Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
7. jan 2011

@noemarta,@ericica Hodrusa-Hamre- SAlamader stredisko, je to pomerne nove,,boli sme vyskusat,,taka pohodova zjazdovka,,ale akurat sa muselo cakat v rade,,co NEZNASAM,,,ale ku podivu svah upraveny paradne, prijatelne ceny a hlavne len 50 km od domu.

mirka285
7. jan 2011

@merikac pozriet na zadok a do riti je velky rozdiel 😒

merikac
7. jan 2011

@mirka285 ja viem,,ale chcela som ta potesit,,,ja som sa tiez isty cas rit naukazovala,,,uz som bola zufala,,videli ju hadam vsetci v nemocnici- straaaaaaasne ma svrbela,,ale az tak,ze som vnoci chodila od zufalstva pod sprchu,,nakoniec mi pomohla nahodou kozna lekarka mojho syna- liecila ho na exzem,,a tej som toto len tak spomenula a ona ze ukazte,,,,,,,,,,,,ukazala som , skonstatovala, ze mam exzem aj ja,,dala mast a za 3 dni bolo po dvojrocnom probleme.............A ty si bola u lekara dnes,ci este len ides?

mirka285
7. jan 2011

@merikac idem az v stredu k Frantiskovi,ked dovtedy nezomrem...

kafoditka
7. jan 2011

@mirka285 a to ti stale trci vonku??Ci?

merikac
7. jan 2011

@mirka285 a kua,,to az taka bolest? 😢 ... neboj iste nezomries,,,ved este si neporodila Viliho 😉

maxara
7. jan 2011

@merikac 😀 😀 😀 Meri ako sa da prosim ta len tak spomenut pred lekarkou ze ta svrbi rit 😀 😀 😀

@mirka285 no nic, tak pokoj na lozku a do stredy vydrzat ☹

gabika41
7. jan 2011

@merikac mm taktiez chodi na Salamandru 🙂 tiez si to chvali 🙂

merikac
7. jan 2011

@maxara asi tak,,ze mi spominala,,ze by som sa cudovala s cim vsetkym ludia u nej koncia ako u poslednej moznej nadeji, ze vylieci ich problem,,,a ja som jej pri tej konverzacii spomenula, ze aj ja som uz pochodila skoro vsetkych lekarov so zadkom ktory ma svrbi,,ale k nej by ma nikdy nenapadlo ist,,,a ona, ze ukazte,,,a bolo 😀

gabika41
7. jan 2011

mirka285 ja som mala kolegynu so zlatou zilou a ona mi hovorila,ze ked uz je cast konecnika vonku,tak to strasne boli,ale najlepsie je to zasunut naspat....a to si nerobim srandu... 🙂

merikac
7. jan 2011

@gabika41 ten dojazd je na moj vkus az moc rovny,,,ale pre rodiny s detmi je to idealne,,istotne to este dobuduju,,,

gabika41
7. jan 2011

@merikac rodila si v PE? 🙂

gabika41
7. jan 2011

@merikac ja vobec nelyzujem ... 😖

maxara
7. jan 2011

@gabika41 ja myslim, ze Mirka vravela, ze jej to nejde zasunut naspat.. ☹

merikac
7. jan 2011

@gabika41 ano v PE,,aj ty?

maxara
7. jan 2011

@merikac ja odpadavam.. ale predstavila som si seba ako len tak bajdvej hovorim dr, ze ma svrbi rit 😀

merikac
7. jan 2011

@maxara mne sa tiez po porode nedala,,ale postupne sa stiahla,,,mala som ju prvy krat a bojim sa toho ako cert kriza,,,,fakt cosi hnusne,,,,,,,

merikac
7. jan 2011

@maxara teraz sa na tej riti bavim aj ja,,ale ja som plakavala- neprajem to nikomu ani nepriatelovi,,,,teraz si viem predstavit ako sa musi citit mirka+ ona ma omnoho vacsiu bolest,,chuuda

gabika41
7. jan 2011

@merikac aj ja u Abutaimu,bol fakt super................ 🙂 tu v PE mame takeho sikovneho porodnika az z pasma gazy.....ale zije tu uz 18 rokov a ma slovensku manzelku.... 🙂

gabika41
7. jan 2011

inak pokial ide o zlatu zilu v suvislosti s porodom,tak ja som sa toho tiez strasne bala...... 😒 ale nasla som si tu na MK,ze je dobre jest pomlete ( velmi dolezite ) lanove semienko 🙂 zahlieni Vas zvnutra a dietatko pojde ako po masle.... 😀 aj som tak urobila....a fakt,ziadne nasledky,velmi hladko a este to ma aj tu vyhodu,ze aj vo vysokom stupni tehotenstva som zacala mat odrazu normalne stolicu....ale moze sa az od 35tt!! 🙂

mirka285
7. jan 2011

baby ja si to zatlacim a ono mi to aj tak vyjde von...teraz mi volala kamoska,ze ona to ma tiez a vraj si mam ist kupit nejake tabletky,tie to stiahnu,ale k doktorovi vraj mam ist,lebo to moze byt aj ovea horsia ako si myslim ☹

maxara
7. jan 2011

@mirka285 @gabika41 @merikac ja ked som daaaavno lezala so slepakom, tak so mnou bola na oddeleni jedna krasna Zoja a jej operovali tu ritusu.. aj nam hovorila, ze si musela na sale na stol lahnut tak na brucho, ryky popri tele a na kolenach s vypucenou ritou.. a ze prisiel dr a povedal jej, ze sa moze kludne nechat usoat a ze ked sa zobudi, tak bude mat prdelku jak Ornela Muti 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 miri neboj, do stredy vydrzis a on ti povie co a ako.. je velmi mily, fakt

tinaki1275
7. jan 2011

@mirka285 boze ked to opisujes ,tak uplne az sa mi zahmlieva pred ocami ..a som spokojna ze ma "len"boli chrbat...
@bambola dakujeme za blahozelanie..
@maxara v pondelok ti poslem udaje ,ideme na poradnu ..bohuzial domaca vaha je este niekde v nevybalenych krabiciach.. 😒
inac baby ja mam za sebou dalsiu zlu nic...a hned sa vas opytam viete mi niekto poradit co s malou robit? ona proste o po ldesiatej normalne zaspi a spi do tretej ..potom sa zobudi a vyska ,pisti a smeje sa do siedmej rana.. ☹ presunula som sa do obyvacky na gauc ale tentokrat ani mm nemohol spat co tak pistala a ja ani nehovoriac.. az o pol osmej zaspala.a spala do jedenstaej...a to medzitym normalne jedla..ja som uz zufala...vzdy mi pekne spalaaspon do pol siestej a teraz uz tretiu noc cirkus od tretej ..hladna nie je skusala som jej dat pit mlieko vypila 40 ml a normalnu davku az o siestej ..
aj om ju skusila zobrat z postielky k nam do postele..nezabralo len pistala ,tahala ma za vlasy ,kopala, a skrabala..spanok nikde..myslela som ci to nie je nepokoj zo zubov.. skusit dat viburcol ?

maxara
7. jan 2011

@tinaki1275 no podla mna viburcol neublizi a za pokus to stoji

merikac
7. jan 2011

@gabika41 ja tiez u neho a nemam voci jeho praci ani Ň proti,,je to clovek na svojom mieste a myslim, ze teraz sa mu stane zadostucinenim a bude primarom,,,,

kafoditka
7. jan 2011

@tinaki1275 Mati mne sa takto maly zobudil 4:30, skusala som dat mlieko - nechcel, len bol nepokojny, hadzal sa na posteli a v krci plakal...vedela som, ze ho bolia dasna, lebo mi skoro ruky zozral a slintal strasnym sposobom... dala som mu viburcol, po asi 15min. sa ukludnil mne na rukach a zaspal...potiahol do 8:30 a zobudil sa s usmevom na tvari..

noemarta
7. jan 2011

Max to ide Mirka k tvojemu ferkovi???? 🙂 dobreeee, mu dohadzujes pacientky...
Verim, ze ti pomoze Mirka..

mirka285
7. jan 2011

@noemarta no ale to este nevies,ze to je celkom fesacisko a bude sa mi sparat v riti...keby ma to nebolelo sa aj odbavim 😀 sorry baby musim si uz aj ja srandu z toho robit trosku...no idem si dat moj sedavy kupel v dubovej kore..

meruska
7. jan 2011

@maxara Gabika Juhasova 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre