Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
19. apr 2011

@meruska podla by si si uz nieco vsimla, neboj o chvilu mu das liznut zo zmrky 🙂

meruska
19. apr 2011

@strasska staci kornutok, zmrzku si dam radsej ja 😀

strasska
19. apr 2011

@meruska Katka ja si teraz neviem spomenut 😅 😅 😅 no cista hanba...
ale ak sa objavi reakcia nemusi to byt hned alergia, len to moze byt trosku priskoro, takze skusis opat o nejaky cas a ked mas opat reakciu , tak skusis po roku a ak aj potom, tak sa tej potravine vyhybas

strasska
19. apr 2011

@meruska uvidime uvidime, sak zmrzka je vlastne mliecny alebo ovocny vyrobok 🙂

meruska
19. apr 2011

@strasska zajtra si to uzite 😉

strasska
19. apr 2011

@meruska no ja som este stale s otaznikom, ale dufam 🙂

zrzulka
19. apr 2011

ja som uz tiez patovi davala kornutok, ani som netusila zeby sa nemal davat 😕 reakciu nemal ziadnu...aj rozky mu davam,aj chlieb....

monline
19. apr 2011

pekný večer sa praje -)

strasska
19. apr 2011

@zrzulka v rozkoch a chlebe nemas vajicka 🙂 a ked nemal reakciu tak ste za vodou 🙂

bambola
19. apr 2011

@mirka285 aha 😠

strasska
19. apr 2011

@monline aj tebe pekny 🙂

miki060707
19. apr 2011

@ericica ahooooj Eri, počuvaj, ty pôjdeš na to stretko k Peti??? ak kiki nebude už na pnke, tak by sme mohli isť spolu, nie, mi za Vami, ako minule, aby sme nezablúdili, niee? 🙂

miki060707
19. apr 2011

@monline aj tebe pekný večer 🙂

mirka285
19. apr 2011

ide moj serial,takze lucim sa s vami,pa 🙂

noemarta
19. apr 2011

@mirka285 este furt nejdeeeee 😠 😠 😠

monline
19. apr 2011

@mirka285 keby bolo keby?

noemarta
19. apr 2011

@monline anoooooooooo....
Ja davam tiez kormutok malej, a keby len jeden, zosrotuje ich jedna radost....

monline
19. apr 2011

@noemarta aj ty pozerávaš? ja som len prvú sériu..a teraz nie, lebo tu pri pc nemám jojku ☹ a dole v obývačke sa mi nechce sedieť..ale tuším idem, spravím si bezkofeinove kafe...
ja som ešte nedala kornútok, ale zajtra dám 🙂 ideme s bambi na kafe do eurovei

maxara
19. apr 2011

@noemarta 🙂 tak ja este neviem na stopro, lebo mm tu zacal halucinovat, cize neviem ci mi nahodou nechce naburat moje zajtrajsie plany. No ale napisem sem a ked neodpovies, volam ti.. Ale ak by som prisla tak tak okolo pol16tej. Ale uz teraz rozmyslam, ze ma mm zrusi, lebo ma napadlo o com tocil.. takze viac nepridem ako pridem 😒 to asi za to kricanie 😀

Inak, mm je smrtelne chory, ma nadchu 😝 otras.. ja vypluta po celom umrncanom dni, este aj na plavani sme boli a strasne som dosla unavena, Nina sice pospala, ale ledva som stihla co to pozehlit a uz sa aj zobudila a zaspala mi az o 20:15 a dovtedy som ju mala prevazne na rukach 😒 obcas sme si sadli obcas lahli, ale vsade asi 5 minut.. No ale dufam, ze do rana sa z toho vyspi

tinaki1275
19. apr 2011

Tak ja vas len pozdravim ..lebo je to stale u nas o nicom ..mala teplotu nema ,ale kasle strasne,dr.ku ktorej sme mali ist dnes nerobila mame prist zajtra rano ..vraj ked nemame teraz teplotu tak to nemoze byt take vazne.. 😒 ono mala bola celkom ok do 17tej do 20 tej,zabral jej paralenovy cipok .. ..sa hrala s mm jedna radost .o pol deviatej som sa pokusila ju ulozit bola velmi unavena..asi po polhodine strasneho placu aj zaspala a po 20 minutach spanku sa zobudila zase s takym revom ..mm odbehol za nejakou fuskou a ja som uz bola zufala..neplakala len ked som ju mala v naruci a chodila s nou po spalni .uz bolo do placu mne...teraz dosiel a ona sa nanho usmievala a si 5 minut akoby nic...ale teraz sa ju pokusa ulozit on a zase mu place...nehovorim ze od piatej mi nevypila ani kvapku mlieka len asi 80 ml caju ...no som sa vystazovala... ☹

miki060707
19. apr 2011

no vypnem pc aj ja, tak sa s Vami lučim, pekný zbytok večera vám všetkým prajem

katarina7777
19. apr 2011

@maxara tak z fotografa sa vyklula blondava fotografka tak leo sa predvadzal v plnej nadhere, ked budem mat fotky tak vam ich ukazem, potom sme boli na sushi (inak to bola skorej ryza jak sushi, lebo tuniak bol tak na tenko nakrajany ze ho ani citit nebolo 😠 ) a potom sme isli na 2 hodiny do parku, som bola prekvapena ako pekne spravili nitriansky park, je tam vela atrakcii pre deti a 2 bufety pre dospelych 😉

zrzulka
19. apr 2011

@katarina7777 kati u koho ste boli fotit, my ideme tiez o mesiac k blondatej fotografke do nitry 😉 este ste na sr? dokedy?

zrzulka
19. apr 2011

@strasska .... pato uz chutnal vsetko mozne co mu miska davala.....o com mozno ani neviem, pravidelne kradne miske flasku s jej napojom....vajicka este nedavam vobec, ani piskoty ale kornut uz chutnal.netusila som ze sa nesmie davat

katarina7777
19. apr 2011

@zrzulka u tejto http://www.leada.sk/domov.php a zajtra sa vraciame domov.

zrzulka
19. apr 2011

@katarina7777 tak to budes spokojna 😉 ona je sqela aj my ku nej ideme...uz sme boli 2 krat 😉 dali ste si robit velky fotoset ?

maxara
19. apr 2011

@katarina7777 🙂 no super, tak asi budu fotky vydarene.. ja viem o tom parku, sme sa tam stradovali 😉 a aj sme v bufaci kofolu pili 😀

@tinaki1275 Tinka, mna ti napadlo, ze mne zacala Nina pred asi mesiacom strasne zle zaspavat vecer, trvalo to aj hodinu a pol a to lozila po postielke , krutila sa a neskor uz aj revala.. a asi pred tyzdnom som ju po dokrmeni vecernom vzala na ruky do babatkovskej polohy, na moju lavu ruku, jej prava ruka isla akoby medzi moj driek a ruku, cize som jej akoze spacifikovala jednu ruku a druhu som jej drzala akoze v objati mojou pravou rukou. Jemne som ju hojdala, az zaspala. Zo zaciatku sa metala, ale tym, ze som ju drzala a pokojne som jej sepkala, aby spinkala, potom som jej zaspievala spi dietatko spize, to by uspalo aj vola, tak mi pekne zabuskala. A takto to robim uz tyzden a som spokojna, zaspi mi do 5 minut na rukach, potom ju este chvilocku drzim a potom ju polozim do postielky a finito. Cez den toto samozrejme nezabera. Pri ranajsom a poobednajsom spanku, to su take pol hodinkove, to si liham k nej a drzim ju, aby sa neotacala. A na obed ju davam do kociara von, tak tam bud zaspi na flasi alebo ju dorazim posuvanim kocika hore dole po kamennej dlazbe, ale staci chvilka. Tym som chcela povedat, ze okrem casu zaspavania sa im zrejme menia aj navyky zaspavacie, lebo teda ona zaspavala pekne sama a teraz za ten svet nie.. ako keby mala nejaky senzor, ze so zatvorenymi ocami sa mece a ked pride do urcitej uvrate, tak otvori oci a prevali sa uplne na brucho. Tak skus, mozno pomoze. 😒

katarina7777
19. apr 2011

@zrzulka este neviem, najskor mi posle fotky na mail a podla toho kolko si vyberiem... ja som uz jej pracu videla, sesternica si dala u nej male nafotit a spravila fakt pekne foto, sympaticka baba 🙂

katarina7777
19. apr 2011

@maxara ja som si dala vineu a tie komunisticke tazke zemiakove lupienky... mnaaam 🙂

maxara
19. apr 2011

@katarina7777 hiiii, to musis vybehat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre