Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
10. jan 2011

ten moj dietak je uz taky unaveny a nie a nie sa ulozit... len mrnci a place, nakoniec zaspi vyrevany o dve hodky neskor, v poslednej dobe je to stale takto ☹

sarai
10. jan 2011

@adelaine mne sa to zda tiez vela, ale vcera mi myslim maxara precitala z papiera od doktorky, ze 5-6x za tyzden sa ma davat tak 3 tyzdne, kym si babo zvykne a potom staci 3-4x. ja zatial davam len biele.

maxara
10. jan 2011

@meruska 11 kil nad 50 mozes chudnut aj verejne 😉 za to sa hanbit nemusis

mirka285
10. jan 2011

@denisse ved kup hotovy prikrm v pohariku,tie su velmi prisne kontrolovane a momentalne urcite zdravsie kedze nie je teraz sezonna zelenina ani ovocie...ja to malej vselijako zmiesavam-kupovene s tym co doma uvarim...

meruska
10. jan 2011

@maxara ale ked pre man je to hrooozne vela 😀

maxara
10. jan 2011

@meruska tak si predstav, ze by si mala 45 nadvahu 😉

jaruska8
10. jan 2011

@mirka285 Ja som tiež nad ovocnými príkrmami (okrem jabĺk) uvažovala nad konzervovanými, lebo toto sezónne ovocie je o ničom, až strach. A mäso z Tesca tiež. 😝 Musím sa popýtať na králika domáceho, či niekto nechová. 😉

katarina7777
10. jan 2011

baby vy mate cas so schudnutim do leta ale my ideme o 2 mesiace na dovolenku a uz chcem byt na plazi kocka, pre mna schudnut neni ani taky problem jak spevniet a "zbavit" sa celulitidy... neviem sa dokopat k cviceniu. ☹

katarina7777
10. jan 2011

@maxara @bambola ja by som ta z nitry zobrala , ja pojdem urcite s nasimi a oni potom pojdu do blavy ale nase dve Martinky su chuducke tak sa urcite do auta zmestia 🙂

meruska
10. jan 2011

@maxara ok vyhrala si

jaruska8
10. jan 2011

@katarina7777 No, celulitída, tak to môj večný problém, ale na ňu len stravou a, tá hádam pomôže naj. Paradoxne, ke´d som v tehotenstve držala diétu kvôli tehu cukrovke, tak sa mi zlepšila. Ale keďže znova žerem sladké, tak je zase otrasná. 😖 😖 😖 😖 takže môj recept na zbavenie sa alebo zlepšenie celulitídy ja cukrovkárska diéta. Málo sacharidov, veľa bielkovín, veľa vody a pohyb. 😉 😉 😉 😉

lutsine
10. jan 2011

ako spinkaju vase babatka v noci? moj maly chce vylucne len na boku,alebo na brusku...na chrbatiku ani nahodou...viem,ze je to nebezpecne,aby spinkal na brusku...tak ak sa nahodou v noci zobudim a najdem ho na brusku tak ho pretacam....este ze mame ten monitor... 🙂

jaruska8
10. jan 2011

@lutsine Moja spí na brušku už tri mesiace minimálne a vraj keď sa už decká samé pretáčajú, tak je to OK. 😉

katarina7777
10. jan 2011

@jaruska8 jak lahko to znie a jak tazko sa to dodrziava ☹

@lutsine aj mne maly zacal spinkavat na boku, teda minimalne tak zaspava a potom sa pretoci na chrbatik a da ruky nad hlavu... aj my mame monitor takze spavam kludne 🙂

inak musim zaklopat ze leo zacal sam zaspavat v postielke a okolo deviatej vecer uz spi, predtym zaspaval aj o jedenastej, este keby sa nebudi na jedlo v noci tak by to bolo idealne 🙂 a keby nekaka rano medzi 6 a 7.... mame skoro dokonaleho synceka 😀

jaruska8
10. jan 2011

@katarina7777 Ke´d si tehotná, tak sa to dá, ale veru, neviem si život bez sladkého predstaviť. 😝

katarina7777
10. jan 2011

baby viem ze ste to tu cez vikend pisali ale kde sa ma spravne merat obvod brucha a pasa? nechce sa mi to hladat medzi tymi 30 timi stranami.... diky

maxara
10. jan 2011

@katarina7777 to mate take velke auto?

@meruska 😉

bambola
10. jan 2011

@katarina7777 @maxara ved to mi nejde do hlavy ako tam napchas dve auttosedacky a styroch dospelych 😉

katarina7777
10. jan 2011

@maxara maxi ked treba da sa spravit auto aj na 7 miestne, len potom vlastne neni kufor, predpokladala som ze by Mata prisla do nitry z BB busom a bez velkej batoziny a potom by som ju zobrala, len neviem ci bude moct zobrat autosedacku do autobusa , no vsak nejak by sme vsetko vyriesili.

jaruska8
10. jan 2011

Baby, v téme Júlovky 2011 sa baby normálne vyraďujú, keď niektorá napr, dlho neprispieva. 😒 😒 😒 To ja by som už bola vyšupnutá dávno pradávno, keď som ležala s vyloženými nohami pri rizikovom tehu. Ešteže som v Júlovkách 2010. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

katarina7777
10. jan 2011

@bambola alebo by nas segra hodila a to by sme sa hadam pomestili, dve sedacky v zadu a ty medzi nimi alebo jedna v predu a jedna v zadu .

bambola
10. jan 2011

@katarina7777 kati preco by ma nepustili 😉 ja by som bez autosedacky do autobusu ani nesla, vsak jazdia ako debili 😒

bambola
10. jan 2011

@katarina7777 dost to komplikujes tym svojim nesoferovanim 😀 😀 ale nie, srandujem 😉 dakujem za ochotu, urcite ti dam vediet a nejako sa dohodneme 🙂

bambola
10. jan 2011

@jaruska8 ja som dnes tiez zhodou okolnosti zbehla do tej temy, ze si zaspominat a tiez som si vsimla, ze sa tam vyhadzuju a ani sa tak super nebavia ako my tu 😕 tieez som rada, ze mam takuto super partiu 😎

mirka285
10. jan 2011

@jaruska8 aj ja som si to dnes citala,dokonva aj v junovkach to iste,ale to sa zo sukromnej vyraduju...dost trapne aj tak ☹

bambola
10. jan 2011

@katarina7777 e il tuo "marito" non viene con te/voi? 😉 si vergogna? 😀

mirka285
10. jan 2011

@katarina7777 no vsak nevieme kde sa to ma presne merat,pas sa ma merat asi 7 cm nad pupkom a boky si musis pamatat ako si si odmerala,ja so meriam cez krize,nie cez zadok...

kafoditka
10. jan 2011

Caute 🙂 Ja uz mam upratane, kavicku spravenu a moje dieta nie a nie spat 😠
Mirka moj Filip sa hentak trasie niekolkokrat za den, netusim co to je ale snad je to v pohode... 😕
Dnes ideme do mesta, mame pred sebou nejake vybavovacky a treba mi ist plienky kupit pre krpca, inak dnes uz veselo predvadza, ako sa vie postavit v postielke 😉

katarina7777
10. jan 2011

@bambola ja soferujem ale nechcem ist naspat s malym sama lebo on obcas spusti v aute revy ked ma nevidi a ist hodinu s vriekajucim babom neni bohvieco... ja som chodievala do nitry autom sama z talianska ale s malym chodim sama len na kratke vzdialenosti.

jaruska8
10. jan 2011

@bambola
@mirka285 Keď sa tie detičky narodia, tak mamky sa budú zase vyraďovať podľa toho, či niektoré už pasú, sedia, lozia, chodia. 😀 😀 😀 😝 Inak, moja malá má takého hovoriaceho psíka od Ježiška a ten niekdy povie: ,,Chyť ma za prstíky a ja vždy počujem, chyť ma za prsníky. 😝 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre