Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
19. feb 2010

Katarína, plastové vaničky???A aké kolieska??? 😉 Ja hľadám nafukovacie kolieska a hlavne nech sú otočné.

liluu
19. feb 2010

Mňa kto stretne ta mi chytá bruško, mne by bolo trápne, niehoho sa chytať....
ja som chcela Cam cortina ale som ho videla u jednej v tescu a mi pripadal ako vesmírna loď. A vraj aj zle péruje, že je to taký kostitras.

dugyna
19. feb 2010

ja mam na kociku jednu radi koliecok dvojite otocne a druha su len po jednom a netocia sa

jaruska8
19. feb 2010

Akože, my sme rozhodnutí investovať do kočíka, na cene nám až tak nezáleží, hlavne, nech je kvalitný a nerozpadne sa mi po pol roku. Len človek sa v tom nevie vyznať, preto ma prekvapila Katka s tými plastovými vaničkami, lebo o tom sa nikde nepíše, neviem, aké sú iné. 😉

jptlcastro
19. feb 2010

Ahojte mozem sa k vam pridat aj ja???????????? tiez cakam svoje vytuzene dievcatko v juli 😉

kafoditka
19. feb 2010

Castro, vitaj medzi nami 😉

mirka285
19. feb 2010

jasne ze mozes 😀 vitaj,kde byvate?

jptlcastro
19. feb 2010

Dakujem za privitanie 🙂 🙂 🙂 Byvame na severe Spanielska,konkretnejsie Bilbao.

oacka
19. feb 2010

baby, kamoška má cam cortinu,vozí v nej už 2.dieťa a je maximálne spokojná. že výborne péruje. a cam má väčšie kolieska ako moje milované neonato,inak je to to isté... sa mi páči,že každá uprednostňuje niečo iné. mne zas vadia tie obrie nafukovacie kolieska, chcem plastové,ale nie celkom maličké. len neviem ako je to s trojkolkami, niekto hovorí,že sú nestabilné,môže to byť pravda?

kafoditka
19. feb 2010

Maxa, hot sem tu tabulku, uz som velmi zvedava.. 😵 😵

kafoditka
19. feb 2010

oacka, myslim, ze keby boli nestabilne, tak ich nevidim mamickam na kazdom kroku 😉

miki060707
19. feb 2010

🙂 😉 ahojte, jeeeej Eri, tak to bude princeznička, keď budem mať ja chlapca, tak si vymenime... 😀 😀
ja idem v pondelok, som zvedava, či sa to bude dať vidieť....a amnio mi to potrvdí, či vyvráti, len nech je to zdravé, to je hlavné......
Eri, mne sa páči farba akú si si vybrala,
ja keby som mala kupovať farbu, tak by to bola niejaká pekná zelená, žltá, oranžová, také pastelové, ale kočik mám, tak to neriešim,sú to ešte staré časy na 4 kolieskach, ale vtedy sa mi páčil a dobre sa dá húpať 😉
mi ideme chodbu malovať a spraviť z nej jednu izbu, dať koberec, je to taká prechodná chodba, máme nový koberec aj obraz, tak sa to tu oživý a inak sa bude dýchať....a budem rada, že sa v skriniach spraví poriadok, lebo niejako nestíham.... 🙂

oacka
19. feb 2010

mne sa plastové vaničky páčia, nemám radá,keď na kočíku visí všade látka. 😀 každý máme svoje. 😀
inak Jane značku všade chvália a za dobré ceny je fakt na o-baby.de, ešte uvažujem aj nad tým.

katarina7777
19. feb 2010

Jaruska ja som si vybrala vanicku co neni celoplastova, spodok ma z dreva a aj boky su neni celoplastove... dam link kde si mozes stiahnut katalog, ale je po taliansky: http://www.azurline.eu/default.asp?s=58&o=1669&c=0 , klikni na obrazok kde je napisane scarica catalogo in PDF. Vanicka je vzdusnejsia lebo tu byvaju leta dost teple tak sa bojim ze by mu bolo v celoplastovej horuco.

jaruska8
19. feb 2010

A mne je to zase jedno, kočík sa mi musí páčiť ako celok a hlavné je, že sa mám bude zmestiť do auta a výťahu. 😀 😀 😀

katarina7777
19. feb 2010

Oacka ja robim s plastami tak mozno prave preto ich uz mam plne zuby 😉 Kazdy si musi vybrat to co mu vyhovuje, neexistuje taky kocik co sa paci vsetkym... co je dobre, lebo by to bola ina nuda.

kafoditka
19. feb 2010

oacka, my s mm budeme objednavat asi s o-baby. Kocik ktory chcem stoji 3-kombinacia tu v BA 850eur a na o-baby ho maju za 649uer. Podstatny rozdiel.. Najprv som riesila, ze ako to budem v pripade potreby reklamovat, ale kaslem na to. Ved tym neskutocne usetrim. Okre, toho, tusim ze Straskina svagrina kupovala z tejto stranky a bola velmi spokojna..

janatt23
19. feb 2010

jaruska presne. hlavne nech sa mi zmesti do auta a hotovo 🙂

oacka
19. feb 2010

presne tak, katka! ja teraz keď niekam idem,čumím všetkým mamičkám na kočíky. 😀 a moj muž takisto! švagriná ma jane, kamoška cam cortinu a obidve sú spokojné. ale je fakt,že firma cam a neonato vyrába aj také golfáče,ktoré majú slabú konštrukciu, ale to naám pani predavačkwa hneď povedala, že ktoré sorty to sú. veľa záleží od konštrukcie.

kafoditka
19. feb 2010

KATARINA. veeelmi pekny kocik 😉

oacka
19. feb 2010

aj moja známa odtiaľ kupovala a za 4 dni ho mala doma. hovorila,že prevod na ich účet stál asi 10,-euro a doovoz asi 5 euro.

oacka
19. feb 2010

kočky, chcem malej začať písať taký denník o nej, o tehotenstve a tak. nemáte niekto inšpiráciu,kde zoženiem nejaký super krásny zošit alebo album alebo dačo vhodné na taký denník?

meruska
19. feb 2010

inak aj mne sa pacia tie kociky z o-baby... riskneme to teda objednat? ja som taky bojko.. a este k tomu nerozumiem nemecky...len cene v € 😀

kafoditka
19. feb 2010

oacka, v panta rhei knihkupectve som to videla..

oacka
19. feb 2010

mne sa zatiaľ na o-baby moc nepáčia farby,tak čakám, či im tam dačo nepribudne. a akú značku pozeráte? Jane?

jptlcastro
19. feb 2010

Vidim ze momentalne riesite kociky.....tak ja si atial robim prieskum trhu,precitam vase typy no a potom sa budem rozhodovat. 😉 Kedze som momentalne mimo,pretoze starsi syn ma 14 no a mladsi 6 rokov....tak naozaj nemam prehlad co frci a predava sa najviac.al tu v spanielsku idu asi najviac Jane....

kafoditka
19. feb 2010

meruska, a nemas v pc prekladac? mne ho ide kolega nainstalovat, tiez by som bola z tej nemciny nahrata.. Prekladac ti krasne prehodi celu stranku do slovenciny..

meruska
19. feb 2010

mam prekladac. aj som si to dala prelozit, ale ten strach tu je stale ze nieco domotam 🙂 aj tiez pozeram po tych Jane

oacka
19. feb 2010

baby, dajte pozor, čo je na o-baby v cene kočíka, to nie je cena za celú trojkombináciu. treba to dobre popozerať.

kafoditka
19. feb 2010

oacka, chceme concord fusion 2010.. a tiez tam nemaju farbu, ktoru chceme ☹ musim cakat, dufam, ze ju tam doplnia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre