Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
26. feb 2011

@denisse Deni tak predsa z tej sedacky uz ani nie si sklamana 😀
@maxara no musela si vyzerat ako drbo,ja som mala siltovku vzdy,ale v zime sme teda strechu dole nedavali a velmi sa mi pacilo ako na nas vsetci cumeli a uhybali nam z cesty 😝

denisse
26. feb 2011

@mirka285
miri, nie som sklamana, je fajna ... ale aj tak v nej je teraz nela ... a barunka zatial v tej druhej, co ide lepsie sklopit ...
😀

gabika41
26. feb 2011

@maxara...takze svokor sa bude v cabriu po Prahe prehanat....... 🙂

mirka285
26. feb 2011

@denisse ja dufam,ze tiez nebudem pindat,ale my mame v aute dost klopene sedadla,takze ta poloha na spanie by mohla byt fajn...

maxara
26. feb 2011

@mirka285 no Miri ved som aj vyzerala, asi tyzden 😉

@gabika41 ani nie, on da to auto do firmy a nam sa posunie ine, velke.. a on ho tam bude mat, aby tam mal auto..

Inak, aj my sme dnes uz vymenili vajce za velkacsku a super.. dokonca mi v nej zaspala aj cestou k nasim, aj od nasich.. taka prevesena cez pultik bola 😵 zlatinko.. uplne sa tesila, ze pekne vidi a aj ja som sa tesila, lebo som ju videla v spatnom zrcku

mirka285
26. feb 2011

@maxara tak nato sa tesim najviac,ze ked budeme uz konecne pouzivat velku sedacku uvidim malu v spataku...a strasne sa nudim a to som bola hodinu a pol vonku na prechadzke...Gabo zduchol uz na obed,som zvedava kedy sa dotrepe 😖 a straaaaasne sa tesim zajtra na lyze..dufam,ze mama to s malou zvladne,aj ked viem,ze vnutri by jej nezaspala,nevadi poviem jej kedy chodi spavat a nech ju da na dvor do kocika 🙂

maxara
26. feb 2011

@mirka285 ano bolo to super, ze som ju videla a ja som hovorila michalovi, co a ako.. 😀 a neboj, mama to zvladne a ked nie, ako to zistis? hlavne ked prides a Linduska bude OK, potom ta to nemusi zaujimat, ako sa mali 😀

katty17
26. feb 2011

@mirka285 - miri kam idete zajtra na lyze? na Stuhleck? paradne si to tam uzite !!! Neboj Miri, mamina sa ti vyborne postara o lindusku. Ja sa uz vobec nebojim sandricku nechavat s mojou maminou. krasne si to vedia spolu uzit 🙂

mirka285
26. feb 2011

@katty17 ano na Stuhleck ideme a kedze ma byt pekne slnecne pocasie a Bratislave prave koncia prazdniny,tak predpokladam,ze tam nebude ani vela ludi,tak sa tesim. 🙂

katty17
26. feb 2011

@mirka285 - v nedelu tam byva menej ludi ako v sobotu. v nedelu su vsetci v kostole 😀

mirka285
26. feb 2011

@katty17 a hlavne tento tyzden boli bratislavski lyziari vacsinou mimo kedze boloi tie prazdniny,takze bude zajtra suer,konecne relax aj pre mna...

katty17
26. feb 2011

BABY - teraz citam ze ste preberali temu topanocky pre deticky. ja osobne pojdem do pevnej obuvy a to uz len preto lebo mam od narodenia problem s kotnikom. cize radsej zvolim zo zaciatku ortopedicku obuv . kedze asi zacneme chodit v lete tak vo forme sandaliek 🙂 ale aj na boso si moze mala vychutnavat travicku na dvore 🙂
babule, kamarat ma obchodiky s topanockami pre deticky ktore su velmi kvalitne a hlavne aj po zdravotnej stranke. kuknite si ak mate zaujem. mozno sa vam tam cosi zapaci. http://www.boticky.sk/?tripos=kvalita&boticky=5
uz som si tam vybrala sandaliky a aj boticky pre sandricku. uz len pred letom tam nabehnut 🙂 . na slovensku maju pobocku v ruzinove a aj v karlovke .

mirka285
26. feb 2011

baby tak malu som konecne uspala,akoze Gabo sa pyta,preco ju uspavam tak skoro,ale ja ked ju neupim okolo tej osmej,tak ona potom nespi aj do jednej,lebo od unavy uz potom nevie zaspat a ten moj chlap to nechape 😠

mirka285
26. feb 2011

@katty17 ved to ze pevne kotnikove kozene topanocky alebo sandalky,tak na tom sme sa zhodli vsetky...skor sa nevieme zhodnut,ze kedy...

kafoditka
26. feb 2011

@katty17 super stranka, uz som vybrala malemu sandalky aj boticky 🙂 len my budeme mat asi dost problem s kupou topanok, lebo Filip ma po tatinovi vysoky nart..

katty17
26. feb 2011

@mirka285 - miri ja tiez uspavam sandru okolo pol osmej. ak by som ju davala spinkat neskor tak mi nevie zaspat. uz to mam oskusane. cize na tom cosi bude.

monline
26. feb 2011

@mirka285 nechápem, že nechápe, že dieťa by malo o ôsmej spať, že tak mu je najlepšie...🙂 asi by sa s ňou ešte rád hral, ale že potom je trápenie uspať ju, to už nerieši..presne ako ten môj 🙂

monline
26. feb 2011

@kafoditka podľa mňa polka detí má vysoký nart, určite sa myslí aj na také deti

maxara
26. feb 2011

@mirka285 Miri chlapom nieco hovorit je ako perly sviniam hadzat... ja mam doma to iste

katty17
26. feb 2011

@kafoditka - domi, tiez som si tam vybrala sandaliky na prve chodenie a aj topanocky celokozene. treba tam ist osobne aj s filipkom a vyskusat boticky pre vysoky nart. urcite tam maju aj take.
topanocky zacnem davat az vtedy ked bude vediet sandra pevne stat a zacne robit krocky. resp. ked bude vediet mat prstiky na nohe nie zovrete ale vystrete v topanocke a aj na dlazke. viete ako to myslim? nenapisala som to ako debo? 😀

monline
26. feb 2011

@maxara čau, poslala som ti meil na gmail, keď sa ti bude chcieť, kukni 🙂

monline
26. feb 2011

@katty17 viem o čom píšeš 😀

kafoditka
26. feb 2011

@katty17 nenapisala 😀 Filip ked stoji na nohach, tak ma prsty pekne vystrete, ale ked mu obujem capacky, tak mam pocit, akoby ich stale krcil.. doma chodi naboso, obuvam len ked ideme von..

meruska
26. feb 2011

@mirka285 nasla som si na nete stranku toho raka-topanocky tiez ma pekny vyber 😉

meruska
26. feb 2011

@katty17 na tej stranke co si dala je vacsina sandalok nizskych, nemaju byt prve take vysoke? 😲 chapete ma?

monline
26. feb 2011

@meruska sú tam aj vyššie s tromi suchými zipsami

meruska
26. feb 2011

@monline ano su aj vyssie ale vacsina su nizke... ☹ teda tie co su dizajnovo krajsie

katty17
26. feb 2011

@meruska - su tam aj take. maju anatomicky tvarovaná stielku s podporou pozdľžnej klenby ...

kafoditka
26. feb 2011

@meruska nehodis mi prosim link na toho raka? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre