Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
11. máj 2011

a už sa mi Daniel zobudil, dnes si posunul spánok až na dvanástu, čiže hodinku a pol dal, som zvedavá, kedy mi dnes ešte zaspí..ideme papať zeleninovú polievku s mäskom

bambola
11. máj 2011

@monline prave pozeram na nete tie s gumickou, neni to az take drahe ale ak by mi to malo stat prachom tak by som sa nepotesila. pozeram, ze v karlovke je obchod kde ich maju tak tam s malou zbehnem.
vsak mu skus tam nejaku primontovat, daj na oci a rychlo ho s niecim zabav aby zabudol, ze si ich chcel strhnut 😀

denisse
11. máj 2011

ja vas dnes zasobujem videjkami ... ale len pre zaujemcov, ostatni mozu moje videjkove prispevky ignorovat 😀

https://www.youtube.com/watch?v=3XbY4szks_I
adelaine
11. máj 2011

@denisse super, aku mas pomocnicku 😀 ocividne vie, ako treba ist na barunku, som sa zasmiala 😉

merikac
11. máj 2011

@maxara dakujem,,tak ja dnes toho nasho kuba nafotim a dam na inzerciu,,je straaaaaaasne chutny,,ale co s dvoma velkymi psikami- nemal by sa kto o ne starat a to akoby sme boli na zahrade zapratany,,,,,,kopami bobiek nehovoriac ☹

bellablonde
11. máj 2011

ahojte, ja som sa naladila do udrziavacieho modu - pasivne sledujem, ci sa mi deti nepozabijaju a cakam, kedy zacnu zivat 😀
@merikac meri aj u vas su mali hafani? ake plemeno? ci oriesok?
ja som nasu malu kocicku dostala az ako 13-tyzdnovu, skor ju majitel nepustil 🙂 bola taka nadherna,malicicka, do dlane sa mi zmestila 😵

bellablonde
11. máj 2011

jo a zhrnat udalosti by mohli take tie baby smirovacky. Mnohokrat maju lepsi prehlad, co sa deje ako my, ktore piseme 😀 😀

lenuss84
11. máj 2011

ahojte.naša Ada od vcera lozi jak diva.to je krasne.ale aj si uvedomujem,ze pekne casy nam skoncili...teraz bude vsade.prepacte mam na vas menej casu lebo sme sa pustili do otvorenia materskeho centra u nas.takze take mame my nove veci...

bellablonde
11. máj 2011

@lenuss84 odteraz budes mat oci aj na zadku 😀
obdivujem ta, co sa tyka aktivity v materskom centre, hlavne si dobre podelte ulohy a zodpovednost... je to dost narocne na cas, energiu... Budete zastreseni pod uniou materskych centier, ci to bude take vase obecne?
Minule som videla v telke nejaku reportaz o mamicke, ktora sa dala do organizovania mc a jej manzel sa dal na rodicovsku dovolenku, lebo mama bola cele dni v centre. 😕

lenuss84
11. máj 2011

@bellablonde no zatial sme obcianske zdruzenie nezalozili alle chystame sa.zatial budeme fungovat neformalne.len nemame zatial moc podporu od obce tak sa budeme prebijat zubami nechtami.zatial len 1 az 2 krat do tyzdna.ale nevzdame to.budeme bojovat a starosta hadam pochopi ze to myslime ozaj vazne...vdaka za podporu.

kafoditka
11. máj 2011

Caute.. 😝 😝 takto nejako mam este teraz vyplazeny jazyk, som netusila, ze sa tak zapotim a pochodim hotove kilometre koli maleho topankam.. 😒 Najprv sme boli v Ruzinove v Tripose - super vyber topanok, cenovo v pohode od 20 - 40 eur ale Filip nenazul ani jednu botu na jeho nart.. tak sme pokracovali do Lubice oproti ruzinovskej nemocnice, tam nic nebolo, odtial na Zahradnicku do Protetiky- tam sme skusali Sante, konecne mu sadli ale nemali jeho velkost 😒 Takze odtial na Dulak do dvoch obuvi, kde zasa nic nebolo, tak ja uz nervy v kybli, dali sme si aspon kavu na terase u nas v Dukle, nakrmila som maleho a sli sme do Wenice. Konecne tam som nakupila super veci malemu, tricka, tielka, kratase teplakove a platene gate na traky. Spokojnost 🙂 No a kedze sme topanky stale nemali, tak sme sa nakoniec vybrali do Avionu. V deichmane nic, v lekarni nic, nohy som si uz necitila, lebo sak preco by si Dominicka neobula drevaky na opatku a suknicku, ze? 🙄 Tak reku ze koncim a ideme domov a Peto ma zatiahol este do Batu, kde sa mi jedny pozdavali, tak sme ich vzali.. ALE rozhodla som sa, ze ich pojdem zajtra vratit. Pani ma totiz presviedcala, ze sandalka musi byt o cislo vacsia, ze dopredu pred prstiky mi musi este vojst moj palec a vtedy je to v poriadku. V predajni - kedze som uz bola total unavena, hladna a uchodena, nechala som si teda poradit a vzala ich, ale doma som sa na neho kukala a ma tam fakt dost velku fugu. Mne sa to nepaci. Zajtra pojdem tu do Petrzalky do zdravotnych potrieb kde maju Sante obuv pre deti (to som sa dozvedela az pred chvilou od svagrinej 🙄 ) a pozriem tie, co mu dnes sedeli len vo vacsom cisle. Jaaaaj cely den sa trajdam, aby som kupila topanky, ktore pojdem zajtra vratit, cista psychiatria 🤐 😀

No a este perlicka. Filip ma len dva tyzdne horne zuby a uz si stihol hornu jednotku zboku asi mm odlomit 🙄 nechapem na com... stale ma nieco v ustach pichnute a dnes cely den otrasne skripe zubami... ale kde si to mohol urobit, to nechapem

bellablonde
11. máj 2011

@lenuss84 teda fakt vam drzim palce
blizko pri nas v petrzalke je mc, ktore je v pivnicnych priestoroch s miniaturnymi oknami, pretoze sa nenajde (rozumej starosta je chruno a mamicky s detmi ho absolutne netankuju, radsej prenajima budovy kadejakym kseftarom. Na zastupitelstvo ho chodili mamicky doslova prosit o nejake vhodnejsie priestory, iba co na ne zazeral a komentoval, preco im deti placu,ked on rozprava...)
Proste toto je robota, ktora je strasne nedocenena a robia ju len nadsenci z lasky k detom 😔

bellablonde
11. máj 2011

@kafoditka domi ja skusam topanky tak, ze obujem, krpec sa postavi a moj ukazovak sa musi zmestit medzi paticku a zadny okraj topanky. Vtedy sedia presne ako maju, pretoze prsteky maju volu vpredu ... nie su natlacene ... ale neni pravidlo, ze to musi byt o cislo vacsia topanka.

Pozerala som Filipkove chodiace video ... je svetovy 😵

mirka285
11. máj 2011

caute koceny...tak ja mam dnes uspesny den za sebou...obrucky su krasne,v Trencine sme si dali obed a poflakali sa trochu,malej som tam nakupila zopar veci na leto a potom sme sa este zastavili v Karkovke v tej obuvi co tu bol vcera link a kupili sme Linde sandalky,pekne kozene,obopinaju kotnik,a napriek tomu su vzdusne,takze dnesny den hodnotim na jednotku 😉

katarina7777
11. máj 2011

caute, tak ja som zase mala upratovaci den, aj okna sme umyvali... ale vsak aj to treba... zajtra dojdu na vikend nasi tak sa tesiiiim... ani nie ze si oddychnem ale ze si porobim veci ktore pri malom vobec nestiham... napr. skrine 😝

mirka285
11. máj 2011

jaaj a este som zabudla,ze po ceste som sa zastavila v Babymarkete a kupila slnecnu clonu Teutonia a je super,pasuje aj na golfac a celkom dobre vyzera 🙂

meruska
11. máj 2011

@mirka285 Ake sandalky si kupila? Mne tvrdia ze prve by mali byt vysoke a s 3 renienkami...neviem ci mi rozumies..nieco take?

meruska
11. máj 2011

Ake by mali byt prve sandlaky podla vas? Musia byt ako tie vysoke aby boli okolo kotniku?

mirka285
11. máj 2011

@meruska presne take ako su tie druhe som kupila len v inej farbe 🙂

gabika41
11. máj 2011

Caute koceny....my sa posuvame vyvojovo dozadu 😠 lebo teraz som logicky cakala,ze pride chodza,lenze ta moja sikovnica si vyhodnotila,ze to by bolo uz po srande chodit,tak teraz chce byt iba na rukach.....som zvedava ako dlho to bude trvat....inak kazdy den trajdam aj 3 hodiny po meste,uz ma veru aj nohy bolia...no co uz....

gabika41
11. máj 2011

@meruska urcite tie zelene...... 🙂

kafoditka
11. máj 2011

Hodinu som uspavala maleho, konecne mam uz klud...
@mirka285 nebojis sa, ze si Linda odre prsteky, ked capne na zadok a bude stvornozkovat vonku? Lebo ja som dnes videla kopu takychto sandalok s otvorenou spickou, ale bojim sa toho odretia..

mirka285
11. máj 2011

@meruska a este ti poviem,ze Linda ma napr. velmi uzku nohu tak je super,ze sa to da stiahnut a je fakt lepsie ked obopinaju kotnik 🙂

mirka285
11. máj 2011

@kafoditka nebojim,ked spadne,tak ju dvihnem a nenecham stvornozkovat po chodniku....a uzavrete mam tie co sme kupili minule a aj tenisky,takze ja som chcela vyslovene nieco taketo vzdusne 🙂

zuzik1983
11. máj 2011

ahojte,tak u nas nic nove,skoro cely den sme dnes boli vonku,mala bola akasi mrzuta,vobec mi dnes nechcela spat a len nervacila 😒 kukam,ze riesite topanocky,musim uz aj ja jej nieco letnejsie poriesit,kuknem,co sme zdedili,ci je tam nieco vhodne

kafoditka
11. máj 2011

@mirka285 inak presne tieto mu dnes skusala predavacka v tom tripose obut a maly mi do toho nohu nenatrepal ani z polovice 😒 ale uz aspon viem, ktore znacka mu vyhovuje, tak aspon nieco 😉

mirka285
11. máj 2011

@kafoditka tak to je hlavne,ze nabuduce nebudes pol dna behat po obuvach 😉 mne hned padli do oka,lebo taku som mala predstavu a pekne som ich Linde stiahla,ona ma zase mini nohu po mne....s dnesnym dnom velka spokjnost,vsetko sme kupili co som chcela...

meruska
11. máj 2011

@mirka285 super, lebo presne taketo pozeram a zhanam po meste 😉 teda vyberam spravne 🙂

mirka285
11. máj 2011

@katarina7777 ty uz tolko neupratuj,potom mam vycitky,ze aj ja by som mala umyt okna...

aalexis007
11. máj 2011

Dnešný deň sme strávili od 14:00 do 18:15 vonku 🙂 a bolo kráááásne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre