Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
4. nov 2010

@katy1979 a to byva kedy?

monline
4. nov 2010

@merikac ja môžem v hlbokom kočíku zdvihnúť opierku, tak začíname prechádzku ..a potom ho uložím dole (ak sme na odľahlom mieste, kde by sa za nami ľudia nepozerali) a pokúšam sa uspať ho a prehlušiť ten plač hrajúcim mackom pu, ten ho zvykne zaujať a na chvíľku vždy stíchne..

mojalili
5. nov 2010

Dobré ránko kocky, tak ja som uz hore, muz isiel na sluzobnu cestu,tak som ho chystala a hned LILI do skolky, no ako na potvorku Danko krasne spinkaaaa.

Isiel spat o 20 - 1.15 - 5.15 a doteraz, to je super, neuveritelneeeeeee. Moja selma zubata 😀 😀 😀 😀 Inak to uz celkom citim, vie sa viac prisat, nevyklzava mu bradavka z pusy, tak je zakusnuty. Ale neboli to este moc, predsa je zubok malinky 🙂

@merikac NEzavidim, ze Emka nechce spat v kociku. Danko ten pokial je v kociku, tak je vsetko dobre, ked ho nemozem doma uspat, tak ho supnem do kocika a v momente spi. A ked nespi, tak pozera ako puk 🙂

mojalili
5. nov 2010

Inak som doma vytiahla sportak JANE pOWERTRACK, tak sa v nom po dome vozi a paci sa mu veeeeelmi. NOhy vylozene na tej prednej operke a tak jazdime po dome spolu, aj na wc idem s nim, lebo je nebezpecne ho nechat sameho kdekolvek, toci sa ako kolotoc a lozi ako žižala.

bambola
5. nov 2010

Dobre ranko,

no mm dnes rano zaspal do prace 😀 ale vobec nechapem preco sme nepoculi ani jeden budik 😕 ci zlyhal ludsky faktor alebo technika 🙄

nasa mala sa s kocikom celkom kamarati (klop klop) vacsinou ked kocikujeme tak prvu 3/4hodinu cuci okolo seba a potom pomaly zaspi. @merikac tiez ma rada drncanie a uz som to tu spominala, ze ked je nahodou rozladena a chcem aby spala , tak chodim polkou kocika po chodniku a druhou po trave 😀

dnes to vyzera zase na prijemny den, zase nejaky 18stupnov, malej asi dam len teplacky ked pojdeme von lebo som videla, ze vcera v tom overaliku bolo trochu teplo.

pekny den vsetkym 😎

katarina7777
5. nov 2010
merikac
5. nov 2010

@bambola 😀 vy ste dnes kasne zacali den...........tomu sa povie, ze ste si z chuti schrupli 😉

merikac
5. nov 2010

@monline ved ona je v sportiaku v takom polosede, aby videla a ked zaspi, tak ju sklopim,,len horise je ked sa zobudi, to uz ani polosed nestaci- no ale hadam si casom zvykne

merikac
5. nov 2010

@mojalili wou,,ja dufam, ze Emma si so zubkmi pocka- bala by som sa jej kusnutiu, ona uz teraz kolkokrat vymisla a cuca si ma ako dudel,,,denisovi vysli dva uz v 4 mesiaci,,, 😉 ..Noo pekne spinkal,,tak aspom vies, preco ta tak trapil

merikac
5. nov 2010

@katarina7777 ten je krasny,,len ked si predstavim, ze vyvalet tolko penazi,,,a to nieje jedina vec ktoru by mala potrebovala- no hold Emma sa bude musiet uspokojit so starymi drevennymi kohutmi,,,,, 😀

kafoditka
5. nov 2010

Caute 🙂 celkom dobre sme spali, maly je napapany a spokojne sa hra, ja som si umyla vlasy, lebo boli tak mastne, ze hranolky by som na nich vyprazila.. 😝 Dnes je krasny den, cakam kamosku, pojdeme vyvetrat maleho a potom niekam na kavicku.
@katarina7777 ten hupaci konik je prenadherny, som sa zamilovala donho 🙂 len my mame doma uz tolko rarohov, ze neviem, kde by som ho dala, aby nezavadzal.. 😒

meruska
5. nov 2010

dobre ranko 😉
@kafoditka minule si spominala ze ti Filipko vsetko zaspini pri papani...v tescu dostat takyto podbradnik, je taky akoby sustakovy,alebo pogumovany..... co sa len utrie hadrickou a urcite nic nepospini...maju ho taky poziarnicky alebo doktorsky 🙂
alebo ich maju aj v ikei tusim

meruska
5. nov 2010

@kafoditka hups..foto som ti zabudla dat..

mirka285
5. nov 2010

ranko.baby ja som taka vytocena,ze som uz vsetkych svatych rano pospominala 😠 😠 tak viete co som pred mesiacom spominala,ze som si objednala cizmy cez mimibazar...tak presiel mesiac a cizmy nikde,tak som rano napisala cajocke ze kde to vazne,ale pre istotu som poprosila Gaba nech sa pozrie ci mu ta platba odisla,kedze mi robil uhradu cez sms....a skoro ma jeblo ta platba neodisla takze ja jak debil cakam na svoje cizmy zbytocne,a uplne najviac ma to nasralo preto, ze som tej babe pisala,ze peniaze su poslane a to tela sproste mi nedalo vediet,teda ze halllo peniaze nedosli...baby ja som tak neskutocne napalena lebo ona tie cizmy uz nema.. 😠 😠

kafoditka
5. nov 2010

@meruska diky za info, no ja mam taky gumeny ale bez rukavov, dnes mu ho dam ale aj tak musim kupit takyto v tescu lebo Filip si pocas jedla cpe aj ruky do pusy a potom mam spinave aj rukavy na bodynku..
@mirka285 ☹ a to co je za "serioznu" predavajucu, ked ti neda vediet stav objednavky?? to by nasralo hadam kazdeho.. to si objednavala tie, co sme ich chceli viacere??

lenkaaninka
5. nov 2010

@mirka285 ohromne to vie potešiť...ja som tiež menší šok prežila s mm sesternicou ach by som musela viac nadávať ako ty...

koza mohla sa ti ozvať že peniaze neprišli 😠

inak baby už ste rozmýšlali nad jedálenskými stoličkami??? asi hej ale nepostrehla som to ja som malinkému niečo takéto našla.
http://www.perinbaba.sk/dojcensky-tovar/stolick...

lulu1983
5. nov 2010

ahoj,

risko je od vcera placlivy stale, viburcol nepomaha, nastastie nema teplotu

mirka285
5. nov 2010

@kafoditka nie lebo tie co sme chceli viacere tie mala predavajuca od ktorej uz roky nakupujem takze tam by sa mi taketo nieco nestalo,ona mi hned dala vediet ze to je minulorocny model a nevie ci bude aj tento rok tak nech na neho necakam.tak som si nasla ine ktore sa mi strasne pacili a puca sprosta mi nevedela napisat ze jej neprisla platba..zajtr pojdem do Auparku ci tam nemaju nieco podobne a ked ne je mi to jedno objednam si u tej baby co vzdy,ona take ma,lenze su to Replay a na prechadzku s kocikom su drahe jak svina,ale som tak nasrata,ze je mi to jedno 😠

maxara
5. nov 2010

Ranko baby, dnes idem varit kapustnicu, drahy si zaziadal, mame susene dubaky a je na ne nazhaveny.. a samozrejme, dnes k nam pride jeho bratranec s frajerkou, donesu nam hand-made lampu a namontuju, tak som zvedava, ci ich poslem kadelahsie, alebo im ponuknem jedlo 😀

@merikac teraz vidis, ze taka tabulka nie je jednoducha zalezitost, ze natukas a ides.. nemienim to prepocitavat, lebo okrem toho, ze to je narocne na miesto na papieri a potom by to bolo zle viditelne, tak prepocitavat sa mi to rozhodne ale rozhodne nechce... a dolezitost posielania IP spociva v tom, ze ja teraz nemam vzdy tooolko casu, ako pocas tehu, cize mam niekedy tak polhodinku a to urcite nestaci na to, aby som lovila infosky vo fore. Cize vtedy pozrem IP, rychlo nahadzem do tabulky, urobim ju, supnem na kona a mozem si co to precitat a aj s vami pokecat.. kdezto ked som vtedy lovila po fore infosky, tak som bola nervozna, ze nestiham docitat 10 stran dozadu a unikli mi nejake udaje a teraz co.. a nestihla som ani pisat a ani citat a prestalo ma to tu bavit.. ☹ Tak mi to pripada niekedy, ze sa ma chcete zbavit 😢

@katy1979 Ahoj Katka, rada ta vidim po dlhej dobe 😵 uz ste v senci?

bambola
5. nov 2010

@katarina7777 grazie 🙂 uz mi poslala aj meruska 😉

tinaki1275
5. nov 2010

Dobre ranko babule..tak ja som vcera mala uzasny vecer..zozrala som s chutou vonku gyros a asi nebolo n z tych najlepsich ..od jedensatej vecera do druhej rana som objimala zachodovu misu ...☹..mm sa mi smial ze to mam za to ze som v tehotenstve nevracala ani raz..este teraz m je blbo a moja uzasna dcera (ktoru mi urcite niekto vymenil alebo zariekol )sa zase zobudila o stvrtej a chela sa hrat a ked jej nikto nevenoval pozornost tak zacala pistat..normalne pistat..m,yslim ze aj susedia ju poculi ..no des..tak ju mm priniesol do postele z ktorej som sa ja po 15 minut odstahovala ..a spinkala som do siedmej na gauci ...mm pistanie evidentne nevadi ..spal jak dudok ..a od siedmej je uz zas zivo..az na 25 minut medzi deviatou a adesiatou ked sa zabudla a zavrela sucasne obe oci ..(urcite omylom)..baby ona je jak terminator s duracelovymi baterkami ..je toto mozne? a bolo to take kludne a pokojne dieta..
jaj a dnes nas caka obed u svokry ..uz sa teraz tesim 😒

tinaki1275
5. nov 2010

@maxara jezis to co ta napada..co by sme tu my bez teba robili ..ved by sa nam tu to rozsypalo ako domcek z karat.. 😒 ja by som ti aj s tou tabulkou nejako pomohla ak budes potrebovat ..napis co mozem urobit a urobim 😉

merikac
5. nov 2010

@maxara tak ale ved nepis tam ked ti neposlu a nesnor,,a ked sa niekto spyta preco tam neni, tak odpoved je lahka,,,,,,,,, 😉

merikac
5. nov 2010

@maxara no a to zbavenie sa ta,,,tak to by sme si len uskodilli,,,kto by nam tu potom pisal historky a vycaroval by nam usmev na tvarach ked my mame naprd den,,,, 😉

zrzulka
5. nov 2010

@maxara ze zbavit co si, bez teba by to tu nebolo onco... taketo pochmurne myslienky hes hes z hlavy 😀 😀 😀 ale chapem ja tiez v poslednej dobe nestiham citat vobec, precitam poslednu stranu zareagujem a vobec neviem co ma kto nove 😢 este ze niektore babulky mam na FB takze aspon tam sa dozviem ako napriklad to ze Mojalilin danko ma prvy zubok konecne vonku a podobne "pikosky" 😀 😀 😀
a pokracujeme asi aj v dalsom plavacom kurze v moku tak snad sa tam stretneme :O)))) ja tam chodim s kamaratkou a jej drobcekom ...oni pokracuju do decembra aspon. My vlastne s nimi chodime kedze ja trubka nejazdim autom . Akoze nemam to daleko od domu cca 20 minut pesi ale ked ja neviem ci mozem ist s nim takto po kupani, ze ci by mi neprechladol a tak. vcera bol svetovy. Taku radost mal z toho plavania. Si kopkal vo vode ako o dusu. Vyslovene si to uzival 😀 Pre maminy je to tak trosku makacka ale co neurobime pre tie nase pokladiky ze jo? 😀

merikac
5. nov 2010

@zrzulka a kto ti je zatial s Miskou?

merikac
5. nov 2010

@zrzulka paradna basen o mm 😀 ............

zrzulka
5. nov 2010

@merikac ze aj ja som sa na tom pobavila, ten pondelok je presne ako o nas :O)))) a niekedy aj piatok. ale to raz za uhorsky rok a vtedy mm radsej ani domov nechodi... pre istotu 😀
a miska je tie dni v skolke, rada by som aj s nou chodila ale pre tak velke deti uz kurzy zaciatocnikov neotvaraju... nic to od 4 rokov ju prihlasime na plavecky vycvik....

merikac
5. nov 2010

@zrzulka som nevedela, ze chodi do skolky a paci sa jej tam?

maxara
5. nov 2010

@zrzulka Leni a od teba mam kde udaje do tabulky ha? 😀

@lutsine maly je tusim po tebe, vsak? krasny je 😵

@merikac to je sice pekne, ze nepis.. ale ked ja som potom z toho nervozna 😒 skratka nie som ten spravny ignorant, ze nenapises, nemas.. tak potom hodim link a traja ludia hned napisu do fora, ozaj a my sme mali tolko a my zase tolko.. a ja to potom teda hned aktualizujem a zase hodim link a zas.. a vidis.. zase mi prischla tabulka a zase sem vypisujem bullshity.. a inak, vobec nepotrebujem pocut, ze som sikulka, lebo taku tabulku urobi v excely kazdy aj s prstom v riti, aj po orgazme.. som to chcela pre vas 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre