Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
29. mar 2011

@denisse ok, tak sa ozves, ked budes doma 🙂

denisse
29. mar 2011

@maxara
dufam, ze stabilnejsi a asi aj trosku rychlejsi ... a k tomu slovenske tv programy 🙂

strasska
29. mar 2011

@maxara super sikula, tak uz ked ti lezie "do vysok" tak by vam to asi mohlo ist rychlejsie ako nam 😉

denisse
29. mar 2011

inak baby ... vcera nela zacala konstruovat taku teoriu, ze ona ma v hlave, tam kde mozog, ze tam ma este babicku a deda a aj druhu babicku a druheho deda a to vsetko preto, aby vedela po cesky aj po slovensky .. a ze tamm ma aj kopu dalsich ludi, aby vedela aj po nemecky, aj po rusky a taaak ... a vecer ked prisiel mm domov, tak mu to vysvetlovala a ked sa jej opytal, ze koho ma v hlave on, tak povedala, ze "ty iba babicku a dedu" ... a on sa opytal "a mamka?" a ona, ze "mamka tak ako ja tam ma vsetkych" .. a on, ze "ako je to mozne, ze ty s mamkou mate vsetkych a ja len babicku a deda?" .. a ona "lebo to proste tak je, kluci maju v hlave malo a holky hodne" 😀

denisse
29. mar 2011

aj barunka sa uz tiez vie postavit na styri, ale zatial nevie, co s tym .. takze sa tak chvilu pohojda a ked sa chce presunut, tak lahne a ide plazenim 😀

denisse
29. mar 2011

@strasska
urcite ozvem 🙂

denisse
29. mar 2011

@maxara ... hlavne, nech je ninka co najskor fit ...

monline
29. mar 2011

@denisse tak malá Nelka má geniálnu teóriu a úúplne s ňou súhlasím 😀 😀

monline
29. mar 2011

kde ste všetky? slníte sa? mne malý práve zaspal....spapal jeden a trochu jogurtu, polievku ani mäso s cestovinami nechcel ani ochutnať..teším sa, že niečo spapal

luludi
29. mar 2011

@denisse ja tvoju Nelu zeriem, je uzasne chytre dieta 😵
@monline aspon nieco zjedol, dufam, ze to konecne bude znamenat obrat k lepsiemu , drzte sa

tatianka.g
29. mar 2011

baby kolko by mala mat taka porcia na obedik?

meruska
29. mar 2011

@strasska @denisse aj ja som za stretko 😵
@maxara a ty a naše stretko?

inak my už týždeň štvornožkujeme a každým dňom objavujeme nové šuflíky, všetky predlžovačky a káble 😀 a miesta kde sa dá postaviť

monline
29. mar 2011

@luludi to dúfam i ja..nechala som ho vonku na vzduchu, polozil po tráve, povysýpal štipce, pohral sa so psom..a potom som verila, že niečo zje...

@tatianka.g bola som spokojná, ak mi zjedol polku výživovej fľaše jedla, ak zjedol celú, tak to už bolo super..ale všetko záleží na apetíte a množstve mlieka, ktoré v tom čase pije

alllexa
29. mar 2011

@katka55 - jej, to som rada, ze sa Tvojej sestre moje vecicky pacia!🙂
Inak, budete mat peknu dovolenku, aj my s mm asi niekam pojdeme, len to bude asi take na poslednu chvilu, lebo este nevieme, s kym a kam, asi niekam autom...

@denisse - tak ja to robim tak podobne tiez zvyknem varit jablcko a k tomu hodim hrusku, alebo pridam banan. Ale uz som pridala aj vyzivy, kde je marhula a broskyna, lebo tie zatial nedozrievaju. Ale ovocia mi uz zje aj viac, len maska malo, cca 40 dkg. A kojim tiez podobne ako Ty, aj cez den aj v noci🙂

@vierkaha - no, aj my sme to maly, maly stale plakaval. Neexistovalo, aby bol 2 hodiny v kuse klud. Od pol roka je to lepsie, ale to zase bol plac kvoli zubom. A @tinaki1275 to mala blbe tiez, to si pamatam...

luludi
29. mar 2011

🙂

monline
29. mar 2011

@luludi šikovníček usmiaty 🙂

tinaki1275
29. mar 2011

no ja som taka nasrata.. 😠 od jedenastje som nemala elektriku ,ze nejak porucha..nemohla som nic robit ani konikovat, lebo mm na notebooku odisla baterka tak ho mame nostop n elektrike..ani mobil mi nesiel!!!som bola tak nazurena..tak som sdela s Leiou pred domom na travniku asi 1,5 hodiny ,a nudila sa .. a dozerala aby nezozrala vela travy 🙂 ..ja to nechapem normalne jedlo nechce ale travu ..tu by jedla..
@maxara to budu zubky ..inac si myslim ze Ninke by tiez urobilo dobre nejake probiotikum aby sa jej upravila stolica..moja serie aj 4-5 x denne nechapem z coho ked tak malo je..a asi aj preto je taka chuda...
@monline a ma Danko este teplotku ?
@luludi zlaty je ten prcek.. a to ho na teom puzzle udrzis ..moja na tom vydrzi hrat sa tak asi 1,5min...a uz ju hladam niekde pod stolom ..pripadne sa dobyja do inej izby .. 😒

monline
29. mar 2011

@tinaki1275 nie, len tri dni mal teplotu..a mne kaká raz denne, niekedy raz za dva dni, ale potom je to už nával..teraz kým mal teplotu, ho tri dni po sebe poriadne prehnalo, ale tak, že som ho musela durch osprchovať a prezliecť, tak ktovie, či ten úbytok na váhe nie je aj preto, že vtedy mohol byť plný a teraz prečistený

maxara
29. mar 2011

@strasska no tak prave som sa s nou hrala na madraci a na sedacke hore mala vylozene hracky, ktore videla, strasne ich chcela, tak som jej malinko pomohla, resp dala sa na brusko, priliezla az k sedacke a zdvihla ruky hore. Ja som jej pomohla na kolienka a ona sa cela vytiahla do stoja a oprela brusko o sedacku 😵 som zvedava, ako to bude napredovat teraz

@denisse 😀 dobre ju ucis, potvorku 😉

tinaki1275
29. mar 2011

@monline no pol kila zase nie je malo na take male dieta mne ked schudla asi 250 g tak ma dr.trochu plasila ze ak to nebude zubami musime hladat pricinu ,ale my sme nemali ani teplotu ani nic ine len nechut do jedla....ale u vas to podla mna zubami je.. 😉 alebo este nejaka viroza..

maxara
29. mar 2011

@meruska 😵 znie to lakavo, dokonca ak tam Deni bude dva tri tyzdne.. kazdopadne, blizsie to mam na stretko @denisse + @luludi v dubravke na lavicke v sobotu a vychodniarky niekedy neskor, ALE to hlavne kvoli tomu, ze teraz cakam tie steniatka uz kazdu chvilu, dokonca v sobotu je den touchdownu, takze .. a potom nemozem nechat Laru s Basom so steniatkami samu doma. Jedine, ze by som zohnala na vikend nejaku operku. Ale predbezne o tom pochybujem. Ja to vidim na neskor. ☹

maxara
29. mar 2011

@tinaki1275 Ninka kaka 3x denne, len niekedy ma tvrde hovienko a neda sa jej.. asi raz za tyzden priemerne ju rurkujem. Teraz spinka.. totiz zoznamila sa s vysavacom fejs tu fejs a taky plac spustila, ze som ju nemohla ani na rukach utisit. Utekala som jej zarobit mlieko, zobrat dalsi cipok a ked som ju isla prebalit, tak reeeev a vtom som si vsimla, ze odtial presne vidi na vysavac 😀 zlatinko moje utrapene.. inak to asi budu zubky, lebo si aj chyta pusku a ked si zahryzne dasienkom do prsteka tak zaplace 😒 ubozka moja

luludi
29. mar 2011

@strasska gratulujem julinke sikovnicke, dufam, ze uz nebudete musiet nikdy na rehabku a julinka bude okk

@monline dakujem 🙂

@tinaki1275 bubo vydrzi na puzzloch, len ked ma skladaciu maniu, teda ked sklada a uklada a rozhadzuje kocky, ked ma naladu lozivu tak ho vytahujem spod kadecoho 😉

@maxara musime najst vhodnu lavicku, nech sa k nam zmesti aj @bambola 🙂

strasska
29. mar 2011

@meruska sikulka kosicky chlap, vsetky zeny predbehne 🙂

strasska
29. mar 2011

@luludi dakujeme, velmi sa z toho tesime, aj ked ja niekedy mam pochybnosti, lebo este niekedy to "zakrivenie" vidim 😖

luludi
29. mar 2011

@strasska neboj, uz bude len dobre, teraz si uz krasne sama prirodzene posiluje chrbatik pri plazeni a podobne. 🙂 najhrosie je uz za vami 😵

strasska
29. mar 2011

@luludi dufame 😵

gabika41
29. mar 2011

caute babule...momentalne som vytiahla malu zpod kresla,bola zalezena,ze uplne v diere....nestacila som sa ani otocit a uz sa vytiahla na dalsom kresle do stoja.....ked to takto pojde dalej,tak do roka beha.....

gabika41
29. mar 2011

@merikac...ako sa Ti vodi?

tinaki1275
29. mar 2011

@maxara joj chudatko ..tak musite hold dobre skryt vysavac.. 😉 moja miluje vysavac ale to asi preto ze vie ze nim odsavam e sopliky a to sa jej v poslednej dobe celkom paci kupodivu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre