Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
28. jan 2011

....v zivote som si nepodala sportku, ale dnes musim. Prebalovala som maleho a cely cas nejak divne tlacil, tak som mu chytila nohy do vysky, ze mu pomozem sa vykadit, on akurat poriadne zatlacil a taky gejzir z neho vysplechol, ze mi kompletne osral tricko, postel a parkety.... smrad jak v carihrade... ale ten blazeny usmev potom stal zato 😀

meruska
28. jan 2011

@aalexis007 ak mas ing mozes ucit..hlavne teraz bude nedostatok ucitelov lebo dochodcovia to budu mat prisnejsie...ale vzdy si treba uvedomit, ake nervy ti treba a za ako malo penazi 😠 teda to ozaj musis chciet lebo inak s dnesnymi detmi nevydrzis

mojalili
28. jan 2011

@aalexis007 Myslim, ze teraz to zakony nedovoluju, ak nemas, musis zacat studovat popri uceni...
Kedysi sa to dalo, si pamatam, ved ucim 14.ty rok, no minula vlada to zrusila... Ale co viem, jazykarov potrebuju, tak viem, ze zoberu aj neucitela,ale musi si dorobit VŠ, alebo ak ma inu VŠ, tak pedagogicke minimum.

kafoditka
28. jan 2011

Baby ucitelky - ja vas aj tak obdivujem, ze dokazete robit toto povolanie, ved tam musite mat nekonecnu trpezlivost a zelezne nervy.. a ked si predstavim pubertakov rocnik 5-9 tak dovi...

mojalili
28. jan 2011

@meruska Vidis Meruska, ty hovoris ze moze ucit, u nas co viem sa to neda. S ING moze, ale musi si dorobit pedagogicke minimum. ALe osobne si myslim, aky kraj taky mrav.....vela zalezi na riaditelovi skoly.

booklover
28. jan 2011

@aalexis007 a pg minimum? ci to netreba? nemam o tom prehlad..

booklover
28. jan 2011

@kafoditka aj mne sa to stalo a zrovna ked som bola s malou v 3tom tyzdni v nemocnici... a to som nevedela, ze mam podat sportku! uz sme mohli mat chybajuce peniazky na domcek 😀

luminkasp
28. jan 2011

@mirka285 no, presne presne 😉

@ywett neboj, aj ja mam este nieco navyse, ale to vsetko zlezie 😉

@ywett neviem kolko este kojim, nepocitam to, ako si pyta 😉

luminkasp
28. jan 2011

@booklover co ja viem, pre mna by bol aj rozchod tazky, podla mna ked uz mas raz deti, tak je to o tom istom 😉

booklover
28. jan 2011

@luminkasp ved prave o tom hovorim. ked spolu ziju 8 rokov, a nie je si ista (ta moja kamoska) tak daco asi nie je ok. a po takom case ma este vyznam sa nebrat? aj tak by ju rozchod polozil... myslim, ze je vnutorne rozhodnuta uz s nim ostat.

monline
28. jan 2011

ahojte baby
práve včera som písala s kamarátkou z pôrodnice..má dievčatko o pár dní staršie ako je Daniel, s partnerom, s ktorým žila už 12 rokov (on je rozvedený) a práve včera mi písala, že sa rozišli pred dvoma týždňami, že asi to bude konečné, tak bola veľmi smutná... nezáleží na tom koľko rokov sú dvaja spolu, ak sa to má stať...neviem dôvody, nechcela som príliš vyzvedať..

booklover
28. jan 2011

@monline chuda zena... aj babo mali... ☹

monline
28. jan 2011

@booklover veru, snaží sa s tým vyrovnať...ak niekto opustí ženu s polročným dieťaťom, je to chrapúň..sebec, ktorému začalo vadiť, že sa všetko prestalo točiť len okolo neho..(niečo také naznačila)..za tých 12 rokov bol asi dosť rozhýčkaný

monline
28. jan 2011

kde ste všetky? haloooooo, nevesty, kde sú ďalšie fotky? 🙂

luludi
28. jan 2011

@monline 😖 😢 to mi je luto

monline
28. jan 2011

@luludi no hej, život je taký..aký máš deň? ja som miesto žehličky zapla pc a čítam si blogy, malý mi o 11tej zaspal

luludi
28. jan 2011

@monline dnes neviem vydrzat sama so sebou.. 😒 taka som ze radsej preskocit, alebo obist.. tiez dufam, ze risko do pol hodinky zalomi.. domace prace uz mame dnes za sebou... ani citat sa mi nechce, co sa mi stava malokedy 😅

monline
28. jan 2011

@luludi ja som dnes príšerne lenivá..☹ ale to žehlenie ma neminie, takže čím skôr, tým lepšie asi..🙂 a ty by si sa mala s riškom ísť von vyvenčiť..dobre padne..už je bez teplôt? či?

luludi
28. jan 2011

@monline ale kdeze, stale teplotuje.. chystame sa po obednom spanku aspon na polhodinku, urcite dobre padne.. ja musim zehlit priebezne, hned ako vyschne, lebo ked sa mi nakopi pradlo.. tak len odkladam a odkladam 🙂 dufam, ze toho zehlenia nemas vela, nech ti to ide od ruky. Danielko sa uz ma lepsie?

monline
28. jan 2011

@luludi hej, Daniel je v pohode..dokonca začal aj lepšie spávať, musím síce zhasnúť a vypnúť telku, byť potichu, ale stojí to za to..takže aj keby som veľmi chcela sledovať šeherezádu, nedá sa 🙂 ale nevadí, aj tak viem, čo sa aspoň do polky seriálu udeje 🙂
už vykrikuje..hodinka a pol..to bude mať super náladu 🙂 idem rýchlo aspoň poskladať čo netreba žehliť, hned bude kopa menšia 🙂
teplotuje zo zúbkov?

maxara
28. jan 2011

Ahojte baby, tak som doma.. F mi vybral iba 7 stichov, lebo este je to skoro a nie je to vraj uplne este take velmi zahojene, takze o tyzden idem na zbytok.. ale vraj aspon nebudem mat taky rebrik strasny.. je zlaty, doniesla som mu marcipan a nesku, nech mu sestricka uvari a zrejme som nebola jedina, co takto rozmyslala 😀
kazdopadne vybavila som co som chcela a poobede idem k tej kadernicke a na postu.. tesim sa strasne na nedelu 😵
inak mm na F ziarli, lebo ked som prisla domov, som mu povedala, ze vybral len polovicu a mm povedal, ze to preto, lebo ma chce urcite este vidiet 😀 teliatko
Bola tu sestra a potrebovala vaticku do ucha a MOJA MAMA jej povedala, ze tam su v nocnom stoliku pri postielke.. az ma zamrazilo, ze mama ma zmapovane presne co kde je, hlavne kedze som ukryvala v tom stoliku aj nejake prirucne drobnosti, o ktorych by som bola nerada sa delila zrovna s rodicmi 😀 tak ma az zamrazilo a zakricala som na mm, nech okamzite vstane a ide po vaticku. A on samozrejme nechapavy... no a potom mi prisiel "vynadat" s usmevom na perach, ze ci si myslim, ze zijem o 200rokov neskor, ze startujem svojho osobneho humanoida zvukovym signalom MIIICHAAAAAL... 😀 😀 😝 on je take teliatko.. ale nastastie ma ubezpecil, ze vsetky nepristojnosti zo spominaneho stolika su fuc 😅 uff

monline
28. jan 2011

@maxara ahoj..zasmiala som sa 🙂 takže muž pre istotu neprístojnosti odložil, však to je na pochvalu 🙂

monline
28. jan 2011

a ja som dala malého do behátka a pomáha mi 🙂 žehlíme 🙂

maxara
28. jan 2011

@monline no ved ano, ale ja som o tom nevedela, cize som skoro odpadla, ked som si predstavila, ze mama sa tam uz sparala a ktovie, co vsetko tam nasla a teraz tam este aj moju sestru posiela.. 😲 chapes.. a on nevyskocil preto, ze vedel, ze je to ok.. ale mna nasral tym, ze nesiel to riesit..

luludi
28. jan 2011

@monline ano, zo zubkov 🙂 jeeeeeeej, zehlite asi ako my, len bubo je vtedy v lehatku pod pradlom a tiez mi podava.. 🙂 😵

@maxara 😀 😀 😀 si to viem zivo predstavit

monline
28. jan 2011

@maxara viem si predstaviť ako si ostala vydesená..mne sa stalo čosi podobné..nečakane som ostala v nemocnici a moje iniciatívne švagriné mi prišli pomôcť domov upratať..a hrabali sa aj v skrini, tam kde nemali...našťastie to ostalo bez komentára 😀

maxara
28. jan 2011

pozeram, ze ste vscera este riesili sobase..
@mirka285 no akoze prepaaaac, ale ty sa vydas jedine za mna 😀 😀 😀 alebo akoze sa mam zmierit s dozivotnou platonickostou? mala by si to prehodnotit .. 😒 😀

@noemarta Noe, ved stara dievka nie je len take oznacenie.. to je normlane dane, kedy sa nou stanes.. cize uderom minuty narodenia v 26tom roku veku zeny je uz stara dievka.. my sme sa chceli brat 7.7.2007 alebo 5.5.2007 a nakoniec vyhral maj, lebo v juli by bolo moc teplo, bolo by vel svadieb a ja uz by som bola stara dievka 😀 a v maji som este stara dievka nebola 😀

A navyse si myslim, ze vydavat sa len kvoli tomu, ze sa to ma, sa mi nepaci.. mne osobne by nevadilo mat dieta pred svadbou alebo teda za slobodna, ale my sme sa jednoducho chceli zobrat.. pre mna to ni eje len papier, ale nieco ako dokaz, ze som ochotna sa vzdat aj zadnych dvierok pre svojho draheho.. a on samozrejme tiez. Ze chcem byt akoze len jeho a on moj.. a tiez mam taky pocit, ze by som mozno ovela prchkejsie riesila hadky, mozno by som uz bola fuc.. takto jednoducho som prinutena problem riesit.. co samozrejme by som z lasky urcite sa snazila aj bez manzelstva, ale.. ale..
citim sa viazanejsia a moje obcasne pocity, ze mozno by som ako motylik chcela obcas preletiet na iny kvietok, su tymto lahsie ovladane.. takze mi tento zavazok dobre padol..nuz co, som blizenec 😀

gabika41
28. jan 2011

@maxara zase si nesklamala... 🙂 i ked musim povedat,ze ked som robila aupair,tak do pol roka odhalis vsetky tajnosti v rodine,aj ked ich pred tebou taja....tot moja skusenost.... 🙂 a stalo sa mi to tak nie v jednej ale v dvoch rodinach.... 🙂

maxara
28. jan 2011

@luludi @monline 😀 😀 😀 no tak ma aspon vy chapete.. 😀

maxara
28. jan 2011

@gabika41 no to je mozne, ale moja mama.. chapes, ja som uz normalne zabudla, ze ona je taka strasne zvedava, ze ona musi vsade nazriet.. ked som bola pubertalna, tak mi citala listy od mojich "fanusikov" 😀 napadnikov.. 😔 to je strasna vlastnost.. preto som si nepisala dennik.. a potom ked som mala potrebu, pisala som si ho v brutalnej tajnej reci, ktora je superska, da sa nou normlane pisat a urcite ju ninku naucim 😝 aj ked potom tomu co napise budem asi rozumiet 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre