Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
27. jún 2011

@noemarta neviem preco nemam 😖 som si ho asi zabudla ulozit na simku v minulosti,
a teraz ked mam novy telefon, kontakt je fuc....ale ok, cinkni, uz si ta ulozim, slubujem 🙂 🙂

....idem aj ja do perin, dobruu noc vsetkym,
ale hlavne tebe Macka, nech dospis deficit.

adelaine
27. jún 2011

@mirka285 mne risi urcite bude piesok konzumovat, skusa a ochutnava pieskoviska kade chodime, hehe 😀 😝

ywett
27. jún 2011

@noemarta musis byt aj cez den online, ci len si odpracujes svoju pracu a koniec? ja som dva dni v office a dva dni doma, piatky free.

@mirka285 urciteee 🙂

mirka285
27. jún 2011

idem aj ja,dobru noc vsetkym 🙂

noemarta
27. jún 2011

@adelaine presne mam aj ja ten isty problem, od minuleho tyzdna mam novy telefon a teraz kukam, ze tvoji cislo nemam, ale urcite ho mam v starom telefone.... 😒 ked ja si to neviem prekopcit.... ☹ ☹ ☹

@ywett ja som aj doma na telefone....kedze robim s ludmi, musim byt...(personalistika+mzdy) ale minimum ma zatazuju, hlavne aby boli na termin vyplaty 😉

uz som osprsena, idem hajen, dufam ze dospiiiim.

tutulka12
28. jún 2011

dobré ráno. nestíham vás dočítať, tak neviem o čom ste písali včera 😔 včerajšie očkovanie prebehlo hladko, žiadne teploty ani plač, takže som spokojná. Daniel mi zase horúčkuje, chudáčik iba leží v posteli so zavretými očkami, lebo ho bolí hlavička ☹ ☹ 😢 kiežby som bola radšej ja chorá ako môj pampúšik. škoda, lebo vo štvrtok majú rozlúčku so škôlkou a my budeme chýbať. ešte tam musím zájsť a zobrať všetky jeho veci pred prázdninami domov. aj u vás je také otrasné počasie? tu fúka jak besné, obloha zatiahnutá a teplomer na 15 stupňoch 😠
ozaj včera som deckám kúpila stan do detskej, tak sa tam ukryli a spolu hrali, zlatí boli. som nečakala, že ich to tak bude baviť. no nič, idem lebo Danko zase plače, že mu je zle. pekný deň

gabika41
28. jún 2011

Dobre ranko sa praje.....u nas vsetko po starom.....dufam,ze este dnes pocasie vydrzi.....prajem prijemny den... 🙂

bambola
28. jún 2011

dobre ranko 🙂

ja nechapem, moje dieta asi treba totalne znicit. v tatrach mi spavala sama (tzn. nie na cicke) zobudila sa 2-3x cucla si a sama spala dalej a teraz doma sme sa zase vratili k spaniu na cicke 😠
tam sme ju navlacali cele dni hore dole spala tak max. 2x60min a proste cely den program, tak asi ju doma moc setrim 😅

jej, to mate verejjne ci sukromne stretko?

bellablonde
28. jún 2011

ahojte citam odzadu od poslednych prispevkov,

my sme stale chori, peto nechodi do skolky, sasene sa tlacia dalsie zubky a brutalne jej tecu sopliska
@tutulka12 Danielkovi prajem skore uzdravenie
a vies co, my stale robime deckam doma stany alebo domceky, prehodime deku cez stolicky alebo cez postielku a hura domcek, najlepsia vec 😀
len s malym rozdielom, ze peto je majetnicky a nechce sasu pustit dovnutra
vyjednava, ze ked mu sasa nieco donesie, tak ju na chvilu pusti
zas mas dobry status, ja sa stale sulam, ked si spomeniem na psika a kabel 😀

@bambola znicit deti je ciel 😀 s nasim petom sa inak neda, len ho vyhnat dakde na kopec a nechat slapat, proste unavit do mrtva. Teraz je doma, ma akoze oddychovat a namiesto toho ma energie za 4. Takymto stylom tu chorobu nikdy nevylezi 🙄

bellablonde
28. jún 2011

a este som chcela zablahozelat oslavencom k prvemu rociku
taakze @mirka285 nech ti Lindusa rastie do krasy
a @zrzulka dnes? Patusovi vseeeetko naj naj 😵

mirka285
28. jún 2011

dobre ranko...ja som dnes za sikovnu,uz mam navarene,salat hotovy 🙂 cakam kym pojde Linda spat a vytriem dlazky..
@bambola stretko je verejne,v stredu okolo druhej na Magio plazi 🙂

mirka285
28. jún 2011

aj od nas Patkovi vsetko naj 🙂 @zrzulka

bellablonde
28. jún 2011

stretko zajtra? Hned by som sa pridala, skodaaa, ze uz mame iny program.
Pridu moji rodicia a vecer ideme na koncert Stinga 🙂

meruska
28. jún 2011

ahojte, baby uz ste boli zapisat deti do skolky? mne na piesku mamicky oznamili ze to som mala uz pri narodeni 😲 tak som cupitala tu v dedine do skolky ci je to pravda a veru je 😠 vraj nas daju do poradovnika, je to normalne?
zajtra si idem dat prihlasku i do jednej v Kosiciach co mam blízko roboty 😠

bellablonde
28. jún 2011

@meruska zavisi to od mesta, obce, ake maju zvyklosti a pravidla pri prijimani deti do skolok.
napr u nas v petrzalke davas prihlasku od 1. do 31.marca. (zvycajne hned v prvy den odovzdavania prihlasok sa 2 hodiny pred otvorenim skolky postavis do radu, aby si vychytila priaznive popredne miesto) a riaditelka eviduje prihlasky v poradi, v akom ich od toho dna dostane. Takze ak odovzdas ako prva, od nastupu do skolky budes zamestnana, nemas dalsie babatko, je vysoka pravdepodobnost, ze ti dieta vezmu. 😀
A este u nas plati, cim viac prihlasok das na rozne skolky, tym vacsia pravdepodobnost, ze ti dieta vezmu do tej najvzdialenejsej od miesta bydliska ... ony totiz riaditelky si jedno poobedie sadnu a spolu urcuju, koho vezmu. Duplicitne prihlasky riesia takto. A tiez nema vyznam davat prihlasku do inej mestskej casti, ako do tej, v ktorej mas trvaly pobyt.

Mohla by som sa rozpisat aj viac, ak by si chcela ... 😀
Osobitna kapitola je napr podplacanie

meruska
28. jún 2011

@bellablonde super, lenze ja v nasej dedine maleho do skolky dat nechcem, chcem ho dat do susednej(na oko susednej, v podstate sme 2 spojene dediny rozdelene len tabulou s nazvom obce 😀 ), pripadne do Kosic...teda super vyhliadky mam 😠

gabika41
28. jún 2011

@meruska ..to fakt.?ja viem,ze su problemy...aj som sihovorila,ze sa pojdem popytat....napr.segra ktora byva na starej Turej,tam nemas sancu,skor ako po dovrseni troch rokov.....

@merikac...nevies,ako to chodi so skolkami tu v PE?cosi sa mi suchlo okolo usi,ze vraj na Sipku beru aj skor ako trojrocne?

adelaine
28. jún 2011

dobre rano,
baby my sme mali brutalnu noc, sla som spat o polnoci, a risi sa rozhodol, ze je vyspaty o 01.00 v noci, zacal si vyspevovat a to sa do pol hodiny zmenilo v neznesitelny rev, som nechaapala, co sa mu stalo, dali sme mu aj mlieko,
aj sme si na neho posvietili, aj ponosili, nic nezaberalo, reval do tretej do rana, akoze sila, neviem co mu bolo...
normalne aj chcel spat, ukladal sa, a zrazu akoby ho vcela pichla, postavil sa a rev akoby ho z koze drali 😠 😠 😠
a od rana som na neho vytocena, je nevyspaty, nervny, ja detto...no krasa...uff

@bellablonde tak to sa mame na co tesit, vsak? ked zacal ten babyboom...
mam pocit, ze roky 2010, 2011 a 2012 budu velmi silne, strasne vela deti sa rodi, to mi pripada ako v minulosti rocniky 1977 az 1980, 1981...bolo strasne vela deti..
ved aj moji znami, vsetci maju deti narodene od 2010 alebo este sa len chystaju rodit 🙂

bambola
28. jún 2011

@mirka285 🙂 tak my by sme sa rady pridali 🙂
@bellablonde jeeej , sting, hned by som sla 🙂

meruska
28. jún 2011

@gabika41 ja ho chcem dat do skolky az ked bude mat 3

kafoditka
28. jún 2011

Caute.. uz sme v BA, cesta v pohode ale od Trnavy som musela dat zo seba maximum, aby som ho zabavala... po troch dnoch sraciek sa malemu konecne prerezala horna stvorka. Az na tie spuste v plienkach, kde sme zakazdym museli skoncit v sprche, to celkom dobre zvladal, ani neplakal 😉 inak sa mu pomaly pusta jazycek, podari sa mu povedat dedo, baba, kde je, tata, neni 🙂 no ale musi mat naladu, vacsinou je to hned po jedle... akurat som vybalila, dame obed a padame von, pri vytahu nas potesil oznam, ze traja susedia naraz prerabaju byty, cize sa tu vrta do aleluja 🙄
@zrzulka Patkovi vsetko najlepsie k narodeninkam 🙂
a este slubena foto zo svadby

mirka285
28. jún 2011

@kafoditka no vitaj moja 🙂 saty ti velmi pristali,ale uces by som ti dala iny 🙂 ani nevestin uces sa mi nepaci 🤐 necesala vas nahodou jedna a ta ista kadernicka?

kafoditka
28. jún 2011

@mirka285 nie nie, necesala...inak nevesta mala krasne vlasy, musela by si ju vidiet zblizka, ale to bolo jedine, co sa mi na nej pacilo 🤐 saty a make up nevolila moc stastne 😒 no a ja by som sa druhykrat dala ucesat uplne inak, ale v podstate to nevypadalo najhorsie..

bambola
28. jún 2011

@kafoditka vitaj 🙂 domi podla mna ti mohla z tych vlasov nejake pustit aby si to nemala cele hore, ale to je asi tym, ze ja celkovo mam radsej ked su vlasy aspon trosku "navolno" 😉 ale saticky super 🙂

u vas aspon susedia oznamia, u nas sa ani neuracia 😠

kafoditka
28. jún 2011

No a zistila som, ze moje kvety, co mam v izbe, ma nemaju v laske 🙄 za ten tyzden, co som tu nebola, mi orchidea po troch rokoch ozila, vypustila dalsi list a je na dobrej ceste zakvitnut a juka tiez chytila druhy dych... o dva tyzde ideme na 10dni prec, tak ked sa vratim, najdem tu moju nestastnu orchideu kompet zakvitnutu 😅

bambola
28. jún 2011

@kafoditka moja ma tiez nema rada, ale boli sme tyzden prec a kvet ziadny 🙄 ale jeden list pribudol 😉

mirka285
28. jún 2011

@kafoditka mne sa velmi pacilo ako si mala urobene vlasy na svadbe,take nieco chcem aj ja,to bol uces ktory ti fakt velmi svedci 🙂 kam sa chystate,do toho Zuberca?ste nechceli len predlzeny vikend,ci vymysleli ste nieco lepsue?

kafoditka
28. jún 2011

@mirka285 Miri, ideme na predlzeny vikend na Liptov, odtial si spravime turu na Rohacoch.. no a potom ideme rovno odtial do CA na tyzden s tym, ze mame uz naplanovany program, kam chceme vypadnut kazdy,prip. kazdy druhy den 😉 tak som zvedava, ako to cele dopadne, lebo vies, ako sa hovori - plany koza zozerie 😝 no idem von s malym, pa zatial

noemarta
28. jún 2011

sevas mamicky,
@zrzulka tiez prajeme patkovi len to naj naj 🙂
@kafoditka vitaj holka doma, medzi nami blavackami.... 😀 😀 😀
Pekna si bola, ovela krajsia nez nevesta.... nevesta bola total nevyrazna , o nicom saty, vizaz.... takze urcite ta vsetci ohovarali, ze "vsak ona je uz teraz blavacka" tam je ina moda..... 😉 😉 😉
@adelaine mati, a ja som sa dnes konecne v celku dobre vyspala..... 😔 😔 je to strasne zeee, ked clovek nie je vyspaty..... 😝
@bellablonde jeeej, tak prijemnu zabavu, ti v dobrom po tichu zavidim 😝
@bambola jasne ze je to verejne stretko, ved par stran dozadu by si sa docitala.... tak ta cakame... 🙂
@mirka285 ze ahoj mirus... aj ja som dnes za sikovnu, nie len ty.....akurat mi obidve baby spia, aj nelina aj babka.... 😕 😕 😕 a ja coooo.... idem asi zehlit zatial...

mirka285
28. jún 2011

@kafoditka urcite vam to prospeje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre