Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
16. nov 2010

@ericica 😀 moja,,to bolo take spntanne a rychle rozhodnutie,,ze veru ma ani nenapadlo, sa ozvat - priznavam bez mucenia,,,,stihla som akurat zobrat z NR neter zo skoly domov

merikac
16. nov 2010

@lulu1983 no a v zasade aj keby dobre radila,,tak akosi podvdome aj dobre mienene rady berieme nedovercivo 😉

mirka285
16. nov 2010

caute buchty 🙂 tak ja som uz tiez doma,Aupark som rychlo vybavila,sa mi pradavacka velmi ospravedlnovala,a ze vraj to nepipalo preto lebo som si to hodila pod kocik a tie snimace su vyssie....stihla som mamine kupit tenisky na jeziska a malej som kupila v Nextiku nadherne riflove saty na jar,takze misia dnes splnena...uz som stihla teraz navarit hlivovy paprikas ten mam zajtra pokoj i ked Tomasovi budem musiet spravit este nieco ine....baby vobec vam to kojenie nezavidim ak mam byt uprimna 😒

mirka285
16. nov 2010

@ericica no este dobre ze ten pribeh mal stastny konec,rychlo sa vyzdravte....dnes som poslala tej kocke 40 euri,chcela 35 ale poslala som jej viac,na obalku nech ma a na znamku ked mi to bude posielat namalovane spat 🙂

maxara
16. nov 2010

heloute krasavy..
tak ja poctivo makam na druhom kalendari.. ide mi to uz od ruky, ibaze furt ma cosi, resp ktosi kto je doma na wfh vyrusuje 😠
Rano som bola s Ninuskou v meste, bola som jej kupit mliecko a vykresy na kalendar (tymto si slubujem, ze dnes toto slovo uz nenapisem) a potom sme prisli k dr pichnut tie nausnicky.. TAKZE ICH KONECNE MAAAAAME 😵 😵 😵 je krasna, uplna princeznicka. Chudatko malinkate, tak plackala.. ale je to mamin statocnicek. Krokodilie slzy jej maminka vybozkavala a Ninka pekne od vycerpania zaspala a v podstate s troma polhodinkovymi prestavkami spi doteraz..
Ked som prisla domov, uvedomila som si, ze zhruba o takom case, ako jej pichala do usi, som si pred rokom nasla // 😵 a to ani nehovorim, ze vlastne je 16teho, cize Ninus ma rovne 4 mesiace.. no si to predstav..

sarai
16. nov 2010

@meruska a ked si zacala prikrmovat, kolko ti vydrzi v noci spat?

maxara
16. nov 2010

@mirka285 bambola sa sice opat nastve, ale mne to neda.. fuuuuuj hlivovy paprikaaaas 😝 😀 😀 😀

maxara
16. nov 2010

@sarai ja si tiez myslim, ze prikrmy sa zavadzaju hlavne na to, aby sa babo naucilo jest aj nieco ine ako mliecko.. tri lyzicky mrkvy zo zaciatku urcite bambulo nezasytia.. takze ak chces, aby v noci lepsie spalo a ak si teda myslis, ze zle spi kvoli hladu, tak dokrm umelacom

mirka285
16. nov 2010

@maxara Peti a teba neucili,ze na jedlo sa nehovori fuj....a ja viem ze mrkva dieta nazasyti,ale sarai sa vyjadrila ze chce zacat prikrmovat a az potom postupne vyliezlo na povrch ze vlastne preto,ze jej mala nespava a asi je hladna...tak ci tak si myslim ze radsej dat UM na noc ako kasu.....a ten paprikas je skvely,s madarskou klobaskou a cersvym chlebikom,by si sa zalizovala 😀

ericica
16. nov 2010

@mirka285 miri supeeeeer potom daj vediet ked bude obraz hotovy som nan zvedava.....ozaj a dokedy ti ho slubila ze ho spravi???

mirka285
16. nov 2010

@ericica nepovedala,ale ja som povedala ze ho chcem aj keby nebol do Vianoc,som sa namotala 😀 ale ked ich stretnes,spytaj sa ci im dosli peniaze a povedz ze som jej poslala vuac na znamku a obalku aby mala....

maxara
16. nov 2010

@mirka285 no ved prave preto som jej tiez odporucila radsej UM, a radsej ako kasu..
A ja neznasam hlivy.. mne je z toho na vracanie.. ale ako pozeram, som asi velmi prieberciva 😉

@ericica som citala, co mas za problem s Rebekou.. kristepane.. no ale nastastie hepyend 😒

denisse
16. nov 2010

@mirka285
@maxara
a ja si zase myslim, ze lepsia nemliecna kasa zarobena do MM ako UM 😉 tak nech si @sarai vyberie 🙂

denisse
16. nov 2010

a hlivy zboznujem 😀

denisse
16. nov 2010

@mirka285
aky obraz? kto maluje?

merikac
16. nov 2010

@denisse,@mirka285 pridavam sa k @maxara -e, hliva brrrrrrrrrrrrrrr, az mi stoja chlpy na rukach 😀 - Mirka,,ja by som radseje len tu klobasku s chlebikom 😀

maxara
16. nov 2010

@merikac 😀 😀 😀 presne taaaaak

@denisse 😀 no vidis.. kazdy asi podla seba.. ja zatial davam len mrkvicku, aj to nie kazdy den, inak z nej Ninka ani nie je moc nadsena a navyse mame aj tak este v pohode cas..

mojalili
16. nov 2010

Ahojte kočky, tak na skok, levo jeden mi tu robi bordel a druhy reve... fotila som ich predchvilkou, tak tu mam spušť... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb... Kuk ak chcete

bellablonde
16. nov 2010

čaute baby
hliva? také niečo som ešte nejedla... netuším ani akoby som to varila, ale ochutnala by som určite 😀 😀

ako vidím riešite papanie a príkrmy
moja Sašena papá stále iba mm, ale už prikrmujem umeláčom raz denne (väčšinou k večeru alebo tesne pred spaním)
dakedy si vypýta navyše aj cez deň, ... neriešim, dokŕmim ju a obe sme veľmi happy 😵
pri každom kŕmení vždy vypije najprv obe prska, niekedy stačí, niekedy nie

@sarai ja súhlasím s @denisse dala by som navečer nemliečnu ryžovú kašu určenú od 4. mesiaca zarobenú s odsatým mm 😉
tak si vyber, koľko ľudí, toľko názorov, že?..

bellablonde
16. nov 2010

@maxara tak z ninky je už malá slečinka náušničková 😵 dala si prepichnúť, či streliť?
ja čakám na očkovanie a potom ideme na to
mm by jej najradšej nedal prepichnúť, stále mi vraví, že pri tom bude trpieť a bude vyzerať staršie 🙂

bellablonde
16. nov 2010

@mojalili sú zlatí, obaja čertíkovia 🙂

mirka285
16. nov 2010

@denisse hlivy su super,baby nevedia co je dobre,a navyse su vraj velmi zdrave 😉 no a taka kocka od Eri z dediny maluje z fotky,tak ma napadlo,ze dam nakraslit Gabo s jeho dcerami a dam mu to pod stromcek 🙂 a veru Sarai sa musi rozhodnut sama podla svojho instinktu....

bellablonde
16. nov 2010

ja som dávala kresliť portréty detí mojej známej ... ako darček mm k 30, a super úplne krásne vystihla oboch... len škoda, že Sašena sa každým dňom mení a čochvíľa bude vyzerať úplne inak ako na obraze 😀
zato malý krpec je vystihnutý úplne dokonale

myslím, že ako darček je to super origoš nápad 😉

carrie84
16. nov 2010

Caute babule 🙂
Nejako nemam cas vas citat. Ale dnes sme s Dankom mali velmi pekny den - boli sme v materskom centre, potom s ostatnymi maminami na obede a na prechadzke 🙂 A to nehovorim o tom, ze Danko prespal od 11 do 15 30!! 😵 Ale to bude tym, ze v noci zase buntosil a este bonus: dnes mame presne 4 mesiace 😵 😵 😵 😵
Tak a idem vas kusok precitat 😉

carrie84
16. nov 2010

@maxara - gratulujeme 🙂 Aj my dnes mame 4 mesiace! 😀

bellablonde
16. nov 2010

baby ešte mi napadlo
existuje mlieko Hami extra, ktoré dokáže bejby zasýtiť na dlhšiu dobu, asi vhodné pre deti, ktoré sa v noci často budia...
to len tak, keby to náhodou niekomu pomohlo...
a potom od ukončeného 6.mesiaca je Hami Hajaja

čítam spätne, @ericica hrozneeee čosi, dúfam, že vás tie choroby už budú len obchádzať... keď si pomyslím, že môj Peťo má prsty nonstop v puse a chytá a oblizuje doslova všetko 😒
neuvažuješ, že by si dala rebeku zaočkovať proti tejto žltačke? ja asi peťka dám... keď teraz začal chodiť do jaslí, aby niečo nenachytal

meruska
16. nov 2010

@sarai v noci spi od 20:00 do 00 a potom este pyta okolo 2, 4 a 7 ....je to ovela lepsie ako doteraz ..zaspal o 20:00 a pytal uz 22:30, potom 00, 1:20, 2:50, 4:00, 5:40, 6:30 😠

maxara
16. nov 2010

@bellablonde dala som prepichnut, lebo najprv som nevedela najst v PK salon, kde to nastreluju a potom som sa uz dohodla so sestrickou pediny.. a az potom mi Lela povedala, ze to tu v PK nastreluju hned v dvoch 😒 ale neva.. prepichla, bolelo, Ninocka plackala straaaasneeee, ale zvladli sme to. Medzi uskami som ju zobrala hopa, trosku ukludnila, ale hned jej doslo, ked som ju polozila.. ale tm ma pravdu, pampu teraz vyzera trochu starsie, ale je taka kraaaasna. My mame tie nausky take malinke a sestricka povedala, ze uz videla vselijake, ale taketo este nie 😵

@carrie84 🙂 aj my gratulujeme.. tak to ste mali naozaj pekny den..

maxara
16. nov 2010

@mirka285 no Miri, ja viem teda, ze hlivy su uzasne zdrave, ale pre moj citlivy jazyk su extra uzasne nechutne... a moja mama z nich robila prave ten paprikas, cize ... mam to v zivej pamati

mirka285
16. nov 2010

@maxara nevadi,dala som si aj za teba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre