Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tutifruti
2. nov 2010

@lenkaaninka neuveríš... ale včera som na vás myslela, ako sa darí, že nič o tebe neviem... že sa báb opýtam, či si sa neozvala....

lulu1983
2. nov 2010

bry den damy julove 🙂,

vcera ste rozoberali fajne temy, dobre sa to rano citalo. My pokracujeme zase v spani-nespani, teda o osmej zaspi, o desiatej je prvy krat hore a potom kazdych 45 min, 4 - 5 x pocucka prsko a spi dalej..., len ja kym zaspim, uz je zase hore 😠
Dnes sa mi nic nechce...

bambola
2. nov 2010

@lulu1983 l o nechceni mi ani nehovor, keby si videla ake bojove pole mam ja doma 😠 a o mojej hlave a vlasoch nehovoriac 😀

lenkaaninka
2. nov 2010

@tutifruti telepatia 😉 A vy ako to zvládate???

inak baby ja malinkému dávam banánik aj kašičky tie ryžové už týžden ....lekárka povedala že nech skúsime lebo bol stále hladný tak aj také ochutené mliečko od 4.mes. Celkom sa osvedčilo o tretej je raz hore a potom do 6.oo on bol asi stále hladný. Už aj polievočku papkal teda mrkvička prsíčko kuracie uvarené a brokolička a rozmixované...skôr z toho vznikla kaša ale lepšie aspon sme papkali s lyžičkou. Už aj sunár sme dali od 4.mesiacov. Takže pomalyčky pridávame. Aj takú dren ovocnú sme papkali lebo vyživky mu nechutia tak také drene hipp vyrába od 4.mes. a do toho piškotku popučím a spapká to na dva krát je to veliké asi ako polka výživy klasickej.

Baby držím Vám palce ktoré kojíte o kusok menej starostí ja furt mlieko kupovať aby sa nestalo že nemáme a minule som v dm nechala 33.eur za týždnový nákup papanice na malinkého. Čo už....

meruska
2. nov 2010

dobre ranko 🙂
tak moj Timi bol istotne hladny..ked vcera dostal prso, 120 ml nutrilonu, konecne nenastal plac ze este nieco chce a potichucky zaspinkal v postielke ..som taka happy 😀
ono aj predtym sam zaspinkal, len tomu predchadzala nervozita ze kde je zvysna vecera :(

meruska
2. nov 2010

joooooj a som chcela napisat ze uz sa nezobudil o 10tej a nepytal papu kazdu hodinu ale vstal az o 2 a potom o 4 🙂 jupiiii obaja sme sa vyspinkali

tutifruti
2. nov 2010

@lenkaaninka ja našťastie ešte kojím... takže papanie a varenie pre malého našťastie ešte neriešim... No a zvládame to jeden den lepšie... druhý horšie... vela závisí aj od toho... aké sú baby 🙂
Ale viac menej v pohodke

lenkaaninka
2. nov 2010

@tutifruti tak to je paráda... a mimochodom malinkého som ostrihala lebo to mal tragédia...tie jeho dlhé vlasy ako datel vuudy to mal normálka cez hreben a s manikurovými nožnicami normálne sa mi ruky potili

😉

meruska
2. nov 2010

@lenkaaninka aj nas ma take dlhocizne vlasy ako datel vuudy 😀 a ucesat sa nedaju ani keby som velmi chcela...vzdy sa postavia

lenkaaninka
2. nov 2010

@meruska presne vždy mu tam ten chochol stál 😀 😀 😀 tak som ho ošmikala 😉 má to stokrát lepšie...

meruska
2. nov 2010

@lenkaaninka mne sa ten chochol paci, je s nim taky srandovny 😀

lenkaaninka
2. nov 2010

@meruska u nás si z neho strielali baby moje tak som urobila krátky proces 😉

tutifruti
2. nov 2010

@lenkaaninka boooze aký chlapisko....Také páperká aj nasej Dorote letali okolo hlavy... si viem predstavit... Šimon má štyri vlasy na hlave... a ja som celá vypotená, ked mám nechty ostrihat.... 🙂

lenkaaninka
2. nov 2010

@tutifruti čo na rukách to aj ide ale horšie na nohách a na tom minimalíčku och booože to je tragédia 😵

kafoditka
2. nov 2010

Caute babulky 🙂 Tak my krocik po krocku coraz lepsie spime 😵 Akurat som dosla z fitka, davam si ranajky, maly mi spinka. Dnes idem robit malemu jablckovu a hruskovu vyzivu - prvy krat v zivote, tak dufam. ze to nepokazim 😉 Pekny den vsetkym 🙂

mirka285
2. nov 2010

dobre ranko...boozenku keby ste ma videli,ja mam tak mastnu hlavu,ze ako si rukou nastelujem vlasy,tak mi stoja 😀
@lenkaaninka nedavas mu toho naraz nejako vela 😕 ?ved nema este ani 4 mesiace....co dnes varite?dajte nejake tipy....a krasne u nas svieti slniecko,normalne zasnem...

mirka285
2. nov 2010

@kafoditka a kde si zobrala hrusky?to ides zavarat?

lenkaaninka
2. nov 2010

@mirka285 to nie doobeda vždy nejaku tu dren ale to má tak na 5 lyžičiek a poobede trošku banánika alebo zeleninkovu kašičku a ked poobede nič nedám tak večer to ochutené mliečko...všetko dávame s lyžičkou tak toho tolko nezje neboj 😉 to tak len vyzerá

mojalili
2. nov 2010

@kafoditka Dobré ránko, KAfko, na vyzive nemas co pokazit a dobre, ze s skombinovala jablka a hrusky, bude sladsia 😉 😉 😉 JA mam narobenych 21 a este mam plnu krabicu jablk 😉 😉 😉 Apropo, to fitko ti zavidim,zistujem, ze som ako knedla, asi som opet pribrala... ☹

Danko je od 4.45 hore, sice potom na 45min este zaspal, ale ja som hore....vlastne niekedy mi pripada, ze ani nespim odvtedy, co sa 1x v noci prebudi, len potom pozeram, ci nie je odkopany.....ale uz nam kuria celu noc, huraaaa...

@lenkaaninka MAly je uzasny fesak 🙂
@meruska AJ my mame zmes dlhych vlaskov od narodenia a uz aj nove....tie od narodenia ma zatocene,tak uvidim, ci bude po mne kuceravy 🙂

MY DNES MAME 5 MESIACIKOV KOčKY, AKO TO LETIIII 😵 😵 😵 😵

kafoditka
2. nov 2010

@mirka285 nie, to mame zo zahrady, jablka aj hrusky. Rozvarim to na kasu, rozmixujem a potom zavarim. v zime budem len vytahovat zasoby a aspon viem, co davam malemu 😉

kafoditka
2. nov 2010

@mojalili gratulka k malemu vyrociu 😵 boooze, sak tie nase deticky budu mat o chvilu pol roka 😕

mirka285
2. nov 2010

@lenkaaninka jaj takze on vlastne len tak ochutnava pomaly...
@kafoditka vidis jaka som blba,vsak aj my mame hrusiek plnu pivnicu ...ale som leniva ako vos aby som z nich robila vyzivu,sa divim ze moju mamu to este nenpadlo,lebo nasi maju dve prudko rodiace hrusky na dvore a nikdy nevedia co s tym 😖
@mojalili vsak Danko je uz stary chlap 😀

kafoditka
2. nov 2010

@mirka285 inak my mame cibulovu polievku a teraz som sa dozvedela, zevraj aj pizzu na zelanie 😀 tak to musim ist vecer vybehat.. 😝

lenkaaninka
2. nov 2010

@mirka285 hej no tak skúša ako chutia iné veci sem tam spapká viac sem tam menej ale najviac mu chutí banánik a je super na upravu hovienok 😉

a u nás z hrušky by bola jedine hruškovica 😀

kafoditka
2. nov 2010

@mirka285 miri ale to je skoda tych hrusiek..tak skus mame nadhodit, ci by vnucatkam nespravila zopar flasiek do zasoby 😵 😵

merikac
2. nov 2010

dobre rano babulky,,ci uz den,,,,,Vas docitat zo vcera bolo umenie,,krasne som sa pobavila,,aj na akcii ktoru chystate, aj na menach, a propo
@maxara- ""s prstom v riti""- to slovne spojenie mam od teba,,ked si popisovala prihodu ako si jazdila s ninkou 😉
@mirka275- aj Denis prehlasil, ked som estelen bola tehu, a stale do kola sme rozhodovali o menach a uz xty krat sme chceli dievcenske zmenit,,"" ze ci si vieme predstavit, ze nasa ema, by sa nevolala emma""- a veru si to predstavit neviem 😀 Tiez by som dokazal par kvapiek oleja vyprodukovat z vlasov,,,,,
@kafoditka - ty si stihla rano fitko???????????? 😨 .fuu, tak klobuk dole,,,,
@mojalili gratulky k 5 mesiacikom,,,fakt ro leti ako blazon
@meruska tak predsalen ste dali UM,,,ja neviem co mam spravit,,emma vobec nepribrala za mesiac len nejakych 100g,,ale nezda sa mi ze by bola hladna,,,,,, 😒

lenkaaninka
2. nov 2010

ja mám odvčera plnenu papriku a tie gule s tým a slýžovu polievku ale dneska ma čaká žehlenie ale poobede môžno pôjdem na prechádzku je krásne akurát musím niečo s mojimi vlasmi urobiť lebo je to hrúza

bambola
2. nov 2010

@mirka285 no teda mirka, v devinskej svieti a na dubravku sa vykaslalo? ☹

merikac
2. nov 2010

@maxara som to dnes nestihla 😀 uplne to staci,,,,uz len aby sme vzorovo pisali IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre