nenávidela a to doslova a do písmena..no moj drahý to má rád a vyzerá to tak,ze malá bude v tomto po tatkovi pretože vazne aj mne to teraz v tehu nejak chutí..no a naopak ryby som zboznovala a teraz ich nemozem ani citit.staci mi ked vidim konzervu rybaciu v obhcode a uz ma natahuje :D ale inak super napad s tym obedom..tento tyzden mam vdaka vasim radam o obedy postarane 🙂 a co ako sa citis,?,male sa nepyta na svet???
@ribike - s tym cajikom je to fajn ak je to ozaj tak..a moze sa isto pit 3 salky denne,??ja pijem ten caj len asi 3 dni, bo som u nas nevedela zohnat ostruzinu...a pijem ho rano a vecer po jednej salke..tak asi zvysim davku aj poobede..len ci to malej neuskodi ak by sa to nahodou nemohlo?a taktiez k tym obedom..dakujem za napady..urcite ich vyuzijem..nad tym gran. aj fr. zem. som rozmyslala veru aj ja..aspon mam co varit a nemusim nejak velmi rozmyslat..kujeeeeem 🙂 , lebo mne to mäso uz ide vázne hore krkom..a s tym salatikom si mi narobila take chutky, ze ho asi aj dnes urobim k obedu..mozno sa to moc nehodi, ale mam na to chut :D
dobre babule takze ja zase utekam..dufam,ze to tentokrat odosle...a vecer som túúú..drzte sa..ahooooj

23bambuliatko
12. júl 2010

@karinnka držím palce...a aj všetkým čo sa dnes a zajtra stanú mamičkami...neviem ci vas dnes este stihnem, ale zajtra budem zase dobiehať 🙂 tak sa držkajte a mnoho síl!!!

mirka285
12. júl 2010

kocky co idete rodit nezabudnite poslat Maxinke do IP udaje...ona v nemocke urcite nebude pripojena na net,tam bude mat ine starosti ....

liluu
12. júl 2010

ahojte kočky, tak ja mam dnes termín, lenže mladý to nerešpektuje 😉 😖 a to mu už týždeň dohováram
Ale brucho mám jak kameň, aj krámové bolenie, aj kosti ma bolia. 🙂 Doktora mám do 19. na dovolenke, 28. mi vravel že už už budem rodiť a tak som sa ho ani nespýtala, čo mám robiť, keď dojde moj termín. Tak asi zajtra skočím do nemocky, len či sa so mnou budú baviť 😒

oacka
12. júl 2010

baby, musím sa vám priznať s nočným trapasom! mm išiel dnes ráno o tretej na služobku do bratislavy, a ja že v pohode,šak budem s malou sama, on tam dnes aj spí, takže aj dnešnú noc sme bez neho,moja mama príde ku mne spať, a ja že načo,veď netreba.... ale zistila som,že treba! mm odišiel a ja zrazu počujem čudné zvuky v spálni, otvorím oči a lúčny koník veľký ako sviňa mi lieta nad hlavou!!!!!! ja sa toho hrozne bojím. malá sa akurát tiež budila na papanie,tak som ju schmatla a vybehla z izby, hneď som volala mm, našťastie bol ešte len za Košicami, tak sa pekne vrátil, vyhodil koníka z izby a mohol pokračovať v jazde! takže dnes v noci chcem určite,aby tu bola moja mama! 😀 😀 😀 😀 😀

karinnka
12. júl 2010

oacka 😀 😀 😀 😀
Mna vysetrovala Pankuchova v piatok aj dnes a je velmi mila 😉 Tak snad ma zajtra z operuje ona 😉 Pretoze z Prednostu mam stress 🙂 Je tak vazny a odmerany 🙂
23bambuliatko Dakujem 😵

oacka
12. júl 2010

@karinnka mňa na záver kontroloval prednosta, bol taký odmeraný,ale myslím,že oni sa takí len zdajú, keď majú odviesť robotu,tak sa na nich dá spoľahnúť. Mňa rezal Richnavský a Pankuchová,oni sú vždy dvaja + anesteziológ.

karinnka
12. júl 2010

Teraz som si pozerala co vsetko nebudem moct jest ked zacnem kojit.....sihaaaaa vsak to budem stale hladna ☹ ☹ 🙂 🙂 🙂 Normalne premyslam,co si dnes este urobim jest aby som sa natrepala a nebolo mi luto za tym na par mesiacov 🙂

zrzulka
12. júl 2010

... ziadne nove baby???dnes vas nestiham som sama s obomi... maly aj velka chrnia tak mam kusok casu..... 😀

zrzulka
12. júl 2010

@oacka no pekne 😀 muz raz spominal ze im do obyvky vletel netopier. to by som mala ja z toho ine soky.... 😉

zrzulka
12. júl 2010

@adka1311 nech mu muz slubi ze pojdu spolu na pivo... 😀 vraj to zabera.... moji chlapi uz spolu na pivce boli 😀

oacka
12. júl 2010

baby,aj vy si zapisujete, kedy bábo papalo a kedy ste mu menili plienku,či to len ja som taká psychopatka? ja si musím písať , z ktorého prsníka papala,lebo by som zabudla a dala jej zas z toho istého..... aj koľko plienok pokadila si musím písať,lebo by som si nezapamätala.... 😖

oacka
12. júl 2010

@zrzulka aj my sme boli s malou na pive! ale ja len na Bonaque.... 😠

zrzulka
12. júl 2010

@izira drzim palceky a tesim sa na nove spravy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre