Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
25. feb 2010

maxi.. no ved uvidime.. budeme riesit zapochodu.. 😲 😉

lenkaaninka
25. feb 2010

ale de kafoditka to by chýbalo aby sme v tých horúčavách chodili s vankúšom medzi nohami 😀
ja tak dva týždne a hotovka ale preto sa hovorí šestonedelie lebo tak dlho sa regeneruje maternica

ja som s tou čistou vložkou vždy zalahla ako vojak ani som sa nepohla že by som si neušpinila plachtu lebo tá ochota dať čisté prádlo maximalne chýba hlavne na oddelení po pôrode ...

maxara
25. feb 2010

meruska jasne ze budeme... potom hned daj vediet, oki?
kafko uz teraz sa mi hnusi chnapka 😅

katarina7777
25. feb 2010

caute kocky, dobre temy rozoberate... zachvilu nam zrusia diskusiu ked to pojde takto dalej 😀 😀 😀

meruska
25. feb 2010

urcite sa hned ozvem, uz to chcem mat za sebou a uzivat si pohodove tehotentvo s vami

maxara
25. feb 2010

katka to bolo vsetko k veci...
baby ten moj hrozniak prave pozera v telke discovery science a su tam take tie vedecke srandicky a prave tam davali take veci, ze typek nacural do infuzkoveho sacku a hadicku si pripol o malicek, aby zistili, ze ci ked chlap ocura elektricky plot, ci dostane kopanec... a dostane...
a donutila som ho prepnut, ked zacali odoberat sliny bernardinovi... skoro ma naplo...

katarina7777
25. feb 2010

meruska drzime palce, uvidis zajtra vsetko dobre dopadne a zajtra vecer budes zaspavat s velkym usmevom

ericica
25. feb 2010

caute navsteva odisla a ja papkam jahodove corneto 😝 😝 😝
lenkaaninkaneni to naopak ze z chlapca este moze byt baba....ked tam vidia pipika a potom sa z toho vykluje len pupocna snura....
ale ked vidia kavove zrno tak neviem neviem 😖

katarina7777
25. feb 2010

ja viem maxi ze bohuzial to bolo k veci ☹ ale prezijeme...

mojalili
25. feb 2010

Kocky, no vy ste mi dali 😕 😕 😕 Kým som vas od strany 293 docitala, tak mi zhorela tarhona 😀 😀 😀 Malá mi hovorí "MAMINKA, NIECO TU SMRDI" - no a manzelicek ma po veceri.....nevadi, nezasluzi si 😝

Kocky, ked vas citam, ze sa vam nechce....mne sa musi chciet, taaaaaaaaaaak vam zavidim. Vecer padnem unavena ako kabela. Napocudovanie, som z gynek.hladiska FIT...pri malej som bola na rizikovom a stale mi nieco bolo...

Dnes som sa stretla s mamickou, ktora napisala staznost na mna. Pozorovala som ju, ci je to ona a je....moja predtucha sa potvrdila. NEpovedala som jej nic....ale som jej naznacila vela veci...Ja sa nedam 😉 😉 😉

Kocky, ja si budem musiet zobrat i PC na lyzovacku, sak bez vas to neprezijem a unudim sa tam 😖
Vyhovorka bude, ze musim dat fotky z fotaku do PC, aby som uvolnila pamat fotaku 😀

Inak s tymi kontrolami po porode, ked sa tam musite vytrcat pri dennej vizite.....kde budem rodit su sami mlady lekari a pekní ...29, 30, 36, 42....starsi tam snad ani nie je... no to sa budem hanbit ako prasa....Sice ma uz poznaju vsetci, ale ajtak... 🤐

zrzulka
25. feb 2010

babulky o akych chnapkach tu pisete??? cim dalej citam tuto temu tym viac zacinam premyslat o porode 😝 Ja sa na porod tesim. Pri malej to bolo v poho, ja uz si ani nepamatam ci ma vobec niekto prezeral... Vzdy sa len opytali ci nemam problemy a ked som povedala ze nie tak myslim ze ani neocumovali.... My sme tam boli 11 dni tak to by mi bolo fakt neprijemne. pamatam sa ze som chcela len od mojho porodnika nech sa mi pozrie na tie stehy ci som sa volakde neroztrhla 😀

ericica
25. feb 2010

mojalili a kedyze to idete lyzovat? 🙂
,meruska aj ja ti budem drzat pacle 😉

zrzulka
25. feb 2010

Mojalili kam idete aj ja chcem vypadnut na vikend niekam za snehom este.... len sa mi nechce hladat nic na nete...

ericica
25. feb 2010

ahojte k tomu porodu akurat mi pisala kamoska co so mnou rodila 7.jula 2007 ze sa jej narodila dnes druha dcerka....
len teraz sme uz neni spolu na izbe ako vtedy....ktovie ci chytim teraz na izbu tiez taku spriaznenu dusu ako vtedy 🙂

meruska
25. feb 2010

dakujem baby 😉

ericica
25. feb 2010

ja uz nechcem sneh 😒 😒 chcem teplo ,slniecko a uzivat si jarne pocasie 🙂 keby ste videli dnes malu ako si to vonku uzivala 😵

zrzulka
25. feb 2010

no mne sa sneh na horach paci... tu v meste je to o nicom. Aj my sme boli s malou vonku ale tie psie vykaly ma rozculovali. Vsade na chodnikoch sa povalovali, bolo to fakt nechutneeeeeeeeeeeeeee....A mala aj do nejakych postupala....

katarina7777
25. feb 2010

ericica aj ja chcem teplo, dneska tu bola strasna hmla... brrrr....uz aby bolo 20 stupnov a slniecko, pekne sa vyvalit v zahrade na lehatko, citat nejaku dobru knihu a zobkat jahody.... jaj kedy to uz bude 😒

mirka285
25. feb 2010

maxi no ozivili ste mi spomienky na tie hrdzave dvestorocne klieste ☹

lenkaaninka
25. feb 2010

meruska držím palce

ericica no ja som mala v TN tretorodičku a mala dcérku a kojila ju hned na druhý den a mala mlieka ako dojnica a strašne vela jej malá vypila a až jej nadávala ty truba mala si sa nažrala teraz plačeš 🙂
fakt chudiatko vôbec sa nevyspala....
ja som mala mlieko až na nejaký 4 den ale ok....na tie moje minikozy som mohla kupčiť s materským mliekom

maxara
25. feb 2010

mirka 😖 klieste na babatko? si mala tazky porod?

ericica
25. feb 2010

lenka ja som ti pisala o mlieku????my sme pisali o pohlavi ze z baby moze byt chalan ,,,ale mne sa to nejak nezda ked tam videla kavove zrno.....
katka ved hej jahody na tie sa uz aj ja tesim a zas si porobim dzemik 🙂 a dnes som si vonku na terase citala mamaaja na slniecku a babetko si kopkalo ako mi na brusko prazilo slnko 🙂

oacka
25. feb 2010

kočky, ďakujem za cenné rady vo vašej diskusii, práve som sa rozhodla, že našu dcéru odrodí manžel!!! ☹ to naozaj také potupy nás čakajú???? bože, jaa som vložku nemala ani nepamätám,ja to nenávidím. to ako sa žena popri tom všetkom stihne starať aj o bábo? ☹
meruska, ja na teba myslím stále a zajtra budem ešte viac!!!! správy budú výborné,uvidíš! 😉

lenkaaninka
25. feb 2010

čo ja viem prečo ma to napadlo inak viem že si mi písala o pohlaví čosik som ti chcela odpísať ale napísala som toto
🙂 🙂 🙂

katarina7777
25. feb 2010

ericica mne teraz maly riadne kope v brusku , asi citi ze tatino ide hrat futbal tak aj on trenuje 🙂 ja som este dzem nevarila, nemala som nikdy cas, co tento rok asi budem mat , tak nam potom mozes dat recept ako sa taky dobry jahodovy dzemik pripravuje 🙂 myslil ze sa pripoja aj ostatne tehulky...

zrzulka
25. feb 2010

oacka neboj v reali to nie je take strasne ... vzdy je to len o tom co si nechas aby s tebou robili.... ja som sa vzdy ozvala ked sa mi nieco nepozdavalo.... sice na mna cudne pozerali ale ja som proste taka.... aspon nemam z porodu traumu... nestresuj sa zbytocne....a s tou vlozkou. mne moj gyndos stale ze mam chodit bez nohaviciek ale co ja viem??? vraj tak sa rana lepsie hoji. ja som ich nosila. take tie jednorazovky....

mojalili
25. feb 2010

Kocky, ideme do Spalenej, HUTY. NO pravdupovediac sa tesim ale aj nie, radsej by som mala doma klud...ale tak uvidime, ako bude. Doma by som stale nieco len robila...

zrzulka
25. feb 2010

jasne hod recept eri... ja mam pekarnicku s varenim jamu tak aspon vyskusam aj tuto funkciu. chlieb som nepiekla odkedy som tehu lebo mi strasne smrdiiiiii

oacka
25. feb 2010

keď jja sa práve neviem ozvať,ja mám z toho hrozný stres. teraz mi dochádza,že ja vobec netuším, čo ma v porodnici vlastne čaká... myslela som, že najhoršie je, že mi napichnú kanylu do žily... 😅

zrzulka
25. feb 2010

a idete nejaka partia mojalili? ci len vy 4?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre