Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
15. feb 2011

@mirka285 Linda je velmi sikovna a hlavne vie kedy ma byt ticho 😉

katarina7777
15. feb 2011

@kafoditka mozno ze si len posledne dni malo pila a mas malo zeleza, plus ak je vonku nizky tlak, tak to moze byt z toho... esteze si nemala filipka na rukach.

zrzulka
15. feb 2011

@monline hod aspon nejake linky ale zrozumitelne a pokial mozno v slovencine 😉 🙂 🙂 ja som zvladla uhackovat len jeden stvorec s kratkymi stlpikami.ono je to matematika a z tej som bola vzdy blba....

kafoditka
15. feb 2011

@katarina7777 Kati ja som bola anemicka pocas tehu, tak je dost mozne, ze sa mi to vratilo alebo zhorsilo, tlak mam ok, merala som si ho, len tie zavrate su strasne.. A mas pravdu, prva vec, co mi napadla ked som sa spamatala bolo, ze chvala Bohu bol Filipko v postielke.. 😔

kafoditka
15. feb 2011

Baby idete pozerat ten novy serial Dr.Ludsky? ja moc mastalira nemusim, ale som zvedava na ten serial, tak kuknem..

katarina7777
15. feb 2011

@kafoditka ja si tie zavraty pamatam .... pri porode som stratila vela krvy a hemoglobin mi klesol na 5, kazdy den do mna liali pol litrovu flasu zeleza aby sa mi obnovila krv a bola som jak smrtka, este po tyzdni ma nechceli pustit kvoli krvnemu obrazu domov, tak som si pred vizitou stipala do lic a hryzla pery aby som mala trosku farbu. ☹ hovorili mi ze mam jest vela cerveneho masa, zelenej zeleniny, pit vela vody a co najviac oddychovat ... dufam ze ta filipko necha v noci vyspat....
ozaj aj cvikla a cucoriedky su dobre na krv.

kafoditka
15. feb 2011

@katarina7777 ja som uz tri noci poriadne nespala, lebo fesak ma teraz taku novinku, ze sa zobudi okolo 23, napapa sa a niezeby spal dalej ale on zacne skakat v postielke, rozpravat a vykrikovat a to taku hodinku ho to bavi, potom znova zaspi a toto iste sa opakuje okolo 3 rano...na porazenie 😠 to mam za to, ze som ho par dni dozadu pochvalila, ako pekne v noci spava.. 😖

katarina7777
15. feb 2011

ozaj musim sa vam pochvalit akeho mam sikovneho drobca doma, kupila som mu nocnik a na druhy krat sa do neho vycikal 🙂 a tie okale co vypulil ked pocul ako to zblnkoce 😀

kafoditka
15. feb 2011

@katarina7777 jeeeeej to je super 🙂 sikovnicek

katarina7777
15. feb 2011

@kafoditka aj mne zle posledne noci spava, vkuse sa prehadzuje, ked mu vypadne dudel tak sa zobudi a place ... toto mi nikdy nerobil a potom je o 6 vyspaty 😠

katarina7777
15. feb 2011

@kafoditka idem trosku cvicit lebo uz dva dni to flakam, ty si daj aspon tyzdne pauzu od cvicenia , aby si sa trosku zregenerovala.

adelaine
15. feb 2011

ahojte, co mate niektora dve // , ked sa tu vo velkom riesia mena? 😀
inak,
ja by som mala tiez problem vybrat nejake meno,
ja som zastancom toho, aby sa meno hodilo aspon trosku k priezvisku,
a ze bude zit s menom do takej 80 -ky
( mne pride smiesne, ked sa stary dedko
otoci na meno Alex 😀, alebo ked daju rodicia meno Elisabeth Mary Konikova napr. ) 😀 😀 😀

a teraz z ineho sudka
@katty17 Katka, ja akurat vo stvrtok nemozem, o 11.30 ideme cvicit s risim 😒

gabika41
15. feb 2011

@maxara ..momentalne su tie zabrany na schody v Lidli,vcera ju doniesol mm a aj vyskusal a je v poriadku....

@mirka285 ...Gaba by som si dobre vychutnala pri tej postielke...

@monline ked kliknes na mimibazar.cz/navody/hackovanie tak tam najdes vsetko a zrovna dnes tam pribudlo chlapcenskych aplikacii ako auto,alebo traktor na ciapke to moze byt pekne....ja som sa tak rozhackovala,ze uz aj svokra nevydzala a zacala strikovat pre malu svetrik....

@zrzulka...patrik bolo meno mm pre syna uz pred dvomi rokmi ho spominal....a ked som zistila,ze som tehotna a spocitala som termin na 6.7. a pozrela som sa do kalendara a ze Patrik....tak to by ani inka nemohlo dopadnut...teda keby sa nam nenarodila dcera....

mirka285
15. feb 2011

no baby tak ja mam pozehlene,Panelak kuknuty,konecne zase normalny serial a tiez mrknem co to bude zac ten novy serial...a Linda sa este stale spaciruje po postielke 😠

meruska
15. feb 2011

@mirka285 Gabko ti povie ze si ju pocas jeho dovolenky pokazila 😀

mirka285
15. feb 2011

@meruska praveze mala tak dobre chodila spavat,o osmej uz bola tvrda ked bol prec a teraz nechce zaspat ani za svet,nonstop sa stavia v postielke ☹

kafoditka
15. feb 2011

@mirka285 Miri, no myslim, ze ti skoncili kludne casy, mala bude asi ovela akcnejsia ako Tomas 😉

meruska
15. feb 2011

@mirka285 ja viem ze kym tu nebol bola fajn, ale hned ako prisiel je z nej zive striebro a co oko nevidi tomu gabko neuveri 😀

kafoditka
15. feb 2011

.....5min. serialu a 15min. reklama 😠 😠 😠

alica26
15. feb 2011

...tak, ja mám asi vybratý ten golfáč 🙂 Páči sa mi Quinny Zapp Xtra 2011, len ho musím ešte očekovať live. Nemáte s ním náhodou nejakú skúsenosť...?

kafoditka
15. feb 2011

@alica26 quinny je dizajnovo krasny, ale ma velku chybu. sklada sa z dvoch casti. podvozok a sedacia cast zvlast, cize trochu zlozitejsie skladanie do auta a ked by si chtela niekam letiet lietadlom, tak je to tiez nafigu. ale mozno ti to vadit nebude 😉

alica26
15. feb 2011

@kafoditka hmmm, chcela som niečo lahko skladatelné ☹ , díky za info

katka55
15. feb 2011

@alica26 ja som dnes videla zapp nazivo a strasne som bola sklamana z toho skladania na dve casti 😠 a este jednu nevyhodu ma - polohovat sa da len cely. myslim tym, ze sa nedaju polohovat zvlast nozicky a zvlast chrbatik ☹ ale inak je paradny 😉

alica26
15. feb 2011

@katka55 ...preto je doležité si tie kočíky pozrieť naživo, díky za info... idem teda vyberať odznova.. 😝

monline
15. feb 2011

@mirka285 tak aký je ten nový seriál? nepozerala som...ak to bude dobré a bude to na nete, pozriem si to tak, bude bez reklám aspoň...

kafoditka
15. feb 2011

@monline Mon ja som to pozerala a pacilo sa mi to..

kafoditka
15. feb 2011

@alica26 ved na vyber je toho vela, este popozeraj a urcite nieco vyberies..ked budes mat horuce tipy, hod ich sem, @mirka285 je v tom ako doma, urcite ti poradi 🙂

monline
15. feb 2011

@kafoditka tak dúfam, že to bude v archíve...zapla som si ordináciu, lebo tu na pc neviem nastaviť joj, ale zabudla som to sledovať, pritom som to mala tu na ploche 🙂 taká som zakukaná začítaná

mirka285
15. feb 2011

tak som prave dopozerala,no nazvala som ten serial slovensky Dr.House 😀 v pohode,celkom sa to dalo pozerat 🙂 a mala uz konecne spi....
@alica26 zappik je iba pekny,ale to je vsetko...

monline
15. feb 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre