Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
15. apr 2010

oacka ja sa na ten veltrh tiez chystam 😉 by bola teda haluz, keby sme sa stretli 😀

kafoditka
15. apr 2010

leni take som este nevidela 😕

oacka
15. apr 2010

som zvedavá,kto sa tam každý stretne! 😀 dúfam,že sa budeme vedieť identifikovať. ale ty už máš celú výbavu,ideš len tak okukovať? ja chcem kočík,postieľku,prebaľovaciu komodu, bodynká, súpravu na odchod z porodnice, hygienické potreby, no proste všetko! takže mňa hľadaj pri kočíkoch! 😀

kafoditka
15. apr 2010

ja viacmenej mam vsetko, pojdem len tak kuk... akurat objednavam veci z pampyshopu, tak ked uvidim na vystave krajsie a lacnejsie, tak ma asi picne! 😉

kafoditka
15. apr 2010

haloooo, kde ste vsetky ked mam cas a manzela prec?? 😉

tinka349
15. apr 2010

Babule ja mam dnes dilemuuuuu . . . Skoro od 3.mesiaca som rozhodnuta ze mala bude Rebeka a vcera sa mi strasne zapacilo meno Terezka 😒 ked mne sa pacia obe mena a ja si asi nebudem vediet vybrat 😠

denisse
15. apr 2010

ahojte ... tak sme boli na tom 4D a nase druhe dieta bude asi zase introvert a hanblivec ... celu dobu malo tvaricku zaborenu do placenty, takze nemame skoro ziadne pekne zabery ... aj nozky drzalo pevne pri sebe, takze doktorka povedala len ze to naozaj vyzera na dievcatko, ale istota nie je 😉

tu je jedina fotka, kde je aspon co to vidno ... ani som tam nebola dlho, lebo to vyzeralo beznadejne na nejaky lepsi zaber, tak mi dala este jeden termin na buduci tyzden, ze to skusime, ci nebudeme mat stastie na lepsiu polohu 😉

maxara
15. apr 2010

denisse mala je zlatunka, mas nahodou peknu fotku a fajn doktorku, ze ti dala este termin...
tinka ved uvidis ked sa malinka narodi, co sa jej bude viacej hodit

kafoditka
15. apr 2010

presne Tinka, ja by som sa rozhodla vtedy, ked mi ju prilozia alebo daju do narucia...

maxara
15. apr 2010

kafko ja som tu..uz.. mm spi, bola som ho ulozit a trosku sme pokecali, Ninku pohladkali, ked na nu zavolame, tak zacne kopkat.. 😵 potom som mm nechala spat a som tu.. potom dovtiral Sido a kvasil tu.. neznasam to, ked mi niekto cumi spoza pleca, co pisem..

kafoditka
15. apr 2010

No tak to si mala Sida poslat krajickom... co je drbnuty?

alllexa
15. apr 2010

Ahojte, ja sa pripajam len takto po robote, v praci me nejde modrykonik, adkody to tu prestavili:(

Tie podprdy su super, tiez by som chcela nieco vystuzene, nech nie je vsetko vidno...

meruska
15. apr 2010

oacka...no ani ja som nesla dnu o 12 ako som mala....najprv meskala on...potom prisli dvaja dileri ktorx ho zdrzali dalsich 10 minut a sa som vosla dnu tusim az nieco po pol 13.... teda sa necuduj tomu sklzu

inak aj ja beriem actiferin ale 2 krat denne..kedze ja skoro cely zivot mam nizsky hemoglobin

meruska
15. apr 2010

lerar meskal skoro 10 minut

meruska
15. apr 2010

upppps ....sama chyba

kafoditka
15. apr 2010

baby ja si myslim, ze investovat do lepsej podprdy sa oplati.. ved doma mi to je jedno, ale ked pojdeme vonku - ved bude teplo, nosit budeme tielka a neviem si predstavit pod tielkom obycajnu bavlnenu podprdu - ved to nema ziaden tvar

tinka349
15. apr 2010

mam chut na daco fajne na veceru . . . ale newme co. . . otec robil gulas a zapekane cestoviny, ale na to chut nemam vobec 😖 dala by som si asi pirohyyyy

maxara
15. apr 2010

kafko - no uz odisiel.. boze.. uz som mu ponukala tu telku, co sme mali povodne v spalni, nech si vezme do izby a zadelil, ze on nie je telkovy maniak.. 😒 tak asi preto tu kvasi vedla mna, on na gauci a ja pri stoliku na fit lopte, skoro cele doobedie.. este si aj notebook doniesol dole.. asi preto, ze telku nepozerava.. nekomentujem
a s tymi podprdami suhlasim. Ja si take musim aspon dve zohnat, ale z tamtych co si dala link, tam nebola moja velkost 😒 budem musiet ist do nejakeho tehu obchodu.. ale kam?

maxara
15. apr 2010

tinka ja som dnes vecerala kakauko s rozkami.. takuto som dostala chut..

johanka331
15. apr 2010

Mohli by ste mi poradit co mi asi je. Dnes poobede ked som chystala jest ma chytili take krce do brucha, ze som sa ledva na nohach udrzala, bolelo to asi 2 minúty v oblasti pupka. Drobca cítim, hýbe sa. Poradnu mám 22.4, dakujem za odpoved

tinka349
15. apr 2010

ja mam teraz obdobie rozky s original maslom a domacim jahodovym dzemom a kakawko 😎 a mala som chut n tvarohove slivkove gule a uz aj recept na to som si nasla a mama mi krici ze tvaroh zjedol brat 😠 tak ja newem.....taka som v poslednej dobe vyberava v jedle ze hruuuuuuuuuuuza . . . a len sladke by som jedla 😠

mirka285
15. apr 2010

jeeeej ake ste zlate ze na mna pockate 🙂 ja sa uz budem pytat co najskor na matersku,a kludne mozme aj skor,ja sa prisposobim,ja celu kontrolorku uz serem ved dva krat som bola doma a aj tak sa ku mne nedostala 😒 ja som mala navstevu doteraz,maminu a aj kamosku a mamine sa nepozdava moje brusko vraj ho mam prilis nizko,ja mam malu tiez priecne,tak asi preto,vsak aj ma veru zospodu boli vsetko ☹ inak niake sexi podprdy dufam ze kupim v tej Inchebe

mojalili
15. apr 2010

KAfoditka, ta posledna je krasna, ideal pre mna, maly obvod a velke prsia, ale ked ja neviem nakupovat cez net podprdy, mam maly obvod a velke kosiky 😒

JA som dnes varila kolozvarsku kapustu a robila jahodovu bublaninu, taka som nazrata, vyvalena pred telkou.O chvilku mi ide Ruzova zahrada na Nove, tak budeme pozerat s mm.

kafoditka
15. apr 2010

Mojalili, je to predajna brendon na konci Race, takze zo senice to nie je az tak daleko autkom, co myslis? 😉

bihan
15. apr 2010

Ak sa vám sem môžem trošku zamiešať, na Anitu (a iné značky) odporúčam túto stránku 🙂 Poštovné je zadarmo a podprsenka, ktorá na Slovensku stojí 49€ je na tej stránke za 32 libier 🙂
http://www.nursingbra-shop.co.uk/search.asp?typ...

mirka285
15. apr 2010

v Brendone som veru vcera bola a som sklamana..ved to je predrazeny obchod nenormalne ☹ a Anita je velmi kvalitne pradlo,musim mrknut urcite najdem lepsie ceny ako ponuka Brendon ...

kafoditka
15. apr 2010

miri ked najdes lepsie ceny a este lepsie kamenny obchod, hod link, aj ja idem pohladat 😉

mirka285
15. apr 2010

ok,uz sa chystam na Panelak,ale zajtra doobeda kuknem,ja som objednavala z Anity poporodne stahovacie nohavicky a su bohovske 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre