Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
1. dec 2010

ahojte ahojte :D ako bolo na vianocnych???? ja som si riadne vyvetrala hlavu 😀 som riadne vymrzla...2hodky prechadzka aledva som kluce udrzala v ruke 😀 a ten nas krpcek spal hodinu a pol 😒 a potom rychlo papat a sup sup plavat 🙂 @noemarta
@mirka285 ano presne ako pises... presne presne... no aspon ze mi to uz ciastocne vyvetralo z hlavy...
ohladom papania, my sme zacali mrkvickou (ktoru som jej uvarila arozmixovala, ale ta jej nechutila... a ked som kupila hipku mrkvicku, tak ta jej chutila 😉 )
@kafoditka aj u nas nadherne snezi 🙂 si pripadam ako na Vianoce...vsade je krasne bileo 🙂

noemarta
1. dec 2010

@bambola predavackeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
1. dec 2010

@lela1809 bolo super, ani ten sneh mi tak nevadil, lebo to bolo take ako na vianoce, len bol trochu ze mokry a hned sme boli premoceneeee.
aleee v tych stankoch nemali nic moc, akuraaat kraasne capice , ze Max??? 😀 😀

lela1809
1. dec 2010

@noemarta aj ste nieco pokupili???

noemarta
1. dec 2010

@lela1809 noo baby capice a max aj gule, asi ich doma nema dost 😀 😀 😀 😀 😀 a potom uz len puuuuunc, ktory bol asi najlepsi co sme si tam kupili, este nutelove lokse a cigansku, eto vsjooooo.

lela1809
1. dec 2010

@noemarta mnam mnam ja mam taku chut na nieco sladkeeeee... a nic nemame... take lokse by som si dala hned 🙂

bambola
1. dec 2010

@noemarta vtipalek.cize tebe? 😉

noemarta
1. dec 2010

@bambola nikomuuu, to je dobreee 😉

oacka
1. dec 2010

@lela1809 ja som dnes zožrala asi 100krowiek karamelových... ale už som ich vybicyklovala, zadok páááááááli. 😢

noemarta
1. dec 2010

@oacka ty tak lubis krowky???? ja som ich teraz dostala od rodiny a vsetky som rozdala, lebo ako dieta som sa toho asi prejedla a teraz ich faaakt ze nemusim. 😉

oacka
1. dec 2010

@noemarta ľúúúúbim,je to sladké jak šľak. ale nie všetky sú dobré. tieto boli vnútri také dobré naťahovacie a zvonku chrumkavé.

bambola
1. dec 2010

@noemarta 😠 😠

lela1809
1. dec 2010

@oacka chodis na spining??? ja idem v piatok bicyklovat 🙂 tak zajtra asi nieco sladke supnem 🙂 rozmyslam co take dobre 🙂
krowky moc nemusi... ja som skor keksikovec 😀

noemarta
1. dec 2010

@bambola ved sme sa nestretli posledny kraat niee??
baby poznate niekto tuto vonu, chcem si zmenit parfem a chcem nieco sviezeeee
http://www.parfums.sk/armani/giorgio-armani-acq...

mirka285
1. dec 2010

baby tak uz som dokalanetikovala a kde je nasa Maxi?dufam,ze je ok....
@bambola tak tak,to si vystihla,musi kmitat Tomas,ale mal stastie,lebo mala za desat minut spala ako som ju ulozila...

bambola
1. dec 2010

@oacka
@noemarta aj ja luuuuuuubim krowkyyyyy. a presne take zvon chrumkave a vnutri natahovacie.take tie klasicke v hnedo-oranzovom obale s kravickou 😝

bambola
1. dec 2010

@noemarta ja poznam, mne sa paci ta vona. ja by som si ju kupila 😉

noemarta
1. dec 2010

@bambola take som teraz mala ale ani som to neochutnala, zatooo celu velku cokoladu od nich som zozralaaaa 😉

mirka285
1. dec 2010

@noemarta nepoznam,ale armani ma dobre vone,ja od neho pouzivam Idole

noemarta
1. dec 2010

@bambola ale je taka svieza, ci sladkaaa??? lebo sladku mam teraz a chcem nejaku zmenu, mame napr. kupujem tuto http://www.parfums.sk/givenchy/givenchy-eau-tor...
a je uplne ze super a na mne smrdi, teda aspon ja sa v nej necitim, inaaac dnes som ju na niektorej z vas citilaaaa 🙂

noemarta
1. dec 2010

kde ste vsetkyyy baby ????

meruska
1. dec 2010

baby moje nespave dieta mi zaspalo o 19:30 a 20.30 uz bolo zas hore... .do 21:15 sme ho uspavali.....ja nechapem...ved od 8 rana spal len 50 minut....preco mi nechce spat????

doteraz spal od 19:30 do takej 1 a potom nasledovali kratke intervaly a teraz toto...pomooooooc

lela1809
1. dec 2010

@noemarta ja pouzivam Dolce Gabbana Ligrt Blue...som sa do tej vone uplne zblaznila... tak minam uz tretiu flasku 😀

lela1809
1. dec 2010

@meruska juj chudatko..nejdu mu zubky ze by kvoli tomu???

oacka
1. dec 2010

@lela1809 mm bol na služobke, zastavil sa v Seredi v podnikovej predajni a nakúpil celú krabicu Horaliek, Kaveniek, Míl a podobne... som len zírala, že jaký Mikuláš! 🙂

meruska
1. dec 2010

@lela1809 ja ozaj neviem ☹ ale dasienka nema cervene a ked mu po nich prejdem palcom, nic necitit

oacka
1. dec 2010

@noemarta úplne najlepšia je tá dámska klasika od Huga Bossa, neviem ako sa volá, taký okrúhly flakón s dačím červeným, a mávajú ju aj za dobrú cenu. tá bude vždy super. mne po tehu kopec voňaviek smrdí... musela som svoje porozdávať...

oacka
1. dec 2010

@bambola presne tie som žrala!

ericica
1. dec 2010

@meruska juj moja to je fakt o drzku.....inac ja som si vsimla ze odkedy sme dosli z nemocky mala spi kazde dve hodiny taku hodinu aj pol....sa nam tam polepsila len dufam ze nam to ostane,klop klop....a v nemocke tiez vela spala a pritom tam bol hurhaj ze by sa na to aj mrtvy zobudil 😝 dufam ze sa vam to upravi,ozaj a to ked je tolko hore tak neni nekludny lebo Edina ked uz je hore dve hodiny tak sa s nou uz neda vydrzat tak ju ulozim a v momente zalomi 😕

meruska
1. dec 2010

@ericica praveze aj on si po hodine a pol zacne suchat oci, zivat, ja ho dam lahnut a po 10 minut co si lezka a hra sa s rukami a rozprava si sam pre seba neako zazracne ozije a funguje dalej...dnes spal iba tych biednych 50 minut za cely den a nebol neaky nervozny, ja ozaj nechapem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre