Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
25. mar 2011

pekny den vam prajem 🙂 ja som nakoniec vcera musela maleho uspat tak, ze som ho prilahla, lebo stale sa len chcel stavat na nohy a stvornozkovat a rehotal sa. a ked som ho spacifikovala, tak za sekundu zalomil 😉 teraz som mu vymyslela super zabavu. svokor ma ten vysavac, co chodi sam, tak ho maly nahana 😀 konecne ho tu nieco zaujalo, lebo inak je to hroza. nevie sa tu vobec sam hrat 😠
@bambola uzite si vikend 🙂 ja ked som bola naposledy v prahe, tak tam uz bol aj patrik, len som o tom este nevedela 😵 😵
@vierkaha konecne dobre spravy o mliecku 😉

luludi
25. mar 2011

@bambola ty si trubka... ale kdeze, par minut predtym som vyjednavala, ze pocas vecernej prechadzky by som chcela zacat behat, kym bude marek kocikovat, alebo nosit, tak mi dohovaral, ze nemam vymyslat, ze kym kojim, je to normalne... a ja som mu vravela, ze nie je, ze to este nevidel teba a asi 10 minut nato sme ta stretli ;)

pripajam foto nasrdeneho buba v kociku

maxara
25. mar 2011

Dobre ranko
tak dnes mam sice mm doma, normalne som nad tym vsetkym vcera rozmyslala.. a poviem vam, ze nie vzdy je to vyhoda.. akoze to, ze si odpociniem viac, tak to mozno (ze ma necha dlhsie spat) ale potom plna prevadzka a este viac roboty, lebo on ma furt nuti makat ako zdutu kravu.. proste sediet pri kompe je pri nom vzdy iba s poznamkami, alebo ked si ide po obede schrupnut. 😒 Tak isto mi naburava Ninkin rezim. Vadi mi obcas. Navyse musim varit hned rano a nie az okolo 14tej, ako som zvyknuta. No a dnes mam opat doma zurku, tak idem chystat nejaky prikrm pre hosti.

@tinaki1275 no ved ked prides aj so Spirom, tak ti svoju porciu guli urcite necha 😉

@denisse no vidiis, tak sa mi pacis, pozitivne naladena.. pozri, teraz ti pride Bambi do prahy, na pol hodku vybehnite spolu do nejakeho parku a bude.. 😉 a mozno skus kuknut na ceskom konikovi temu praha a skus sa do nej pripojit. Mozno tam je maminka, ktora by ta rada v parku kam chodis, uz davno oslovila, lebo aj ona tam osamelo kruzi, ale ty mas furt sluchatka, tak sa neda 😉

@bambola juchuuuu idete uz dnes? kedy?

@katarina7777 ono to nemalo byt cisto pre teba, ale niekto tu spominal celozrnny a viaczrnny chleba a myslim, ze ten niekto mal predstavu, ze su to normalne zrnka v chlebe a ze taky sa nema davat.. tak len na vysvetlenie som to chcela doplnit 😉 ked uz som taka mudra, vies.. 😀 😝

@luludi nahodou by bola bambi tm sympatickejsia ako ty a to by si nerozdychala, cooo? 😀

denisse
25. mar 2011

@luludi
uzasny je ... 🙂

luludi
25. mar 2011

@maxara aaaaaaaaaaaano, presne si to pochopila 😀 😀 😀

@denisse dakujem 😵

bambola
25. mar 2011

@katka55 kati tak v brusku bola mala v prahe az 2x 😎 aj sme o tom vedeli 😉
prikladam fotodokumentaciu 😀
@maxara ano dnes, ked dojde mm z prace, snad ho pustia skorej 🙂
@luludi nemozes sa porovnavat so mnou, ja som opacna, ked beham tak priberrem 😉

denisse
25. mar 2011

@maxara
musim ale povedat, ze ma toto mesto stve .. silena anonymita tu je, ja ani nepoznam vsetkych susedov v baraku a to tu byvame siesty rok ... u niektorych mam pocit, ze aj pozdravom vo vytahu sa im vnucujem ... pod barakom je garaz, takze vonku pred vchodom takmer nikdy nikoho nestretnem, bo kazdy vytahom rovno z bytu do podzemia, do auta a prec a naspat takisto ... je tu tolko ihrisk, ze stretnut dvakrat po sebe tu istu mamicku je skoro zazrak ... vies akoze sa stretneme raz, zaregistrujeme sa, druhykrat ... vieme, ze sme sa uz raz videli, tretikrat si pozdravime, stvrty krat sa dae do reci ... a taaak ... tak to sa tu vobec nestava ... stalo sa mi to pred dvoma rokmi s jednou slovenkou a potom som ju rok nevidela a to byva tuto vedla ... 🙂
prahu mam rada, ale toto na nej neznasam ... 😠

luludi
25. mar 2011

@bambola nakoniec ma mm zrusil s tym, ze ked bude david suhlasit, tak on nie je proti.. no a ja som mala plan tyzden behat a potom to oznamit davidovi ako hotovu vec... mno... ja by som nechcela moc chudnut, lebo potom nevladzem buba nosit, ja chcem spevniet akurat, lebo som taky koblizek ☹

kde budete v prahe byvat? niekde v hoteliku, ci tam mate niekoho?

gabika41
25. mar 2011

dobre ranko babule 😀 tak my slapeme ako sa patri...uz mam upratane aj podlahy zmyte....mm a svokor na stavbe...svokra v zahrade.....este chcem upiect korpus,lebo mm ma zajtra narodky.....ani sa mi nechce verit,ze sa zajtra tak ochladi... 😠

@bambola...mala ako vzdy super.....uzite si prahu 🙂
@tinaki1275...drz sa.... 🙂

tatianka.g
25. mar 2011

@denisse dakujem za odpoved 😉

bambola
25. mar 2011

@denisse deni prosim ta, neviem ci vies ale ak nahodou 🙂 su hippky lacnejsie v CR ako u nas?neviem kolko mam nakupit 😉 dakujem

denisse
25. mar 2011

@bambola
neviem kolko stoja u vas .., prave pozeram na blocek z DMky
Hami zelenina 32,9 Kc (1,39 e)
Hipp 220g 32,9 Kc (1,39 e)
Hipp polievka 22,9 Kc (0,97 e)

takze tak nejak ... 🙂

bambola
25. mar 2011

@luludi lulu zvykli sme byvat u znamych ale s malou sa tam moc neda lebo by nemala vlastny klud tak ideme do hotela 🙂

aaaaaaa musim sa pochvalit, prave som zajednala hotel v tatranskej lomnici, takze koncom juna nas caka tyzden v tatrach 😉 😎 😎 jupi

bambola
25. mar 2011

@denisse dakujem si poklad 🙂 orientacne postaci 😉

alllexa
25. mar 2011

@leanax - a co vam povedala doktorka? Ja som tej svojej volala vcera a ani som sa nevedela dovolat, blby ProSanus. Ale v rodine mame detsku lekarku, tak s nou som o tom hovorila. A ako dlho mala Ela tie vyrazky?

meruska
25. mar 2011

Dobre ranko.. nasla som si trosku cas na kona a pozeram ze vela znamych tvari zmizlo 😲 co to?

katka55
25. mar 2011

jaaaaaaaj, zivot na dedine... konecne som uspala maleho, dala som ho pekne na terasku, nech si uzije cerstvy vzduch a oni spustia rozhlas 😠 ani pol hodku nespal 😠
@bambola tak vy idete byt riadni vyletnici 😉 my sme boli vcera v cestovke kvoli tomu chorvatsku, tak dnes mm zisti v robote presny termin dovolenky a cez vikend to kupime. a potom uz budem len odratavat dni 😵 😵

meruska
25. mar 2011

@katka55 co ste si vybrali?

maxara
25. mar 2011

@luludi ale no kroch kroch 😀 😀 keby chcel taku ako je bambi, tak by si ta nevzal.. si myslis, ze predtym nemal oci a az po svadbe mu narastli? Napr mm mal predo mnou same chudulinke vyziablinky a odkedy mal mna (hlavne teda postele sa to tykalo, co hovoril jeho kamaratovi, ktory ho natrel mne 😀 ), tak uz chudu nechce 😀 😀 no proti Gustavovi ziaden disputat 😀

@bambola a idete autom? asi ano, vsak.. tak snad ho pustia teda skorej, nech mate aj z dneska nieco

@denisse no ale toto je klasika vo velkych mestach.. 😒 mozno keby si byvala predtym v BA, kde este nie su garaze pod barakom, ale pred domom, cize aj niekoho stretnes a ihrisk nie je tak vela, ale zaroven anonymita je zarucena, tak by si to teraz lahsie znasala.. ja mam zas opacny problem, ja som isla z BA, kde som byvala hlavne do 25 rokov, cize ziaden zaujem o susedky a mamicky, proste vacsinou som okolo nasho domu sla bud na zastavku vpravo alebo vlavo.. alebo so psom rovno do krcmy 😀 a potom som prisla sem a zrazu ma zdravia cudzi ludia, len tak z riti, zo zvyku.. ked som kocikovala, babicka vytrcena z okna na mna zavolala takym jeblym tonom, ze a ty si cia??? teba som tu este nevidela.. darmo som jej povedala meno, ani zopakovat ho nevedela a zakoncila to tym, ze teba nepoznam a zavrela okno 😀 😀 proste starecka demencia slapajuca ako hodinky.. A vcera zrovna mm zavolala suseda, nasa, co s nou mame spolocny plot.. taka vyprdena stara krava, co by chcela na vsetko prispevok, ale inak ta ani nepozdravi, len ked nieco chce. A zavolala a veeeelkou oklukou isla k veci, pricom ta velka okluka zahrnala toto: Ahoj Misko, mimochodm gratulujem k prirastku, no nevadi, to by sme nejako doriesili.. pozdravuj zenu. Chcela som sa spytat, samozrejme, ze si mozete z vasej strany k plotu zasadit co len chcete, ale nam sa uz rozpadava ten rakos na plote a ak ho tam chcete mat (oni si tam dali take to rakosie, z ich strany, my sme to nechceli, ale vobec sme nevbranili, ich vec), tak kupte nove.. 😠 Akozeeee??? mm jej povedal, ze my ho tam nepotrebujeme, ze my si tam zasadime rastliny, len co budu na ne prachy.. A ona, ze samozrejme si tam mozete zasadit co chcete, ale tento plot sme stavali spolocne a rakos sme tam dali my, tak je rad na vas.. Akozeeee? Nechapem, toto zopakovala trikrat a potom jej mm povedal, ze my ho nekupime, lebo nam nechyba, ale nebranime jej, ked ho chce, nech si ho da. A potom zlozili nejako.. Cize mne by vyhovovala asi ta Bratislava.. tam sa susedia nestaraju do teba, ale pokecaju ked chces. Cize na Prahu asi budes musiet zrychlit tempo zoznamky 😉 proste pokecat hned v prvy den

maxara
25. mar 2011

@luludi zacni chodit na brusne.. tam neschudnes, iba spevnies a je to super zabava.. a byva to podvecer.. tm moze kocikovat a ty si trsnes.. ked to zvladnem ja, tak kazdy

luludi
25. mar 2011

@bambola ze aka romantika.. vrrrr 😵

@maxara ked sme sa spoznali mala som o 15 kg menej a mm mi vzdy hovori, ze uz tak schudnut nikdy nesmiem, ze okolo tych 65 kg je to akurat, akurat ja sa necitim dobre takto. O brusnych som tiez rozmyslala, alebo o zumbe, mame pod barakom tanecnu skolu rovno, akurat sa este musim znasilnit mm, aby sa postaral o buba. Dakujem za tip, si zlata 🙂 😵

maxara
25. mar 2011

@luludi no vidis.. aj mm povedal, ze by som mohla trosku teraz schudnut, ale nie moc.. a to ja o 65tich nechyrujem 😒 no a brusne su super.. ani jedna z tych lektoriek, teda okrem jednej prirodzene vychrdnutej, nie su chude, ale su take krv a mlieko, svaly s troskou tuku na tych spravnych miestach a tak paradne rozhybane, natiahnute maju tie svaly, o ktorych ani netusim, ze mam v tele, ze radost pozerat.. ked spravim kruzok panvou ja a ona, tak to je tisic a jedno.. 😉 taka by som chcela byt.. kludne tucna, ale tak pekne

alllexa
25. mar 2011

@luludi - no my sme boli zase v nakupnom centre a stretli sme Moemartu a mm hned zahlasil, ze aka stihla je po porode... A viem, ze by bol rad, keby som este schudla, niezeby mi to tak priamo povedal, ale myslim si to.

alllexa
25. mar 2011

@maxara - a to o akych lektorkach hovoris - brusne tance?

maxara
25. mar 2011

@alllexa ano 😉

luludi
25. mar 2011

@maxara @alllexa u mna je hlavny problem brusko, lebo mam po zakrokoch uvolnenu brusnu stenu a po porode detto a k tomu mi ostali o 2 cisla vacsie prsia ako pred porodom, takze ked mam menej ako 65 kg vyzeram ako pavucica, takto je to prerovnanejsie 🙂 ja uz modelecka nikdy nebudem, ale zase hlavne ak budem zdrava 😉 juuj, ale kebyze som mohla mat 60 kg a pekne sumernu postavu.. neprotestovala by som vobec

alllexa
25. mar 2011

@luludi - ale ved Ty si stihlunka, a brusko sa da zakryt vela vecami. Dokonca aj niektore cele plavky su take, ze v nich zena vyzera ok, aj ked ma vacsie brusko. Kdezto sirobe boky a silne stehna (ako u mna) nezakryjes nicim, jedine suknou do A.

maxara
25. mar 2011

@luludi @alllexa a velke brucho, tucne stehna, zadok a siroke boky, obrruky Arnolda Schwarzenegera a podbradok svine sa daju cim zakryt? 😒 keby som bola Arabka, tak by som vedela.. ale aj tak by to bolo vidno..

maxara
25. mar 2011

inak na dnes budem mat nekonkretizovany pocet hosti.. odhadujem len podla strohych informacii, ale vyzera to tak, ze Ja, Michal, a potom 2 + 4 + 1 + 1 , cize 10 nas bude? fuuha.. no aspon som si zapla Pepa Nosa, ten ma vzdy pozitivne naladi 😵 a idem poriesit nejake pozuznani..

alllexa
25. mar 2011

@maxara - no ale Ty sa lubis manzelovi taka aka si - si to pred chvilou napisala - ze by nechcel chudu... Mne by to az tak nevadilo, ako vyzeram, keby som si bola ista, ze sa mu pacim. Ja som taka hanbliva ze on uz niekedy vravi, ze svoju zenu ani nevidel nahu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre