Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
9. máj 2011

Dobre ranko sa praje 🙂 Lucka meni zvyky dnes az do 7:45....problem je,ze nam to naburalo aj spanie aj papkanie,tak som zvedava,ako to bude pokracovat....prajem vsetkym prijemny den... 🙂

maxara
9. máj 2011

Kvitne mi krasna ruza.. prazdna a cyklamenova 😵 😵 😵 bujne rastuca, takze o par dni to bude krasny velky kvetmi obsypany ker 😵

bambola
9. máj 2011

Dobre ranko,

tak my dnes o 6.00 rano s ockom 😎 ale je to ovela lepsie ako ked vstaneme o pol 10 😵 stihla som uz kopu veci.... mam vyprane, komplet vydrhnutu kuchynu, vypratanu a pretriedenu skrinu s letnym oblecenim, 2x nakrmene dieta , ktore uz aj spi 😉, no a mafiny v trube 😝
mne ranne vstavanie nevadi, mozno stihne tym padom dva spanky cez den a bude spat lepsie v noci, lebo tato noc zase na ciciku 😔
@katka55 mi nehovor, ze si si nevsimla ten velky cerveny stvorec z napisom Kik na prieceli saratova 😀 😀 no berem tvoju vyhovorku, ze z tej strany nechodis 😉 a aj my prajeme vsetko naj Patkovi k okruhlynam 🙂

katarina7777
9. máj 2011

dobre rano, moje drahe dieta vstalo dneska o 6 a akosi stale nemieni zaspat a skace mi v postielke... takze som nevyspata a nemam nic porobene lebo uz ho vyse hodiny a pol uspavam.... drbne ma 😠

cigaretka5
9. máj 2011

baby niektore z vas su pre mna zahadou? ako stihate mmat pri detoch upratane vydrhnute napecene, obriadene v zahrade? ja ked som s malu doma neurobim nic, obcas sa stane zazrak a podari sa mi uvarit.

adelaine
9. máj 2011

dobre ranko,
baby, ak existuje bobrik trpezlivosti, ja by som ho mala dostat, to moje dieta ma skusa odvtedy, ako rozlepilo oci 😠

ranajky..teda rozok s maslom lietal po kuchyni aj naprik tanieru, ktory sa da pricucnut na podlozku, 3x sme sa prezliekali,
kade lozil, tade mrncal, taky uzlik nervov to je dnes 😠 a este aj uspavala som ho skoro pol hodinu aj napriek tomu,
ze bol unaveny, nechapem, on sa vie sam tak fajnovo vytocit, az kukam...a do vecera je este daleko, inak,
najnovsie ho nielen neviem prebalit a obliect, ale uz ani uspat...a uz asi dva tyzdne spava na styroch 😕

@cigaretka5 ja varim a upratujem po veceroch, ked uz mm aj risi spia, inak sa to neda ...
ale uz mam toho pomaly niekedy tiez dost, baterky sa vybijaju ...

adelaine
9. máj 2011

@zrzulka 😀
som tam sla pre keksiky pre risiho, lebo jedine bezlaktozove som kupila tam,
a sli sme kupit take tanietiky s prisavkami, ale je to prd platne, lebo to odsklbol 😀

a vy ste co nakupili? 😉

aalexis007
9. máj 2011

@maxara @vierkaha no čo, streda platí ? 🙂

bambola
9. máj 2011

@cigaretka5 moja sa zahra pri mne na zemi 🙂 ona je spokojna ked som v miestnosti, ked sa mi moze tmolit pomedzi nohy a tak ALE za pocitacom nesmiem sediet, to nema rada 😀 ale isto ma aj lepsie dni aj horsie, tak ako spomina @adelaine s risim, tak isto aj matka mava take stavy

cigaretka5
9. máj 2011

@adelaine
@bambola no ja mozno robim chybu ze ju musim mat furt na ociach a furt sa s nou hrat. Mam vycitky ze popori malej robim takze potom ked som doma som iba s nou a na domacnost seriem a venujem sa malej. SOm si to tak sama nastavila viem, ale biekedy kedy spinka alebo sa samam bavka s hrackami radsej ju sledujem ako by som kmitala okolo domu

bambola
9. máj 2011

@cigaretka5 vsak to vobec nie je zle 🙂 teraz aby som po tvojom preslove mala vycitky ja 😅
vsak ked ma zle dni tak aj ja pri nej sedim a hrame sa 🙂 len som proste chcela aby bola aj trosku samostatna

meruska
9. máj 2011

ahojte, my sme dnes vstali 8:35 a uz zasa spime..dnes to vyzera na fajn den..i slniecko uz konecne svieti 😵

cigaretka5
9. máj 2011

@bambola ake vycitky, sak ty si snou 24 hodin denne, ja napriklad teraz idem nalozit dieta odveziem k babke a ja idem do kanclu makat

zuzik1983
9. máj 2011

dobre ranko
@cigaretka5 ja to tiez nechapem,ja pri malej nerobim nic,jedine ked spi alebo je manzel doma cosi robim,inak som som jej stale za patami 🙂

cigaretka5
9. máj 2011

@zuzik1983 som rada ze nie som sama

maxara
9. máj 2011

@aalexis007 ja zatial stale mozem, ma mi volat jedna zenska a mam vyzdvihnut zasielku, ale necham to asi na buduci tyzden.. ak by to muselo byt v stredu, dam vediet, ale pokusim sa to presunut 😉 dobre?

@cigaretka5 a prides na to stretko? ci vobec ta tym nemam otravovat? 18.6.

mirka285
9. máj 2011

o baby,tak ja sa hlasim k tym co stihaju 😉 ja mam vyluxovanu kuchynu,utrety prach v obyvacke,vytrete komplet podlahy,zostala mi este kupelna a zachod...ale Lindu som teraz ulozila a idem si zacvicit,lebo som to minuly tyzden flakala 😒
@cigaretka5 cigi,vidis,ja stiham este aj cvicit,,asi som proste sikovna a viem si to zariadit...a nestihas preto,ze pracujes,keby som pracovala,som na tom ako ty,mozno aj horsie...

mirka285
9. máj 2011

@cigaretka5 som tym chcela povedat,ze nemusis mat vycitky,lebo je normalne,ze ked si doma,tak sa chces venovat malej 😉

miki060707
9. máj 2011

Ahojte, no ja mam doma soplavé decká, tak odsávame a sákame 🙂 s malým je to horšie, ten sa stále vysavača boji, ani sa mu nečudujem, ale odsať sa to musí...
vonku vyzerá super, tu svieti slnko,..
akurát mi decká zaspali, tak si spravim kafe a trošku si vás idem prečítať 🙂

bambola
9. máj 2011

@mirka285 clovek ma lepsi pocit, ze sa len nepretajdal cely den 😉

zrzulka
9. máj 2011

@cigaretka5 ja varim a upratujem jedine pri detoch, inak sa ani neda. Su pri mne. Ale take veci ako zehlenie ci umyvanie podlah si nechavam vtedy ked spia. Alebo co nestiham mi pomaha manzel. cize vecer ked ja idem spat tak on dava do poriadku to co detiska povyhadzuju, kuchynu. Akoze slovo poriadok, take ja nepoznam. Pri dvoch detoch je to hadam aj nemozne alebo som neschopna ze si to neviem zariadit ale ja to neriesim ved keby som chcela mat poriadok a 100% cistotu doma tak to asi nonstop beham s handrou. Miska odbieha od stola ked papa cize tu rozleje tak zacapka mastnou rukou, tam natrusi. Teraz sa pridal uz aj pato k tomu. Ak rozleju tak to hned utieram aj omrvinky vysavam lebo neznasam ked sa mi lepi na nohy 😀 Ale ostatok sa riesi za pochodu 😉 Vacsinou s detiskami v patach.... Cize jednym okom musim vzdy sledovat co vyvadzaju lebo obaja su jak utrhnuty z retaze. ja napriklad varim oni mi vyhrabavaju skrine a sufliky 😝

@adelaine U nas tiez prisavky nefunguju absolutne 😉 my sme boli kupit autosedacku lebo uz neverime ze sa auto najde.a keby aj ktovie ci by tam ta sedacka bola.tak sme kupili novu a este miske taky serbel co vyzera ako zachod (teda on sa da aj na zachod dat ako sedak a spodok sluzi ako stupienok. toto leto idem tvrdo na vec, zbavim ju plienok.Dufam ze sa nam to podari.

tatianka.g
9. máj 2011

baby davate uz detom aj hrasok?

katarina7777
9. máj 2011

baby ja vam niekedy tie byty tak zavidim, v tejto velkej opache mozem upratovat 24 hodin vkuse a aj tak by to nestacilo, plus moja mania k cistote.... cize ja som neni skoro nikdy spokojna ako je upratane 😒 2x tyzdenne mi chodi pomahat na 2 hodky jedna pani ale to je tak ze sama si lepsie upraces... ale aspon mi pomoze porobit veci na ktore ja vobec nemam cas 😉 ja som dneska pozametala a poumyvala cele poschodie, perem, navarila som a leo mi zaspal az o 12 tej, teraz musim byt pri nom v posteli lebo sa uz budil.
ale ja mam rada pracovne dni, clovek je vecer tak dobre unaveny 😉

@tatianka.g ja davam uz davno mrazeny hrasok.

maxara
9. máj 2011

@tatianka.g ja davam, aj lusky, aj kukuricu, cibulu.. okrem papriky a zeleru vsetko

tatianka.g
9. máj 2011

dakujem

jeiny
9. máj 2011

@maxara ahoj, prosim nevies kde v PK su nejake obchodiky so spolocenskymi šatami? dakujeem

maxara
9. máj 2011

@katarina7777 presne tak, tiez niekedy si vravim, ze vsetly dlazky umyte, prach utrety a neviem co.. akoze da sa, ale iba dole

katarina7777
9. máj 2011

@maxara jeden dom je jak tri byty.... 2 poschodia + vonku.... za 1 den sa to zvladnut proste neda...

mirka285
9. máj 2011

baby jasne,ze byt a dom sa nedaju porovnavat,lebo clovek zacne upratovat dom a ked skonci tak tam kde zacal je opat bordel....ja to urcite budem riesit nejakou panou co mi bude pomahat aspon raz za tyzden upratovat,nemienim byt otrokom domu...a Linda si schrupla hodinku a pol tak som si aj zacvicila,aj doupratovala kupelku,ideme sa naobedovat a von,je fakt nadherne vonku...

bambola
9. máj 2011

@katarina7777 kati ja viem co je to dom, to sa neda porovnat, mamina ma len na zimnej zahrade 18 okien 😠 treba polavit z perfekcionizmu 😉

devcata odchadzame do mesta, von je krasne slniecko 😎 tak sa trosku poprechadzame troma ulicami stareho mesta 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre